Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30501) AsusBoy


AsusBoy
senior tag

Sziasztok !
feltettem a gameranger nevű programot .
eleinte normálisan futott a gépemen de aztán egy adott idő után lecsatlakozott a gameranger-ről .
Valamilyen proxyt kell beállítani rajta http://www.kephost.com/images4/2011/5/5/0okvz4gp1w7tjtv2mgm3.jpg

"Proxies" gombra kattintva meglehet adni a következőket :

- Use HTTP Proxy : Host ; Port ; Username ; Password

- Use SOCKS Proxy ( Sock 4 vagy Sock 5 )
Host ; Port ; Username ; Password

Segítsetek :)

(#30502) 14adam


14adam
addikt

üdv
egy nagyon érdekes problémám van. Nem tudom,hogy hova forduljak. A mostani gépemet kb fél éve raktam össze,jó is volt pár hónapig.Aztán neki állt kék halálozni néha. Ramokat cserélgettem tesztelgettem,semmi baja nem volt.
Bekerült a vízhűtés,tökéletes volt,két hónap alatt semmi kék képernyő (eleinte úgy csinál mintha memória hibás lenne,becsíkozódik és utána jön a kékség)
A héten visszaraktam rá a ventilátoros gyári hűtést,megint dobálja a kék képernyőket. Mire ezt a postot megírtam 5x dobta be. Néha meg 4-5 órán keresztül semmi.
Gyanakodtam zárlatos ventire is. Mindent lehúztam róla,csak a vinyó volt rákötve.

Cmos volt már.

Gép: Gigabyte 790xt ud4p
Apacer 2x2 giga 1600
Sempron 140
Seagate momentus 60gb vinyó
Vga x1600xt
Seasonic ps 200 (feszek stabilak és jók)

(#30503) KaiotEch válasza AsusBoy (#30501) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát pedig, ha nincs proxy-d akkor nem kell beírni oda semmit.

14adam: Te meg próbáld meg egyesével visszatenni a hűtéseket(ha tudod), és amelyiknél csinálja az rossz.

[ Szerkesztve ]

(#30504) AsusBoy válasza KaiotEch (#30503) üzenetére


AsusBoy
senior tag

DE akkor miért csatlakozik ki folyton folyvást

(#30505) KaiotEch válasza AsusBoy (#30504) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Esetleg nem kellene routeren kiengedni az alkalmazást, vagy vírusirtó, tűzfal nem fogja vissza?

(#30506) fatal` válasza G@bi90MR (#30491) üzenetére


fatal`
titán

MSSE.

(#30507) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv! Tud vki tippet, adni? Online szeretném nézni a Genk meccseit... :R

(#30508) AsusBoy válasza KaiotEch (#30505) üzenetére


AsusBoy
senior tag

de vmien udp portot felkellene oldani de nem tudom hogy hogyan kell :S

(#30509) fatal` válasza GIJoe (#30507) üzenetére


fatal`
titán

Sopcast és myp2p.eu? Már, ha streameli egyáltalán valaki.

[ Szerkesztve ]

(#30510) KaiotEch válasza AsusBoy (#30508) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Azaz. Routeren akkor Port forwarding/Virtual Server-nél beállítod a proginak a port-ját(16000) irányítod a te gépedre(192.168.X.Y) és UDP-t állítasz be neki vagy Both(mindkettő, ha van ilyen)

(#30511) Aaron14


Aaron14
őstag

Sziasztok!

Aki jártas itt paypalban legyen szíves mondja már meg nekem, hogy ha én küldtem egy bizonyos összeget egy személynek, de az nem tudja fogadni a pénzt, mert a bankkártyáját valamiért utólag "nem elfogadott"-nak minősítette a paypal, akkor hogyan tudom visszaigényelni a pénzt???

Nem akarom őket felhívni, mert annyira azért nem beszélek jól angolul.

E-mailt már küldtem, nem jött válasz.

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#30512) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

Hogy tudok olyan fájlokat törölni amit látok az adott mappában de ha törölném vagy átnevezném akkor azt írja a rendszer hogy nincs ott a fájl?

Ezek "képek" és "fájl" típusú fájlok amit a barátnőm gépéről mentettem át rendszer telepítéskor és a fájlnevük tartalmaz egyéb karaktereket is mint pl. :-) , jpg vizsi, ???
Ne kérdezzétek hogy csinálta ill. lehet hogy ezeket még Ubuntu alól mentettem ha ez segít.

(#30513) gban válasza Aaron14 (#30511) üzenetére


gban
Közösségépítő

Fogadni attól még tudja hogy a bankkártyája nem elfogadott, csak nem kerül át a pénz a bankszámlájára.
Vagyis ott marad a PayPal számláján.
Tőle nem tudod visszakérni?
Belép, utal neked, pénzed visszakapod.

Postázást nem vállalok.

(#30514) ANT válasza zodo (#30512) üzenetére


ANT
őstag

Próbáld meg a jó öreg Unlockerrel.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#30515) gban válasza zodo (#30512) üzenetére


gban
Közösségépítő

Futtass lemezellenőrzést, az kidobja a hibákat elvileg.
Azért elvileg, mert tudok ellenpéldát is :K
Olyankor futottam ilyenbe bele sokszor, amikor orosz win lett a magyarra telepítve vagy fordítva, és krix-krax volt sok fájlnév, na ekkor csak a formázás segített.

Postázást nem vállalok.

(#30516) huszi.gyb válasza 14adam (#30502) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

szia!
Kábeleket cseréld ki, hátha... én már jártam így kábel miatt...

www.dongosofor.hu

(#30517) pcguru1


pcguru1
őstag

sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni,a probléma a következö vettem egy Asrock 870 extreme3 alaplapot amit win7 64bit-es rendszerel használok.A gond az hogy sehogy sem tudok hangot kreálni rá,a telepitö lemezröl hiába telepitem néma csend,már huztam le másik hang progit is de még mindig nincs hang.Aki esetleg tudja hogy mi lehet a probláma,kérem irja meg

Köszi :R

Egy szép napon, mint a köd, a parancs elillan, És több ezer rendőr rájön, hogy velünk van. SZEBB JÖVŐT!

(#30518) zodo válasza ANT (#30514) üzenetére


zodo
nagyúr

és gban!

Köszi kipróbálom mindkét lehetőséget.

Szercsére csak 7 db fájl van amik elvileg összesen 1 Mb-ot sem foglalnak, mappa adat oszlopaiban nézve. Tulajdonság fülön pedig mind 0.

(#30519) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, 2 hónap után megint össze kakálta magát ugyan azzal a hibával VGA EAH 4830 memória hibával, ugyan olyan kép hibákat produkált. Nos azt néztem Catalystba hogy ezt irja
Memory type: Hyper memory
Memory size: 1024mb
Hogy lehet 1024mp ha csak 512mb a VGA? Gondolom ilyenkor RAM-ból vesz le de ennek semmi köze nem lehet hogy 3D-ben meghal VGA?
Mert egy hete megint csinálta megunta, most megint szórakozik, tudom ha leveszem órajelet lehet jó lesz de még van rá gari visszaküldöm csak szeretnék róla megbizonyosodni hogy tényleg VGA hiba-e, ja meg dobálja a VUP recovery-kat mikor kockásodik, majd megint jó 1mp-ig a kép majd megint kaka... :O

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#30520) zodo válasza zodo (#30518) üzenetére


zodo
nagyúr

Lemez ellenőrzés 6-ot kinyírt de a 7.-et nem sikerült mert az Unlocker progit nem vágom. :F

(#30521) Astra


Astra
tag

Sziasztok!
Sürgősen meg kellene oldani, hogy tudjuk a 2003-as Accesst használni, de a köv. a probléma: újratelepítettem az Office-t minden összetevőjével együtt, fent is van az Msaccess.exe, de elindítva csak gyűjtögeti az adatokat, aztán kilép. Próbáltam újratelepíteni csak az Accesst, de ekkor már nem fogadja el a kódot, érvénytelennek írja, és kilép a telepítőből.
Mi lehet a baj?
Köszönöm!

(#30522) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Helló

Akarok venni egy Logitech G110-et, melyik verzió az amiben van Í betű? vagy is megvan az a gomb, persze nincs rajta ékezet. USA vagy milyet keressek?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#30523) Huma válasza huszi.gyb (#30489) üzenetére


Huma
addikt

Silicon powert vettem. Tökéletesen működik. Legalábbis egyelőre úgy tűnik. 2850Ft 4gb, class 6, 2 adapter is volt hozzá.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30524) Realradical válasza 14adam (#30502) üzenetére


Realradical
őstag

Mi a hibakódja a kékhalálnak? Utólag meg tudod nézni az event logban.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30525) Realradical válasza Huma (#30523) üzenetére


Realradical
őstag

Azért egy memtesttel menj végig rajta. Új memó vásárlásánál alap még ha jó is minden nem árt óvatoskodni.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#30526) ANT válasza zodo (#30520) üzenetére


ANT
őstag

Unlockert telepíted, majd a fájlon jobb klikk---->Unlocker. Itt kiválasztod a kívánt műveletet--->OK.
(Előfordulhat, hogy egy törlést csak restart után hajt végre, legalábbis rémlik valami ilyesmi a múltból.)

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#30527) zodo válasza ANT (#30526) üzenetére


zodo
nagyúr

"Unlockert telepíted, majd a fájlon jobb klikk---->Unlocker."

Idáig ok de innentől semmi jele hogy dolgozna a progi. :(
64bit-es alkalmazást is leszedtem hátha az lesz a tuti mivel Win 7 64bit-es rendszert használok.

Mindegy, töröltem a progit.
Végül mivel áthelyezni átlehetett a fájlt (érdekes módon :F ) így átraktam a letöltéseket tartalmazó vinyóra amit majd úgy is formázok, idővel.

Köszi a segítséget!

(#30528) Huma válasza Realradical (#30525) üzenetére


Huma
addikt

Tudsz ajánlani egyet amit vin alól futtathatok?

Amúgy brutális, hogy milyen kicsi egy micro SD. És a legnagyobb 32GB-os. Amikor megláttam rendesen lenyűgözött. Emlékszem még a 20MB-os vinyómra. Nem semmi mennyit fejlődött a technika.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30529) AsusBoy válasza KaiotEch (#30510) üzenetére


AsusBoy
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/view/110513/702859524N_vtelen1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

jó helyen kapirgálok ?:D

meg mit hova kell itt beírni ?:D

[ Szerkesztve ]

(#30530) Huma válasza Huma (#30528) üzenetére


Huma
addikt

Találtam egyet. Már futtatom. Remélem jó program. [link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#30531) vergilx


vergilx
őstag

sziasztok!
adott egy gép: Asus P5QPL-AM, E3300, 1GB ram, X4500 integrált vga.
san andreas vígan ment. be lett rakva a gépbe egy asus 7600gs, w7 auto driver install, san andreas megnyit, feladatkezelőbe megy, majd eltűnik a folyamatok közül, és ennyi. frissítettem nv oldaláról a drivert, de nem jó, portal 2 pedig vígan megy, san andreast újraraktam, de semmi.

ötlet?

(#30532) VectorworksH


VectorworksH
tag

Torrentet próbálnék feltölteni, de nem akar seed-elni. Miért?

A feltöltött oldalon lévő linkről letöltöttem, de azóta is csak áll, és semmi letöltés...

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#30533) lalimano válasza vergilx (#30531) üzenetére


lalimano
tag

Nem biztos, hogy működni, fog, de egy próbát megér: Jobb egérgomb a gta-sa.exe-re, tulajdonságok, majd a kompatibilitás fülön válaszd ki a Win xp service pack 2-t

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30534) C0d3r válasza VectorworksH (#30532) üzenetére


C0d3r
addikt

Milyen torrent programot használsz?
Ha van routered, akkor azon nyitottál portot, esetleg tűzfal nem blokkolja?

(#30535) VectorworksH válasza C0d3r (#30534) üzenetére


VectorworksH
tag

qtorrent 2.2.1.

De BitSpirit-el is ugyanezt csinálta..:(

nincs router...tűzfal? hmmm....nem tudok róla....

[ Szerkesztve ]

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#30536) vergilx válasza lalimano (#30533) üzenetére


vergilx
őstag

ugyan az. :( :R

(#30537) VectorworksH válasza C0d3r (#30534) üzenetére


VectorworksH
tag

Halott torrent nevű üyenet jött vissza

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#30538) vergilx válasza VectorworksH (#30537) üzenetére


vergilx
őstag

trackerhez beírtad, amit kell?

(#30539) VectorworksH válasza vergilx (#30538) üzenetére


VectorworksH
tag

Az mit jelent? Torrentekhez sík hülye vagyok.....

Grafikai tervezest vallalok! Kivitelezes is megoldhato! behance.net/vectorworkshun

(#30540) vergilx válasza VectorworksH (#30539) üzenetére


vergilx
őstag

torrent készítésnél amikor betallózod a filet vagy mappát lesz ott olyan a torrent tulajdonságoknál, hogy trackerek, és oda az adott oldal trackerjét, amit általában a feltöltésnél kiírnak, vagy a feltöltési szabályban, de ha nem találod dobj egy pü-t, hogy melyik oldal, és megpróbálok segíteni.

(#30541) 14adam válasza huszi.gyb (#30516) üzenetére


14adam
addikt

hát nem tudom,hogy miért javult meg ettől,de köszönöm :R eddig stabil :D

(#30542) Babetta-X


Babetta-X
senior tag

Sziasztok! Van egy GIF kép a neten amit nem tudok lementeni, mert jobbgomb mentéssel csak HTM ként menti, nekem pedig GIF-ként kéne. Mi a teendő ilyenkor?

[Konkrétan ezt a gifet szeretném letölteni.]

(#30543) Probber válasza Babetta-X (#30542) üzenetére


Probber
őstag

Firefox-ban jobb klikk a képre, majd "Képadatok megjelenítése", aztán "Mentés másként".

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#30544) numa


numa
csendes tag

Sziasztok

A videókarit akartam becsavarozni amikor a csavar ráesett az alaplapra.
Ebből lehet bajom?

(#30545) RootRulez válasza numa (#30544) üzenetére


RootRulez
félisten

kikapcsolt állapotba nemigen, estek nekem már cifrább dolgok is lapra szerelés közben :DDD

═════════════════════════════════════════

(#30546) vergilx válasza RootRulez (#30545) üzenetére


vergilx
őstag

boeing 747-es:DDD

[ Szerkesztve ]

(#30547) numa válasza numa (#30544) üzenetére


numa
csendes tag

Természetesen ki volt kapcsolva a gép.
Akkor megnyugodtam. köszi :)

(#30548) Babetta-X válasza Probber (#30543) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi sikerült! Már csak egy jó kis gif szerkesztőt kéne találnom, hogy más fejet is betehessek :D

(#30549) Babetta-X válasza Probber (#30543) üzenetére


Babetta-X
senior tag

Köszi sikerült! Már csak egy jó kis gif szerkesztőt kéne találnom, hogy más fejet is betehessek :D

(#30550) vergilx


vergilx
őstag

sziasztok!
adott egy gép: Asus P5QPL-AM, E3300, 1GB ram, X4500 integrált vga.
san andreas vígan ment. be lett rakva a gépbe egy asus 7600gs, w7 auto driver install, san andreas megnyit, feladatkezelőbe megy, majd eltűnik a folyamatok közül, és ennyi. frissítettem nv oldaláról a drivert, de nem jó, portal 2 pedig vígan megy, san andreast újraraktam, de semmi.

ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.