Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39451) tomcsi23 válasza Agostino (#39443) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szupi!
Omv-nél is jó a mosó, bár ott kevesebb a funkció, viszont egy ilyen mosás ott vagy 3-4e lett volna. :)

Mercutio: simán kicserélték a SIM-et, nekem még adtak ingyibe átalakítót is, pedig azt tényleg pénzért adják.
Mondtam neki, hogy olyan készülékben szeretném használni a szolgáltatásukat, amibe a normál kártya nem megy bele. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39452) DeFranco válasza tomcsi23 (#39451) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nincs azért annyi. Szerintem 1500-ból még egy nyakig retkes terepjárót is levakarsz ott. Dupla annyi az ára mint a többinek, de sokkal jobb a szórófej is meg a mosószer is.

(#39453) Magnum_ válasza DeFranco (#39452) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez gépi mosó?

mert ezeöccábó kéziben kinyalják-falják szépen.

gépi mosómeg többet árt, mmint használ.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#39454) pjen válasza Tim82 (#39447) üzenetére


pjen
félisten

Szia,DOS emulátorral nem Tudod megoldani?

(#39455) tomcsi23 válasza DeFranco (#39452) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha gyorsba mosom (lecsapatás powa), szoktam rá küldeni viaszt is és cseppmentes száradást segítő lópéniszt, de azzal is kijön 8-900 környékére.

Saint: lecsapatós kézi. Gépi ofkorsz nem játszik, és kézi mosóba sem sűrűn viszem el.

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39456) Mercutio_ válasza Magnum_ (#39453) üzenetére


Mercutio_
félisten

Melyik kéziben?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39457) Tim82 válasza pjen (#39454) üzenetére


Tim82
nagyúr

Korai Windows-os játékokat nehezen. Pl. a Myth - The Fallen Lords már XP-n sem indult el, nemhogy az annál újabb Windows-okon, kompatibilitási módok ide vagy oda.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39458) DeFranco válasza Magnum_ (#39453) üzenetére


DeFranco
nagyúr

neked nem nyakig szutykos telekjáród van, a fókát én is megmosom öccából.

@tomcsi23: én ilyen viaszos mókákat nem nyomok, mosószeres víz, víz, porszívó, góranga.

küszöböket, ajtók alját, ilyesmit át szoktad törölni mosás után?

(#39459) Melack


Melack
veterán

Nah, egyszer csak lesz egy PS3 is fagyikkal :D

Tim82: linkelve.

(#39461) DeFranco : formában vagy, de ez fagyík, nem fagyi :DDD

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39460) Tim82 válasza Melack (#39459) üzenetére


Tim82
nagyúr

Fagyikkal?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39461) DeFranco válasza Tim82 (#39460) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nincs ékezete

(#39462) Mercutio_ válasza DeFranco (#39458) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a góranga valami kámaszutrás cucc, merakkor fujj-fujj :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39463) DeFranco válasza Mercutio_ (#39462) üzenetére


DeFranco
nagyúr

fakksui

(#39464) pjen válasza Tim82 (#39457) üzenetére


pjen
félisten

nem kompatibilis módra,hanem emulátorra gondoltam.de lehet azzal sem megy :((

(#39465) Tim82 válasza pjen (#39464) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem egészen egyről beszélünk. :) DOS-os játékok mennek DOSBox-ban nagyrészt, szóval igen, azokhoz elég lenne emulátor. De pont '95-98 tájáról van pár, már Windows-ra írt játék, amit én utoljára Windows ME-re tudtam sikeresen telepíteni és indítani - ilyen pl. a Myth-sorozat, ami szerintem máig az egyik leghangulatosabb fantasy stratégiai játék. Ezek miatt kellett a Windows 98 SE, illetve egészen pontosan tök legálisan ezt tudom használni a Windows-ok közül az adott notin (Thinkpad T21 - Pentium III 800 MHz-es noti 512 MB RAM-mal).

A másik dolog meg a 4:3 kijelző, elég sok játéknak ilyen képarány kell. Pl. én nem akarom újra megvenni a Baldur's Gate-ket, Planescape Torment-eket, Icewind Dale-ket, mert megvannak vagy 10-15 éve eredetiben. Ezekhez van utólagos fan-made widescreen patch ugyan, de az pont a nekem meglévő verziókkal nem megy. A noti meg kb. annyiba került nekem, amennyiért egy 19" 4:3 képernyőt vesztegetnek, az egyik retró topikos fórumtárstól vettem.

Régi Windows-os játékokhoz én nem tudok emulátorról sajnos.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39466) tomcsi23 válasza DeFranco (#39458) üzenetére


tomcsi23
veterán

:K
Küszöbök, ajtók élei, környéke, tükör hátul, ablaktörlő lapátok éleit meg papírtörlővel lehúzom.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39467) Magnum_ válasza Mercutio_ (#39456) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En mostanaban a pap karoly uccaba jarok a 13ban.

Itt mellettem 500meterre a Thurzo uccaba jartam az ejjelnappaliba, de az utobbi idoben elkurvultak a sracok a jatt ellenere is, es amikor legutoljara kompletten ujramosattam az autot (erted, az ezuston kevesbe latszanak meg a foltok a 'torolgetes' utan, mint pl egy feketen), akkor megfogadtam, hogy tobbetsosenemoda.

I humbly and respectfully decline™

(#39468) Magnum_


Magnum_
nagyúr

DeF. A tegbapi havas szutykos videk miatt azert eleg koszos a gepvas. Na majd a heten vmelyik este..

I humbly and respectfully decline™

(#39469) DeFranco válasza tomcsi23 (#39466) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én ha valamit áttörlök mosás után, az dzsuvás nyomot hagy. (nyilván nem mos tökéletesen tisztára egyik mosó sem, ha nem állsz neki szivacsozni marad rajta egy vékony réteg por, ami nem látszik, ha nem törlöd meg, de ha igen, akkor olyan mintha bekented volna sárral)

mi az a "tükör hátul"?

(#39470) tomcsi23 válasza DeFranco (#39469) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csak azt a részt törlöm, ami vizes lesz, a poros rész azért muszájból nem törölgetem.
Viszont nem lesz saras meg semmi.

Tükör hátul? Kiveszem az üveglapot és a hátoldalát. :D
Á, a burkolatát szoktam megtörölni, mert onnan a víz szép csíkokat húz az ajtókra high speed után.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39471) pjen válasza Tim82 (#39465) üzenetére


pjen
félisten

Bocsi akkor félre értettem.

(#39472) Tim82 válasza pjen (#39471) üzenetére


Tim82
nagyúr

Semmi gond. :N

Próbálkoztam én ezekkel a játékokkal Linux (Wine) alatt is, de ott is sikertelenül, úgyhogy akkor már a legjobb megoldásnak egy ilyen korú noti tűnik, Win 98 SE-vel.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39473) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Majd a tavasszal megtanitok mindenkit autot mosni, ha van ra igeny.

Qrunak mutattam a nyaron a subin, hogy is mukodik ez a tudomany :)

I humbly and respectfully decline™

(#39474) Kiki18 válasza Magnum_ (#39473) üzenetére


Kiki18
őstag

Mi ez,OKJ képzés?:D Papírt adsz róla?

(#39475) Mercutio_ válasza Magnum_ (#39473) üzenetére


Mercutio_
félisten

A legjobb kap egy fénymásolót is? :D

szerk.:Amúgy minden tip&trükk érdekel, áprilisban jön a kis varacskos, tuti, hogy nem engedem automata mosóba.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39476) tomcsi23 válasza Magnum_ (#39473) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jah, hogy ti voltatok?

;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39477) föccer válasza tomcsi23 (#39476) üzenetére


föccer
nagyúr

Jah, a videó végére feltűnt a kocsi is. :D

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#39478) Magnum_ válasza Mercutio_ (#39475) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kave mellett elmondok mindent 10percben. :D

I humbly and respectfully decline™

(#39479) Magnum_


Magnum_
nagyúr

AVON bolt van itt vhol?

I humbly and respectfully decline™

(#39480) föccer válasza Magnum_ (#39479) üzenetére


föccer
nagyúr

Szerintem avon-t csak tanácsadókon keresztül lehet rendelni, az is MLM rendszer.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#39481) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#39479) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Elég felengedni a fb üzenőfalon mindenki posztjait. Pikk-pakk akad 1-2 avon tanácsadónő. ;] ;]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39482) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#39481) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:DDD

óbudára hozott a gugli egyet. mert Tim szólt :(

I humbly and respectfully decline™

(#39483) mishubi válasza Earl_Muttley (#39481) üzenetére


mishubi
tag

Ez nagyon igaz. :D Mostanában ahogy figyelem minden 3. ember vagy avonos, vagy műkörmös vagy kismama. :D

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#39484) Melack válasza Magnum_ (#39479) üzenetére


Melack
veterán

Hungária-Kerepesi sarka, Raiffaisen bank mellett.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39485) Magnum_ válasza Melack (#39484) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Koszi. Eszben tartom, bar a vilagvege :D

I humbly and respectfully decline™

(#39486) Earl_Muttley válasza mishubi (#39483) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Vagy épp ÚJDONSÁG!!!! címszóval rendel be a pénzeden 1 dolláros ebayes vackokat, 1-2ezer forintért. :D :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39487) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Egyébként meg elvan a hülyegyerek (alias jómagam), ha van játékszere... :D :D [link]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39488) Tim82 válasza Magnum_ (#39482) üzenetére


Tim82
nagyúr

A Google használata az ilyen életrevalósági minimumteszt, u know. ;]

anevemearl: ez micsoda pontosan, autós fejegység?

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39489) Earl_Muttley válasza Tim82 (#39488) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Aha. Még anno ilyen "olcsóvolt" alapon vateráztam.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39490) sutszi válasza Magnum_ (#39450) üzenetére


sutszi
veterán

BKV automata megy ám AMEX-el. Azt meg nem tömíti a homeless mert az neki ördöglakat...

(#39479) Saint_ : Ünnep előtt kerestünk mi is. A Dráva és a Kárpát sarkán volt egy boltocska ahol egy néni aki elvileg akkor ment nyugdíjba... Azt mondta nem lesz folytatás bezár. Lehet egy próbát megér mert tovább viszik. Amúgy az avon oldalán is tudsz tanácsadókat keresni... Itt a 13-ban.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39491) Petyyyyy válasza Magnum_ (#39450) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Hú, elég jól hangzik a bevásárló listád ilyen összeg ellenében.
Reggeli kicsit másképp ala Vampire Diaries: [link]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39492) Magnum_ válasza sutszi (#39490) üzenetére


Magnum_
nagyúr

dráva-kárpát sarka nekem tökély, meg fogom nézni! köszi!!!! :R

Petyyy: én ügyes gyerkőc vagyok :B

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#39493) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Reggelt!

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#39494) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt lányok. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#39495) sutszi válasza Magnum_ (#39492) üzenetére


sutszi
veterán

Szívesen. Apró pontosítás: Google StreetView: [link]

Inkább Kárpát-Tisza sarok. De az is benne van a pakliban, hogy a néni feladta a boltot...

Amúgy reggelt.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#39496) Melack


Melack
veterán

Fagyásmentes reggelt. Ilyenkor nem mókás a reggeli borotválkozás.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39497) DeFranco válasza Melack (#39496) üzenetére


DeFranco
nagyúr

mi fagyott meg? az arcod a víz vagy a borotva?

(#39498) Mercutio_ válasza DeFranco (#39497) üzenetére


Mercutio_
félisten

A mosoly.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39499) tomcsi23 válasza DeFranco (#39497) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem tudjuk, hol ébredt. :)

Amúgy reggelt, megint hétfő.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#39500) Melack válasza DeFranco (#39497) üzenetére


Melack
veterán

Ott, ahol a krém nem érte a borotvált arcfelületet, ott kedves kis piros pír lett. Mosolyom reggel sose őszinte, csak betölt a mosoly_mertcsak.dll

Mercutio_: Inkább a mosoly mint a tököm :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.