Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-30 20:26:58

LOGOUT.hu

A Chakra OS megszűnt, tegnap jött a hivatalos hír. Hogy a jövőben látjuk-e még, azt nem tudni. Szép volt, de nincs tovább. Most a hozzá legközelebbi disztró az a Manjaro KDE...

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------v

ChakraOS - korábban Chakra Project - asztali Linux disztribúcióval kapcsolatos alapvető információk:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2452) Pista0001 válasza CPT.Pirk (#2451) üzenetére


Pista0001
addikt

November 9-én telepítettem aktuális legújabb verziót, akkor egyből frissítettem egyet, majd talán még egyszernovember vége vagy december eleje felé. A tegnapi után volt egy-két apró bibi. Amikor újra akartam indítani, akkor dobott valami hibaüzenetet, hogy hibás hiatkozás vagy ilyesmi (gondolom a plasma kavarodott meg), végül 4 mp power gombbal oldottam meg (na ez lehet hogy hiba volt :)). Utána a gép rendesen elindult, gond nélkül bejelentkezett, még a korábbi wifis-kdewalletes probléma sem volt (konkrétan fel sem ugrott a kdewallet hogy kéri a jelszót). Az este folyamán nem volt semmi gond, alvásból ébresztve sem, majd végül a leállítás során is minden rendben volt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.