Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29801) megint én válasza dawncomputer (#29799) üzenetére


megint én
őstag

Hát a CD/DVD-knek van élettartamuk. Szóval lehet már nem olvasható.
Amúgy mást beolvas-e az olvasó? Mert lehet az olvasó a bibi.

Penyáról meg kell 1 progi ami CDképfájlból tud bootolható-t csinálni. Nekem csak azzal ment, mert találtam olyat is ahol lépésről lépésre elmagyarázza ezt ide másold, ezt formázd, meg egyebek, de úgy soha sem bootolt be (nekem legalábbis)
A progi neve Windows 7 esetében win-to-flash... De XP esetében nem tudom googlizzd, lehet találsz.

(#29802) Воланд válasza dawncomputer (#29799) üzenetére


Воланд
titán

Windows XP telepítése USB-ről

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29803) megint én válasza BogyóBP (#29796) üzenetére


megint én
őstag

5GB, és 3x1 + 12GB-s modul. Azt a mindenit, marhára nem szerencsés. Csaoda, hogy 4et lát. Minden esetben kitet érdemes venni. 2x2 vagy 4x1. Ha többet akarsz 2x4, 4x2 ilyesmi.

Második kérdésed:
Mennyi a keret rá???

(#29802) woland_y2k
Na pont ez az az írás ami alapján NEM sikerült megcsinálni :O Leket én voltam a low, de képtelen voltam.

[ Szerkesztve ]

(#29804) megint én válasza NaNorbert (#29794) üzenetére


megint én
őstag

Melyik Tápegységet topicban segítenek
Nekem is hasonló tápom van, csak az 550W, és van rajta 2db 6+2es PCI-e

Amúgy lehet, hogy kevés... :S
Nvidia.com / gtx280
Nvidia szerint 550W-os táp kell neki, de ők tartalékkal írják ki.
Viszont 236w a fogyasztása, ez nem kevés. Szóval necces. Éerdemes a tápos topicban megkérdezni.

(#29796) BogyóBP
Nekem ez a procihűtőm van, és baromira jó.
Noctua C12 PSE14

Ha maradunk az aquánál ahhor van náluk ilyen:
Hyper TX3 Ez baromi jó, és "csak" 5.5K.

Pénztárca függvényéban válassz ezek közül:
- CPU COOLER Arctic Alpine 11 GT: 1750,-
- CPU COOLER Arctic Freezer 7 Pro rev.2: 5500,-
- CPU COOLER Arctic Freezer 13: 5990,-
- CPU COOLER Arctic Freezer 13 Pro: 7990,-
- CPU COOLER Arctic Freezer XTREME rev.2: 7500,-
- CPU COOLER CORSAIR Air Series A50: 6500,-
- CPU COOLER CORSAIR Air Series A70: 7990,-
- CPU COOLER SCYTHE Samurai Z Revision B: 6990,-
- CPU COOLER SCYTHE Shuriken rev. B: 7500,-
- CPU COOLER SCYTHE Ninja 3: 10.500,-
- CPU COOLER SCYTHE Mugen 2: 10.990,-
- CPU COOLER SCYTHE Yasya: 11.990,-
- CPU COOLER Thermaltake Frio: 13.500,-
- CPU COOLER Thermaltake Jing: 16.990,-
- CPU COOLER Zalman CNPS9900 MAX Red: 14.990,-
- CPU COOLER Zalman CNPS10X Extreme: 15.990,-
- CPU COOLER NOCTUA NH-U 12P-SE2: 15.990,-
- CPU COOLER NOCTUA NH-C14: 19.500,-
- CPU COOLER NOCTUA NH-D14: 18.990,-
- CPU COOLER BeQuiet Dark Rock Pro: 15.990,-
- CPU COOLER Nexus HOC-9000 Universal: 11.500,-

Ezek az árak GIANNITÓL vannak írj rá nyugodtan. Még örülne is neki :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29805) Воланд válasza megint én (#29803) üzenetére


Воланд
titán

Az angolt is nézted?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29806) lordjancso


lordjancso
senior tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem és nem találtam még hasonló témát, így bátorkodtam új topikot nyitni, hátha más is jár hasonló cipőben.
Az egyik számítógépem össze van kötve a tv-vel S-Video-s csatlakozón keresztül. Semmi extra, egy kábel (RCA csatlakozóval a végén - ez a banándugó vagy mi), a másik vége a videókártya s-video csatlakozójába csatlakozik. Ez szépen átviszi a képet a tévére, hangot házimozi rendszerrel megoldottam.
Viszont a probléma ott kezdődik, hogy az új számítógépemben HDMI csatlakozásó videókártya van: [link].
Viszont HDMI-s tévét egyelőre nem tudok venni, de az új gépet szeretném rákötni a tv-re a régi helyett. A tv-n ugye ez a 3 csatlakozó van: [link].
Lehetséges olyan kábelt venni, amivel össze tudom kötni a számítógépet és a tv-t, hogy a hang is átmenjen?
Előre is köszönöm a segítséget!
Üdv
J

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#29807) BogyóBP


BogyóBP
addikt

Spire Coolwave V vagy a Artic cooling accelero 11 GT? Nincs keret.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29808) BogyóBP válasza lordjancso (#29806) üzenetére


BogyóBP
addikt

Az a baj hogy amivel össze akarod kötni az analog. RCA is az és a SVIDEO is. HDMI viszont digitális. Ha van videod vagy DVD lejátszod amin van HDMI csatlakozás akkor talán sikerülhet, de érdemesebb egy beltéri egységet beszerezned (kb 10.000ft ér már jót kapni) és azzal megoldani mivel az tud D/A A/D konvertálást.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29809) megint én válasza BogyóBP (#29807) üzenetére


megint én
őstag

- CPU COOLER Arctic Alpine 11 GT: 1750,-

Inkább ezt
GIANNITÓL

(#29810) BogyóBP válasza megint én (#29809) üzenetére


BogyóBP
addikt

Vajon ez 4 pines csatlakozós? TEHÁT PWM es?

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29811) megint én válasza BogyóBP (#29810) üzenetére


megint én
őstag

Tehát az alaplapra 4 tűvel csatlakozik?
Mert szerintem nem mivel csak a leg komolyabbak 4esek, szinte mind csak 3tűs. Pl a Noctuám is.

(#29806) lordjancso
Ahogyan bogyó is mondta, szinte esélytelen. Mivel analógra kéne a digitálisat konverálni. Ezt max egy converterrel. Vagy pl ha van VGA(D-sub) csati a VGAdon, akkor talán lesz valami. De nem daok sok esélyt neki.

[ Szerkesztve ]

(#29812) BogyóBP válasza megint én (#29811) üzenetére


BogyóBP
addikt

Tesomnak AC Alpine GT van az 4 pines, ugyaningy néz ki csak fekete lapátos.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29813) megint én válasza BogyóBP (#29812) üzenetére


megint én
őstag


Ezt a képet találtam
Szóval úgy látom széles az a csatlakozó, szóval talán 4es, de túl kicsi a kép. A honlapon meg nem írja.
http://www.arctic.ac/en/p/detail?sArticle=12.%3F

Most nézem 0.3 decibel??? Az igen. xD Mindjár lecserélem a noctuámat :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29814) zotya95


zotya95
csendes tag

Sziasztok. Multhéten vettem egy asrock. g41mh. alplapot. + egy csx 1333-as ramot. + egy egy terrás vinyot + 550w-os tápot.. Ez eddig szép is meg jó is nah de itt kezdödik a baj.,
Ami a következő.: össze raktuk a gépet minden faxa. És egyszer csak a leg váratlanab pillanatban újra indul a gép. hát mondom jolvan hátha frisités vagy vmi. de nem mert ugyan ezt produkált a 3dmark-allat el se indult hanem egyböl le lötte magát a kártya szint úgy furmark-nál. ezért vissza küldtem szervizbe a lapot. ahol azt mondták no parra semi baj nincs . vissza kaptam. be szereltem tegnap és egyszer csak driver telepitésnél (full üres win7) újra indult, utána furmark-nál le kapcsolta a vga-t és csak néztem mien szép a fekete kép ernyöm. nah újra inditottam . és megint elinditottam a furearkot. És lön csoda elindult, ment is vagy2 órát a kártya nem ment 50fok fölé. + a prime 95 is ment mellete a proci is csak 49 fokos volt, Ebben kérném a segitségeteket hogy itt akkor most mi a baj?
Jah és mellesleg mikor el inditom a wow-ot a bejelentkezö képernyönél kékhalált add,
Ram tesztelve : prime 95. + memtest.
Vga(ati 4850):3dmark.(alatt ki feküdt elöször de most nézemmég1x) + furemark (ez allat is ki akadt elöször,.
Proc (E4500)i: prime 95, sentinel. 2-3 órán keresztül 100%osan

És meg néztem hogy támogatja e az elaplap ezt a kártyát és igen támogatja szal még az se lehet a baj. de másik karival ment

[ Szerkesztve ]

(#29815) dawncomputer válasza megint én (#29801) üzenetére


dawncomputer
tag

Köszönöm a válaszod.
Mást tökéletesen olvas, ezért nem értem. Minden megy, adat CD, DVD, film, zene, bármi, de nem bootol róla.

woland_y2k: Igen, pont ezzel próbálkoztam én is. :)

(#29816) megint én válasza dawncomputer (#29815) üzenetére


megint én
őstag

Hát ezaz, ez nem ment nekem sem anno. Valami program lell, ahol kitallózod a CD-t vagy CDképfilet, és maga megcsinál mindent.

Asszem meg is van
KLIKKEJJÉÉÉ

[ Szerkesztve ]

(#29817) dawncomputer válasza megint én (#29816) üzenetére


dawncomputer
tag

Ez kell nekem. :) :R
Köszönöm.

Még ma meg is próbálom. :C

(#29818) lordjancso válasza BogyóBP (#29808) üzenetére


lordjancso
senior tag

És tudnál segíteni, hogy milyen beltéri egység kellene nekem?
Esetleg linkelni (egy jobb fajtát) valamelyik webshopból?
Nagyon megköszönném, mert én annyira nem értek ehhez. :)

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#29819) megint én válasza zotya95 (#29814) üzenetére


megint én
őstag

Jaj-jaj, ez nem egyszerű. Talán Biost kéne frissítened. De mindenesetre baromira fúrcsa. Elsőre olyan volt mintha melegedne, de később írtad, hogy az kilőve :F Szóval nem tudom. Bios frissítés, ha az nem akkor tanácstalan vagyok.

(#29820) zotya95


zotya95
csendes tag

Bios-ból a leg frisseb van fent :) haverommal már 5 napja ezen gondolkozunk hogy mi lehet ezzel a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#29821) megint én válasza lordjancso (#29818) üzenetére


megint én
őstag

Nagyon drága megoldás.... [Klikk]
De nincsen VGA(D-sub) a vidkaridon?

(#29820) zotya95
SZerintem vidd el nekik a gépedet, ne csak az alaplapodat, és mutasd meg miről beszélsz. Hátha..
Majd re.. Melózom 1h és vagyok

[ Szerkesztve ]

(#29822) Ribi


Ribi
nagyúr

Igen furcsa dolog történik mióta megvan az 5850 kártyám.
4850 gépből ki, 5850 be. Driverrel nem csináltam semmit, csak kért egy rebooto és ment minden szépen.
Viszont azóta olyat csinál, hogy pl ha letöltő ablak jönne fel chrome alatt, akkor szénnéfagy a chrome. De az összes. Egész oprendszer megáll kb 2-3 mpre, majd utána indítani tudom a task managert és kill chrome. De ez nem csak chrome alatt van. Következő próbálkozásra viszont megnyílik a letöltő ablak és tudom mondani, hogy hova tegye a filet. De volt hogy másodszorra is szétfagyott. Ez nem chrome hiba, mert pl ftpről való letöltésnél is volt ilyen amikor a sima mycomputer ablak volt csak nyitva. De más programnál is volt, hogy előfordult.
Mindig amikor egy filet akarok lementeni és az ablaknak kellene bejönni ahol megmondom hova mentse.
Lehet ennek köze az ati driverhez? Azóta tettem fel újat, de a régit csak felülcsaptam. Bár nem értem mi köze van a kettőnek egymáshoz, de pont azóta csinálja ezt mióta az új kari van. Addig semmi hasonló nem történt. Win7 64bit.

(#29823) Biznisz Elek válasza Ribi (#29822) üzenetére


Biznisz Elek
aktív tag

P5B-E lap nem mai darab, egy bios frissítés ha még nem volt talán segít.

Üdv

▂▃▅▇█▓ eladó domain nevek - bizniszelek.hu ▓█▇▅▃▂

(#29824) Realradical válasza dawncomputer (#29799) üzenetére


Realradical
őstag

Szia!

Ez biztosan működik.
Install USB-ről: [link]

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#29825) BogyóBP válasza lordjancso (#29818) üzenetére


BogyóBP
addikt

Sztem ilyen 10K körüli orion is jó. Én legutobb a spárba láttam nálunk ilyent.Sztem ez bőven jó. És veszel hozzá HDMI HDMI kábelt ami Kábel 120ft ért HDMI HDMI

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#29826) Realradical válasza Ribi (#29822) üzenetére


Realradical
őstag

Ha elő tudod idézni akkor vedd elő a task managert és csekkold a hiba közben, hogy melyik processz eszi meg az erőforrásokat. Ha ott nem látszik akkor Process Explorerrel ki tudod debugolni, hol lehet a gond.

Egy chrome reinstallt extension-ök nélkül megnéznék azért.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#29827) megint én válasza Ribi (#29822) üzenetére


megint én
őstag

Realradical jót mond(azaz ír)
De én még azért hehúznám azt a régi ATI drivert
Driversweeper
És tedd föl úja, mert lehet az előző kártyádból használ valami beállítást és gubancolódik.
AMD Catalyst 11.4 Win 7 Vista x64

[ Szerkesztve ]

(#29828) netmesterke


netmesterke
aktív tag

Sziasztok!
Egy kérdés, jelenleg a gépemben 2 gb ram van (ddr2 800 mhz), ha veszek mellé még 1gb-ot az gyorsítana rajta? Nem fogyott még el eddig a memó, csak gondoltam a ram mindig jól jött, ha több volt. Ha a 2gb-os modul mellé veszek egy 1 gb-osat, akkor dc-ben mennek (Asus P5KPL AM EPU)
Köszönöm előre is!

(#29829) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Hali

Azt szeretném megtudni, lehetséges-e a windowsba a tálca jobb kattintás/új menüpontját személyre szabni, hogy mely programokat tudjam így gyorsan futtatni? Kerestem vonla googlé-ban de elég körmönfontan tudtam csak megfogalmazni így eredménytelenül jártam.

(#29830) Ribi válasza Realradical (#29826) üzenetére


Ribi
nagyúr

Hát ezt a process explorert leszedtem már más okból, de eléggé kínai volt, nem sok mindenre jutottam vele :(
Mint írtam nem hiszem, hogy a chrome hibája lesz, mert nem csak abban jön elő.
Driversweeper a másik amitől félek. Sosem szerettem a 3rd party progikat amik eszetlenül elkezdenek törölni dolgokat amiről úgy gondolják nem kell. Tudom sokan használják nagy megelégedéssel. Nekem meg eddig sosem kellett :)
Na majd ha hazaérek megpróbálkozom.
sweepert gondolom safemodban kell ráuszítani.

(#29831) lalimano válasza nyunyu (#29798) üzenetére


lalimano
tag

Ja, hogy az nem is hálókártya :B
Esetleg arra van valami tipped, hogy az integrált hálókártyának mi lehet a baja?
[kép] Ezzel a nincs kapcsolat, vagy korlátozott hibával semmit sem tudok kezdeni
Csak egy új hálókártya vásárlása oldja meg a problémát?

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#29832) Воланд válasza netmesterke (#29828) üzenetére


Воланд
titán

DC nem lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#29833) megint én válasza netmesterke (#29828) üzenetére


megint én
őstag

Add el ezt, és vegyél egy rendes kittet. 2x4GB-t.
Megintcsak GIANNIT tudom ajánlani, mert még beszámítani is tud.

(#29834) megint én válasza kiralytom (#29829) üzenetére


megint én
őstag

Nem értem mit akarsz pontosan, pls dobj 1 print screent, mert most melóból vagyok, és itt XP van (gondolom neked win7) És, hogy pontosan miért kell, mert ha gyorsindítani akarsz akkor pl: Rögzítés a tálcán, vagy rögzítés a startmenüben... De szerintem én kicsit másról beszélek, mert nem nagyon értem mit akarsz pontosan.

(#29835) megint én válasza Ribi (#29830) üzenetére


megint én
őstag

Igen, azt csökkentettben, de kevered a registri cleanerrel szerintem, mert az nem azt szedi le amit jónak lát, hanem amit kijelölsz. PL az ATI drivert. És szerintem segítene neked. Persze nem 100%, de talán. Remény hal meg utoljára, DE EGYSZER AZ IS! :DDD :DDD :DDD

(#29836) AthlonXP válasza netmesterke (#29828) üzenetére


AthlonXP
őstag

A dc nem fog menni, mivel a 2 modul nem egyezik. Ahhoz venni kéne bele egy másik 2 gigásat ( lehetőleg ugyan olyat, mint ami benne van ). Ebben az esetben viszont már x64-es oprendszer kell majd, hozzá ( nem tom most mit használsz ), hogy ki tudja használni a ramokat teljesen.

(#29830) Ribi: A drivert el tudod távolítani a "programok hozzáadása" menüből is a vezérlőpultban. töröld le teljesen, minden ATI cuccot ( ezt meg is fogja kérdezni ) és úgy tedd fel az újat. Egyébként kártya cserekor ezzel kellett volna kezdeni. Amikor a régit kiveszed, driver uninstall, aztán berak az kártya és driver telepít. Ez után is lehet még hiba, de akkor az más miatt lesz már.

(#29837) megint én válasza AthlonXP (#29836) üzenetére


megint én
őstag

Azért javasoltam a driversweepert, mert ha csak leszeded manuálisan, akkor valamiért megmarad egy csomó minden. PL kollégám így tett, és mindig kiléptek a játékok, megcsinálta driversweeperrel, és rendbejött.

(#29838) kenesei1982


kenesei1982
aktív tag

Hi,

tudja vki hogy az LPT-portot windows alatt hányas kommunikációs port alatt érem el? (COM5 v COM6.....)

(#29839) kiralytom válasza megint én (#29834) üzenetére


kiralytom
aktív tag

a kérdés az, hogy ez a menüsor állítható-e manuálisan, meghatározhatom-e hogy ide mely programokat rakjam?
[link]

(#29840) AthlonXP válasza megint én (#29837) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nem akartam lebeszélni arról, csak írta, hogy nem szívesen használna külső progit erre és azért tanácsoltam neki ezt... :)
Én amúgy még sose használtam ezt a progit amit említettél, mindig a úgy csináltam, ahogy írtam, nekem még nem volt ebből gondom sose. ( Mondjuk a regisztrit is takarítom rendszeresen.... )
De mint írtad, ettől még lehet, hogy másnak előfordulhatnak hibák.. :(

(#29841) Lompos48 válasza kenesei1982 (#29838) üzenetére


Lompos48
nagyúr

Semelyiken. Az LPT párhuzamos, míg a COM-ok azok soros portok.

(#29842) kiralytom válasza kiralytom (#29829) üzenetére


kiralytom
aktív tag

nem tálca, hanem asztal akart lenni, bocsánat. tehát asztal jobb kattintás/új menüpontját személyre szabni, hogy mely programokat tudjam így gyorsan futtatni?

(#29843) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy gyors kérdésem lenne és kicsit sürgős is.

Vettem e gépembe egy új 2 TB-os Hitachi SATA 3-as winyót, összekötöttem, a BIOS látja is, de sajátgépbe semmi. Megnyitom a lemezkezelést, ez az üzenet fogad:

Melyiket válasszam? Melyik mire jó?

(#29844) megint én válasza kiralytom (#29842) üzenetére


megint én
őstag

Otthonról megnézem ha addig nem válaszol senki, de valahogy kéne, hogy lehessen...

(#29845) Realradical válasza Vasinger! (#29843) üzenetére


Realradical
őstag

Szia!

Szabványkülönbségek vannak, mint a FAT/NTFS között.
Szerintem MBR-t használj. Kis infó.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#29846) Realradical válasza kiralytom (#29842) üzenetére


Realradical
őstag

Tweakui tud ilyet ha jól emlékszem.
Alternatív megoldásként registryben tudod kézzel is editálni: (csak óvatosan)
HKEY_CLASSES_ROOT\*\shellex\ContextMenuHandlers

@megint én: sorry erős tea után be vagyok pörögve :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#29847) megint én válasza Realradical (#29846) üzenetére


megint én
őstag

Milyen tea? Nekem is kéne...

Valaki nem tudja lehet-e valahol az alábbiaknak megfelelő napszemcsit kapni?
-A keret mattított fekete legyen (szóval ne csillogjon)
-Sportos legyen, szóval a lencse után a szár ne vékonyodjon rögtön, hanem szép fokozatosan
- Az orrnyerget ne nyomja be, azaz ne külön legyen 2db pukli ami nyomot hagy az orrnyergen
A többi amit eleve el lehet várni egy napszemcsitől, ne torzíttson, UV-t szűrje, stb.
Ja majdnem elfelejtettem. Találtam én ilyet, de volt 56.000ér, és 18.000 és csak ezt a 2-t, ezeket is a Vision Expressben. A TESCOban is néztem, ott az áruk már tűrhető volt, de egyik kritériumnak sem feleltek meg, nemhogy mindnek, pedig kb 1000-1500 darab van kitéve.

Találtam képet, hogy KB milyenre gondoltam:

[ Szerkesztve ]

(#29848) föccer válasza Vasinger! (#29843) üzenetére


föccer
nagyúr

Kb mindegy. Az MBR-t nagyjából minden támogatja. Én ezt választanám. Inicializálod, majd mehetnek rá a partíciók, utána formázás, és már használhatod is :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#29849) manoarc válasza megint én (#29847) üzenetére


manoarc
senior tag

Sztem Oakley-ben fogsz találni ilyet biztosan.

{。^◕‿◕^。}

(#29850) föccer válasza megint én (#29847) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem hasonlóm van. Tescoban vettem, ha jól emlékszem, de ott sem az 1000 ft-s kategória. Talán 12k-ért vettem.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.