Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:42:54

LOGOUT.hu

Idén ősszel hatodik részéhez érkezik a Call of Duty sorozat, mely a Modern Warfare 2 címet viseli. Az 5. rész II. világháborús kitérője után újra napjaink konfliktusai kerülnek előtérbe. Természetesen megint a multiplayeren lesz a hangsúly, de a single sem marad ki. A történet az első rész, azaz a Modern Warfare folytatása:
Zakhaev halott. Az első rész végén Sgt. Price és csapata keresztbe húzta az őrült hadúr világuralmi terveit, azonban Zakhaev jobb keze, Makarov még mindig szabadlábon van, és bosszút forral mentora meggyilkolásáért. Makarov valahonnan Oroszország belsejéből, egy volt szovjet támaszpontról irányítja zsoldosait, a konfliktus pedig csakhamar annyira elmérgesedik, hogy az amerikai kormány kénytelen ismét bevetni a különlegesen kiképzett katonákból álló Task Force 141 csapatát. A helyszínek között lesz Oroszország, Rio de Janeiro és Afganisztán.
Megjelenés mindhárom platformon egyszerre!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) tomic válasza v!ct0y (#13648) üzenetére


tomic
addikt

Köszi. :R
Végre egy együttérző ember.

[ Szerkesztve ]

(#13652) tomic válasza jegenye77 (#13650) üzenetére


tomic
addikt

Ha tudsz virágboltit szólj és veszek egy párat tarcsiban. ;)

[ Szerkesztve ]

(#13653) jegenye77 válasza tomic (#13651) üzenetére


jegenye77
addikt

Csak egyből a rosszindulat hogy virágbolti, meg mit örülsz majd bannolnak.
Jók ezek. :(
Nem hogy segítenének hogy ilyenkor mit kell csinálni hogy nehogy téged bannoljanak.
Mert igen is!Megy a sírás utána ha igazságtalanul tiltanak ki.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13654) tomic válasza jegenye77 (#13653) üzenetére


tomic
addikt

Ez egy jó magyar szokás. (tisztelet a kivételnek)

(#13655) LamaCube válasza tomic (#13645) üzenetére


LamaCube
addikt

Tegnap mi is belefutottunk egy ilyen helyzetbe.Kb.3 mp alatt levágtuk, hogy nem jó valami és azonnal le is léptünk.Szerintem teljesen egyértelmű mi a teendő ilyenkor.
Sajnos ezekre is figyelni kell manapság.
Tomic, ahogyan a shotokból kiveszem nem egy pályán tartottál ezzel a lobbyval.
Egy kicsit sem volt gyanús, hogy miért repülhet egy "gyalogos" katonával???
Az meg hab a tortán, hogy természetesnek vetted a rang ugrást és a pontokat.
A banntól nem kell félni.A VAC, ha rendesen munkálkodna nem találkozna az ember ilyenekkel.

Jegenye77
:C -ez szerinted minek felel meg???Én ezt öröm és "bódógságnak" tartom.
Egy ilyet jobban el tudnék képzelni :F :Y a mondatai után.

Történt már ilyen eset mással is.
[link]

Tanulság: olvasni kell a fórumot :R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13656) tomic válasza LamaCube (#13655) üzenetére


tomic
addikt

Ezt kérlek szépen úgy szedtem össze ,hogy kb 5 perce szarakodott a host és egyszer csak betett ide. Kb 2 perc volt hátra vagy annyi sem.
Persze hogy levágtam . de cod4 ben is volt egy ilyen szerver ahol lehetett repkedni.
Most várom mikor kell , hogy sírhassak ;)

[ Szerkesztve ]

(#13657) Winne


Winne
nagyúr

Sírhatsz most is már, hogy nem vágtad le egyszerre és nem szakítottad meg a játékot...

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13658) henesa


henesa
aktív tag

Na erről sem hallottam még Vac bénító alkalmazás most akkor kellene a dedi szeró vagy nem ?

Tegnap berakott egy olyan tdm hostra hogy újralehetett éleszteni a társakat meg 500-600 plusz xp-t adott egy egy killre akkor az is buherált volt ?

[ Szerkesztve ]

Gamertag: CoverlessAtol72 By xbox one

(#13659) LamaCube válasza tomic (#13656) üzenetére


LamaCube
addikt

Nem kell várnod semmire, mint láthatjuk a VAC egyenlő a nullával.
De 2 mapról van screenshot, tehát csak maradtál ;)

Henesa

Természetesen nem volt az se tiszta host :(
Valakit bannoltak innen. Állítólag előtte 2 nappal ő is ilyen játékban vett részt csak SD-ben. Két napra rá kapta a bannt. Bár sokan úgy gondolták nem ezért...
[link]
[link]

Nekem nem hiányzik dedikált szerver.Teszem azt én csak éjjel játszom és nincs fent admin ugyanott vagyok, mint itt.Vagy legyen úgy, mint némely "klán" alkalmazta, hogy a honlapján jelentse a csalókat? Azokon a fórumokon ment igazán az anyázás meg az értetlenség ki miért kapott bannt.
A csúcs az volt amikor a 333 FPS miatt dobtak ki .Írtam a nagy tudású adminnak, hogy miért nem úgy állítja a szervert be, hogy max fps 125 legyen.A válasza: Mert van több klántársa akinek 333. :Y és azért. Szánalom...
Most jöhet itt mindenki, hogy több éves tapasztalat stb. egy ember hogyan szűrje ki 100% -ban, hogy ki mit használ.Több programot kifejlesztettek ellenük az sem tudja kiszűrni a férgeket.És lássuk be sok esetben, azért kap a delikvens az admintól bannt, mert jobban játszik, mint ő.
Aki meg azt írja, hogy azokon a szerókon összejött egy jó társaság, annak itt is meg van a lehetősége privát meccsekre.Tud választani mapot játék módot.És a pingje is jó lesz, mert teszem azt magyarokkal játszik.

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13660) jegenye77 válasza LamaCube (#13655) üzenetére


jegenye77
addikt

De azt nem tudhatta hogy az lesz a vége hogy ennyi pontot kap és hirtelen a legnagyobb rangba lesz!
Mindegy az a lényeg hogy ki kell lépni ilyenkor egyből és kész.
Reméljük nem kap valami f...fej hacker miatt bannt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13661) jegenye77 válasza LamaCube (#13659) üzenetére


jegenye77
addikt

Az nem csak egy pálya?A skidrow.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13662) LamaCube válasza jegenye77 (#13661) üzenetére


LamaCube
addikt

Ja tényleg :Y Utólag is elnézést. :K

Használd a szerkesztés gombot, mert a modi eldádáz :K

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13663) jegenye77 válasza LamaCube (#13662) üzenetére


jegenye77
addikt

Abban meg egyet értek veled amit a dedikált szerverről írtál.
Én egy ilyenbe futottam bele a Bács klánnál cod4 ben.Bannoltak mert nagyon jól ment és ez nem tetszett az adminnak.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13664) tomic válasza LamaCube (#13662) üzenetére


tomic
addikt

No problem. Egy pálya volt uccsó 2 perc .Tököm tutta mi van.
Most próbáltam még tudok játszani. Kopp kopp.
Ha holnap is tudok, akkor egy tanulságos lecke volt, és példa a többieknek.

[ Szerkesztve ]

(#13665) v!ct0y válasza tomic (#13664) üzenetére


v!ct0y
veterán

Olasz vagy?:DDD

(#13666) tomic válasza v!ct0y (#13665) üzenetére


tomic
addikt

Nem mondom meg. :P

(#13667) Polllen válasza LamaCube (#13659) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én amúgy azzal már kiegyeznék, ha lehetne szavazni...Persze az sem olyan jó, mint egy rendszeresen frissített VAC, de egy jó 70%-s aránnyal már el lehetne érni, hogy ne csak az ellenfél szavazata alapján dobjanak ki, mert jól lősz... :DDD

Persze a szavazás ellen egy érv: Tegnap megkaptam egy magyar sráctól, hogy mekkora über cheater vagyok, amiért látom a heartbit sensoron, pedig neki cold blood van... :(

tomic

Sei italiano? :P

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13668) LamaCube válasza Polllen (#13667) üzenetére


LamaCube
addikt

Hát igen a szavazás sem jó ötlet.
Szerintem nincs jó megoldás és sajnos nem is tudnak ellene tenni, mert a másik oldalon is fejlesztik a csalásokat :(

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13669) v!ct0y válasza tomic (#13666) üzenetére


v!ct0y
veterán

Csak a "tutta" ból erre következtetek :DDD

(#13670) jegenye77 válasza v!ct0y (#13669) üzenetére


jegenye77
addikt

:DD :DD :DD

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#13671) Undoroid válasza dokee78 (#13538) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

" I kill you.no nuke. " Nagyon gonosz vagy! ;]

" 7 szer sikerült megölnöm abban az épületben.
Erre kiírta a csíter Snake,hogy Noob Camper.
" Gondolom,hogy az nem jutott el a tudatáig,hogy pont Ő volt az aki egy helyben csücsült? :P A helyedben előkaptam volna a GL-t és addig lőttem volna vele azt a pontot,míg el nem kezd mozogni!Ha elkezd @nyázni,akkor már nem a játékra fog koncentrálni...amíg Ő írkál,nyugodtan lehet büntetni!Ha igazán fel van húzva,akkor azt is odaírja,hogy "miért lőttél le?Pont írtam!" Sokszor találkoztam már ezzel a kommentel! ;]

Move-Camp: Ismertem a kifejezést! :K

* * *

Tomic!

Nem semmi! :Y Nem készítettél videót az eseményekről?Ezekkel jó vigyázni!

* * *

LamaCube

Tegnap egy kicsit visszatértem (2009-07-28 óta nem) a MW1-re és szokatlanul jól ment...

" A csúcs az volt amikor a 333 FPS miatt dobtak ki .Írtam a nagy tudású adminnak, hogy miért nem úgy állítja a szervert be, hogy max fps 125 legyen.A válasza: Mert van több klántársa akinek 333. :Y és azért. Szánalom... " Betonstabil 125FPS-el nyomattam és többször meg is kérdeztem a játékostársaimat,hogy mennyi a max?!Nem válaszolt senki,így maradt a 125.Lehetett volna több is,de így is elég szép eredményeket értem el!Az egyik map közben már kaptam a "...have you got aimbot " Nem használtam semmit,de úgy tűnik,hogy egyes játékosoknál csak úgy lehet valaki első,ha csal... :(((

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13672) Polllen válasza LamaCube (#13668) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én nem mondanám, hogy nem jó ötlet... :) Inkább nem a legjobb :P

A közösség amúgy ily módon kivethetné magából a csalókat...minden külső segítség nélkül...(meg persze a szerintük nem kívánatos személyeket is...)

De ha 10-ből 7-8 azt mondja menni kell, akkor már működött a demokrácia...és ebből csak 5 az ellen... :)

ET-ben meg AA-ban is orrba szájba megy a vote-lgatás, de a magas igen arány miatt általában tényleg csak az repül, aki rászolgált.

u.i.: nem ide tartozik, de ha már kívánságlista...egy killcam igazán jól jönne már HC-ban...jelentősen csökkenne a kemp.... ;]

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#13673) Laraxior


Laraxior
titán

megszereztem ezt az emblémát :C

reggel 6tól tolom..baszki,de még nem ment ilyen jól, nem tudom mi van velem :DDD
Már csak ACR-re van szükségem :B
mondjuk ez az M4A1 sem olyan rossz...de visszatérnék a megszokotthoz :DDD

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13674) tomic válasza v!ct0y (#13669) üzenetére


tomic
addikt

Az igen :DDD , rendesen elírtam. :U

(#13675) dokee78


dokee78
félisten

Valamelyik nap egy magyar WH-zott le.(Hozzáteszem állandóan 1:1 a Kill/Death arányom.)
A Quarry pályán voltam Demolitionoztam.
A képen ahova célzok onnan lődöztem és ott kinyírt.
Gondoltam ő is ott lesz ezért "érte mentem".
Először megölt majd 2.ikra pont oda bújt ahol a lézerpötty van,viszont kilátszott a puskacső.
Bátorkodtam falon át lelőni,erre kiírja,hogy WH-zom.
[link]

Nem tudta,hogy magyar vagyok,de kiírtam neki a magyarázatom.

laraxior: Nekem az AK tetszik nagyon,bár a CoD4-ben utáltam.

[ Szerkesztve ]

(#13676) Undoroid válasza dokee78 (#13675) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Nincs értelme magyarázkodni!Ha Ő úgy látja,hogy Te csalsz,akkor az úgy is van...szerinte!Úgysem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről!Felesleges erre időt/energiát pocsékolni! :N

Írok egy privit!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13677) Tanker21


Tanker21
tag

Egy kis ebéd előtti tactical nuke. :) Ezzel meg volt a 9. Bizarre bácsinak fel van adva a lecke. :DDD

(#13678) Undoroid válasza Tanker21 (#13677) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

Hatalmas gratula hozzá!

Milyen fegyvert,perkeket illetve killstreak-et használtál a megszerzéséhez?Nekem még most is 18 a max.,ami összejött!Így nem fog összejönni az első Nuke...sem... Valamit alapvetően rosszul csinálhatok!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13679) Barack Obama válasza dokee78 (#13675) üzenetére


Barack Obama
csendes tag

és most ez akkor nekünk jó?

(#13680) dokee78 válasza Barack Obama (#13679) üzenetére


dokee78
félisten

Látom új vagy.

(#13681) balcsy


balcsy
aktív tag

Sziasztok

Ez tudja valaki hogy mit jelent?http://z.about.com/d/compactiongames/1/0/j/l/1/mw2_error.jpg

haveromnak írja ki mondtam neki rakja újra de azt mondta nem segített.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#13682) Undoroid válasza Barack Obama (#13679) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia!

* * *

balcsy!

Így könnyebb!

Nos,jöjjön a legfontosabb kérdés: Origi? :U

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13683) Undoroid válasza balcsy (#13681) üzenetére


Undoroid
őstag

Lemaradtam a szerkesztési időről...

EZT találtam a problémádra!HONOSÍTVA is elérhető ugyanaz.

Próbáld ki,talán segíthet!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#13684) Winne


Winne
nagyúr

Köszi srácok a játékot, jó volt. Volt néhány jóféle host szokás szerint, de alapjában véve egész játszható volt. :K

http://www.youtube.com/watch?v=6de6huNBKcs

:C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13685) LamaCube válasza Winne (#13684) üzenetére


LamaCube
addikt

Nincs mit!Mondtuk, ha van hely várunk téged is.
Sajnos vagy szerencsére annyian szeretnének velünk játszani, hogy sajnos nem mindig jut mindenkinek hely.Így akinek nem tudunk invitet küldeni az ne haragudjon ránk.Csak demezni szoktunk és 6 embernek van sajnos hely.
:R

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13686) Winne válasza LamaCube (#13685) üzenetére


Winne
nagyúr

Nincs is ezzel baj, ha úgy van, akkor úgyis írok, hogy beférek-e. Ha nem akkor nem. ;)

Na meg mostanában egyre jobban adja nekem is, de ha veletek játszom, akkor látom, hogy még nem vagyok elég jó. :N :K

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13688) dokee78


dokee78
félisten

Ilyen csalást láttatok már.
Elém dobta a gyerek a Semtexet,de nem semtex volt hanem egy piros alma.

Hangja alapján max 13 éves volt.
A Highrise pályán a tetőn campel.de elég sokszor lekaptam az AK-47-ACOG Sight comoval.

(#13689) Laraxior válasza dokee78 (#13688) üzenetére


Laraxior
titán

AK-ra ACOG? merész vagy...használni is tudod? :DD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13690) dokee78 válasza Laraxior (#13689) üzenetére


dokee78
félisten

Sikerült lekapni vele.
Amúgy nagyon béna vagyok a CoD-okban,de akkor is bejön:)

[link]

(#13691) Laraxior válasza dokee78 (#13690) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD nekem is kb ilyen a statom..13600/11500 kb... :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13692) kiszu


kiszu
senior tag

Sziasztok. Én mac-et használok és virtuális xp-t futtatok.
Az lenne a gondom,hogy felraktam a Call of Duty 4-et és az alábbi hibát írja ki,indulás helyett.

[link]

és ha leokézom akkor se indul el.
De ami a vicc,hogy a multiplayer mód elindul.

Ha úgynevezett buherált,azaz módosított xp-t rakok fel akkor ez a hiba nincs és indul a játék,de akkor meg nem tudtam frissíteni az xp-t ezért leszedtem és felraktam egy legális példányt.

Angolul sajnos nem tudok,nem értem mi a hiba,illetve mi hiányzik.

(#13693) @rglaaf válasza dokee78 (#13690) üzenetére


@rglaaf
veterán

gyere tolni velünk és feljavul a win/loss arányod:) én is minusz 250-be voltam most meg már majdnem plusz 100 :K

PSN:BiZzare_0 ️

(#13694) Winne válasza @rglaaf (#13693) üzenetére


Winne
nagyúr

Hát igen, nagyon nem mind1, hogy milyen a csapat. Pont írtam is Cube-nak, hogy mennyivel kevésbé idegeltem magam délután, hogy nem mindenki össze-vissza futkozott és fragvadászkodott, mikor a bombát kellett szedni. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13695) Hunter2


Hunter2
addikt

a pc-s DLC-ről van valami új hír? Mennyi lesz az ára vagy ilyesmi?

[ Szerkesztve ]

(#13696) kroupman


kroupman
csendes tag

Helló mindenkinek aki tud kérem szépen segítsen cod 6 hoz kellene product code vagy generátor mert a steam nélkül nem tudom elindítani a játékot aki tud kéremszépen segítsen.Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok mindenkinek!

(#13697) v!ct0y válasza kroupman (#13696) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt ne itt!
Vedd meg és abba benne van minden.

(#13698) hoffman_ válasza v!ct0y (#13697) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#13699) Laraxior válasza v!ct0y (#13697) üzenetére


Laraxior
titán

privátba meg főleg ne :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13700) boogie84 válasza dokee78 (#13690) üzenetére


boogie84
veterán

Nem feltétlenül az a lényeg h jó legyél. Játékélmény ;) Ezért készítették (csak ez az iwnet ne lenne benne :( )

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty: Modern Warfare 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.