Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39401) Tim82


Tim82
nagyúr

És b+, kinyírták Siobhan-t. Szemetek!

Saint_: te elvből nem használsz Google-t? ;] [link]

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39402) DeFranco válasza Magnum_ (#39400) üzenetére


DeFranco
nagyúr

bkk.hu?

[link]

ofc fénykép kell hozzá, mert ráragasztják.

venni gondolom mindenhol lehet, ahol látsz egy jabbát üveg mögött recsegő mikrofonnal...

más: akinek gombapörkölt receptje van ne tartsa magában, ma apa főz...

más2: gmail kereső monnyolle de sürgősen, nem igaz, hogy egy ilyen jó keresőalgoritmussal rendelkező cég ilyen egy trágya keresőt rak a levelezőszolgáltatásába. sem szótöredékre nem lehet keresni, sem hasonló hangzású szavakra, sem semmire. vagy eltalálod exactly azt a szót amire keresel, ragozással, helyesírási hibákkal toldalékokkal, vagy b*szhatod a leveledet. mindeközben a netkereső kidobja gizikére még a gőzekét is.

[ Szerkesztve ]

(#39403) Balathruin válasza Tim82 (#39401) üzenetére


Balathruin
veterán

Trúláv mindent tud, kivéve amit nem. ;]
Ha már trúláv, akkor a bátyámnak is van egy. :D

(#39404) DeFranco


DeFranco
nagyúr

más3: brace yourselves many serious shitz about ssd maintenance are comng

marha jó, hogy évek óta megy az okítás szervezett társadalmi munkában hogy win 7 óta plug and play, nempiszkál módban lehet (és kell) használni az ssd-ket, a sok hacker még mindig átprogramozza a digi csatornakiosztást is, mert jajjmegeszi a drága ssd-t.

(#39405) Magnum_ válasza DeFranco (#39402) üzenetére


Magnum_
nagyúr

venni gondolom mindenhol lehet, ahol látsz egy jabbát üveg mögött recsegő mikrofonnal...

:DDD thank you for making my day

I humbly and respectfully decline™

(#39406) GabN73


GabN73
addikt

Reggelt.
Hóesés.
Szülinap.
Kemence melege.
Forrócsoki. :B

(#39407) DeFranco válasza GabN73 (#39406) üzenetére


DeFranco
nagyúr

boldog kemencét :D

(#39408) Ace owner válasza Tim82 (#39401) üzenetére


Ace owner
addikt

Ha ez egy Banshee spoiler akkor en most nagyon duhos vagyok rad..

Galaxy Fold 4

(#39409) Tim82 válasza Ace owner (#39408) üzenetére


Tim82
nagyúr

FYI

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39410) Ace owner válasza Tim82 (#39409) üzenetére


Ace owner
addikt

De azert meg lodd el a sorozatos topicban is just in case.

Galaxy Fold 4

(#39411) Tim82 válasza Ace owner (#39410) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az megvolt, hogy Jézust keresztre feszítették? Sőt, utána feltámadt. Spoiler alert: a harmadik napon.

Ha az a legnagyobb gondod, hogy 2-3 nappal azután, hogy kijött egy sorozatrész, "spoiler" van, akkor talán kapcsold ki az internetet otthon, amíg meg nem nézed. Én kérek elnézést, hogy miattad nem fogom magam cenzúrázni, hogy mit írok le, mit nem. :P

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39412) Ace owner válasza Tim82 (#39411) üzenetére


Ace owner
addikt

Nem adom meg azt amit szeretnel ugyhogy nem megyek bele ebbe a vitaba..

Galaxy Fold 4

(#39413) Tim82 válasza Ace owner (#39412) üzenetére


Tim82
nagyúr

Te kezdtél el belekötni pörögni totális butaságon, ami valahol nagyon szomorú, de ilyen apróságok meg se zavarjanak! :) Azért áruld már el, mit "szeretnék", amit "nem adsz meg"? Valószínűleg teljes meglepetésként érne engem is, hogy "mit is szeretnék" szerinted... :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39414) 7 válasza Tim82 (#39411) üzenetére


7
addikt

Legközelebb azért dobj be egy spoiler alertet. Sokan háklisok rá, neked pedig nem áll sokból. :)

(#39415) Tim82 válasza 7 (#39414) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amennyiben normálisan jelzi valaki, mint pl. most te, akkor annak megfelelően ezentúl úgy lesz, ha egyáltalán beírok ilyet. Nem szoktam, de amúgy az egyetlen tényleg normális női karakter volt a sorozatban. Picit túlzásba viszik a shakespeare-i drámázást shotgun-okkal, asszem.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39416) GabN73 válasza DeFranco (#39407) üzenetére


GabN73
addikt

Köszöni szépen :D

(#39417) 7 válasza Tim82 (#39415) üzenetére


7
addikt

Nem ismerem a sorozatot, úgyhogy az utolsó két mondat nekem nem mond semmit. :P

[ Szerkesztve ]

(#39418) Tim82 válasza 7 (#39417) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem baj, ezek nem spoilerek voltak. :P

*
Ha valaki még emlékszik Windows 98 telepítésre, az normális, hogy a telepítő nem hajlandó formázni a vinyót/partíciót, amire települne utána?

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39419) Melack válasza Tim82 (#39418) üzenetére


Melack
veterán

Ez nem normális viselkedés. Vinnie kellene.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#39420) Tim82 válasza Melack (#39419) üzenetére


Tim82
nagyúr

Megoldottam már (Hiren's Boot CD mini XP-jével leformáztam FAT32-re az adott partíciót, utána egyelőre úgy néz ki, megy a telepítés), csak kíváncsi voltam.

Érzésem szerint a vinyóval van valami (a tesztprogramok szerint ugyan rendben van, de mégis csak egy ~ 17 éves IBM Travelstar vinyóról van szó).

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39421) Mercutio_ válasza Tim82 (#39411) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az, hogy valaki írt egy ilyen cikket, még nem indok a spoilerezésre. És nincs mindenkinek ideje, vagy épp nem sorozat junkie, hogy már a külföldi / hazai megjelenés napján /hetében megnézze(n minden sorozatot) :N

Nyilván 1/2 éve itthon is játszott cuccnal ez más és a környezet amiben szóba kerül is segít eldönti, hogy most beszélgetünk valamiről amit a társaság már látott, vagy épp most közölték, hogy "még nem láttak és de izgi mmár nagyon várom ", utóbbi esetben feszegeti a kib*szàs/gyermeteg poén kategóriát a spoilerezés, de ezt te istudod , okos srác vagy.

Saint_:Munkáltató nem téríti?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39422) Balathruin válasza Tim82 (#39420) üzenetére


Balathruin
veterán

Win98 telepítőjénél külön van a formázás, előtte kell csinálni parancssorban.

(#39423) Tim82 válasza Mercutio_ (#39421) üzenetére


Tim82
nagyúr

Egyrészt nem "kibaszásból" írtam, másrészt meg nem szeretném magam némi hiszti miatt cenzúrázni. Ha a fórumtárs normálisan reagált volna, nem pedig toppantós-sértődősen, akkor valószínűleg elnézést kértem volna - amúgy még csak az az előfeltétel sem állt fent, hogy birtokomban van az az információ, hogy nézi-e vagy nem. De "ezt te is tudod, okos srác vagy". :)

A cikkel kapcsolatban egyáltalán nem értünk egyet: nem lehet állandóan gyakorolni az öncenzúrát, mindig tekintettel lenni arra, hogy valaki épp megsértődik egy ilyen, amúgy huszadrangú fontosságú témán - erről szól a linkelt cikk. Ha erre mindig mindenkinek figyelnie kellene, akkor be kellene zárni, majd szántani az internetet és sóval behinteni a helyét, majd eladni a dániai MÉH-nek a kábeleket. :)

Balathruin: az a fura, hogy úgysem volt hajlandó, de mindegy, Hiren's-szel megoldva.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39424) Mercutio_ válasza Tim82 (#39423) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezekkel a szinpadias túlzásokkal lehet élni, de nem győz meg :D a cikk nettó f*ss@g olyan tekintetben, hogy a saját elveit mint örökérvényű alapvetést tekinti, miközben nem veszi észre, hogy az általa túlzónak tartott odafigyelési kényszer ugyanannak az éremnek a másik oldala ami a szerinte faszagyerek spoilerkommandó lenne.
Van egy egészséges középút az valahogy eszébe se jut a cikk írónak, de a kommentekben is vannak értelmes érvek amik ramutatnak a cikkben leirtak visszásságaira.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39425) Tim82 válasza Mercutio_ (#39424) üzenetére


Tim82
nagyúr

A túlzások jelen esetben valóban színpadi eszközök a cikkben, viszont szerintem egyértelműen iróniát jeleznek, hogy ne vegye annyira komolyan az olvasó, hogy ez egy 100%-ban komolyan veendő álláspont. :) (Same here.) Ezt lehántva nagyjából annyi a mondanivaló, hogy úgy általában enyhén eltolták a biciklit az utóbbi időben a "ne spoilerezzünk, mert valakit úgyis megsértünk"-irányba és ez nagyon-nagyon nem jó. Az álláspontot így is érted.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39426) DeFranco


DeFranco
nagyúr

SPOILER ALERT!

amíg itt folyik a szálkás gerendás cicaharc addig én mindjárt kész vagyok a világ legjobbabb gombapörköltjével

SPOILER OFF

(#39427) Balathruin válasza DeFranco (#39426) üzenetére


Balathruin
veterán

Egy kép jó lenne. :)

(#39428) Tim82 válasza DeFranco (#39426) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ne csigázz, azt hittem, csak két hét múlva lesz enkóron! :(((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39429) DeFranco válasza Balathruin (#39427) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a perkeltek általában vizuálisan nem túlzottan értelmezhető képződmények, de amúgy ezt csináltam meg kisebb-nagyobb módosításokkal.

piszok jó a paprikánk, az nagyon rátesz az ízre-illatra, a kápia is ad neki egy jó kis pluszt, eddig csillagos a dolog.

(#39430) GabN73 válasza DeFranco (#39426) üzenetére


GabN73
addikt

Amíg te azt csinálod, én belapátolok egy kis kemencés húslevest meg téká't :D

(#39431) DeFranco válasza GabN73 (#39430) üzenetére


DeFranco
nagyúr

téká ruley

milyen az a kemencés húsleves?

(#39432) GabN73 válasza DeFranco (#39431) üzenetére


GabN73
addikt

Kemencében készült az is - kicsit szerintem másabb az íze, de lehet hogy csak beképzelem :DDD

(#39433) Mercutio_ válasza DeFranco (#39426) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálunk brokkoli leves, töltött fasírt, zöldséges rizs kombo támad , de lenyomtuk!

Aki halkonzervet tol óvatosan, nehogy ilyenbe fusson [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39434) DeFranco válasza GabN73 (#39432) üzenetére


DeFranco
nagyúr

biztos vagyok benne hogy más, kemence > majdnem minden

Mercutio_: töltött fasírt a.k.a. stefánia?

(#39435) Mercutio_ válasza DeFranco (#39434) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez valami paleo-konform cucc, a csajok mit tesznek bele csak ők tudják, de jó volt.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39436) werszomjas


werszomjas
őstag

Tud valaki Pesten ajánlani jó német tanfolyamot, vagy német tanárt? Ahol nem csak a pénzt szedik be, hanem oktatnak is. :R

üdv

(#39437) DeFranco válasza werszomjas (#39436) üzenetére


DeFranco
nagyúr

*némettanár :P

(#39438) Mercutio_ válasza DeFranco (#39437) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nyelvtannémet!!!! négy!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39439) Petyyyyy válasza GabN73 (#39430) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mijaza téká?

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39440) GabN73 válasza Petyyyyy (#39439) üzenetére


GabN73
addikt

[link]

[ Szerkesztve ]

(#39441) Petyyyyy válasza GabN73 (#39440) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Mindjárt más. Elvileg ez volt otthon ebédre, de már reggel nyolckor kilőttünk Pestre a boss-szal, így nem találkoztunk. :(

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#39442) mishubi válasza Magnum_ (#39396) üzenetére


mishubi
tag

Viszont ha úgy alakul akkor automatából kiszámolt pénzzel vedd a bérletet, mert homeless taktika, hogy eldugítják a visszajáró nyílást.

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#39443) Agostino válasza tomcsi23 (#39386) üzenetére


Agostino
addikt

szia

köszi a tippet kipróbálta ma, tökéletesen bevált. igaz, a kezem majd lefagyott a jeges szél és a permet hatására de hát ez van, februárban előfordul a hideg. elég szutyok volt a jószág, majdnem egy ezrest elszórtam mire kigurultam a mosóból.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#39444) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Pofáraesés 1.0 átcuccoltam minden progit az új telóra, erre most szembesültem vele, hogy ellentétben az A820-as Lenovoval a ZTE V5-be nem megy bele a sim-em, ráadásul az egyik céges :W

T-nél ha azt mondom eldobálja a hálót cserélik a sim-et ingyen? Mondjuk a cégessel még mindig nem tudom mit kellene csinálni, valahol kivágják nekem úgy, hogy nem cseszik el a kártyát?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39445) Agostino válasza Mercutio_ (#39444) üzenetére


Agostino
addikt

szerintem simán.... csak legyél kellően feldúlt. sajnos a t-sek csak a rage mode activated ügyfélből értenek. egyébként nekem telefonváltáskor a srác másodpercekben számolandó idő alatt végzett. ad egy másikat, a régi tiltja, az újra aktiválja a számodat. pár óra alatt át is állt.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#39446) mishubi válasza Mercutio_ (#39444) üzenetére


mishubi
tag

A T-nél nekem kérésre ingyen kicserélték a nagy simet kipattinthatósra.

szerk.: Látom közben megelőztek. Én csak simán a sim kártyával sétáltam be, úgy hogy a telefont amibe került az új kártya, azt nem is tőlük vettem.

[ Szerkesztve ]

||▐ 웃 + 유= 18+ ▐ || / NUBIA z11 black & gold edition / Lenovo yogabook

(#39447) Tim82 válasza Mercutio_ (#39444) üzenetére


Tim82
nagyúr

T-nél ha azt mondom eldobálja a hálót cserélik a sim-et ingyen?

Szerintem igen.

Mondjuk a cégessel még mindig nem tudom mit kellene csinálni, valahol kivágják nekem úgy, hogy nem cseszik el a kártyát?

Ha ez egyben céges flottát is jelent, akkor a flottás kapcsolattartónak tudni kellene cseréltetnie, szintén ingyen.

*
Windows 98 SE sok sz*pás után fent van (legalább 2x húztam újra, mert az ősrégi noti a saját drivereitől konstansan lefagyott) - néha csodálkozom a saját türelmemen, mennyi szívást vagyok hajlandó elviselni csak azért, hogy retró (DOS, Win95/Win98-on futó) játékokkal játszhassak. :)

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39448) Mercutio_ válasza Tim82 (#39447) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálunk egy sim biztosítása új munkavállalónak is 2-4 hét...., főnököm agybajt kapna, ha addig nem lehetne elérni a céges mobilomon.

Persze átirányíthatom, de mivel a hivatalos céges mobil normál simmel megy az sincs kizárva, hogy újra normál simet kapnék :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#39449) Tim82 válasza Mercutio_ (#39448) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én mondjuk magánszámmal vagyok egy kb. 4-500 fős flottában, mert már nincs nálunk "hivatalos" céges flotta, de ott ha 3 napba telik a sim csere, akkor már szokatlanul lassú volt az ügymenet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#39450) Magnum_ válasza Mercutio_ (#39448) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De aszondja lehet, h teriti a ceg a bkv berletet, igy marad elso hetre egy 10es gyujto.

Mishubi: koszi, holnap reggel akkor inkabb a penztarnal veszi meg a gyujtot, a bkv atm-eket meg hanyagoljuk.

Mai napon elment 30k, de ebbe fert bele nadrag, blezer, cipo, telikabat, ing, penztarca, ov, bugyik a tezenisbol. (Meg nekem egy zako, 18k helyett 5, mondom en, hogy a mom park h&m-je a legjobb a varosban)
Meg szerencse, h a vapianoban megy a szepkartya. Ebben a honapban mar csak arrol vagyok hajnalndo enni, a januarit is most kaptuk meg.

reggelit keszitettem, mire felebredt :)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.