Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53551) GabN73


GabN73
addikt

ŐŐŐŐŐŐŐŐŐŐ

Na, akkor most én csalok? :DDD ;]

(#53552) mobal válasza Xero (#53547) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Köszi a biztatás! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53553) kuLi_


kuLi_
tag

Most konstatáltam, hogy hétvégén közvetítenem kell egy selejtezőt, miközben fogalmam sincs az új de_nuke-ról, leszámítva azt az összesen két darab MM-et, ami alatt a frenetikus renoválás eredményeit látván többször is visítva szaladtam ki hányni. Mondjuk ugyanez volt de_train megjelenésekor, a közönség rühellte, kikelt magából, aztán kigurult pár patch, ráncfelvarrás, bugfix, majd mindenki boldogan vétózgatta tovább.

Kíváncsi vagyok, hány tényleges de_nuke lesz lejátszva amúgy akármilyen ligában a következő 3-4 héten, mert már kapásból ott kezdődik a probléma, hogy több szereplő gépe nem bírja el 100+ fpssel a pl. lenti lerakót. (A Virtus.pro-t illetve NiP-et nem ér felhozni, azok tuti folyamat azt fogják pickelni ha nem lesz first-ban matéria, úgyis elsők között fogják kitalálni az ottani "metát".)

Megint lehet megtanulni egy raklap füstöt, pozi-nevet, figyelni az aktuális trendeket, fujj. :O

Ez itt a reklám helye.

(#53554) Xero válasza kuLi_ (#53553) üzenetére


Xero
nagyúr

Ez azért nem olyan egyszerű mint a train esetében. Itt egy elég komoly resource hog-ot sikerült megszülni, ami miatt a játékosok jelentős részének nem is tetszik. Sok a felesleges csicsa.

A kialakításban sok változás nincsen, talán ha három olyan helyet tudok mondani, ahol alapvetően változott a játék mechanizmus az új pozik miatt.

A silót pedig néha még mindig sziklának mondom, tojni az elnevezésekre. ;]

(#53555) mobal válasza kuLi_ (#53553) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Csak nehogy lámpalázas legyél! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53556) luk88


luk88
tag

Sziasztok.
Használta már valaki stonefire.io-t cash out-ra?

(#53557) sss


sss
senior tag

Chroma3 ládákat érdemes gyorsan eladni/elcserélni? Abszolút laikusként kérdezem.

(#53558) gtamate2 válasza sss (#53557) üzenetére


gtamate2
veterán

Persze, folyamatosan esik az ára.

*Sn0w

(#53559) sss válasza gtamate2 (#53558) üzenetére


sss
senior tag

Köszi. Gyanús volt, hogy esik az ára ahogy egyre több esik.

(#53560) mobal


mobal
MODERÁTOR

Végre! Kimásztam Silverből! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53561) DrTechnoid válasza gtamate2 (#53558) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A Faze Holo és Foil elindult felfelé, lutriból vettem most egy foil-t 17eurért, innéttől kezdve minimum 1 évig benne hagyom az inventorymban hogy lecsekkoljuk megérte e avagy nem :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#53562) gtamate2 válasza DrTechnoid (#53561) üzenetére


gtamate2
veterán

Felőlem versenyezhetünk, én is szeretem a matricákat. :DDD

*Sn0w

(#53563) nepszter1


nepszter1
addikt

A zengaminghoz hasonló 1v1 oldal van ?

(#53564) szebe válasza nepszter1 (#53563) üzenetére


szebe
őstag

ESL-en van 1v1 ladder. Kicsit tobb ido egy meccs, de jo ellenfelek ellen jatszhatsz.

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53565) jonnyjoker01 válasza mobal (#53560) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

(Látom senki se gratulált ezért readonlyből megszánlak és...) Gratula :C :DDD

Üdv. Johnny

(#53566) mobal válasza jonnyjoker01 (#53565) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Köszi. Igazándiból csak örömömbe írtam be, nem gratuláció kiharcolása gyanánt - de ez a silver elég kemény volt (remélem tovább egyszerűbb lesz)! :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53567) _-ORANGE-_ válasza mobal (#53560) üzenetére


_-ORANGE-_
senior tag

Valahol el kell kezdeni :D

(#53568) bager13 válasza mobal (#53566) üzenetére


bager13
aktív tag

Miért egyébként te degradálónak érzed a siver-t? Maximum annyiban szarabb ,hogy ott több a smörf ,mint feljebb.
Én amúgy sosem értettem ezt a "silverezést...(nem neked szólt)

Tésztás Johnny és a Kerthegesztők méltán elismert zenekar oszlopos tagja!

(#53569) Feherfy válasza bager13 (#53568) üzenetére


Feherfy
tag

Szerintem egyáltalán nem a degradáló mivoltáról van szó. Inkább arról, hogy silver tájékon a smurf-ökön kívül hatványozottan vannak jelen sikítozó, trollkodó orosz anyanyelvű tizenévesek akikkel nagy valószínűséggel össze is dob a rendszer.
Azon a szinten élvezhetetlen a játék, hacsak te is nem egy vagy az előbb felsoroltak közül és/vagy perverz módon élvezed az ilyenek társaságát.

(#53570) mobal válasza bager13 (#53568) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem egyáltalán nem erről van szó. De itt ragadtam vagy két hete, előtte azért könnyeben ment - persze lehet csak az új rang rendszer miatt érzem így.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53571) Arkennys válasza Feherfy (#53569) üzenetére


Arkennys
addikt

ilyeneket most DMG ben is kapok egy rakásnyit :D mindenhol vannak bőven

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53572) Redneck válasza Arkennys (#53571) üzenetére


Redneck
veterán

Így van. Sas-sas2 szinten is vannak sajnos. Üvölt, sír, semmit nem lő, de legalább megzavar.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#53573) Arkennys válasza Redneck (#53572) üzenetére


Arkennys
addikt

jártam már ott is, és igen, valahogy végigkísérnek ezek a jóféle randomok akár fel akár lefelé mozgok épp :D

kedvencem, aki ilyen szinten is képes hátbalőni a fegyveremért, miegymás

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#53574) MurdR válasza mobal (#53566) üzenetére


MurdR
veterán

Ügyivagy.:K

;]

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53575) DrTechnoid válasza gtamate2 (#53562) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ok, reggel vettem még egy foil-t, hátha jól járunk vele , így már 20 eur az alja :D Amúgy a Splyce foil nem tudom megéri e , abból jóval több van és ( egyelőre ) drágább is. :F

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#53576) prtvlogan válasza mobal (#53570) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Nekem úgy tűnt, hogy silveren belül könnyen feljebb rak, viszont amikor silver elit master vagy, akkor egyszerűen több pontot, vagy elo-t, vagy akármit követel tőled a rendszer, míg eldönti, hogy valóban magasabb csoportba tegyen-e. Eddig a gold nova-n is ezt tapasztalom...

(#53577) purechill


purechill
csendes tag

Sziasztok! Most kezdtem el játszani a játékkal, és szeretnék pár tanácsot, hogyan gyakoroljak, hogyan legyek 'okos' játékos, stb.. Köszönöm a segítségeteket!

(#53578) expander válasza purechill (#53577) üzenetére


expander
senior tag

torold le, amig nem keso :D
warowl yt videok

(#53579) dugo_ válasza purechill (#53577) üzenetére


dugo_
veterán

Ha bírod az angolt, akkor WarOwl, ha nem, akkor Kodi.

Rágörcsölni nem kell, ha játszol, akkor úgyis fejlődsz a magad tempójában. Ha mégse megy jól, akkor is csak egy játék. Egeredet lődd be megfelelő érzékenységre, aztán uccu neki.

(#53580) regener válasza dugo_ (#53579) üzenetére


regener
veterán

Ha mégse megy jól, akkor is csak egy játék

Ezt elkéne magyarázni a mikrofonba üvöltő egyéneknek is xD

(#53581) phenomHUN válasza regener (#53580) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

что ебать?

Mute gomb: soloban 10/8 meccsen 3 csapattárs kapja, egyből javulni szokott a csapatjáték. :D

(#53582) mepet válasza phenomHUN (#53581) üzenetére


mepet
addikt

Kezdjük a "voice_scale"-nél! Nálam általában 0.4. Így máris elviselhetőbb a legtöbb marharépa...

(#53583) tepenzed válasza regener (#53580) üzenetére


tepenzed
őstag

én már csak azért is lemuteoltam mindenkit már az első játékomban, mert egyszerű elszörnyedek attól, hogy hang alapján egyrészt 10 évesekkel játszom együtt, másrészt pedig úgy káromkodnak mint valami idegbeteg állatok, mi lesz ezekből később te jó isten

[ Szerkesztve ]

(#53584) phenomHUN válasza tepenzed (#53583) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

Ez csak pszichológia: ha valaki megengedheti magának, hogy káromkodjon / rage-eljen (versenyhelyzet erre még rádob egy lapáttal - egy valójában tét nélküli JÁTÉKBAN - pl. foci közben is könnyen megőrülnek az emberek/gyerekek) akkor a többiek is feljogosítva érzik magukat erre. Plusz a "példaképeiktől" is ezt látják streamen, yt-n. Azt se felejtsd el, hogy online teljesen máshogy viselkedik az emberek nagy része, mint élőben.

[ Szerkesztve ]

(#53585) Zomb€€ válasza dugo_ (#53579) üzenetére


Zomb€€
őstag

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53586) regener válasza phenomHUN (#53581) üzenetére


regener
veterán

Szerencsére ennyire azért nem volt rossz arányban amikor soloztam eddig, de igen néha muszáj.

+(#53582) mepet
+(#53583) tepenzed
Azért bentvan vészhelyzetre a BindToggle F6 voice_enable, szóval énis menekülök ha kell, de van amikor annyira ragel hogy csak nevetek rajta és azért nem muteolom :D

(#53587) tepenzed válasza phenomHUN (#53584) üzenetére


tepenzed
őstag

na ja de amikor azt mondja neked a kisfiú, hogy reméli anyád beledöglik a rákba, azért az nem ugyanolyan, mint a foci őrület :P

mondjuk van olyan oldala amit szeretek, egyrészt valóban néhány idiótán röhögni, meg mikor valaki berak mindeféle zenét győzelemkor stb .D

[ Szerkesztve ]

(#53588) mepet válasza tepenzed (#53587) üzenetére


mepet
addikt

A legkevésbé sem értek a focihoz, de néhány éve volt olyan eset, amit kb egy hétig nyomtak a híradóban, hogy valami hasonlót mondhatott az egyik focista a másiknak, az meg meccs közben lefejelte azt... A sportokban lehetséges, hogy ez egy bevett taktika, hogy az ellent "kiidegeljük". Persze a társadat kiidegelni, az azért tényleg más.

(#53589) Spet válasza mepet (#53588) üzenetére


Spet
addikt

Zidane fejelte le Materazzi-t a Football VB döntőjének az extra hosszabbításásban. Azóta sem volt ilyen híres KO. :D

A társaság kiidegelése tényleg más, biztos vannak perverzióik bizonyos embereknek és erre mennek rá. Bár amikor törökül, csehül, lengyelül, bolgárúl oroszul tudnak csak beszélni, vagy ordítani, akkor automatikusan mute.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#53590) DrTechnoid válasza Zomb€€ (#53585) üzenetére


DrTechnoid
őstag

It's not just a game - FX vs SK impressions

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#53591) Gyula84 válasza tepenzed (#53583) üzenetére


Gyula84
veterán

mi lesz ezekből később te jó isten
felnőnek :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53592) #13110016 válasza DrTechnoid (#53590) üzenetére


#13110016
törölt tag

De gáz... :DDD :C

(#53593) Zomb€€ válasza #13110016 (#53592) üzenetére


Zomb€€
őstag

Miert gaz a szenvedely? :U

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#53594) had423 válasza #13110016 (#53592) üzenetére


had423
aktív tag

Lehet nem egy délutáni mm után készültek ezek a felvételek. :D

(#53595) luk88


luk88
tag

Hali, kis segítség kellene.
Belőnétek ez milyen arányban kék-fade?
[link]

(#53596) GabN73 válasza had423 (#53594) üzenetére


GabN73
addikt

Forest,gtr,dennis vs mostani 5/3 vp (taz neo pasha)

Ez még a kezdetek kezdete, ezután durrant az esport láz :K

(#53597) vzsryl válasza luk88 (#53595) üzenetére


vzsryl
nagyúr

40-60. 2. leggyengébb fade. 190-200 kulcs körül mozog.

(#53596) GabN73: Tessék?

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53598) luk88 válasza vzsryl (#53597) üzenetére


luk88
tag

Köszi.

(#53599) DrTechnoid válasza GabN73 (#53596) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Jó tegyük hozzá hogy szinte gyerekek voltak még , lehet hogy ma nem így reagálna gtr se :D Taz is már 30, gtr 26,f0rest 28 , és szépen látszik az is hogy a csapatokból kikopnak a 80as korosztály tagjai lassan-lassan.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#53600) Vanir


Vanir
veterán

Elég jók a matchmaking szerverek, az elmúlt két hétben minden harmadik meccsen néhány körig 200 ping, Gemini mission alatt úgyszint...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.