Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40201) föccer válasza MurdR (#40200) üzenetére


föccer
nagyúr

Mostanában nehezen alszom. Sok kérdés van még bennem, ami a második tárgyalási nap közeledésével egyre sürgetőbb lenne megválaszolnom magamnak, ez valamelyest nyomaszt, nyugtalanít. Mint egy általános stressz jelenik meg a mindennapjaimban. Többek között ez is közrejátszik, hogy keveset alszom. Tegnap elég korán lefeküdtem, így korán fel is ébredtem.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40202) MurdR válasza föccer (#40201) üzenetére


MurdR
veterán

Remélem minnél hamarabb túl leszel rajta.. :)

Én nem tudok korán elaludni, pedig nem bánnám ha este 10körül le tudnám hunyni a szememet, mert könnyebb lenne az ébredés 4kor. Ehelyett 00:00-00:30 között tudok elaludni. :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40203) föccer válasza MurdR (#40202) üzenetére


föccer
nagyúr

Általában én is későn fekvős vagyok, de nem igazán van mivel lekössem magamat esténként. Unatkozom, így inkább lefekszem.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40204) MurdR válasza föccer (#40203) üzenetére


MurdR
veterán

Én mostanában CS-zni szoktam, akár 4-5 órára is le tud kötni :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40205) föccer válasza MurdR (#40204) üzenetére


föccer
nagyúr

Számítógépes játékokkal csesztem 3 évet az életemből, amit a családomtól, főként a lányomtól vettem el. Megundorodtam tőlük. Ritkán kötnek le néhány percnél tovább, max havonta néhány alkalommal játszom 1 óránál többet.

Most éppen halkan szól a the Doors, olvasgatok és azon tűnődöm, hogy milyen úton haladjak tovább az élet útvesztőjében. :(

üdv, föcer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40206) MurdR válasza föccer (#40205) üzenetére


MurdR
veterán

Persze, Nálad más a helyzet... Én csak unalomból tolom, mert 24után 48-at otthon vagyok. Az idő még elég trágya, hogy a kertben akármit is tudjak csinálni, így vagy filmet nézek, vagy fórumozok, vagy játszok. Várom már hogy jöjjön a jó idő, mert a kert az nagyon csehül áll. Amikor beköltöztünk már nem voltak azok a kifejezetten jó idők, így annak a rendbetétele tavaszra marad. Hozatni kell egy teherautónyi földet, füvesítés, kertrendezés, a bográcsnak-grillnek is szeretnék építeni valami frankó helyet, na meg a teraszt is be szeretnénk fedni, medence is kell... Nincs mese, ha jön a jó idő akkor beindul a gépezet... :D

A kiegészítésre reagálva: annyira közel nem jártam a problémához, mint Te, de engem is elhagyott a menyasszonyom, egyik pillanatról a másikra felborult az életem, nem volt többé kis ház, amit együtt építettünk, nem volt többé Pécs (amit imádtam..), vége lett egy szempillantásra mindennek. Kb egy hónapot örlődtem, hogy hol ronthattam el, aztán kezdtem szép lassan magamra koncentrálni. Eljártam egy két baráti összejövetelre, nézegettem a lányokat, (a jókat és a rosszakat is ;]) majd szép lassan kihevertem. Aztán összejöttem a mostani asszonykámmal, és már nem tud érdekelni hogy mit hagytam magam mögött.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40207) föccer válasza MurdR (#40206) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem is nemsokára felújítási munkáim lesznek, ha sikerül birtokba venni a lakásomat. Hogy utána mi lesz, még nem tudom, majd meglátom.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40208) MurdR válasza föccer (#40207) üzenetére


MurdR
veterán

Na, akkor meg is van, hogy mibe öldd az energiádat (és a pénzedet). Ne hagyj magadnak időt arra, hogy másra is tudj koncentrálni. :) aztán ha készülsz, akkor pedig jöhet a kellemesebbik része az életnek: egy csinos kígyólány. :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40209) föccer válasza MurdR (#40208) üzenetére


föccer
nagyúr

Kígyóból elég volt egyet melengetni a keblemen, köszi a jókívánságot, de ezt a részét szeretném inkább elkerülni. :)

A felújítás nem lesz sok. 1 ajtó csere, ablak fóliázás, egy radiátor testet kell betenni. Festés, laminált padló lerakása, egy kevés járólapozás. A főző helyiséget még nem tudom, hogy mennyire robbantsam szét. Annak a költsége legalább annyi lenne, mint az összes többinek együttvéve.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Putyinos jó reggelt.

#halálhörgés

Úgy fáj a torkom, hogy majd kiszakad a helyéről. :O

Live-Die-Respawn

(#40211) MurdR válasza föccer (#40209) üzenetére


MurdR
veterán

A kígyóból az avatarodra gondoltam, nem a személyiségjegyekre. :P

Ori: Vegyél ilyen szopogatós tablettát, rajtam az mindíg szokott segíteni.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40212) föccer válasza MurdR (#40211) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah,

Kezdek vissza álmosodni. :( Remélem a zuhanyozás felébreszt valamelyest, nem kellene elaludni a volán mögött.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#40213) Mercutio_ válasza MurdR (#40198) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ereggy az útról! :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40214) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Morgenzen.

I humbly and respectfully decline™

(#40215) Melack


Melack
veterán

Fagymentes reggelt!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40216) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Gdp, fogmosas, ingvasalas, 6.50kor indulas

I humbly and respectfully decline™

(#40217) sutszi válasza Magnum_ (#40216) üzenetére


sutszi
veterán

És a reggeli? A legfontosabb étkezés! ;)

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40218) Melack válasza sutszi (#40217) üzenetére


Melack
veterán

Reggeli keksz? Nah ;] Saint_ biztos Office reggelit fogyaszt, kv doksinyálazással :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40219) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#40220) MurdR


MurdR
veterán

A kisföldalatti ~10-től ~20-ig le lesz zárva.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40221) Magnum_ válasza Melack (#40218) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen, ott reggelizem 9 korul, igy is tok ehes vagyok 11.30ra

Most veszem a kavet

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40222) Tim82 válasza MurdR (#40204) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pár napja Doom-ozok, Dungeon Keeper-ezek, bár az ilyenekre szánt noti behalt a hétvégén. (Asszonyka meg sokadszorra nyomja végig a Mass Effect 3-at, biztosan még mindig reménykedik egy jobb befejezésben. :DDD )

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40223) Melack válasza MurdR (#40220) üzenetére


Melack
veterán

Az szép, gondolom pótlóbusz sem lesz.

Saint_: Nálunk k. drága a reggeli bent, 500 Huf a rántotta kenyérrel.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40224) Mercutio_ válasza MurdR (#40220) üzenetére


Mercutio_
félisten

A 2-es a Kossuth téren nem áll meg, most mondták be.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40225) Magnum_ válasza Melack (#40223) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Szendvicset szoktam venni. nekem sok zse elmegy az ilyen etezesekre (reggeli, kave, ebed,,kave) de ezekrr nem sajnalom. Meg.

Mercu: Alkotmany mar most le van zarva.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40226) Melack válasza Mercutio_ (#40224) üzenetére


Melack
veterán

Qru sose fog beérni:D
És még az avatarodra is hasonlítasz :D

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40227) macilaci78 válasza Magnum_ (#40216) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Élettársi kapcsolatban élsz és inget vasalsz? Ki hordja a nadrágot? ;]

Mikor mi összeköltöztünk, a vasalómat és a vasalódeszkámat kölcsönadtam egy évre. Fél éve visszakaptam őket, de keresni kéne a vasalót, a deszkát meg tegnap dobtam ki. (Az én szakadt huzatúm lába átkerült Párom csálé lábú vasalódeszkája alá.)
Mi beosztjuk: Párom vasalni szeret, én mosogatni. ;)

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40228) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jo reggelt :)

Foccer fel a fejjel ;)

Maci a mosogatast es a porszivozast mindig en csinalom, semmi sem fog ki rajtam olyankor. :DD. Viszont a lerben sutott husok utani tepsit valahogy nagyon nem szeretem tisztava varazsolni.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#40229) macilaci78 válasza wertigo1984 (#40228) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Vízforraló tele, megfőzöm a vizet és azzal nyakon öntöm a tepsit. Ha kézmelegre elhűl, már nem nincs gond vele. Nem tartom varázslásnak, inkább csak szemfényvesztésnek. :P

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40230) MurdR válasza Tim82 (#40222) üzenetére


MurdR
veterán

Engem a CS:GO is szerintem a brigád miatt fogott meg, nem hiszem hogy ''idegen'' emberekkel ennyire érdekelne. Tök jól összeszokott csapat van, még ha hülyére vernek is minket, akkor sem feltétlenül a hiszti megy. :D
/múltkor 11:1-re mentek ellenünk, akkor például a kör kezdeténél felgyújtottuk magunkat. :D/

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40231) Magnum_ válasza macilaci78 (#40227) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ahh inkabb en vasalom az ingeket, a gallerjuk es az ingujj miatt. Es inkabb en porszivozok es mosok fel es takaritom a furdot. Az a tuti. Mosogatni utalok, az a kislanye. Meg pakolja el a sajat dolgait, legyen mindig rend.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40232) Melack válasza Magnum_ (#40231) üzenetére


Melack
veterán

The Secretary c. filmet láttad? Most erről kb az ugrott be :DDD

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40233) Mercutio_ válasza Melack (#40232) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tuti kis film :K

Avatar: A zabolátlan fürtjeimre gondolsz, vagy a karikákra a szemem alatt? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40234) Melack válasza Mercutio_ (#40233) üzenetére


Melack
veterán

Elsőre annyira nem volt jó, de barátnővel nézve mindjárt más :D

A kócos fürtjeidre :D karikák nem is voltak ott :P (bár azt nem tudom, hogy miért gondoltalak 2x évesnek :F )

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40235) MurdR válasza Magnum_ (#40231) üzenetére


MurdR
veterán

Hallod... ha a kislánnyal nem jön össze, én szívesen hozzád költözök.... :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40236) Petyyyyy válasza MurdR (#40235) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Troll :DDD

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40237) Magnum_ válasza MurdR (#40235) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

I humbly and respectfully decline™

(#40238) Tim82 válasza MurdR (#40230) üzenetére


Tim82
nagyúr

Multis élményeim kimerültek középiskola alatti Quake II-ben osztálytársakkal, meg vagy egy éve, amikor rákattantunk az SWTOR-ra egy pár hónapra, akkor nyomtuk közösen a csajommal néha.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40239) MurdR válasza Tim82 (#40238) üzenetére


MurdR
veterán

Quake-kel sosem multiztam, pedig minden online FPS-nek az az atyja.. :B

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40240) Melack válasza MurdR (#40235) üzenetére


Melack
veterán

Gondolj bele, 10 perc alatt bent lennél a Nyugatinál :D És persze ott lenne neked Saint_ :B ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40241) MurdR válasza Melack (#40240) üzenetére


MurdR
veterán

Én meg főzőcskéznék... truemurdr :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40242) Melack válasza MurdR (#40241) üzenetére


Melack
veterán

Sírok a röhögéstől, elképzeltelek fehér fátyolos szettben :DD fénymásoló, ferrari, ódi, kéééééééész!!!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40243) MurdR válasza Melack (#40242) üzenetére


MurdR
veterán

Az én sel600asom meg ott parkolna az ő audija mellett. :K

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#40244) Melack válasza MurdR (#40243) üzenetére


Melack
veterán

És rózsaszín kistagyóval/kutyussal rohangálnál bevárásolni, meg vinni Saint_-nek az ebédet minden nap? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40245) Qru válasza wertigo1984 (#40195) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azok a gépek elég szépet tudnak lépni. Emlékszem mikor még G Astrával nyomtam (1,6 16V) a Bajcsy-n kiálltam egy ellen de úgy oda vert, hogy csak pislogtam. :D

Melack: Sajnos be tudtam jönni. :( :D

#nincsbennetarcsi

(#40246) macilaci78 válasza MurdR (#40230) üzenetére


macilaci78
nagyúr

;]

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40247) Melack válasza macilaci78 (#40246) üzenetére


Melack
veterán

Tényleg itt a tavasz, bimbódzik a cerelem :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40248) Tim82 válasza Melack (#40247) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hála a jó égnek. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40249) Qru válasza macilaci78 (#40246) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD Ezen besírtam.

#nincsbennetarcsi

(#40250) MurdR válasza Melack (#40244) üzenetére


MurdR
veterán

Ne gondoldd túl.... :DD

Macilaci ez rohadt nagy :DDD

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.