Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40901) GabN73 válasza Mercutio_ (#40882) üzenetére


GabN73
addikt

Senki, de azt se mondtam, hogy BKV-val járnék be minden nap :) Egy-két rossz élmény miatt mondtam, illetve ismerős által mondott alapján. Amúgy nincs bajom keszivel :N

Az általam linkelt házat pedig 2 évvel ezelőtt, vagy most venném, ha lenne rá keret. Agglegény lakásnak szerintem tökéletes, lehetne felvinni a truelovekat, ha meg úgy alakul, akkor el lehet adni, nagyobba is lehet költözni.
Egy 3-4 szobás házat/lakást eléggé kihasználatlannak találnék egyedül. (Sőt, szerintem még ha ketten is, és nem tervezik jó ideig az utódnevelést)
Persze valami f*sza, nagy penthouse lakás jobban mutat, de az ára is nagyobb :))

(#40902) DeFranco válasza Mercutio_ (#40900) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Olvasd el a cikket. Dezinfláció van, ami több szempontból káros, nem szeretemkérdés az, hogy belenyúljanak az árfolyamba, hanem szükséges rossz.

Nem mondom hogy támogatom, azt mondom hogy értem.

Az árfolyam nominális szintje ettől tök független, akkor is erre lenne igény, ha 260-on állna az euró meg akkor is ha 340-en.

(#40903) Mercutio_ válasza GabN73 (#40901) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jah 2 éve talán jobb ára volt.

btw az usb-s wi-fi-s korábbi hsz-em felett atsiklottal?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40904) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Buda kp botrany fasza, mert ma a tak.szovok nem nyitottak ki. Apam hivatta a kihelyezett mnb biztost, aki annak ellenere, h kihelyezesre kerult, fizikailag nincs ott :D

Ja es a toke osszegen is bukni fog, a kamat meg csak elmaradt haszon.

I humbly and respectfully decline™

(#40905) GabN73 válasza Mercutio_ (#40903) üzenetére


GabN73
addikt

Persze hogy átsiklottam. :DDD
De köszönöm, nem szükséges, a gép nem lesz sokáig nálam, addig meg kibrom lassú nettel/átballagok a másik szobába és kábelre dobom :D

(#40906) Earl_Muttley válasza Melack (#40891) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Stimmt.

De 100% ki lett zarva minden szoval most happiness van :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#40908) DeFranco válasza Earl_Muttley (#40906) üzenetére


DeFranco
nagyúr

magadtól vagy retard nem örökölted ;]

gratulálok :C

(#40909) Qru válasza Petyyyyy (#40898) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egyszer voltam görögországban buszal. Sohatöbbet.

Mercutio: Az mindig benne van a pakliban sajnos. :(

#nincsbennetarcsi

(#40910) Earl_Muttley válasza DeFranco (#40908) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Backup6od.:D :D

Es thx

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#40911) MurdR válasza Qru (#40909) üzenetére


MurdR
veterán

Én tavaly előtt buszoztam. Kínszenvedés volt az út, de az az 1hét feledhetetlen volt. Akármikor bevállalnám. Remélem idén is kijutunk.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40912) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

To all:

Néhány hónappal ezelőtt találtam egy módszert arra, hogy a 32 gigás pendrive-on egy tetszőleges méretű partíciót hozzak lérte, amit aztán FAT-tal formázhatok BIOS flash céljából.
Most persze véletlen sem találom. Ha valaki tudja ennek fortéját vagy akad egy linkje, legyen szíves dobjon meg vele. THX.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40913) Qru válasza MurdR (#40911) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Maradok a horvátoknál, finom a tenger ott is és ha a csajok miatt nem kell túl gyakran megállni 6-8 óra alatt lentvagyunk.

Egyszer már sikerült kevesebb mint 6 óra alatt leérni de akkor éppen egy lézerblokkolóval felvértezett chippelt D4-D-vel mentünk. :D

#nincsbennetarcsi

(#40914) Magnum_ válasza Qru (#40913) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha a csajok miatt...

te vagy az a pikermilliardos, aki mindig nokkel van? :D

I humbly and respectfully decline™

(#40915) Qru válasza Magnum_ (#40914) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lebuktam. :))

Haver nője konkrétan óránként technikai szünetet követel... Múlt évben már előző este sem kapott inni, hogy ne nyúljon 8+ órásra az út. :D

#nincsbennetarcsi

(#40916) 7 válasza DeFranco (#40881) üzenetére


7
addikt

A talajviz problemat jelent azon a kornyeken. Sem a pincek, sem a hazak alapjai sem szeretik az allando vizet. Ellenben tavaly nagyon szepen visszajott a Duna, jot gyonyorkodtem benne -- bar az inkabb a Rakosrendezo tuloldalan volt jellemzo, a Gyarmat utcaig nem ment fel. :)

[ Szerkesztve ]

(#40917) DeFranco válasza 7 (#40916) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Igen, erről már beszéltünk, és ez megragadt bennem erősen, ha esetleg költözünk, ez ügyben még szeretnék majd veled konzultálni. :K

(#40918) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!
Okosak szerint az NTFS filerendszer degradálja a pendrive-okat/memkártyákat a trimm nélküli SSD -khez hasonlóan a megoldás az exFAT.
Mennyire súlyos ez vannak -e és milyen hátrányai az exFAT -nak?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40920) DeFranco válasza Mercutio_ (#40918) üzenetére


DeFranco
nagyúr

exfattal tudtommal csak lefelé kompatibilitási problémák vannak, tán xp-n vagy xp alatt be tud borulni az állomány.

ma már szerintem simán mehet az exfat mindenre ami nem kritikus.

(#40921) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#40918) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Semmi baja nem lesz az NTFStol sem.
Ezer eve ugy hasznalom a pendrive-jaim.

Exfat nekem lassunak tunt, meg OTG miatt nem hasznalom, no meg az emlitett XP gond. Sose tudni mikor futok bele egy XPbe :U

(#40922) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Urak! Tudom hogy nem itt kellene megkerdeznem, ezert elnezeseteket kernem! :R

Vasaroltak tolem de nem tudom ertekelni a Vevot. Ugyan megkaptam az ertekelest de en nem tudok. A hirdetes meg jegelve van es nem talalok semmi olyat hogy Ertekelem a vevot pozitiv vagy negativ ponttal. Hol talalom ezt a lehetoseget?

Koszi es bocsi a kerdesert! :B

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40923) Balathruin válasza wertigo1984 (#40922) üzenetére


Balathruin
veterán

Privátban vagy e-mailen kapsz linket az értékeléshez.

(#40924) wertigo1984 válasza Balathruin (#40923) üzenetére


wertigo1984
őstag

Azt irja ki hogy mar engedelyeztem az ertekelest.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40925) Tim82 válasza wertigo1984 (#40924) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jelentsd itt, írd bele a jelentésbe, hogy sem privát, sem (akár spam-be menő) email formájában nem kaptál értékeléshez hivatkozást.

Nekem is volt ilyen nemrég, akkor TayRol-lal egyeztetve a fenti linken jelentettem a problémát. Illetve engem a vevőm értékelt anélkül, hogy akár értesítést kaptam volna róla, hogy egyáltalán engedélyeznem kellene az értékelést.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40926) wertigo1984 válasza Tim82 (#40925) üzenetére


wertigo1984
őstag

Koszi a segitseget, irtam Nekik. :R

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40927) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Gyerekek, ma mindenki t9k hulye volt... van valami globalis dolog?

I humbly and respectfully decline™

(#40928) 7 válasza DeFranco (#40917) üzenetére


7
addikt

Nincs benne semmi különös dolog. A Rákos-patak érezhető vízhozamú, ez a ház pedig lényegében ott fekszik a partján (azok alapján, amit lehet róla tudni). Nem is kérdés, hogy lesz talajvíz, főleg esőzésekkor. :)

Kicsit följebb, a Vízakna utcában voltunk valamelyik száraz nyári napon pár éve háznézőben, ott is felmerült ez a kérdés. Pince esélytelen, és a vízigényes növények is vigan zöldelltek a kertben, pedig akkoriban épp nem volt sok esőzés.

[ Szerkesztve ]

(#40929) CoolBoy323 válasza Magnum_ (#40927) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

valami van, mert én olyan nyomott vagyok, mintha másnapos lennék... pedig aznapos leszek hamarosan :B

(#40930) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi eső, hogy akkor kezdtél esni mikor hazaértem. :)

Live-Die-Respawn

(#40931) MurdR válasza Magnum_ (#40927) üzenetére


MurdR
veterán

Nem tudom, szerintem én ma is király voltam :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40932) Magnum_ válasza MurdR (#40931) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szerintem en is, de ketten nem igy gondoltak :D

Mercuti se nagyin akart ma reggel velem dumalni... :-(

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40933) MurdR válasza Magnum_ (#40932) üzenetére


MurdR
veterán

Ne foglalkozz vele. Ő lehet hogy ma nem volt király. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40934) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Na, okosok, segítsetek!

A napokban felmondhatóvá válik a T-Home ADSL-em és a lépcsőházban van UPC. (Rákóczi híd budai lába, Szerémi sor.)
UPC mellett mi jöhet még szóba?

Net, TV kell.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40935) DeFranco válasza macilaci78 (#40934) üzenetére


DeFranco
nagyúr

digit nézd meg

(#40936) macilaci78 válasza DeFranco (#40935) üzenetére


macilaci78
nagyúr

:R

Ami még számíthat:
Jelenlegi net 10/0,5 Mbit, családi TV-csomag CRT TV-n. (Tehát a 9.490Ft-os havidíj feléért ugyanez már jó. :D)

Hűségidő nem gond, saját tulajdonú lakás, nem tervezek költözést.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40937) Kiki18 válasza macilaci78 (#40934) üzenetére


Kiki18
őstag

Digit csekkold mindenféleképpen,ha vannak akkor best buy!

Nekem olyan segítségre lenne szükségem,hogy hol/kitől tudnék kijelzővédő fóliát venni 6" vagy feletti méretben?(mondjuk holnap)

(#40938) macilaci78 válasza Kiki18 (#40937) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jaja, a Digi sokkal szimpibb lenne. :R

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40939) sutszi válasza macilaci78 (#40938) üzenetére


sutszi
veterán

Nem lesz. -> Csak a Szerémi út 7/A és 7/B alatt szolgáltatnak bármi is legyen ott. (Legalábbis a netes felületük szerint.)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40940) tomcsi23 válasza macilaci78 (#40934) üzenetére


tomcsi23
veterán

UPC-t a társasházi csomagok miatt érdemes számításba venni (valamennyi kedvezmény jár ilyenkor).

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#40941) CoolBoy323 válasza Kiki18 (#40937) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Ebay, EUbol

Digi +1

[ Szerkesztve ]

(#40942) föccer válasza tomcsi23 (#40940) üzenetére


föccer
nagyúr

Meg ha szereted, ha kiszolgálnak. Az UPC-nak baromira jó az ügyfélszolgálata illetve az ügyfelekhez való hozzáállása. Bármi gond volt, telefonáltam, másnap reggel díjmentesen kint volt a szervíz technikus.

Digi-nél a gyorsított (feláras) bekötési eljárásnál kellett várni 4 napot, és olyan balfasz gyereket küldtek ki, aki 4 órán keresztül piszmogott a madzagokkal, majd dolga végezetlenül elsomfordált... :(

Kétség kívül a Digi olcsóbb, de úgy érzem, hogy ezt a pénzt alapvetően az ügyfélszolgálaton spórolják meg.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40943) Kiki18 válasza CoolBoy323 (#40941) üzenetére


Kiki18
őstag

Gondoltam rá ,de sztem még az is sok idő lenne :/

Föccer: Nekem egy bajom. Volt velük,hogy 2,5 hónapot vártam mire kijöttek és bekötötték a netet. Azóta a pénzemért viszont már 2,5ször nagyobb netünk lett és sosincs vele baj. Megérte

[ Szerkesztve ]

(#40944) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na, asszem mára letészem a lantot. Majd reggel tovább hajtjuk a gőzhengert.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40945) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Morgensen

I humbly and respectfully decline™

(#40946) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Csodásan szép esős jó reggelt. :)

Live-Die-Respawn

(#40947) sutszi válasza oriic (#40946) üzenetére


sutszi
veterán

:(

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40948) DeFranco


DeFranco
nagyúr

mi van most ezzel a topicgazda rendszerrel? elindult már? van valami lista hogy hol ki a hajjakend?

(#40949) Magnum_ válasza oriic (#40946) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem is esik.. most :D

I humbly and respectfully decline™

(#40950) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40932) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hát ez a hála??? négy?:D

[link]

kiki18 Van itthon egy 11,6“-os subnotira való matt fólia ha érdekel.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.