Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#44951) pohár válasza kisÁdi (#44948) üzenetére


pohár
félisten

amd lap? az milyen? :U
amúgy miért ne csípné? ááááh

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#44952) sith7 válasza Rabbitf_24 (#44941) üzenetére


sith7
nagyúr

Menj üres szerverre gyakorolni, ahol már 1 player - től indul a pálya, és helivel lebegve / leszállva szerezz pontokat, amikért unlockolódnak a dolgok , és neked is lesz rakétád, zavaród stb.

Egy ilyen szerver pl. ez ... itt kick jár azért ha valaki lelő valakit, itt a gépek fejlesztésére mennek fel az emberek , amolyan wow - os, farmolós módon :))

[ Szerkesztve ]

(#44953) kissadam22


kissadam22
tag

sziasztok lenne egy kérdésem. gmail.com emaillal regiltem be az Origin-be de töröltem a gmail fíókot. és most nem tom be lépni. ha új emailt csinálok akkor meg lesznek az adataim és a játékban a profilom. valaki tud segíteni. köszi

(#44954) avisti


avisti
csendes tag

titok !! :D nézétek a hardveren a nevem sokszor szoktam jo áron feldobni termékeket :D

(#44955) Rabbitf_24 válasza sith7 (#44952) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Köszi, kipróbálom. :R

(#44956) VW válasza sith7 (#44952) üzenetére


VW
aktív tag

köszi a server címet,hasznos :)

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#44957) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Az mi a szar, h Strike at Karkand pályán már 2. alkalommal bekerülök a pálya alá és kivág a játék Game went something wrong felirattal...? Ponttól kezdve minden elveszik...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44958) sith7 válasza Rabbitf_24 (#44955) üzenetére


sith7
nagyúr

Szívesen

VW
Ha valahol. akkor itt aztán tényleg nyugodtan lehet gyakorolni .... én már csak tudom ... :DDD :B

(#44959) Viper26 válasza Scholes9 (#44957) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ezek a tünetek akut patch hiányra utalnak... :DDD
De nem baj duda az kell a járművekbe, az fontos, más nem. :U :C

iPhone 14 | FR955

(#44960) eugabesz válasza Viper26 (#44959) üzenetére


eugabesz
őstag

Hagyjátok már szegényeket,lázasan dolgoznak
rajta,hogy egy mindent elsöprő,tökéletes pach legyen kiadva,ti meg állandóan szapuljátok őket...
Most már csak azt nem értem,ha pacheléssel meg tudják esetleg csinálni viszonylag normálisra a játékot,miért nem lehet eleve úgy kiadni??
Mi a tökömet csinál az ezres tesztelő gárda?
(szerintem a többség ott is tesz rá,csak élvezi,hogy mindenki előtt játszhat a játékkal)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#44961) thomiboy válasza Karajev7 (#44032) üzenetére


thomiboy
csendes tag

Milyen bealitasokat hasznalsz BF3-nal, mivel nekem is 6870-es videokarim van es neha beszagat, es kicsit zavar, mert altalaban pont a legjobbkor teszi.

[ Szerkesztve ]

(#44962) Erdei88 válasza eugabesz (#44960) üzenetére


Erdei88
veterán

Én a legjobban annak örülnék ha a hitboxon javítanának. Egy többször halok fal mögött vagy fedezésbe húzódás után. Elég idegesítő tud lenni.

(#44963) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(szerintem a többség ott is tesz rá,csak élvezi,hogy mindenki előtt játszhat a játékkal)

Ez butaság.A Crysis Warhead magyar fejlesztőivel készült "dokumentumfilmben" beszéltek a tesztelők is.Napi 6-8 órában tesztelték a játékot.Volt hogy egy hétig ugyan azt a kis pályarészt járták be, szinte unalomig.Addig foglalkoztak a párperces résszel, amíg ki nem javították a fejlesztők.A srác nyilatkozta is; annyira megutálják, megunják ilyenkor a játékot, hogy a teljes játékkal semmi kedvük játszani.Tehát ennyit az élvezetről:)

(#44964) Viper26 válasza eugabesz (#44960) üzenetére


Viper26
nagyúr

Na igen, itt a fejétől bűzlik a hal, alapvető bajok vannak a hozzáállással sajnos...és ez így is lesz ameddig anyagilag megéri nekik. :U

Erdei88:

TDM-et játszottam egy ideig, de annyira trágya a hitbox, hogy két hete el sem indítottam a játékot.Nem hiszem, hogy ez bármikor javítva lesz, ahhoz újra kéne írni "pár" dolgot...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#44965) csibe1 válasza ProEvoFan (#44963) üzenetére


csibe1
addikt

A fejlesztőcsapatok sem egyformák. :U

Itt valahogy nem veszem észre ezt a mentalitást,mint amit említettél a magyar csapatnál,mert akkor nem lennének benne idegesítő elakadások gyalogosan és járművel is. Továbbá olyan marhaságok,hogy valahová felugrani nem tudsz hiába nem magas,hanem meg kell kerülni,és emiatt simán leszednek.
Az ilyen apróságok elég idegesítőek,és nekem nem az jön le belőle,hogy az utálatba menő alapossággal tesztelték volna a játékot. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#44966) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Ettől még mind ezzel toljuk, mert tetszik nekünk, és jó kikapcsolódás!(nekem legalábbis) kajálok valamit, és felugrom egy 10k-s boarderre kicsit lazulni :D )

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44967) alázógyík


alázógyík
őstag

Engem tegnap este többször is lelőttek 150-200m-ről, shotgunnal, 1 lövéssel. Az milyen már?!? :DDD

(#44968) eugabesz válasza Cybertrone (#44966) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem az apró hibák bosszantóak,hanem az,hogy kis odafigyeléssel az évtized játéka is lehetett volna,így viszont jövőre már nem ezzel játszol,az tuti...tehát...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#44969) Viper26 válasza eugabesz (#44968) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hagyd, neki minden jó ahogy van, a tökéletes fogyasztó. :DDD

iPhone 14 | FR955

(#44970) eugabesz


eugabesz
őstag

Lehetőség,aki szeretne esetleg közelebb kerülni hozzánk.Tudom nincsenek sokan,de ha mégis.... :K :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#44971) dilipok válasza eugabesz (#44968) üzenetére


dilipok
veterán

ez nagyban fugg attol, hogy mi jon ki az elkovetkezo egy, masfel evben... :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44972) Cybertrone válasza eugabesz (#44968) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem én egy intenzív Diablo kurzust is be fogok iktatni, most meg nekem megfelelő a game... mindenhol vannak hibák, és tökéletes game még nem született, ez sem az közelről sem, de ez legalább leköt! :R
Úgy vagyok vele, hogy azt az időt amit gameléssel töltök itthol azt élvezetesen szeretném tenni, így próbálok a kisebb, nagyobb bugokon átsiklani :K , Javaslom ezt nektek is! Amúgy még be is foghatom a pofám, mert nálam az origin is megy teljesen jól meg a game is... bár bevallom a héten egyszer kidobott egy EA disconnecteddel, no de annyi baj legyen! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44973) Viper26 válasza alázógyík (#44967) üzenetére


Viper26
nagyúr

Hitbox fail... :O :DDD

iPhone 14 | FR955

(#44974) ProEvoFan válasza eugabesz (#44968) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy nem.Jön a BF: BC3:)
Haverral múltkor pont azt beszéltük, hogy olyan játékkal, amit ennyire szidtunk, még nem játszottunk 400+ órát :B ;)
Ez mindent elmond a játékról.

(#44975) Cybertrone válasza Viper26 (#44973) üzenetére


Cybertrone
veterán

Persze arra nem is gondolsz hogy slug volt a shotin és kapott a feje egyet... persze azt hozzátenném hogy a 150-200m költöi tulzás szerintem :K
De amúgy ha nagyon felidegesíted magad a gamen tényleg jobb ha kicsit tolod mással is, és akkor nem lesznek gondok! :K :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44976) thomiboy


thomiboy
csendes tag

Elvezem, mindenki azert panaszkodik hogy ide, meg oda nem lehet felmaszni, de belegondoltal abba, hogy minden egyes obiektumot be kell rakni, az helyet foglal, memoriat hasznal stb. gondolni kell az optimizalasra is mert kulonben csak csukategorias gepeken lehetne jatsznani low bealitasokal.

(#44977) alázógyík válasza Cybertrone (#44975) üzenetére


alázógyík
őstag

Lehet, hogy több is volt.
A Metron bent voltam az üveg épületben.
A másik pedig bent az "aluljáró" főbejáratánál. Nem is célzott, csak folyamatosan lövöldözött össze vissza.

(#44978) Cybertrone válasza alázógyík (#44977) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az hogy vannak csalók nem a game hibája... igyekeznek harcolni ellenük, de kb olyan szinten tudnak csak mint amikor széllel szemben hugyozik az ember! :R

eugabesz:
Nyugi... kitárgyalt témák tömkelege kerül elő! Felnőttek vagyunk, ez a game ilyen, akinek nem jön be megy mássol tolja :R Ne kezdjük el előről!

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44979) eugabesz válasza thomiboy (#44976) üzenetére


eugabesz
őstag

El ne kezdjem már sajnálni szegény fejlesztőket,az a dolguk,kemény pénzért.
Nem tudom mit szólnál hozzá,ha a kertednek felszántanám egy részét,aztán azt mondanám,hogy a többit majd később fel ásózom,vagy csináld meg magadnak,ha nem tetszik.S mindezt előre ki kellene fizetned...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#44980) Karajev7 válasza thomiboy (#44961) üzenetére


Karajev7
tag

Highon játszok. 2x élsimitás a post off, meg amotion blur is. Csak ha állitok a grafikán, akkor ujra kell inditanom a gamet, mert kulomben van rá esély h beszaggat.

Ma végre azt csinálom, amit a legjobban szeretek,, Semmit...

(#44981) dilipok válasza eugabesz (#44979) üzenetére


dilipok
veterán

es te melyik jatekkal jatszol, ha nem ezzel? komolyan kerdezem.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44982) alázógyík válasza Cybertrone (#44978) üzenetére


alázógyík
őstag

Mondjuk lőttek már le Medkittel is. :DDD

(#44983) Cybertrone válasza alázógyík (#44982) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az bug! :R Falat is ki lehet bele dönteni! ;]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44984) eugabesz válasza dilipok (#44981) üzenetére


eugabesz
őstag

Komoly dolgok nem a fórumon történnek,teháét.... :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#44985) thomiboy válasza eugabesz (#44979) üzenetére


thomiboy
csendes tag

Aham, en meg nem tudom te mit szolnal ahoz hogyha tobb 10 Gb lenne a jatek, mert minden egyes obijektum + texturat tarolni kell, es persze fusson gyorsan, tolcse be gyorsan, kompromiszumok kellenek.
A kisseb bugok javitasanak keseserol meg nem a fejlesztok tehetnek, hanem a kiado ceg, ezesetben az EA, aki hidd el a kisseb bugok javitasait inkabb berakja egy DLC-be amit jo penzert elad, minthogy minden egyes kis bugra toljon egy updatet.

(#44986) dilipok válasza eugabesz (#44984) üzenetére


dilipok
veterán

de melyik jatekkal jatszol, ha nem a BF3al? Csak azert, mert ezzel latszolag nagyon sok problema van sokak szerint...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44987) Viper26 válasza Cybertrone (#44975) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nem szoktam játékon idegeskedni, csak nem érzem korrektnek a fejlesztő/kiadó viselkedését ezzel kapcsolatban. :R

iPhone 14 | FR955

(#44988) avisti


avisti
csendes tag

fiuk cod4 nél jobb játék fps terén nincs én ugy érzem ez se az a játék amire majd váltok

majd talán a CS go

(#44989) kisÁdi válasza avisti (#44988) üzenetére


kisÁdi
aktív tag

Öhömm....

(#44990) dilipok válasza avisti (#44988) üzenetére


dilipok
veterán

ezt te most tenyleg ide akartad irni? :F :W

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#44991) Cybertrone válasza avisti (#44988) üzenetére


Cybertrone
veterán

Köszönjük szépen, bár hidd el az se izgatna itt fel senkit se ha a mario lenne neked az etalon! :K Ezen kívül sanszos hogy te sem vagy nagy hozzáértő, ezért inkább baráti jótanács hogy jobb neked a COD... :C

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44992) thomiboy válasza Cybertrone (#44991) üzenetére


thomiboy
csendes tag

Ott a pont :DD :R

[ Szerkesztve ]

(#44993) kutkut válasza Karajev7 (#44980) üzenetére


kutkut
addikt

HBAO-val mit csinálsz? Mert nekem az élsimítást (MSAA?) is és a HBAO-t is ki kell kapcsolnom, hogy meglegyen a 60fps... :F Milyen procid van?

Ja, egyébként nekem is ~tökéletes a játék, bármikor szívesen játszom, nem zavarnak a bugok. :C :))

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#44994) Cybertrone válasza kutkut (#44993) üzenetére


Cybertrone
veterán

HBAO az egyfajta árnyékolást ad pluszba... szerintem értelme nincsen! Az élsimítás meg eszi a HW-t mint az állat!
:K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44995) FaTHI


FaTHI
őstag

Tessék parancsolni! BF3 finomhangolás, aki még nem olvasta nézze át!

(#44996) kutkut válasza Cybertrone (#44994) üzenetére


kutkut
addikt

Persze, nincs értelme, de szerintem szebb lesz tőle a játék. Pl peninsula-n nagyon durva a különbség hbao on -> éjszaka, hbao off -> fényes nappal. :))
Egyébként, tényleg elégedett vagyok a grafikával, mert hbao nélkül könnyebb kiszúrni az enemyt, és msaa nélkül sem látok recéket, pláne a nagy akciók közepette. :D

Meizu MX3 32GB

(#44997) Cybertrone válasza kutkut (#44996) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nincs is a HBAO-val semmi gond, csak kb 25% fps csökkenést okoz :D Ez engem nem igazán érdekel, de többen vannak itt akiket igen... :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#44998) prokxy


prokxy
veterán

Srácok!

Aki még kezdő BF3-ban, annak milyen pályákon kellene nézelődni, hogy keressek rá pl. a szerverszűrőben?
100-200-300+ órás emberek ellen sok esélyem nincs...tapasztalat...van vmi training, noob, akármi pálya, ahol nem harci veteránokkal tudok játszani?

Segítsetek kérlek, az esek-kelek dolog nem a legjobb. /tény, lehet, h nem vagyok a legprofibb, legkockább, nem ülök előtte napi 3-4-5 órát, de sztem nem játszom rosszul/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#44999) madgie válasza prokxy (#44998) üzenetére


madgie
titán

Keress valami közösséget, ha nem megy, mozogj squad-okban, kövesd őket, figyelj, tanulj. Lehet, hogy 0.01 K/D-d lesz, de megismered a pályákat, szokásokat.

(#45000) kutkut válasza prokxy (#44998) üzenetére


kutkut
addikt

Menj kevesebb fős, de conquest large-ra. Mondjuk, 32-esre. És igen, menj a többiekkel, ülj be egy tankba gunnernek, ilyenek... Ha a repülést szeretnéd gyakorolni, arra vannak külön szerók training, flagrun, no kill stb. keresőszavakkal. :)

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.