Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#31151) Laja333 válasza lowzor (#31150) üzenetére


Laja333
őstag

Nálam is látványosan homályos... :(

(#31152) wwenigma válasza lowzor (#31150) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem nagyon latszik. Viszont a nagyobb felbontas miatt emelt asztali DPI van szerintem és az maszatolja el, ezt tudom reprodukálni ha 2560*1600-ba átrakom.

BF4-be nem latok semmi kulonbséget. Morphological filtering ki van kapcsolva Catalyst-ben?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31153) wwenigma válasza wwenigma (#31152) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Vezérlőpult - megjelenitesi beallitasok - képernyő , itt át kell rakni " Közös méretezési szint választása minden kijelzőhoz" a pipát, ez utan a nagyja eltűnik. Valami hasonlo dolgot kell még kapcsolni szerintem hogy 100%-os legyen.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31154) DonMaster


DonMaster
addikt

az uj driverel másnak is dropolnak a játékok? wows-ben 60fps-röl leeseik pilanatokra 12fps-re aztán vissza ugrik, frissités elött stabil volt nem volt ilyen probléma , wolfeinstenben is ugyan ez, fifánál is, minden ami eddig ment most totál lagol. dropolja az fps-t nem kis mértékben , más is tapasztalta ezt? omegával nem volt ilyen probléma, most vissza pateroltam és minden okés.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#31155) #85552128 válasza lowzor (#31150) üzenetére


#85552128
törölt tag

Az asztal homályos is lesz (monitor OSD-jében meglehet próbálni állítani az élességet), játék közben max ott veszed észre ahol apróbb betűk vannak.
De megnézheted még a monitorod menüjében, hogy tényleg 1080p jelet küld e ki a VGA vagy valami bug folytán 1440p-t és akkor a monitorod méretezi le a VGA helyett ami rosszabb minőséget eredményez(het).
Érdemesebb csak a játékokat a VSR felbontásra állítani.

[ Szerkesztve ]

(#31156) Habugi


Habugi
addikt

VSR ügyben lenne kérdésem, ahogy nézem éppen ez a téma.

Ajánlottam havernak annak okán, hogy pár napja minden játékot 1440p-ben játszom VSR-el, ő viszont falba ütközött, olyanba ami engem meghalad.

Adott egy Samsung T220-as kijelző, 16:10es (1680x1050), elmondás alapján Single linkes DVI kábellel. Namost, hasonszőrű 280X birtokában nála a legmagasabb választható felbontás 2048x1536 és/vagy 1920x1200..?! :F

Tudtommal 16:10-nél 2560x1600-nak kéne lennie, nálam DP-n 1440p a max P2414H-val.

A kérdésem adja magát, mi a bánatért nem tud feljebb menni VSR-el?
Esetleg a single DVI kábel okán?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#31157) lowzor válasza #85552128 (#31155) üzenetére


lowzor
veterán

Azt észrevettem, hogy játékokban kevésbé homályos, viszont ha visszarakom FullHD-ra, akkor észrevehetően élesebb lesz a kép. Amúgy nem nagyon használom, mert közel sem lesz annyival szebb, amennyivel megtizedeli a teljesítményt (szubjektív vélemény).

(#31158) #85552128 válasza lowzor (#31157) üzenetére


#85552128
törölt tag

Játékfüggő is, ahol az UI nem skálázódik eleve halott ötlet. Én is inkább régiekhez használom a DSR-t, vagy 1.25-1.5x felbontásokat rakok be, ezek még nem húzzák le a teljesítményt és az említett UI (nem)skálázódás sem vészes.
A 260X-szel viszont szinte mindenhol mert a natív 1366x768-on pár játékban nem működik az élsimítás 1600x900-on meg igen/nem is kell mert egész jól elhomályosítja.

[ Szerkesztve ]

(#31159) AtHoS válasza #85552128 (#31158) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez a VSR cucc csak teljes képernyő módban működik?
Játékonként lehet választani a használatát vagy csak ki/be kapcsolható?

read-only mode on the forum

(#31160) #85552128 válasza AtHoS (#31159) üzenetére


#85552128
törölt tag

Ha asztalon is használod akkor szerintem ablak módban is működik, de nem sok értelme van mindig a "torz" asztalt nézni... Sokkal jobb ha csak játékokban használod ott viszont mindegyikkel működik ami támogatja az adott VSR felbontást. Külön választható minden játékban ott ahol a felbontást is állítod.

[ Szerkesztve ]

(#31161) Chosen válasza Abu85 (#31144) üzenetére


Chosen
addikt

Biztos vagy benne? Meg tudnád mutatni, hogy nálad mik vannak bekapcsolva? Életemre esküszöm, hogy minden lehetséges kombinációt kipróbáltam, regediteltem is, de bizony a VSR-es 1440p borzasztó homályos. :(

(#31162) AtHoS válasza #85552128 (#31160) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"mindegyikkel működik ami támogatja az adott VSR felbontást"

Jahogy így...na én meg pont olyan játékra gondoltam, ahol 1024x768 a max felbontás, de ez akkor pont fordítva működik.

Köszi az infót :R

read-only mode on the forum

(#31163) Abu85 válasza Chosen (#31161) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Én csak játékra valasztom ki. Amúgy az 1440-et választom. Erről egyébként beszéltem az AMD-vel, hogy miért hardverest a választották. Ennek az előnye, hogy a skálázási hibák elkerülésére nem szükséges Guassian blurt alkalmazni, de hátránya, hogy csak olyan skálázás támogatható, amelyet a kijelzőmotor tud. Ez látszik a gyakorlatban is. A VSR fix felbontásokkal működik, míg a DSR százalékosan skálázható, viszont Guassian blur kell hozzá, ami elmossa a képet. A VSR hátránya még, hogy a kijelzőmotor képességei nagyban meghatározzák a végeredményt, de az AMD szerint ez így is jobb mintha Guassian blur lenne a képen. Annak egyébként nincs jelentősége, hogy miről skálázol, de az valóban fontos, hogy a kijelzőmotor mire képes. A Tonga és a Fiji látványosan jobb eredményt ad, mint a korábbi GPU-k kijelzőmotorjai.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31164) Chosen válasza Abu85 (#31163) üzenetére


Chosen
addikt

Akkor nálad a 285 miatt lehet éles(ebb)? Fel tudsz tenni pl egy MSI Afterburner overlayről VSR képet kérlek? Nálam ott látszik, hogy totál homályos játék alatt is. Kíváncsi vagyok, hogy ez most Tonga vs Tahiti különbség, vagy nálad tényleg valami másképp van beállítva.

(#31165) Abu85 válasza Chosen (#31164) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nem használok Afterburnert, vagy barmi más 3rd party programot. Normál képet tudok. De csak holnap, mert nem műxik a kisszoba konnektorja.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#31166) Chosen válasza Abu85 (#31165) üzenetére


Chosen
addikt

Persze, nem sürgős. Steam beépített FPS counter is megteszi, az is hasonlóan rettenet VSR-rel nálam.

(#31167) #85552128 válasza Chosen (#31166) üzenetére


#85552128
törölt tag

Nálam is olyan DSR/VSR mindegy, nem nagyon tudsz vele mit csinálni... Ugyanúgy ahogy néhány (főleg régebbi) játékban a felirat, kurzor, ui nem skálázódik és emiatt túl kicsi/elmosott lesz. Ez az adott program "hibája".

[ Szerkesztve ]

(#31168) janos666 válasza Chosen (#31164) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szoftveres screenshot szerintem mindig csak magáról a virtuális felbontásról készülhet (1:1), mivel a hardware-es scaler már a szoftveres rész után jön, így annak a végeredményét legfeljebb egy kijelzőkimenetre kötött képfelvevő hardware tudná megörökíteni (példaképp egy olyan dobozka, amikkel a TV adásokat is felveheted akár a HDMI bemenetről is, de ide valami speciálisabb dobozka illene, ami képes veszteségmentes tömörítéssel is dolgozni legalább egy-egy képkockánként, nem csak agyontömörített videofolyamot okádni, vagy legalább egy nagyon jó minőségű, kis veszteségű videofolyamot...).

@Abu85

Olyan nincs, hogy nincs se blur, se ringing, se fraktálok, vagy ezek valamilyen keveréke. Valami mindig kell hogy legyen, ha hozzányúl egy véges felbontású képhez egy véges precizitású és véges iterációszámmal dolgozó algoritmus. Sohasem lehet "tökéletes" az eredmény, még az "elég jó" szintet (nem feltűnőek a jellegzetes hibák) is nehéz elérni, főleg viszonylag olcsón (nem túl erőforrásigényesen).
Persze hacsak nem találták meg az AMD-nél a Szent Grált, de akkor már csillió petaflosp-os GPU-kat is kidobhatnának a piacra. :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31169) Habugi válasza Chosen (#31166) üzenetére


Habugi
addikt

Szabynál a pont.

Játék/alkalmazás függő, hogy a feliratokat hogyan kezeli, Steam FPS counter az valóban gyász.

Csináltam pár shotot Tahitivel, VSR 1440p:

Arma3

DX Human Revolution

GTA V

Borderlands 2

Skyrim

Aztán, ahol/amiben nálam is gáz, Forged Alliance Forever

Egyáltalán nem homályos mindenhol/mindenben, legalábbis szerintem. :)
Sok játékvan, például GTA V-ben belövöm az FXAA-t az 3x homályosabbá teszi a képet, mondjuk Forged Alliban kijön a probléma keményen, ott a Techszámok is olvashatatlanok lettek tőle, ez az egy játék momentán ahol nem használom a VSR-t/1440p-t.

Asztalon sem, ott számomra felesleges, megsem néztem még.

Btw, erre valaki, ötlet #31156 [link] ?! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#31170) janos666 válasza Habugi (#31169) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem túlbonyolítjátok a dolgot, pedig a funkció nevéből is kiderül minden: virtuális felbontás. Van egy virtuális nagy felbontású monitorod és egy kisebb felbontású valódi. Minden szoftver azt hiszi, hogy nagy felbontású monitorod van, de a lánc legvégén a VGA visszaméretezi a valódi felbontásra. Így nem okoz semmi bug-ot, egyedül arról a két dologról van szó, hogy
1: hogy kezei a játék az XY felbontást, amit virtuálisan használsz (de abszolút függetlenül attól, hogy ez virtuális vagy valós, ugyan így viselkedne egy valódi nagy felbontású monitorral is, ő ezt nem tudja, hogy ez kamu és nem fizikailag is valós, neki ez a "valós"...)
2: milyen minőségben és "ízben" kicsinyíti le a hardware scaler a nagy virtuálist kis valós felbontásra (azért írom így, hogy "ízben", mert ahány algoritmus/keverék, annyi féle hatása/benyomása lesz a képnek: szintetikusa éles, ridegen zajos, homályos, netán maszatosan kásás ha pl. elmossák a végén a zajt egy de-ringing filterrel egy olyan skálázó után, ami ringing jelenséget okoz, stb, stb).

Nem kell olyasmit keresni, ami nincs ott. A screenshot-oknak pedig 0 értelme van, de azt már leírtam épp előtted.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31171) Habugi válasza janos666 (#31170) üzenetére


Habugi
addikt

Köszönöm amiért ezeket leírtad nekem de kizárólag azért csináltam screenshotokat hogy szemléltessem egyáltalán nem minden homályosodik, legalábbis nálam.

Egyébként ha szerinted nincs értelme sshotolni akkor vess egy pillantást erre:

Forged Alli 1080p

majd nyisd mellé az előző postom 1440p-s képét, na pont ennyire "nem látszik".. ;) :R

A képek egyébként Actionel készültek, Steam jobb minőségben shotol (Arma3 képek..)..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#31172) janos666 válasza Habugi (#31171) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor tévedtem és valahogy mégis a fizikai felbontásban készül a screenshot. Ez meglepő, de így akkor tényleg van értelme screenshot-olni. :R
Arról pedig nem kell győzködni, hogy maga a képátméretezés minőségromlással jár (ha feltűnő, ha nem, csak a mértékét lehet vitatni, a létét nem).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#31173) lowzor válasza Habugi (#31169) üzenetére


lowzor
veterán

Próbáld meg, hogy GTA-zol mondjuk 10 percet 1440p-ben, majd visszarakod FHD-ba és hogy nem-e látod úgy élesebbnek a képet. Lehet, hogy ezt csak én beszéltem be magamnak.

(#31174) bozont


bozont
veterán

Vagy venni kell egy 1440p-s monitort és meg van oldva probléma. :D

(#31175) nubreed válasza lowzor (#31150) üzenetére


nubreed
veterán

Én is látom a különbséget, az 1440 sokkal homályosabb, vagy más szóval nem olyan éles mint az 1080.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31176) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

En GTA5 alatt hasznalom a VSR-t es semmi homalyosodast nem lattam, latvanyosan szebb mint az 1080.

(#31177) Diopapa válasza nubreed (#31175) üzenetére


Diopapa
addikt

Én Elite Dangerousban próbáltam, ahol nagyon sok a nagy kontraszt különbségű elem (fekete háttér előtt sok világos vonal) és nem homályosodik. igaz én 1920x1200-ban használom (1680x1050 a natív)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#31178) Allmegvalto


Allmegvalto
tag

Csáó!
Olyan kérdésem lenne hogy ha alacsonyabb felbontáson játszom(1080p alatt) akkor nem lehet valahogy Catalystba javítani hogy ne legyen elmosodott a kép?pl: 1366*768 ba élesebb legyen?

Köszi,Üdv

(#31179) TIT


TIT
veterán

Cata hibajelentője semmit nem ér mert azt írták,hogy írjak a supportra,mégis hova írt ha nem oda és az email címmel is volt valami gondja?

(#31180) wwenigma válasza TIT (#31179) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A Catalyst hibajelentője ezt a weblapot nyitja meg ... :U

Allmegvalto: ha nem a monitorod natív felbontásában jatszol akkor ertelemszeruen homalyos lesz a kép mivel egy alacsonyabb felbontásút kell felfele konvertálni. Ezen nem lehet semmilyen trükkel segiteni hiszen nincs olyan részletes képed mint ami az éles, nativ felbontasban lenne renderelve.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31181) TIT


TIT
veterán

Tudom de semmit nem ér.

(#31182) nubreed


nubreed
veterán

Tegnap kikapcsoltam az FRTC -t (előtte fix 60-ra volt beállítva, Cata 15.7 -ben) és indítottam a Witcher 3-at. Gyanús volt, hogy volt néhány jelenség, ami szerintem az FRTC -hez volt köthető. Pl mikor Enterrel előhozom a játékmenüt vagy M-el a térképet, akkor olyan éreztre kicsit szaggatva jött fel. FRTC nélkül egyből sokkal folyamatosabb ennek az animációja. Pedig közben végig monitorozok AB -vel és FRTC alatt sem mutatott nekem frame droppot, de mégis láthatóan szarabb volt az animációja. Aztán, az olyan jeleneteknél főleg, ahol valami tűz volt ilyen furcsa mikorlaggokat csinált a játék, mérni nem mértem ilyet, de érezni nagyon lehetett, FRTC -t kikapcsolva ez is megszünt. Szóval úgy gondolom, hogy nem teljesen kerek még ez a dolog, így ebben a formában egy nagy szar, így is mondhatnám, leszarom, így biztos nem kell, volna még mit reszelni rajta az AMD -nek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#31183) petyusz851


petyusz851
tag

Sziasztok! Holnap szedem ki a régi VGA-mat ( új VGA lesz benne )és olyan kérdésem lenne, hogy a drivert eltávolítsam lehúzás előtt vagy felesleges és lehúzhatom anélkül is? Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#31184) sklopp válasza petyusz851 (#31183) üzenetére


sklopp
őstag

Jobb, ha kiszedés előtt driver eltávolítást végzel. Lehet, hogy semmi gondot nem okoz, ha kihagyja valaki, de az is előfordul, az új kártya rejtélyes hibákat fog produkálni. Nem olyan nagy munka, hogy gondot okozna megtenni.

(#31185) petyusz851 válasza sklopp (#31184) üzenetére


petyusz851
tag

Köszönöm, akkor drivert lehúzom úgy a biztos. :)

(#31186) TIT válasza petyusz851 (#31185) üzenetére


TIT
veterán

Bizony,ddu-nál van is ilyen opció.

(#31187) azorahai válasza bitpork (#30885) üzenetére


azorahai
csendes tag

15.6 milyen r9 270-el? Nem találom már a 15.4 linkjét...

(#31188) petyusz851


petyusz851
tag

Minden rendben lezajlott, az új videokártya tökéletesen működik! :C :))
Mindenkinek még egyszer :R

[ Szerkesztve ]

(#31189) #85552128


#85552128
törölt tag

Játszik valaki a Batman Arkham Originsszel ?
Benchmarkban average 110 FPS-t kapok egy 260X-szel játékban meg 35-50 FPS 20 FPS-ses dropokkal ami még nem lenne rossz, de a 40-70 ms frametimeok mellett szinte állandóan akad... Úgy hogy majdnem minden le van véve...
W8 és W10-en is ugyanez a helyzet 15.7-es driverrel.

[ Szerkesztve ]

(#31190) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Estét!

A Frame Rate Target Control valóban csak R7 26X és annál magasabb kariknál működik a 15.7-ben?
Mert ha igen, akkor nem véletlenül nem akar sikerülni az R7 250 karimnál.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#31191) mmdms válasza #85552128 (#31189) üzenetére


mmdms
addikt

Én meg pont az ellenkezőjét tapasztalom, minden játékban csökkent a frametime elég jelentősen, plusz egy két játékba mérföldekkel több lett az fps is.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#31192) azorahai válasza azorahai (#31187) üzenetére


azorahai
csendes tag

Ha valakit szintén érdekelne egyszer: nem jó. Úgy látszik az R9 270 mostohakölyke az AMD-nek: 15.6 pl. nagyon szép artifacteket dobált játékokban, a többi meg nem ismeri fel a vram mennyiségét... szóval r9 270-eseknek marad a 15.4, bár nem tudom 15.7 milyen, majd valaki megírhatná.

(#31193) bobalazs válasza azorahai (#31192) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

270es jól üzemel vele, nálam és még sokaknál. Szóval ezt nem mondanám.

[ Szerkesztve ]

(#31194) anderledani


anderledani
őstag

Sziasztok!
Tegnap feltettem a 10240-es Windows 10-et, és rá a hozzá való 15.7-es Catalystet. Azonban A WoT az eddigi 55-65 fps helyett 30 fps körül mozog, a CS:GO pedig nem indul el, a Valve feliratnál kifagy és a hang ismételgeti magát. Tudnátok segíteni?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#31195) Habugi válasza anderledani (#31194) üzenetére


Habugi
addikt

Szedd le az új drivert és tedd vissza azt ami előtte volt.

(#31196) anderledani:

Mea culpa, így már értem a csíziót! :B :R

Fogalmam sincs btw, a Win10 lassan napi szinten van patchelve/bővítve/buherolva, ez a hivatalos megjelenésig sztem már így is marad, ezért nem próbáltam még ki. Olyan Win-re "feltenni" amin az ember játszik sztem rossz ötlet, külön partición mókolni vele aztán majd egyszer csak áttérni rá.

A 15.7-es Catalyst kb az eddigi legjobb amivel dolgom volt, mások biztos tudnak majd segíteni mi volt az egyel korábbi ami szuperált Win10 alatt is.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#31196) anderledani válasza Habugi (#31195) üzenetére


anderledani
őstag

Melyiket? Nekem Win 8.1-en volt csak más driverem utoljára, win10-re nincs is csak ez. Melyikkel próbálkozzak?

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#31197) wwenigma válasza anderledani (#31196) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegyel vissza egy normalis, kiforrott, driverek altal teljesen tamogatott, nem béta státuszban levő oprendszert és minden bajod megoldódik. Ha ragaszkodsz a W10-hez, akkor a problémádat szamold bele.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31198) anderledani válasza wwenigma (#31197) üzenetére


anderledani
őstag

Ez már az RTM verzió, és 10 nap múlva van a hivatalos megjelenés, illene lennie jó drivernek. Most letöröltem és hagytam hogy a Windows Update feltegye amit ő "akar" és azzal egy fokkal jobb, elindul a CSGO, de a WoT-ban fekete villanások vannak...

iPhone 13 Pro 128GB << iPhone XS 64GB (2019.03-2021.10) << iPhone 6S 64GB (2016.02-2019.03) << Samsung Galaxy Alpha (2015.10-2016.02) << Xiaomi Mi3 64GB (2014.11-2015.10) << Sony Xperia SP (2013.11-2014.11) << LG Optimus Black (2011.12-2013.11) << Nokia 6303 << Sony Ericsson V630i << Alcatel OT757

(#31199) wwenigma válasza anderledani (#31198) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, nincs RTM verzió. BÉTA státusz egyelőre, max RC...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#31200) L4CI2 válasza anderledani (#31198) üzenetére


L4CI2
aktív tag

üdv

hááááááááát :D amikor kijött a WIN XP én még maradtam a Win 98 SE-nél csak miután megjelent az SP1-es frissítés utána XP-ztem és ez ugyanígy van szerintem most is.
Ez még nagyon friss majd ha lesz pár folt meg pár driver utána használható lesz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.