Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40001) oriic válasza Magnum_ (#40000) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

40k!!!!!!

fenébe én akartam. :(

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40002) DeFranco válasza Magnum_ (#40000) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úgy látom semmiből nem tanulsz.

nem baj, sem az apád sem az anyád nem vagyok, nem az én dolgom, majd megtanulod a magad kárán, a kislányt sajnálom csak.

[ Szerkesztve ]

(#40003) tomcsi23 válasza Magnum_ (#40000) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez valami erekciógyűrű :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#40004) Magnum_ válasza DeFranco (#40002) üzenetére


Magnum_
nagyúr

most mi van?
tündér a kislány, akkor miért várjak éveket egy esetleges eljegyzéssel?

imádom, basszus.
Még egy ilyen kislányt nem találok.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40005) Kiki18 válasza Magnum_ (#40004) üzenetére


Kiki18
őstag

Én 6. éve húzom. Minek siessek?

Utóbbira: Akkor valamit eltolhattál. :D A kiváncsiságot fenn kell tartani,ennyi az egész "rejtély".

[ Szerkesztve ]

(#40006) Magnum_ válasza Kiki18 (#40005) üzenetére


Magnum_
nagyúr

egyszer én is húztam 6éven túl. ki is bactak a g.cibe :)

I humbly and respectfully decline™

(#40007) Magnum_ válasza Kiki18 (#40005) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszi, hogy elmeselted nekem az eletet :D

I humbly and respectfully decline™

(#40008) wertigo1984 válasza Magnum_ (#40000) üzenetére


wertigo1984
őstag

Vegyel neki ilyet, igy megcsalasnal le sem tagadhatja hogy jegyes. ;]

Gratula amugy ha osszejon. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40009) Magnum_ válasza wertigo1984 (#40008) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#40010) GabN73 válasza Magnum_ (#40004) üzenetére


GabN73
addikt

Felrak egy képet FB-ra, és máris gyűrű? ;]

(#40011) wertigo1984 válasza Magnum_ (#40009) üzenetére


wertigo1984
őstag

Amugy szep par Vagytok. (fb) :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40012) GabN73


GabN73
addikt

Nem tud valaki egy jó notiszervízet?

Drága notim garibaküldés előtt megunta magát, és letört a zsanérja... :U
Pénteken hivatalos szervíz felhív, elpanaszolom a dolgot, majd közlik hogy felesleges küldenem, ezért nem csinálnák meg a másik hibát (képernyő fekete-fehéren villog elég gyakran, illetve a wifire már nem is csatlakozik, eldobálja a jelet)

(#40013) Tim82 válasza GabN73 (#40012) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dell XPS for the rescue.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40014) Magnum_ válasza GabN73 (#40012) üzenetére


Magnum_
nagyúr

miért nem csinálják meg?

I humbly and respectfully decline™

(#40015) GabN73 válasza Tim82 (#40013) üzenetére


GabN73
addikt

Asszondod' hogy ha írok neki egy PÜ-t akkor nem fog egy kérdőjelet visszaírni?

Saint_
Sajna vannak tapasztalatok a hellyel, feleslegesen nem adom be, hogy üljenek rajta, aztán visszaküldjék az oda-vissza futár árát rádobva egy kis indoklással.

(#40017) Magnum_


Magnum_
nagyúr

MAci, ez mi volt?

I humbly and respectfully decline™

(#40018) föccer válasza Magnum_ (#40014) üzenetére


föccer
nagyúr

Gondolom, mert a törés nem garanciális probléma, és ha törött készüléket küld be, akkor alapból feltételezik, hogy az esetleges probléma is a törés következménye.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40019) Magnum_ válasza föccer (#40018) üzenetére


Magnum_
nagyúr

miért ne lehetne a zsanér törés garanciális? főleg, hogy a legtöbb notin szar a zsanér. nekem a zsanér amúgy a vesszőparipám.

I humbly and respectfully decline™

(#40020) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

"Happy Valentin Day!!" Az ilyen szépségek miatt élmény feljárni FB-re :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#40021) Tim82 válasza GabN73 (#40015) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azt.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40022) wertigo1984 válasza GabN73 (#40015) üzenetére


wertigo1984
őstag

Az en laptopomat is o csinalta meg, nagyon korrekt es olcson dolgozik. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40023) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40004) üzenetére


Mercutio_
félisten

Gyűrű mellet is mehetsz a lapátra 6 év után, csak több a papírmunka ;]
Én legalább egy 1 éves évfordulót megvárnék bármilyen tutinak is látszik a dolog így pár hét után:B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40024) sutszi válasza Mercutio_ (#40023) üzenetére


sutszi
veterán

Nagyon tapintatosan fogalmaztad meg a dolgot. :K

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40025) föccer válasza Magnum_ (#39997) üzenetére


föccer
nagyúr

Hülye vagy.

Élj vele egy háztartásban egy kasszáról legalább 5 évet, mielőtt bármit csinálnál. És legalább 10 év együtt élés, mielőtt gyereket csinálsz neki.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40026) Petyyyyy válasza Magnum_ (#40004) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ne érts férre, nem óhajtom megkérdőjelezni egymás iránti bizalmatok vagy hogy mennyire ismeritek egymást, de mindenképp várnék legalább egy évet - ha nem kettőt - míg kiderül hogy is tetszik neki az élet idefent és most értheted rosszul is. Lehet, hogy jövőhéten lát majd valakit a Starbax-ban akinek még szebb bajsza, még szebb pacis-piros autója, még nagyobb fa...ntáziája van a jövőt illetően, mint neked és akkor nesze neked.
Tudom ez galád és ne legyen igazam, de olyan, mint az ötös lottó - bármikor bejöhet.
Szóval kell egy kis idő, míg eloszlik a köd és hasonlók. Lovagoljatok a szívárványon, vitázzatok, hisztizzetek, nézzetek morcosan és a többi. Ha mindennek a vége mégis a smacipárbaj, akkó jóvan, viszek egy pezsgőt aztán megmosom a hajad vele az esküvődön. :D

Nem köll meghívó, átugrom a sövényen az ügy érdekében. ;] :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40027) Magnum_


Magnum_
nagyúr

totál értelek Titeket, DE NEM házasságról beszéltem, pláne nem gyerekvállalásról... az eljegyzés adott esetben fájdalom nélkül felbontható. azaz nem drágább,mintha gyürü nélkül hagyna el/hagynám el. (az én fele királyságomat senki nem tudná elvinni ;) )

attól még, ha pl fél év mulva megkérném a kezét, nem lenne jövöre lágzi, se gyerek. (én meg az apaság? hajjaj)

Petyy: pontosan igy van, ahogy leirod. valakinek mindig nagyobb a f.sza. és ez para.

ez szerintetek jó? egy huszas az ára.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40028) wertigo1984 válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


wertigo1984
őstag

Hozzad ilyesmi illik. Meg a 4 karikahoz. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40029) GabN73 válasza Tim82 (#40021) üzenetére


GabN73
addikt

& wertigo1984!

Köszi, utánakérdek majd ! :R

(#40030) Magnum_ válasza wertigo1984 (#40028) üzenetére


Magnum_
nagyúr

diver ez is... ;) (de az árát tudni se akarom :D )

I humbly and respectfully decline™

(#40031) GabN73 válasza Magnum_ (#40030) üzenetére


GabN73
addikt

~7 ezer dodóka :))

(#40032) DeFranco válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


DeFranco
nagyúr

úriember nem tesz olyan ígéretet amit kétséges, hogy betart-e

a többit a többiek elmondták viszonylag teljeskörűen.

egyszer egy sör mellett talán kifejtem, bár továbbra is úgy gondolom hogy nem az én dolgom téged felnevelni.

(#40033) Petyyyyy válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Csak pár percet érdemes aggódni ezen, többet nem, hiszen mint tudjuk a topik lakói abba a kategóriába esnek e tekintetben, mint C. Norris úr. ~ Minden embernek nagyobb az egyik golyója, mint a másik. Chuck Norrisnak mindkettő nagyobb, mint a másik. Na már most mindig lesz valaki akinek nagyobb a farka, de minden topiklakóé nagyobb, mint bárki másé. :DDD

Komolyra fordítva igen, tényleg para, de úgyis van valami ami hozzád láncolja és nem egy másikhoz.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40034) Magnum_ válasza DeFranco (#40032) üzenetére


Magnum_
nagyúr

eddig azon kattogtal, h ne csajozzak, most meg azon, h ne allapodjsk meg? :D

I humbly and respectfully decline™

(#40035) Melack válasza Magnum_ (#40034) üzenetére


Melack
veterán

Itt maga a tempó az, ami nem mindegy. Fénymásolás ide, butatelefon oda, a magunk módján segíteni szeretnénk. Csak attól akarunk megóvni, nehogy csúnyán seggrecsüccs legyen belőle. A gesztus szép, sőt, csak a masik oldalt nem ismerjuk- Ennyire gondolom te sem. Meg mégis. Mennyi szép óra kijönne az árából;] ( én, mint már férj, csak azt tudom javasolni, hogy élvezd ki ezt az időszakot. Minden percét, és ne hónapokkal előre tervezz. Gyűrűt is majd akkor és ott vedd meg, Mielőtt megkéred a kezét)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40036) Magnum_ válasza Melack (#40035) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

I humbly and respectfully decline™

(#40037) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kár,pedig egy jó parasztlagziba már elmennék :DDD (számomra ez mondjuk oximoron)

Én speciel inkább arra gondolok, hogy egy ilyen gesztust a kapcsolat mely szakaszában mennyire veszi komolyan akinek szól, illetve érdemes -e pár hónap után egy ilyen elvileg jelentős dolgot “elsütni“?
Még aztán lehet, hogy a truelove családjában az a szokás, hogy gyűrű után 1/2 évvel esküvő ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40038) Magnum_ válasza Mercutio_ (#40037) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó, akkor inkább órát veszek ma :-)

I humbly and respectfully decline™

(#40039) Tim82 válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ellentétben a többiekkel*, én azt mondom, hogy (és itt jön az "if" feltétel") ha valóban úgy érzed, hogy feszít a vágy arra, hogy megkérdd a kezét, akkor csináld. Csak ne azért, mert "olyan aranyos kislány, nem találnék jobbat", mert akkor eleve elbacott ötlet. Amúgy ez egy tök racionális ok, csak épp nem lehet rá alapozni hosszútávon.

Van A lét elviselhetetlen könnyűsége c. Kundera-regényben egy fejezet, ahol a főhős álmában találkozik azzal az ideális nővel, aki 1:1-ben tökéletes lenne neki, de az álmában hallja a barátnőjét sírni és inkább otthagyja az ideális nőt, csak hogy a barátnőjével legyen. Na, ez nem racionális ok, ellenben tök jól lehet rá alapozni.

Azért az eljegyzés egy lépcsőfok, egy ígéret, egy szándéknyilvánítás afelé, hogy hivatalos keretek között is lehetőleg vele szeretnéd leélni az életedet. Szóval ezt gondold át. Ha valóban komolyan gondolod, ennek amúgy is jobb módja a közösen felvett céháef alapú jelzáloghitel. ;]

Egyébként szerintem túltolod, nehezen tudom elképzelni, hogy normális lány nem érzi magát legalább néha kényelmetlenül attól, hogy a barátja ennyi mindent a popsija alá tol. Aztán lehet utólag panaszkodni a szponzorvadászokra meg izé. :P

* "figyeljék a kezem, vigyázat, csalok!"

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40040) DeFranco


DeFranco
nagyúr

3x1 napos szelvénnyel rendelkező 5/30 BKK napijegy eladó

Megvettük, az 5 napból 2-t használtunk fel, a többi előreláthatólag nem fog kelleni. Március 10-ig utazható le.

Működése: a link alatt olvasható módon te határozod meg, hogy az érvényességi idő alatt melyik napokon utazod le, amikor elkezded, beikszeled egy szelvényen a dátumot és egy napig korbendallas.

Ezt csinálhatod meg vele háromszor még.

Ára értelemszerűen diszkontált diszkontár 2700 Ft-ot ér (4500*0,6), innen indulunk, lejön mondjuk 15%, ára: 2300 Ft.

(figyeldoda!: 766 Ft-ért veszel napijegyet4 olcsóbb mint egy retúr. hoppánégy)

@Saint_: visszatérünk erre, lehet priviben, de nem most

[ Szerkesztve ]

(#40041) Magnum_ válasza DeFranco (#40040) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ertem, fonok!

I humbly and respectfully decline™

(#40042) föccer válasza DeFranco (#40040) üzenetére


föccer
nagyúr

ha 10-es gyűjtőt veszel, akkor 600-ra jön ki egy retur. (ami önmagában is elég durva, de mindegy).

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40043) macilaci78 válasza Petyyyyy (#40033) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az enyem nem nagyobb. Pontosan akkora. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40044) macilaci78 válasza Magnum_ (#40041) üzenetére


macilaci78
nagyúr

En 4 ev egyutteles alatt nem kertem meg exem kezet, mire kitalalta, hogy szar ember vagyok...

Egyik holgy ismerosom 4 ev jegyessegek utan lett szingli, mert a masik megunta...

Ha megkered a kezet, legyen konkret elkepzelesed, hogy mikor alltok anyakonyvvezeto ele. Egy "eljegyzest fajdalommentesen fel lehet bontani" mentalitas nem ad komolysagot a dolognak. Akarod, hogy komolyan vegyenek?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40045) Petyyyyy válasza macilaci78 (#40043) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jobb ha nem mondod el honnan tudod. :DDD

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40046) tomcsi23 válasza Petyyyyy (#40045) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ez inkább az az eset, amikor kép nélkül is elhisszük. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#40047) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Eppen a Tropucariumban vagyunk. Ki van irva, h NE dobaljanak penzt a halak koze. De persze tele van apropenzzel... miert???? Meg ez egyebkent sem a Trevi kut...

[link]

[link]

cuki

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40048) Petyyyyy válasza Magnum_ (#40047) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Biztos vedlettek az aranyhalak.

Múlt héten szerdán 214-esen csorogtam hazafelé, másik oldalon egy 17 forma srác meg a barátnője. Persze mire Móriczra értünk, a hülyegyerek leszedte a figyelmeztető matricát a kapaszkodó mellől ~ Felállásnál fejre vigyázni és a csaj táskájára ragasztotta. :U Tarkón vágtam volna, mint a nyulat, de kicsit megnyugtatott, hogy a kamera valószínűleg felvette a mutatványt.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40049) aizen92 válasza Petyyyyy (#40048) üzenetére


aizen92
addikt

:DDD ez mekkora
Mármint a vedlő aranyhal

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#40050) MurdR válasza Magnum_ (#40027) üzenetére


MurdR
veterán

Várjál még. Én az exemet 2 év után december24-én jegyeztem el mert már kihisztizte, január 20-án pedig felhívott telefonon, hogy nem fog menni a kapcsolatunk. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.