Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53451) lemusz


lemusz
addikt

Az én helyem hol van?

(#53452) Xero


Xero
nagyúr

Amúgy is fenébe a vitával, még senki sem mondta, hogy milyen noob vagyok a videókon. Hát ezért dolgoztam velük? :DDD

(#53451) lemusz: Scammer - rankwhore - epenis vonal talán? ;]

[ Szerkesztve ]

(#53453) zkas90 válasza Xero (#53449) üzenetére


zkas90
senior tag

Nem az 1-way füsstel van a bajom, nem is az egymásnak flasht dobunk, nem is a taktikákkal. Sőt ezek jók, de amikor valaki ezekre veri :D az a poén.

Elmész 4 random emberrel (egyik sem ismeri a másikat) és találkozol egy ötös csapattal, akik taktikáznak, 1-way füst és társai. Majd pedig még menőnek is érzik magukat ezért, nah az a röhelyes. :)

Persze ez is egy olyan dolog, mint a smurfölés. Valakit zavar, valakit nem, valaki meg csak röhög rajta.
Na de várj, ne csak az én számból halld.

V1ce elég tapasztalt player és ő is kiröhögte már az ellenük tryhardoló ellenfelet MM-en (pont infernon) élőben streamben. Ő is egy kcsg mint én :( a picsába.

(#53450) vzsryl Az a baj, hogy ti nem tudjátok értelmezni az életben a fejlődést és amiket írtam. Leírom azért megint. Amikor elkezdtem játszani még egyáltalán nem ismertem a dolgokat. Játszottam valahogy és kérdeztem dolgokat, hogy jobban megértsem. Most, hogy már ismerem a dolgokat van saját határozott véleményem.
Arrogáns sem voltam, csak leírtam az igazat.
Te is kiemelted azt a mondatot, azt az egyet. :D Komolyan mintha egy öregemberrel beszélgetnék és zavarja, hogy a fiatalok a járdán gördeszkáznak. Ez nem magas ló.

Mond el légy oly kedves, miért nem írhatom le azt amit gondolok? Miért nem írhatom le azt, hogy röhögök a tryhardolókon? Hazudjak? Írjam nyájasabban, az jobb? Nem írtam sértőt abban a mondatban sem, szóval emberek bakker, ne legyetek már ennyire öregemberesek.

Várj írok egy polgárpukkasztót is: RÖHÖGÖK a mai páwa fiúcskákon. RÖHÖGÖK azokon az embereken akik minden héten mással bújnak ágyba. Megvetem azokat a buzikat, akik minden évben felvonulnak rózsaszín alsógatyában és verik magukat, hogy ők mennyire melegek.
Nagyon magas az a ló bakker...el sem hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#53454) Xero válasza zkas90 (#53453) üzenetére


Xero
nagyúr

Az nem tryhardol az simán ostoba.

V1ce örülök ha kiröhögte most meg is változott mindenről a véleményem. :)

Ja nem.

[ Szerkesztve ]

(#53455) bbdzyx válasza zkas90 (#53453) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Teameztél is már csabival/gabival azért a 100 dolcsiért vagy még mindig plátói a szerelem?

szerk.: roflmao, nincs több kérdésem, tényleg 8-bites agyad van és még nárcisztikus is vagy. pedig - magamban - az eddigiekben neked adtam volna igazat.

A legnagyobb tryhard itt te vagy, aki azt hiszi, hogy valaha gabi vagy dfox szintjén lesz, pedig max nézőként/twitchen keresztül voltál lanon. bújj elő a barlangodból Richie Rich és a 100 dodóból vagy teamet vagy nőt vegyél magadnak.

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#53456) zkas90 válasza bbdzyx (#53455) üzenetére


zkas90
senior tag

Féltékeny vagy, hogy nekem van annyi pénzem, hogy gond nélkül adhassak másoknak is, neked meg nincs vagy csak túlságosan zsugori vagy?

(#53454) Xero - ti hoztátok fel kulit meg a 10+ év tapasztalatot :( azt hittem hogy akkor 1 tapasztaltabb ember véleménye fontosabb mint az enyém...most döntsétek már el

(#53457) Xero - én csak mosolygok rajtatok :) nem találtok fogást rajtam, pedig ti kezdtétek az egész vitát

válasz a szerkre: Most komolyan engem állítasz be rossznak? :D Ő szól be nekem és én vagyok a rossz? Ennyire ne legyél már.....:D

[ Szerkesztve ]

(#53457) Xero válasza zkas90 (#53456) üzenetére


Xero
nagyúr

Juj szerintem ebbe ne menj bele, mert csúnya vége lesz :DDD

(#53456) zkas90: Könyörgöm. Kuli is meg mi is már akkor játszottunk ezzel a játékkal, amikor V1ce még az oviban pakolta jobb oldalról balra az építőkockákat. De nem is ez a lényeg, mert egészen biztos jobb mindegyikőnknél, bár marhára nem foglalkozom a magyar scene-el.

A lényeget egy szóban tudnám összefoglalni Neked: alázat

szerk: Miről beszélsz? :DDD Komolyan azzal kell szerencsétlen gyereket leoltanod, hogy nincsen annyi pénze vagy fukar? Nagy valószínűséggel akad itt a topicban olyan aki lényegesen többet tud a tejbe aprítani, sőt olyan is van, aki ilyen-olyan formában adományoz, csak nem fogja nagy dobra verni.

[ Szerkesztve ]

(#53458) he7edik. válasza MurdR (#53438) üzenetére


he7edik.
addikt

Mé' nem Hyper beast? :D

Égő szöveg a flém vázon

(#53459) MurdR válasza he7edik. (#53458) üzenetére


MurdR
veterán

Á, az nemmenő. :D ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53461) Xero válasza zkas90 (#53456) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem állítalak be rossznak. Ő is gyökér volt ezt nem is vitatom. De ha valaki gyökér miért kell ugyan olyan gyökérnek lenni?

Ismét mondom és ez az utolsó szavam a vitában: alázat

(#53463) szebe válasza MurdR (#53459) üzenetére


szebe
őstag

Akkor dlore. Az már menő! :D

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53464) BMS


BMS
őstag

melyik progival tudom a letöltött mm meccsemről feltölteni az adott kört youtube-ra mint ahogy ti csináljátok?

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53465) MurdR válasza szebe (#53463) üzenetére


MurdR
veterán

Hát azt már nem biztos hogy bevállalta volna a nénim :N

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53466) Xero válasza BMS (#53464) üzenetére


Xero
nagyúr

Én egyszerűen shadowplay - adobe premiere (vagy final cut pro ha van kedvem áthúzni nagy gépre) - youtube

(#53467) BMS válasza Xero (#53466) üzenetére


BMS
őstag

nekem vmi playstv-m van a videókártya miatt..azzal is lehet? rögzíteni tudtam vele csak nem tudom hogy így utólag egy kiválasztott kört is lehet-e menteni

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53468) bbdzyx válasza BMS (#53467) üzenetére


bbdzyx
senior tag

Vagy MM-es demoból vagy saját demoból veszel fel külső programmal (Fraps, Shadowplay, Afterburner, vagy a tiéd) egy videófájlt, majd azt megvágod valami videoszerkesztő progival a neked megfelelő hosszúságúra. YT-ra meg már csak sikerül feltölteni.

(#53460) kristof_ a topik újdonsült Dagobert bácsija tuti téged is megkent ezért a kommentért, haha

[ Szerkesztve ]

“Going outside is highly overrated.” ― Ernest Cline, Ready Player One

(#53469) kelekyle válasza zkas90 (#53445) üzenetére


kelekyle
őstag

hagyd már abba. (nagyon durva, hogy nem veszed észre magad)
Durva, hogy 10 éve ugyanez megy :D csak akkor legalább a fórumokat elkerülték ezek a kihaénnemprovagyok emberek.

Sziasztok srácok!
33 órám van CS:GO-ban :) Most kezdtem... CS:Source engine váltása után feladtam... kb. másfél éve megvettem ezt a csodát de csak most kezdtem el játszani vele.
Mi a módi ? Szoktak még mixelni az emberek vagy MM-ben összeverődnek? Meg mióta nevezik az SKt econak? ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#53470) gtamate2 válasza zkas90 (#53422) üzenetére


gtamate2
veterán

Attól hogy nem játszottál olyan emberekkel vagy nem tudsz taktikákat attól még ez egyáltalán nem így van.
Az ha neked ennyi jön le erről a szintről hogy ki lő jobban akkor még mindig vagy nem érted a játékot vagy pedig nem ezen a szinten van a helyed.

Én azt vettem észre hogy rengeteg a fake és a taktika ezen a szinten nagyon gyakori. Mi is simán meg szoktuk várni entry után az átzárást és utána átmenni a másik sitera.

Az pedig külön vicc kategória hogy v1ceról úgy beszélsz mintha minimum get_right lenne, azért ne szórakozzunk már. Ki a következő akiről példát veszel, rml?

MurdR: Az a fal valami Istenkirály, majd én is felbérelem a barátnőm és kiadom neki a munkát :D

kelekyle:A fórumból is felvehetsz hasonló szintű embereket (erre ott az összefoglalóban a táblázat).
Az sk-t szerintem az angolból vették át, azért a spórolós kört (sk) külföldön nem igazán értik :D.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#53471) zkas90 válasza gtamate2 (#53470) üzenetére


zkas90
senior tag

"Az pedig külön vicc kategória hogy v1ceról úgy beszélsz mintha minimum get_right lenne, azért ne szórakozzunk már. Ki a következő akiről példát veszel, rml?"
Ezután inkább nem is reagálok a többire, mert fölösleges. :W

Szánalmas hogy beleköttök 1 normális valós tartalmat tartalmazó kommentbe és még én vagyok a szar :D

(#53472) vzsryl - továbbra is ti vagytok túlérzékenyek
nem volt arrogáns a hozzászólás és valós tartalmakat tartalmazott

Arról hogy ti ezt nem tudjátok feldolgozni nem én tehetek.

#53473) gtamate2
Hát azután a mondat után tisztán látszik, hogy szövegértelmezési gondjaid vannak, ezért fölösleges bármit reagálni.

[ Szerkesztve ]

(#53472) vzsryl válasza zkas90 (#53453) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Senki sem mondta, hogy nem fejlődtél, bakker. Ne legyél már értetlen. A szádba van rágva, hogy 1 év alatt lettél "valaki", és most azt hiszed, hogy te szartad a spanyol viaszt. KuLi-t azért hoztam fel példának, mert nyócezer' éve játssza ezt a játékot, és mégsem szólja le az olyanokat, amilyen te is voltál 1 éve. De te keversz mindent össze-vissza, abszolút ostobaságokat írogatva. Fogalmam sincs, hogyan játszol, de ha bealázod GTR-t, akkor is undorító, amilyen hangnemet megengedsz magadnak a semmi múltaddal ráadásul. A képmutatás és az alázat mentesség mintapéldáját nyomod. Továbbra is a pofám leszakad. Ha még 100x leírod a hülyeségeket, akkor is ez marad a véleményem, és akkor is fel kell fognod, hogy elfelejted honnan jöttél.
Még mindig nem értem, hogy hogyan lett ebből ilyen rövid idő alatt ez.

Olvasd el jól mindkét hozzászólásod, és nézd meg mennyi idő telt el a kettő között. Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53473) gtamate2 válasza zkas90 (#53471) üzenetére


gtamate2
veterán

És te beszélsz érvelésről? :)

vzsryl: Szerintem ezt a részét teljesen felesleges firtatni. 1 év alatt simán bele lehet tanulni a játékba. Ha több tehetsége van és belemélyül akkor simán játszhat ügyesen és kerülhet jóval feljebb. Főleg ha szar setuppal kezdte, nem értett hozzá, zenét hallgatott közbe stb..

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#53474) he7edik. válasza MurdR (#53465) üzenetére


he7edik.
addikt

"-Akkor a falnak erre a részére kérném a Feszty-körképet..." :D

kelekyle: Amióta a B sötétet tunnelnek :D

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#53475) vzsryl válasza gtamate2 (#53473) üzenetére


vzsryl
nagyúr

És ki mondta hogy nem?
Én a hozzászólás stílusáról beszélek. Amikor még silver volt, akkor tudott szépen, aranyosan megnyilvánulni. Aztán jött a hirtelen "hatalom" és azt hiszi, hogy oltogathatja az olyanokat, amilyen Ő maga volt 1 éve.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53476) luZze95


luZze95
csendes újonc

Sziasztok! Tegnap sikerült össze hozni eco-ban egy Ace-t overpasson. :)
[link]

(#53477) mobal


mobal
MODERÁTOR

Ezt a hülye vitát most befejeztem. Innentől kalapácsolok.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53478) gtamate2 válasza vzsryl (#53475) üzenetére


gtamate2
veterán

Ezzel egyetértek.

Mondjuk nem mintha ő lett volna aki itt hagyta a topicot anno? Ilyen stílusba kár volt visszajönni :)

*Sn0w

(#53479) BMS válasza bbdzyx (#53468) üzenetére


BMS
őstag

köszi
na majd ha lesz egy ace-m jövök..vmikor

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#53480) had423 válasza vzsryl (#53472) üzenetére


had423
aktív tag

Viszont válaszolhattál volna annyit is (ha tényleg csak ez az egy mondat zavart), hogy azért elég aktívan callolnak köröket mmeken és faceiten is, nem csak a rush megy. Nyilván nincsenek fullosan előre begyakorolt körök, de igazából mit nevezünk taktiknak? Ha entryre vár a csapat, aimra hagyatkozva az is egy tax, akárhogy nézzük. Ez nem tryhardolás, enélkül nincs cs. Enélkül még globálból is leesel, kivéve ha tudnak hozzád adaptálódni a csapattársaid.

A lényeg, hogy úgy nem lehet megváltoztatni az emberek hozzáállását, hogy elküldöd őket a fenébe. Ezzel a vitával, vagy inkább veszekedéssel mindenki a legrosszabb oldalát mutatja meg, és akkor már nincs nagyon visszaút. A ph nem erről szólt eddig.

(#53481) MarioAna


MarioAna
senior tag

na mi flamet generáltam, pedig csak egy rush B cyka blyat drop me éjdablejupí-t kellet volna tolnom. ;] :DDD

(#53482) vzsryl válasza had423 (#53480) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem az érdekelt, hogy mire szólt be, hanem a stílus, és nem csak az az egy mondat, de konkrétumot kért valaki, én meg egy könnyen felfoghatót kerestem.

Nekem is van egy véleményem az egész játékról, de maximum a hitreget tudom szidni, mert az tényleg lutri egy 1.6-hoz képest, pedig az öreg, mint az országút. Az MM-ért meg hálát adok, mert egyszerűen tudok viszonylag normális körülmények között játszani. Nincs energiám este, munka után az MM-nél komolyabb tryhardot tolni, és már túlkoros is vagyok ahhoz, hogy másba fogjak bele. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha valaki silverben tryhardol, mivel élvezi - vagy akár utálhatja is - de mindenképpen megmozgatja, és általában nem tud lejönni a szerről. Aztán jön egy olyan ember, aki 1 éve még silverben tryhardolt, most meg arrogánsan kiosztja az egészet. Ettől elönti az agyamat a fos.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#53483) Vanir válasza zkas90 (#53422) üzenetére


Vanir
veterán

Ezt ha direktben neken celoztad akkor melle lottel, mert en csak otos premadeben nyomom, viszont mar neha engem frusztral mikor az ellenfelnel megy a tk meg a rakoskodas.

(#53484) regener válasza mobal (#53477) üzenetére


regener
veterán

A múltkor lefotóztalak ám:

(#53485) had423 válasza vzsryl (#53482) üzenetére


had423
aktív tag

Nem volt az annyira arrogáns, inkább csak elszólta magát. Én értettem, hogy mire akart kilyukadni, az más kérdés, hogy fura módon közölte, vagy túlzott. :D
De ha így leírod neki a véleményed, mint ahogy most nekem, akkor nincs ez a sok ide-oda marás.
Nem akarok túl mély kommentet írni , de sztem
Sosem szabad hagyni hogy előtörjön az emberből ez a rákia (amit most tényleg inkább zkas mutatott be, de erősen hozzájárultatok ti is). Ott van mindenkiben, de nincsen rá semmi szükség, akármilyen őszinte akarsz lenni. Mindkettőtöknek rossz napja volt, és ennyi az egész, legközelebb nem így lesz levezetve. Normális esetbe gondolom te is annyiban hagyod, ha valaki nem szimpi.

(#53486) dugo_ válasza Xero (#53436) üzenetére


dugo_
veterán

Az a fake flash a végén. :D Bevette vajon?
Amikor swag eljátszotta kennyS ellen LAN-on, utána egyből azon poénkodtunk, hogy mi az igazit se tudjuk lereagálni, ránk hatástalan lett volna.

(#53487) Daniel0723


Daniel0723
csendes tag

hali!
Az lenne a problémám,hogy játék közben átállítottam a képarányt 4:3-ra,majd a játék kifagyott.
ezután kilőttem feladatkezelővel,majd újra be szerettem volna lépni,ez az ablak fogadott: (1)
utána ki x-eltem,majd beléptem megint,de folyton aztírja,hogy a CS fut,miközben sehol semmi :C
akárhányszor kilövöm a steamet,majd újra belépek,már eleve úgy lép be,hogy a FUT felirat ottvan,és nem tudok kezdeni semmit.. ötletek? :(

http://prohardver.hu/dl/upc/2016-04/30/560516_pqmc57o2aawybvaf_cs1_2.jpg

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 6 Gold

(#53488) Gyula84 válasza lemusz (#53451) üzenetére


Gyula84
veterán

én meg se merem kérdezni az 55órámmal :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53489) 2thletme2day


2thletme2day
őstag

Ilyen füst buggal találkozott már valaki? Tegnap 3 mm-ből kettőn megjelent ez a bug. Volt, hogy többször is egy meccs alatt. Nem volt semmi Alt+Tab-ozás. Egyszercsak eltűnt a füst alsó fele és láttam az ellent meg mindent. Lehet kaptam is pár reportot... Csapattársaknál ez nem jelentkezett egyszer sem. Ők csak a füstöt látták.

[ Szerkesztve ]

(#53490) P. úr válasza 2thletme2day (#53489) üzenetére


P. úr
tag

Egyszer nem veled futottam össze haverommal egy arms race meccsen, ahol szintén malloyos képpel pofáztam neked állandóan? :DD

(#53491) Xero válasza dugo_ (#53486) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem úgy tűnt, hogy bevette, de ilyenkor elég ha megzavarom egy picit.

(#53492) szebe válasza 2thletme2day (#53489) üzenetére


szebe
őstag

Ha nem is pont ilyen, de nálam szökőévente előfordul, hogy robban a füst, és nincs ott semmi. Ezen annyira megzavarodok, hogy előbb lőnek le, mint hogy ki tudnám használni a bugot :DDD

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#53493) DiszNóÓl válasza 2thletme2day (#53489) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Igen. Pont ugyan itt...

HATER

(#53494) mobal válasza 2thletme2day (#53489) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Szerintem ez valami AMD specifikus cucc lehet...

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#53495) 2thletme2day válasza DiszNóÓl (#53493) üzenetére


2thletme2day
őstag

A másik hely ahol kétszer is jelentkezett már az D2 tunnel B lerakó felé.

(#53490) Marki95

Fogalmam sincs. Ha a névre emlékszel és stimmel akkor megeshet. :D

(#53492) szebe

Először én is nagyon megzavarodtam. Az első gondolatom az volt, hogy sikerült valamire feldobnom, de amikor már másodszor is jelentkezett úgy, hogy nem volt ott semmi amin fennakadhatott volna akkor esett le, hogy ez valami bug lehet nem a bénaságom. :DDD

(#53496) kuLi_


kuLi_
tag

Hogy lettem én ebbe az egész minimál fórumvitába belekeverve, lul. Sebaj, back to work.

[ Szerkesztve ]

Ez itt a reklám helye.

(#53497) MurdR válasza kuLi_ (#53496) üzenetére


MurdR
veterán

Ne is törődj vele, itt megesik az ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#53498) edgR válasza kuLi_ (#53496) üzenetére


edgR
őstag

A celebek sorsa már csak ilyen ;]

(#53499) sss


sss
senior tag

Amikor először sikerül kést nyitni:

Mikor már a tizediket:

Nem teljesen saját szerzemény. :)

[ Szerkesztve ]

(#53500) Vanir válasza sss (#53499) üzenetére


Vanir
veterán

A mobilnetesek orulnek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.