Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39851) macilaci78 válasza Earl_Muttley (#39819) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én is így voltam ezzel: olyan nő nekem nem kell, akinek kellenék, mert szar az ízlése. :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#39852) DeFranco


DeFranco
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#39853) oriic válasza DeFranco (#39852) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj ezt ne. :D Animgifet még spoiler alá se pls!

#39854) Petyyyyy

Elrontottad. :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#39854) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Spoiler!Spoiler!Spoiler!....

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39855) Tim82


Tim82
nagyúr

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39856) sutszi válasza Tim82 (#39855) üzenetére


sutszi
veterán

4.2-es memtest megy pendrive-ról is. Most láttam, hogy van már 5.x is...csak kíváncsiság...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39857) sutszi


sutszi
veterán

Kérdés akart lenni az előbb, csak elírtam. :B

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39858) Tim82 válasza sutszi (#39856) üzenetére


Tim82
nagyúr

Hiren's Boot CD pendrive-járól megy, jó lesz ez így.

Már csak szép fedlap, clearplate, kamera- és csavartakaró matricák hiányoznak, meg egy akku. A fedlap, a kameratakaró és a clearplate eleve úton van.

Meg majd egy WWAN és egy ultrabase is kell, de az már tényleg csak az OCD miatt. :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39859) werszomjas


werszomjas
őstag

Nyomtató javítással foglalkozik valaki? Vagy tudtok ajánlani olyat aki javít nyomtatókat?

Egy HP 4625 nem akarja behúzni a papírt, folyamatosan kiírja, hogy a papír elakadt. :R

üdv

(#39860) sutszi válasza Tim82 (#39858) üzenetére


sutszi
veterán

Akkor alakul mint púpos gyerek a prés alatt. :DDD

Ha azt nézem, hogy 20K-ból veszel egy alapot amire lehet építeni és szépen felújítod akkor kb 85-90-ből meglehet nem? Ez annyira nem bukó... Nem értem Tikakukac miért mondja. De azt is megértem, hogy ő már túl telítődött a témával. Így nekem is lehet sok lenne.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39861) Tim82 válasza sutszi (#39860) üzenetére


Tim82
nagyúr

Inkább 120-130k, de ebben benne van egy vadonatúj IPS kijelző is. Az a helyzet, hogy nem fűlik a fogam a pontos összeszámoláshoz, mert biztos vagyok abban, hogy a költségeket nézve nem érte meg. Ha viszont azt veszem, hogy nem egyszerre fizetek ki nagy összeget, hanem az én ütememben, illetve a költségkeretemből veszem meg a nekem kellő alkatrészeket és én a tanulási folyamatért is csinálom, úgy nekem megéri.

Én összelegóztam egy X201-et, most meg egy X220-at, Tikakukac meg úgy egy tízes szorzóval legalább többet. Ő mondjuk olyanokkal szívott szakmányban, mint pl. megbízható forrást találni IPS kijelzőhöz. A helyzet az, hogy a felét sem írta le a topikban annak, hogy mivel és mennyit szívott. Nekem mesélt egy-két buktát, amikor nála jártam kijelzőt venni (mind az X201 AFFS kijelzője, mind az X220 IPS-e tőle van).

Amúgy én eredetileg úgy terveztem, hogy erre a hónapra kész lesz, de közbejöttek más dolgok, amik vitték a pénzt, szóval most április a deadline.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39862) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na jöhetnek a vendégek :B

(#39863) Melack válasza werszomjas (#39843) üzenetére


Melack
veterán

Nem most,majd remélem márciusban. Debrecen (és környéke) - BP útvonalon.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39864) Mercutio_ válasza DeFranco (#39862) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kaptam meghívót :( :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39865) tomcsi23 válasza Mercutio_ (#39864) üzenetére


tomcsi23
veterán

A fénypostaládában nézted? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39866) wertigo1984 válasza DeFranco (#39862) üzenetére


wertigo1984
őstag

Guszta :C Tojaskrem a kozepe?

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39867) DeFranco válasza Mercutio_ (#39864) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Óóóó nem mondtad hogy jönnél, pont betelt a létszám.

Nem baj, küldök még képet emailen, ha kéred ;] Vagy majd MrSaint esküvőjére viszek :P

@wertigo1984: az :) az egyik tejfölös-mustáros a másik kapros

szerk: most nézem kicsit igénytelen lett a díszítés... az volt a baj, hogy a tojáskrém hidegen annyira merev volt, hogy alig bírtam kiszenvedni a nyomón, komolyan már görcsbe állt a kezem, aztán meg annyira megmelegedett a kezemben, hogy utána meg úgy tolta ki, hogy alig győztem kapkodni.

viszont lehet nem lesz elég 4 emberre (halpástétom is lesz mellette) mert ebből csak én megeszek vagy 10-et első ijedtségre, ha melléülök.

[ Szerkesztve ]

(#39868) wertigo1984 válasza DeFranco (#39867) üzenetére


wertigo1984
őstag

Kiskoromban a koterban kanallal ettem mind a tojas mind a huskremet, korozottet. :))
Kaviarral kostoltad? Nagyon finom frissen sult baguettre kenve. :K

[ Szerkesztve ]

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39869) DeFranco válasza wertigo1984 (#39868) üzenetére


DeFranco
nagyúr

isteni lehet, de most nem volt itthon kaviár* (ellenben megjegyzem, legközelebb kiprószálom). sprotnival is jó.

szardellapasztát akartam rárakni, de lejárt így ki kellett dobni

tényleg, azt tudja valaki, hogy a felbontott szardellapaszta meddig áll ell? ez a fajta. semmi nincs róla a neten, a leírás meg annyit mond, hogy felbontás után azonnal fogyasztható. azt nem, hogy meddig fogyasztandó. sós mint állat, szal el kellene hogy álljon.

ha bagettre kened mit csinálsz a fehréjével?

*lol, mintha szokna lenni :D kétévente egyszer veszek

[ Szerkesztve ]

(#39870) wertigo1984 válasza DeFranco (#39869) üzenetére


wertigo1984
őstag

Vicces de malnalekvarba tunkolom. Ugyanugy mint a rantott camambert. Itt a szallodaban mar annyi ilyesmit kiprobaltam a 8 ev alatt.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39871) GabN73 válasza aizen92 (#39830) üzenetére


GabN73
addikt

Hát az... :(((
Melóba menet oda megye, onnan jövök, mindig tele van :(
Blahán se szebb a helyzet, az egyik feljáró sarkához betelepedtek, úgy 5-6 fős kis társaság minimum. Oda végzik a dolgukat, az ember meg kerülgetheti reggelente :(

Mercutio_
Valentinnapispeciálbulivolt. :D

(#39872) DeFranco válasza wertigo1984 (#39870) üzenetére


DeFranco
nagyúr

tojásfehérjét málnalekvárba? omg.

tell me more :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39873) wertigo1984 válasza DeFranco (#39872) üzenetére


wertigo1984
őstag

Erdemes megkostolni, de nem muszaj a malnahoz ragaszkodni, ami epp van otthon. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39874) DeFranco válasza wertigo1984 (#39873) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hát én ezt fix, hogy kipróbálom :D

A kaviáros sárgájás tojáskrémet mivel ízesíted? (mármint a tojáskrémet ofc)

(#39875) 7


7
addikt

Bocsássatok meg, muszáj volt:

just tubi on the safe side

(#39876) Mercutio_ válasza DeFranco (#39874) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egy kis tojás még dobna rajta ;]

Bortipp, a 2 Bujdosó fehérbor ennyiért bestbuy.

Jól felszerelt AMD FM1-es mITX lapot valaki?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39877) DeFranco válasza Mercutio_ (#39876) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem rossz. tényleg vonzó ár

(#39878) wertigo1984 válasza DeFranco (#39874) üzenetére


wertigo1984
őstag

En tejfol helyett tejszint rakok bele.

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39879) olbaidhun


olbaidhun
őstag

Morgen'-t

Miért világít korán reggel a kamerám (laptop) visszajelző led-je? Figyel a Big bratyó mi a francot csinálok? Üdv spoiler gomb, nyomok is egy kis spoilert..
Jobb ha el is viszitek a jó kis lószerszámot, nekem ilyen nem kell

dell 6410 • 14" • intel-i5 HTT+Boost= 4x 3.300MHz • 4gb ddr3 • 160gb hdd fém burkolat • vga kamera • DisplayPort->HDMi • hibátlan állapot • garancia: 4 hónap • 65.000Ftlenovo G580 • 15.6" • intel-i5-3340 HTT+Boost= 4x3.400MHz • 8gb ddr3-1600 • 500gb hdd • nVIDIA GT 635-2gb • fém betétek • USB3 • HDMi • hibátlan állapot • garancia: 6 hónap • 120.000FtAsus • K53S • 15.6" • intel-i5 HTT+Boost = 4x 3.400MHz • 500gb hdd • nVIDIA GT 520-1gb • fém betétek • HDMi • új akksi! • hibátlan állapot • garancia: 6 hónap • 115.000Fthp TouchSmart • 15.6" • AMD A8 4x 2400MHz • 4gb-1600ddr3 • 500gb hdd • ATI 7600 • USB3 • HDMi • érintős kijelző • hibátlan állapot • garancia: 3hónap • 105.000FtSony Playstation 3 • slim • 4.66cfw • 1.000gb hdd • hibátlan • garancia: 6 hónap • 75.000Ft
7O-638-9O93

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#39880) Melack


Melack
veterán

Reggelt mindenkinek! Fura világosban indulni és érkezni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39881) olbaidhun válasza Melack (#39880) üzenetére


olbaidhun
őstag

Tovább tartanak a napok, de olyan mintha most akarna elkezdődni a tél.. jobb lett volna nov-dec ez az időjárás.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#39882) sutszi válasza Tim82 (#39861) üzenetére


sutszi
veterán

Hűű...az már nem kevés, de legalább sok. IPS-el mondjuk nem vész, de én nem is gondolkodom benne. Meg ebbe már 16G -RAM is van. Mondjuk ha azt nézed, hogy olyan állapotot raktál össze így, amit amúgy megvenni sem tudtál volna... azért mégis megérte... valamennyire. :DDD

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39883) wertigo1984


wertigo1984
őstag

Jo reggelt Nektek!

Annyira aranyosak a tanulo szakacs kiscsajok. Mondom nekik hogy vizsga feladat lesz az, hogyan kell a rendeszeti vezetot reggelivel kiszolgalni, erre 20 perc mulva csorog a telefon hogy kesz a szalonnas omlett. Tele pocakkal jo hazamenni. :D

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#39884) MurdR válasza wertigo1984 (#39883) üzenetére


MurdR
veterán

Csak az asszony meg ne tudja :D

reggelt! :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39885) Melack válasza wertigo1984 (#39883) üzenetére


Melack
veterán

Visszaélsz a "hatalmaddal" ? :D Nana, nem szabad ilyet :DDD

Vonaton olyan jófejek a diákok, szállok fel erre mellkasba basz a "kis" kézitáskájával. Megkérdem, "ismerkedünk?", erre én vagyok a "perverz vén fasz". Bazzz....

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39886) Tim82 válasza sutszi (#39882) üzenetére


Tim82
nagyúr

IPS nélkül és 8 GB RAM-mal vonj le kb. 30k-t.

Viszont nekem eleve van SSD-m, úgyhogy azt nem számoltam bele.

Gyorskalkuláció:
- alaplap, alsó ház, zsanérok, WLAN, roncs fedlap antennákkal és webkamerával: 17k
- billentyűzet + palmrest: 22k
- kijelzőkeret: 6k
- RAM fedél, HDD keret és fedél, matricák: 8k
- jó fedlap: lecsúsztam egy olcsóról (az lett volna 14k), így 24k.
- 16 GB RAM: 28k
- IPS: 31k

Az akku még kb. 20k lesz, a WWAN 10k, az Ultrabase 20k.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39887) Mercutio_ válasza Melack (#39885) üzenetére


Mercutio_
félisten

Legközelebb rántsd vissza, de az utolsó pillanatban engedd, hogy dolgozzon a lendület+gravitáció, esetleg rúgd hátba ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39888) sutszi válasza Tim82 (#39886) üzenetére


sutszi
veterán

Le akarsz beszélni?! :)) Nagy csúnya számok ezek így péntek 13 reggelén... :))

Ahogy nézem én a billentyűzet + palmrest és a fedlap az amit alábecsültem... de nagyon.

--------------------------------------------------
MÁS:
Eladó: ÚJ / 2,5"-es HDD számára USB3-as külső ház. Csavarozás nélkül szerelhető.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39889) tomcsi23 válasza Melack (#39885) üzenetére


tomcsi23
veterán

Azért csak megsimogattad a buksiját, ugye? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39890) Tim82 válasza sutszi (#39888) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mindent ki lehet hozni olcsóbban, ha szerencsés vagy és türelmes. Én azért belátható időn belül be is szeretném fejezni a projectet és használatba venni a gépet. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39891) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Jo reggelt!

Vegyetek ZTE V5-öt :) [link]

(#39892) Mercutio_ válasza CoolBoy323 (#39891) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mégegyet? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39893) Magnum_


Magnum_
nagyúr

#mocsokmasnaposvagyok
#sohatobbetnembulizom
#sohatobbetnemiszom

I humbly and respectfully decline™

(#39894) CoolBoy323 válasza Mercutio_ (#39892) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

akár :DD

(#39895) Tim82 válasza Magnum_ (#39893) üzenetére


Tim82
nagyúr

TrúLáv hogy viselte, hogy fognia kellett a fejedet rókázás közben?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39896) Melack válasza Magnum_ (#39893) üzenetére


Melack
veterán

TrueLove hogy viselte a bulit?

Mercutio_ és tomcsi23: a hajukhoz sose, abból lenne a 3. VH. Gravitáció nem segítene, elfújná a szél párukat. Én békés ember vagyok. Még...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39897) Mercutio_ válasza Magnum_ (#39893) üzenetére


Mercutio_
félisten

Volt verseny otthon a nagy fehér isten előtt? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39898) Magnum_ válasza Melack (#39896) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem volt ott. Otthon aludt. Meg nekem irogatott, hogy hol vagyok.
btw az alelnokkel pialtam.

I humbly and respectfully decline™

(#39899) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Reggelt!

Végre egy nyugisabb nap.
Híreink pár mondatban: megvolt a vizit a másik székhelyen, hát...vegyes érzelmek. Az itteni osztályvezetőm le akart ültetni az ottani infó osztály tagjaival akik öten vannak, de olyan óriási a szervezettség, hogy nem sikerült mindenkivel beszélni. Oké, akkor legalább lessünk körbe. (Egyelőre) borzalmas irodák, elhanyagolt PC-k, lázas igyekezetnek látszó semmittevés és hasonló fincsiségek. Egyrészt örültem a sok infónak amit út közben megtudtam a dolgokról, mert nő a skillem, de másrészt kb. rosszul voltam tőle, hogy pfff ázzeg, még itt is ez megy?
26-tól oda is kell járnom, mint első hullámbeli warrior, hogy rendet tegyek. Öten vannak az osztályon durván három ember munkájára. Tudom sok helyen van ez így, de itt nem lesz.

PS.: bodzás Apentát soha többet. Talán szilvára vagy törkölyre emlékeztet az illata, a hideg is kiráz tőle.
Saint_ - Jobbulj!

Spoiler

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39900) macilaci78 válasza Magnum_ (#39898) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mint a Hantaboy (Jim Carrey - 1997) című vígjátékban, mikor az asszony telefonos érdeklődésére csak annyit felel főhősünk: Túlórázom, a főnök teljesen rám mászott. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.