Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Mappa válasza Winne (#27150) üzenetére


Mappa
addikt

your welcome ;] :D

nem kötelező megadni

(#27152) Pickle Rick válasza Winne (#27147) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nekem az van. De nem az a típus amit belinkeltél hanem ez. Miért kérded? :)

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#27153) LackoMester válasza Pickle Rick (#27152) üzenetére


LackoMester
addikt

Mi van Veled Tanker fiú, rég nem láttunk?

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27154) Winne válasza Pickle Rick (#27152) üzenetére


Winne
nagyúr

Már megtaláltam, amit kerestem a másodlagos célom meg az volt, hogy előcsalogassalak. :D (amúgy köszi ;))

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27155) Pickle Rick válasza LackoMester (#27153) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Élek még, csak most vizsgaidőszak van aztán nagyon nincs időm játszani. :(

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#27156) LamaCube válasza Pickle Rick (#27155) üzenetére


LamaCube
addikt

Azét néha idebökhetnél valamit, hogy még létezel ;] Persze te nem hsz vadász vagy, mint ö...ö...ö ki is? Ja Winne ;]

Sok sikert a vizsgákhoz!

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27157) Winne válasza LamaCube (#27156) üzenetére


Winne
nagyúr

Gyenge, lejárt lemez és nem is vicces, valamint nem is igaz..

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27158) Pickle Rick válasza LamaCube (#27156) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Köszönöm! ;) Még 4 vizsga aztán pihi van. Július 4-től meg meló...

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#27159) Lankadatlan válasza busman (#27112) üzenetére


Lankadatlan
tag

Elnézést szeretnék kérni a tegnap este történtek miatt.
Nem gondoltam komolyan, csak este fele már ingerült voltam, és durrantam mindenre, és sajnálom azt a beszólást Busman!
Szeretnék az összes érintettől elnézést kérni, mert alap járaton nem vok ennyire bunkó, csak a lábam rettenetesen fájt, és emiatt is ingerült voltam a kelleténél sokkalta jobban!

Még egyszer elnézés(eteket) kérném és tényleg sajnálom! :((

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#27160) LamaCube válasza Winne (#27157) üzenetére


LamaCube
addikt

Na látod pont erről írtam :P Talán savanyú a szőlő ;) Nagyon komoly lettél ;)

Lankadatlan

Mi volt tegnap Makk-marci? Beszóltál Busman bácsinak :Y Nem vagyok ott azt már veszekedtek :(((

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27161) busman válasza Lankadatlan (#27159) üzenetére


busman
addikt

Részemről nincs harag. :R
Épp nagyon rossz pillanatomban találtál be....így hamar "elsült" az ujjam. :DDD

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#27162) LamaCube


LamaCube
addikt

Nagyon boldog születésnapot LackóMester :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27163) S4ND3R


S4ND3R
tag

Mindenki lelépett, pedig fél 11-kor vissza is értem... :DD így csak 4 kört nyomtam...
:Y :Y :Y Freew eekend :Y :Y :Y

Én már le is szedtem... Ki korán kel aranyat lel... khmkhm... :DDD
Valaki esetleg game? :P :P

[ Szerkesztve ]

(#27164) LackoMester válasza LamaCube (#27162) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszönöm mindenkinek. :R :R

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27165) Winne válasza S4ND3R (#27163) üzenetére


Winne
nagyúr

Én jövök. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27166) Svájcinéger válasza LackoMester (#27164) üzenetére


Svájcinéger
senior tag

Ne a füled érjen bokáig ! :D

Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

(#27167) tupacamaru válasza S4ND3R (#27163) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nálam ez az ingyen se kategória. :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27168) LackoMester válasza Svájcinéger (#27166) üzenetére


LackoMester
addikt

Okés, megpróbálom. ;) :K
Este vagyok de csak valamikor 20:30 után, mert foci van.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27169) Laraxior válasza S4ND3R (#27163) üzenetére


Laraxior
titán

én is lekaptam reggel 5kor :D
de még azt írja hogy vásároljam meg..nektek is ezt írja? mondjuk exe hibával leáll..tehát olyan mindegy,mert el sem indul :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27170) albert8 válasza S4ND3R (#27163) üzenetére


albert8
addikt

Nekem megvan :P
]Lacko: még sok boldogat :R

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27171) LackoMester válasza albert8 (#27170) üzenetére


LackoMester
addikt

Köszi :R

Lara valószinűleg, h. csak holnaptól indul, szóval jó az. :U

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27172) Lankadatlan válasza LackoMester (#27171) üzenetére


Lankadatlan
tag

Happy Birthday Lackó Májszter :D

"Utólag okosnak lenni olyan, mint előre hülyének."

(#27173) Rusher válasza LackoMester (#27171) üzenetére


Rusher
őstag

Isten éltessen!! :R

Azért, ha már ingyé hétvége van kipróbálom Én is a blekopszot, bár megvenni biztos nem fogom.... :N . Állítólag ma már menni fog, de rohadt lassan jön lefele.....

(#27174) LamaCube válasza S4ND3R (#27163) üzenetére


LamaCube
addikt

Max, ha fizetnének érte talán leszedném, de ingyen se kell ;]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27175) Rusher válasza Rusher (#27173) üzenetére


Rusher
őstag

Italia Pro....no killstreak, no perk [link] ennyi :D Könnyűnek tűnik, hangok, fegyverek kinézete meg ahogy fogja az ember az gáz, am így ingyéé egy pár napig el lehet vele lenni.... :DDD

(#27176) @rglaaf válasza LamaCube (#27174) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah rohadjon rájuk az a f@s :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#27177) Wans


Wans
aktív tag

Спасибо за ваши товарищи в игре! :C :R

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#27178) LackoMester válasza Rusher (#27175) üzenetére


LackoMester
addikt

Az MW2-hez viszonyítva mindenképpen visszalépés a játék, főleg ami a hangokat illeti.

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#27179) Wans válasza LackoMester (#27178) üzenetére


Wans
aktív tag

Nem volna rossz, csak minden 2. szerver a következő: NUKETOWN 24/7 fast xp, fast rank up + nem lehet egy csaptban játszani és bandában menni. :(

Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

(#27180) Mappa válasza Wans (#27179) üzenetére


Mappa
addikt

nuketown vagy a havas hegyes map ....hamar uninstall volt anno :o

nem kötelező megadni

(#27181) Winne válasza Mappa (#27180) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is toltam az előbb, kíváncsi voltam változott-e valami a kezdetekhez képest és van némi javulás, de még mindig nem ad olyan játékélményt, ami miatt játszanék vele. Lassan egy hónapja nem multizom és minden meccsen az első kettőben voltam a csapatban egy teljesen ismeretlen játékban más fegyverekkel és alap classokkal. Ez nem túl jó azokra nézve, akik csak ezt tolják és ott voltak..

Ami érdekes, hogy a kölcsön 8800GTS-el ~90 fps-em volt multiban, ami kicsit soknak tűnik. Valami olyasmi rémlik, hogy amikor kijött, akkor elég komoly cuccokon is akadt és 40 fps-ekkel játszottak. :F

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27182) Mappa válasza Winne (#27181) üzenetére


Mappa
addikt

voltak vele bibik az első patch-ekig :K először volt a lag aztán meg jött a nagyobb tapasz a gyengébb gépeken is tűrhető fps elfusson javítás... én 9 órát játszottam aztán uninstall volt ebbe benne van a single is Call of Duty BO : Borzalom Ótvar de hát treyarch nincs min meglepődni. :N

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#27183) S4ND3R


S4ND3R
tag

:Y No NUKE :Y

[ Szerkesztve ]

(#27184) Laraxior válasza S4ND3R (#27183) üzenetére


Laraxior
titán

A hírt kiszivárogtató sajnos azt is megerősítette, hogy ismét nem lesznek dedikált szerverek.

ez itt el is van baszva :DDD

Black Ops-ot meg toltam..lvl15nél vagyok és baszottul adja ;]
igazából ugyanaz a téma,csak más fegyverekkel,új mapokkal..kell egy kis változatosság..felvásárolom :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27185) Rusher válasza Laraxior (#27184) üzenetére


Rusher
őstag

Sztem egyáltalán nem baj, hogy nem lesz dedikált szerver.....nekem ez tökéletesen megfelel. Leszámítva 1-2 alkalmat amikor várni kell egy kicsit többet mindig jól működött :K

(#27186) Mappa válasza Rusher (#27185) üzenetére


Mappa
addikt

+1

csak sokan szeretnek itt ríni ;] :DDD

Steam megint kakukk :(((

Laraxior - fail :D

[ Szerkesztve ]

nem kötelező megadni

(#27187) gYaLo


gYaLo
őstag

Hát ha nem lesznek dedikált szerók, akkor nem leszakkora sikere, mint a 2 nek vagy a 4 nek.. Mondjatok légyszi pár érvet a dedikált szerver ellen :)

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#27188) gYaLo


gYaLo
őstag

Most olvastam végig a hírt, mert iPhoneról vagyok.
Mi az a mondat a végén h előfizetői díj? Minden hónapban fizetni kell vagy mi??
Ugye nem olyan lesz, mint a wow.. ?! :U

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#27189) Mappa válasza gYaLo (#27188) üzenetére


Mappa
addikt

Az a Call of Duty Elite- re vonatkozik

nem kötelező megadni

(#27190) albert8 válasza gYaLo (#27187) üzenetére


albert8
addikt

Én a Bo-ban csak ezt a szerveres dolgot nem szeretem :))
mert nem tudunk csapatba játszani

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27191) Rusher válasza gYaLo (#27187) üzenetére


Rusher
őstag

Amit Xander is ír....nem lehet csapatban játszani ez az egyik a másik meg, hogy BO-ban is az összes szerverről ki van tiltva minden szinte egy normális nincs közte......Én most olyannal találkoztam, ahol gránátot sem lehetett használni és figyeli a szerver, tehát amikor eldobtam akkor aconsole egyből írta, hogy Rusher 1/2 warning.......tehát még egy dobás és kick.....na nekem ez nem hiányzik...cod4-et is a végén már ezért utáltam meg, mert fingani nem lehetett sehol különben ban.

(#27192) Winne válasza Rusher (#27191) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen az már régen rossz, amikor ilyeneket is tiltanak. Pár alapot lehet tiltani a játszhatóság kedvéért, de majdnem mindig túlzás a vége sajnos.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27193) LamaCube válasza Rusher (#27191) üzenetére


LamaCube
addikt

+1
Gondolom a dedikált szerverek miatt a console is él és annak egyenes következménye a cfg buzerátorok elszaporodása. Nekem ez az egyik legfontosabb érv a dedikált szerverek ellen. Írom ezt úgy, hogy évekig volt szervere cod1-ben.

Srácok ezeket itt kellene megvitatni. :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27194) @rglaaf válasza LamaCube (#27193) üzenetére


@rglaaf
veterán

egyébként is egy ilyen arcade fun játékhoz minek server? pont a játék lényegét iktatják ha tiltanak mindent jó ez ahogy van

PSN:BiZzare_0 ️

(#27195) Winne válasza LamaCube (#27193) üzenetére


Winne
nagyúr

Vicces és nem javítható elírás van a címsorban abban a topicban. :) (?)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#27196) LamaCube válasza Winne (#27195) üzenetére


LamaCube
addikt

:F

Ja látom :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#27197) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a gémet. :R Az utolsó map-on, amikor már csak hárman voltunk, kevés volt ellenünk 2 AC is. :DD

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#27198) albert8 válasza tupacamaru (#27197) üzenetére


albert8
addikt

Én is köszönöm :R
az utolsó meccsek húzósak voltak, de tartottuk a frontot :)
De a kemény magból hiányoztak páran :D

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#27199) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Végre meglett az 1000 kill azzal a szar helikopterrel. Örökre kiveszem, már a hangjától is rosszul vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#27200) tupacamaru válasza Pickle Rick (#27199) üzenetére


tupacamaru
veterán

Grat. :C Mi a következő célterv? :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.