Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40501) Mercutio_ válasza macilaci78 (#40500) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na nemáááár :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40502) DeFranco válasza oriic (#40499) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ok, rendben, bocs. :)

(#40503) Magnum_ válasza DeFranco (#40502) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Miert nem mehet a gif?

I humbly and respectfully decline™

(#40504) DeFranco válasza Magnum_ (#40503) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gondolom mobilnete van és terheli az adatforgalmat. igaza van, én sem szeretem a beillesztett extra nagy képeket, stb. mert mobilneten kínos és nem tudod elkerülni, csak ez ügyben nem kapcsoltam, mert az opera mini amúgy sem tud mit kezdeni a giffel, le sem tölti. (afaik)

(#40505) Magnum_ válasza DeFranco (#40504) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem 4gb mobilnet van a telefonomhoz kapcsolva igy tolem aztan mehet :D

I humbly and respectfully decline™

(#40506) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40505) üzenetére


Mercutio_
félisten

200MB és 2-3 hét után elfogy, szóval :N

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40507) DeFranco válasza Magnum_ (#40505) üzenetére


DeFranco
nagyúr

másokra tekintettel lenni meg minek, igaz?

@Mercutio_: itt 150 :D te is opera minizel? mostanában nem szórakozik a ph!-val? nekem néha alig akar oldalakat megnyitni a lapcsaládon.

[ Szerkesztve ]

(#40508) Magnum_ válasza DeFranco (#40507) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mit kotozkodo'?
En sose illesztek be gifet. Azaz en vagyok tekintettel masokra. (Sot, kepet is csak link formajaban)
faaaaiiiiiiiil!

;]

I humbly and respectfully decline™

(#40509) koxx válasza Magnum_ (#40508) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

(#40510) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Sracok! Sos help kell.
hogy is van az, ha webshopban rossz az ar, rendelek, de nem kapom meg mert rossz az ar? Mire is hivatkoznak akkor a kereskedok? Tudom, hogy jog, mert en kerdezem, de krvara nem vagyok kepben :)

I humbly and respectfully decline™

(#40511) don_peter válasza Magnum_ (#40510) üzenetére


don_peter
senior tag

Bár nem jogi, de ez félrevezető, megtévesztő tájékoztatás.
És azt hiszem a jog illetve a fogyasztóvédelem ugrik az ilyenre illetve, ha az ár alacsony és ezért nem küldi el akkor is van valami mert a hirdetett áron köteles oda adni a terméket.. Ez utóbbinak utána kell nézni.

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40512) DeFranco válasza Magnum_ (#40508) üzenetére


DeFranco
nagyúr

:P

(#40513) oriic válasza Magnum_ (#40510) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magyar webshop eseten nem kotelezo odaadnia az arut ha elirta az arat. Nemreg tobben megszivtuk mi is ezt Media Markt akciojaval.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#40514) Magnum_ válasza Magnum_ (#40510) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Oke kozben beszeltem a masod foku fogy.ved. polgarjeno hivatallal.

Eredmeny: nem lehet kikenyszeriteni a teljesitest, ha feltuno az ertekkulonbozet. Pl 145k helyett 145huf. A fogyaszto rosszhiszemuseget is feltetelzi, hisz' tudja, h nem 145huf, hanem 1000x annyi a termek.
145k helyett 135k-nal igen.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40515) sutszi válasza Magnum_ (#40514) üzenetére


sutszi
veterán

És mi az eredmény?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40516) 7 válasza Magnum_ (#40510) üzenetére


7
addikt

Szerintem mindenhol kiirjak, hogy az arak csak tajekoztato jelleguek, ugyhogy bevedik magukat. :)

(#40517) DeFranco válasza 7 (#40516) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Szerintem hiába írják ezt ki. Max. a tévedés/elírás jogát tarthatják fenn.

(#40518) Saint_ : elírás =! nem ér a nevem csak tájékoztató jellegű

[ Szerkesztve ]

(#40518) Magnum_ válasza DeFranco (#40517) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kiirjak, h eliras eseten elallhat a szerzodestol a fogyaszto, vagy kiszallitjak neki rendes aron. Mert a kattintassal letrejon a szerzodes a tavollevo felek kozott

I humbly and respectfully decline™

(#40519) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Na urak, van feladat. Olyan módszerre volna szükségem, amivel a teljes rendszert menthetem jelenlegi állapotában, úgy, hogy bootolható ISO fájlként kerüljön mentésre.
Erre esetleg ötlet...?

A backupolások meg a többi teljes mentés nem jöhet szóba, nem visszaállítás a cél, hanem hogy fatális borulás esetén USB bedug aztán újra lehessen húzni a rendszert és a mentett állapottól folytathassam.
Az egyedi telepítő készítése már megvan, itt most a finomhangolt rendszer mentése a lényeg.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40520) sutszi válasza Petyyyyy (#40519) üzenetére


sutszi
veterán

Ez nagyon sok kérdést felvet ám.

Mentett állapot mint jelent? (Programok telepítettsége csak egy dolog) Az alkalmazások is rendelkeznek saját állapottal amit nem biztos, hogy menteni tudsz futásidőben...
Szerver vagy munkaállomás? Ha szerver akkor megint bonyolódik. Azon általában fut valami. Alkalmazásszerver vagy DB szerver...stb.

De egyébként szerintem rendszergazda topik kell neked. Szoktam ott nézelődni. Segítőkész társaság.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40521) Petyyyyy válasza sutszi (#40520) üzenetére


Petyyyyy
addikt

A forró mentés problémája nekem is eszembe jutott, de csak munkaállomásról lenne szó.
Köszi, átnézek akkor.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#40522) sutszi válasza Petyyyyy (#40521) üzenetére


sutszi
veterán

Ha csak munkaállomás akkor talán egyszerűbb a helyzet. Fejből nem tudom, de úgy emlékszem egy adott programcsomag windows telepítőbe integrálása már régóta lehetséges. Régen csináltak is ilyen custom win telepítőket. (Az már más kérdés, hogy sok probléma volt velük.) De céges környezetben ami neked kell oda jó lehet. Viszont ilyenkor is még ott marad egy kis probléma. Újrarakod a rnedszert, ott vannak a programok. Ilyenkor az a kérdés, hogy default helyzetben használható minden program, vagy meg kell adni valami egyéb adatot..pl connection...stb. Ha nincs ilyen program akkor az megint egy könnyebbség....

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#40523) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Gdp szunet

I humbly and respectfully decline™

(#40524) DeFranco válasza Magnum_ (#40523) üzenetére


DeFranco
nagyúr

GDP never sleeps

(#40525) GabN73


GabN73
addikt

Ma csak truelovekat látok...
Vagy én voltam jókor jó helyen, vagy csak előmásztak a napsütésre a barlangjaikból.

(#40526) Tim82 válasza GabN73 (#40525) üzenetére


Tim82
nagyúr

Barlangi truelove. Még nem döntöttem, hogy személynévnek (à la Lakatos Pamela), vagy rendszertani fajmegnevezésnek hangzik jobban. :K

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#40527) Melack válasza GabN73 (#40525) üzenetére


Melack
veterán

A tavasz káros mellékhatása, hogy eddig vastag bundájukba bújt Barlangi Truelove-ok előmerészkednek, és a téli outfitjüket tavasziasabb, már-már lenge öltözetre cserélik. Ezen helyzetek kergetik a Puszaföldi Truelove huntereket elhamarkodott döntésekre, figyelemzavarra, neadjisten kóros képzelgésre a "mi lehet még ezalatt" témakörben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40528) Magnum_ válasza Melack (#40527) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez megint szep volt :R

I humbly and respectfully decline™

(#40529) don_peter


don_peter
senior tag

Egy kis olvasmány:
DPTP System - Igazság a szervizekről

----== Neo Geo és Arcade Fórum : www.neo-geo.hu ==----

(#40530) Melack válasza Magnum_ (#40528) üzenetére


Melack
veterán

Ha már Tim82 megadta az alaphangot, nem nehéz továbbgondolni :B

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40531) Mercutio_ válasza GabN73 (#40525) üzenetére


Mercutio_
félisten

Egyszerűen csak vannak akik nem végig nassolták a telet mint én hanem edzették a testüket, mert tudják, hogy az egy templom és amint a tavasz első fuvallata körbelengi betódúlnak a hímek hívek.

Amit viszont nem értek, hogy nem fagynak meg, semmivel nincs melegebb mint 1-2 hete :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40532) Mercutio_ válasza DeFranco (#40507) üzenetére


Mercutio_
félisten

Dolphin browser minivel toltam a blogokat, ph-t hol ez hol az, de át kellene állni opera minire, az új telón ( ha marad) sokszor lefagy a delfin.
Opera mini alatt meg nem mennek a (java?) szerkesztő gombok :(

Tényleg ALL van valami app amivel dolphin kedvenceket át tudom lapátolni opera mini által vagy gyári droid böngészővel megetethető állományba?
Elvileg lehetne Google bookmark-ba menteni, de valamiért a mobil user/passra “login failed “-et dob.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40533) Magnum_


Magnum_
nagyúr

deszepszijvartmaram

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40534) tomcsi23 válasza Magnum_ (#40533) üzenetére


tomcsi23
veterán

Baba. Csak sikerült haccázé szíjat venni? ;]
Bár mintha ez rios lenne. :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#40535) Magnum_ válasza tomcsi23 (#40534) üzenetére


Magnum_
nagyúr

korábban rendeltem Bayről, ma jött meg. De nem ahhoz az órához, de feltettem arra. persze a kislány csuklójára nagy. (szerencsére vékony a kislány)

I humbly and respectfully decline™

(#40536) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40535) üzenetére


Mercutio_
félisten

truelove csak vékony lehet, nem?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40537) Magnum_ válasza Mercutio_ (#40536) üzenetére


Magnum_
nagyúr

alap

nezd.. amig meg nem veszem az orient makot...

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40538) Mercutio_ válasza Magnum_ (#40537) üzenetére


Mercutio_
félisten

Feldobia ez a szijjmelinda:D

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#40539) macilaci78 válasza Magnum_ (#40537) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ugye, ez nem a true love keze. (Exbarátnő? ;] )

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40540) Magnum_ válasza macilaci78 (#40539) üzenetére


Magnum_
nagyúr

[link]

I humbly and respectfully decline™

(#40541) Melack válasza Magnum_ (#40540) üzenetére


Melack
veterán

Egy kis szoli ráfér:D
Én most szíjat keresek, füles megoldással. Egy helyen már nem is vállalták :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#40542) vans?


vans?
őstag

'estet, nem tudjatok veletlenul hol tudnek elegans (vekony, nem teli) szurke szovetkabatot, vagy drapp/barna ballonkabatot venni a varosban? Allee nem nyert eddig. koszi!

hábm bábm

(#40543) oriic válasza Magnum_ (#40540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha népi fazekasedény lennék (a.k.a köcsög), megkérdezném melyik, melyik. :DDD De nem vagyok, szóval csak annyit mondok, szépek az órák. :)

Live-Die-Respawn

(#40544) Magnum_ válasza vans? (#40542) üzenetére


Magnum_
nagyúr

H&M, Zara, Massimo Dutti, C&A, teszko F&f

Melack: holnap kell kis szoli

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40545) *Ropi* válasza Petyyyyy (#40519) üzenetére


*Ropi*
félisten

Acronis True Image: tud hálózatos mentést / visszaállítást is. De a betolható (akarom mondani: bootolható :D) ISO-t Neked kell összekalapálnod hozzá (Ultra ISO assz'em tudja).

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#40546) vans? válasza Magnum_ (#40544) üzenetére


vans?
őstag

Koszi, Massimot meg F&F-et megnezem, a tobbiekben mar voltam tobb helyen is sikertelenul. :R

hábm bábm

(#40547) Magnum_ válasza vans? (#40546) üzenetére


Magnum_
nagyúr

még csak most fogják hozni az átmeneti kabátokat (amiknek amőgy nincs értelme, mert 1-2 héten belül zakós idő lesz)

I humbly and respectfully decline™

(#40548) macilaci78 válasza Magnum_ (#40540) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Nagy a hölgy órája a kacsójára.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#40549) Magnum_ válasza macilaci78 (#40548) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Picit. De azt most elik. De a szij nagy ra. Rendeltem a kezere valot. Egynek jo lesz.

I humbly and respectfully decline™

(#40550) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Na, ha mar nougyek. Az elso akinel igazan probalkoztam, az pattintott le... Ma palinka, es alvas. Kisse szarul esett na...

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.