Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30351) gban válasza Dtomka (#30350) üzenetére


gban
Közösségépítő

Keress benne overscan csúszkát, nem tudom pontosan ott hogy működik.

Postázást nem vállalok.

(#30352) Dtomka válasza gban (#30351) üzenetére


Dtomka
veterán

szia!
köszönöm szépen!(igaz egyenlőre nem találok ilyet...:()

(#30353) harcikoca


harcikoca
senior tag

valaki tudna nekem mondani néhány normális oldalt ahol találok free socks5 proxy-t? vagy akár fizetős oldal is jó lenne.. én nemigazán találok vagy tud valaki 1 topikot ahol van értelme feltennem ezt a kérdést?

AMD+Ati powee'R

(#30354) 14adam


14adam
addikt

üdv
csak nálam akad meg a youtube betöltéskor? 1percenként kb,ha belepörgetek akkor megint tudom hallgatni kb 1 percig
(opera,firefox alatt is)

[ Szerkesztve ]

(#30355) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Nem találtam a megfelelő Topikot .Adott egy ilyen Mp4 lejátszó ,és az istennek se sikerül konvertálnom rá egy videot .Valaki tudna ajánlani egy olyan Konvertálót amit egyszerű kezelni és nem kell külön állítgatni ? :U

(#30356) Dtomka válasza INMOTEP (#30355) üzenetére


Dtomka
veterán

én a total video converter-t ajánlom, nagyon jó!

(#30357) Mian


Mian
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám. Adott egy SMC router ami itthon eddig tökéletesen működött. Ezt a routert bevittük céghez, és ott most valamiért csak egy gépen akarja vinni a netet. (itthon T-home net van, cégnél invitel) Router biosába vagy nem tudom most hogy hívják, már állítgattam mindent, de még mindig nem jó, meg amúgy is másik gépen van net, szóval sztem az rendben van. Portokat megnézegettem a routeren, szóval másik gépet végigdugdostam rajtuk, azon mindegyikkel van net, szóval nincsenek behalva... aztán amikor elvittem már a gépet szervizbe hogy biztos az a rossz, kiderült hogy annak sincs semmi baja, de ott adtak vmi ötletet, hogy szerintük mi lesz a gond, csak én nem igazán értettem, szóval vmi olyasmit mondtak, hogy kábel modem esetén vagy ha kábellel van összekötve a modem meg a router meg a gépek, vagy nem tudom hogy volt már, szóval vmi kábel, meg modem :D szóval hogy akkor miután összedugtam mindent, a router tápkábelét húzzam ki egy kicsit, de biztos ami biztos egy olyan negyed órára majd dugjam vissza, mert hogy fel kell bootoljon vagy én nem tudom... na most ha ebből amit itt leírtam tudja valaki, hogy mit akartak nekem mondani a szervizben meg mit kéne csinálnom, és leírná nekem, akkor nagyon nagyon hálás lennék!! Már nagyon kivan mindenem ezzel a routerral!!!

Üdv, Mian.

(#30358) gban válasza INMOTEP (#30355) üzenetére


gban
Közösségépítő

Saját convertere van gondolom, nekünk is az Auchanos noname-nél azt kell használni.
Ott Sigma a chip, ezért az smv-t játszik le, vagyis sigma media video-t, video2smv a neve a proginak.
Itt nézelődj, hátha, ha nem, próbálj máshogy rákeresni az amv konverterre.

Postázást nem vállalok.

(#30359) gban válasza Mian (#30357) üzenetére


gban
Közösségépítő

Itt érdeklődj.

Postázást nem vállalok.

(#30360) toza


toza
senior tag

LEEECCIIII

kosz

szegyen a futas,de faraszto...

(#30361) CSÜLKÖS válasza INMOTEP (#30355) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
Unásig ismételgetjük: Format Factory> minden forgalomba levő fájlt konvertál.
Magyar nyelvű, kezdő létemre is könnyen kezelem.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#30362) gban válasza CSÜLKÖS (#30361) üzenetére


gban
Közösségépítő

És azt elmeséled hogy az általad említett programban hol állítható be a lejátszójának megfelelő formátum?
Legalább ráklikkeltél a linkre, és elolvastad hogy ott mit írnak?

Postázást nem vállalok.

(#30363) Lori82


Lori82
senior tag

Nem tudjátok mikortól lehet kapni 1155 tokozású Z jelzésű gigabyte alaplapokat??Mikor jelennek meg hivatalosan, tudja valaki?Egyáltalán megjelentek-e már hivatalosan az 1155 tokozású Z jelzésű alaplapok?Köszi a válaszokat

(#30364) CSÜLKÖS válasza gban (#30362) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
Ismered a progit? Ezek szerint nem.
Képet-videót-zenét konvertál.
Aki látott pc-ét tudja kezelni.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#30365) gban válasza CSÜLKÖS (#30364) üzenetére


gban
Közösségépítő

Akkor még egyszer, látom, csak a programra koncentrálsz:
- tudod-e hogy milyen formátumot játszik le a kolléga lejátszója?
- hol állítod be hogy az adott formátum legyen a kimenet?
- mit jelent az hogy "látott pécéét"?

Egyébként most is ezzel konvertálok...

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#30366) darthimp


darthimp
csendes tag

2 órája érkezett meg az új Samsung F2 HD154UI 1.5 TB-s winchesterem. A gond az, hogy a BIOS felismeri viszont a Windows 7 x64 Ultimate nem. Vagyis felismeri sőt feltelepíti az illesztőprogramot, de a meghajtót nem látom.
Mi a teendő? Mert nagyon sürgős lenne a probléma megoldása.
Köszönöm!

UI: Dokkolóba betéve e-sata porton keresztül a szituáció ugyanaz.

NGZ

(#30367) ANT válasza darthimp (#30366) üzenetére


ANT
őstag

Lemez inicializálás + formázás--->örö'bódottá.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#30368) gban válasza darthimp (#30366) üzenetére


gban
Közösségépítő

Sajátgép jobb gomb - kezelés - lemezklezelés (XP alatt, Win7 alatt nem tudom mennyire tér el), itt inicializálnod kell, és ekkor kap betűjelet, illetve szükség esetén particionálni és formázni is kell.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#30369) CSÜLKÖS válasza gban (#30365) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
Rányomsz a Videó feliratra a progi megnyitása után.
Azután klikk a mindent AVI-ra és oké indul a konvertálás.
Ja be kell állítani melyik mappába akarod és meg is találd!
Majd átmásolod a lejátszóra és nézheted.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#30370) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Bakker!
Miért nem tetszik kipróbálni pl. a Nero WaveEditor-t? Én csak ezt használom konvertálásra. Kezelése elég egyszerű ( főleg, hogy magyar nyelvet is támogat ). Egyetlen hátránya, hogy mivel a Nero része, így relatíve sok hely kell neki a vinyón ( hisz a Nero teleptője elég nagy ), viszont nem kell mindent felrakni a Nero-ból sem. Mondjuk azok közt is van sok hasznos dolog, sztm még kép és videó szerkesztő is, nem tom, azokat nem próbáltam sosem. Csak az express-t és ezt szoktam felrakni, érdekes módon így is kell neki ~ 270Mb, de végül is úgy vagyok vele, hogy a mai több 100 gigás lemezek korában igazán semmiség ez az néhány 100Mb. :)

Bocsi, hogy bele szóltam, csak látom, hogy egy ideje megy itt a "hsz-war" és gondoltam én is írok erre valamit, elvégre nem jól van ez így... :)

[ Szerkesztve ]

(#30371) gban válasza CSÜLKÖS (#30369) üzenetére


gban
Közösségépítő

Könyörgöm, válts át write only üzemmódból!
A lejátszó leírásánál ott van hogy a video formátum amit lejátszik az AMV!!!!!!
Hol állítod be hogy AMV-t csináljon?
Még egyszer, NEM AVI kell!
Erre lenne a megoldás a "mobil eszközök", de ott ha végigzongorázod, ott sincs AMV mint kimenő fájl.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#30372) darthimp válasza ANT (#30367) üzenetére


darthimp
csendes tag

Folyamatban! Elsőre mikor megnyitottam a felügyeleti eszközöket nem láttam semmit. De másodjára (te tanácsodra) magától felajánlotta az inicializálást.
Most formázza. Remélem minden oké lesz! :)
Hálás köszönetem! :D

NGZ

(#30373) CSÜLKÖS válasza AthlonXP (#30370) üzenetére


CSÜLKÖS
tag

Szia!
IMMOTEP válaszát várom,Ő boldogul-e vele,a többi nem érdekes.

Csumidázom a bundeldódat CSÜLKÖS.

(#30374) gban válasza AthlonXP (#30370) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ha az tud AMV-t, akkor az se rossz, nem ismerem a programot.
Előttem szóló szerint meg a lényegi infók meg nem érdekesek, ebben mondjuk nem értünk egyet... :B

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#30375) AthlonXP válasza gban (#30374) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na igen. Én megvallom őszintén nem olvastam a hsz-t amiben írva volt, hogy milyen formátum kell, csak leírtam, amit.. :B
Ez a progi főleg audió formátumokat támogat, így nem biztos, hogy neked jó lesz...

Amúgy ezt nézted már? [link]

Nem tudom milyen, de azt írják, hogy ez ismeri azt a formátumot, talán egy próbát meg ér..

( Amúgy tök jó így olvasni, ahogy elvagytok egymással... :DDD Ezért szeretem ezeket a fórumokat, mindig van valami esemény! )

[ Szerkesztve ]

(#30376) Pete83


Pete83
csendes tag

Sziasztok!

Segítsetek!

Adott egy gép!
Asus P5K-E/WiFi
1x1Gb Crucial Ballistix Tracer 1066Mhz
MSI 7300GS 256Mb
Seagate 500Gb
E8400 3Ghz
FSP Bluestorm 350W

Nincs se tuning, se semmi! Minden alapon!
Probléma:

Nagyon nehezen kapcsol be a gép. Benyomom a ventik pörögnek, de a monitoron semmi kép! Úgy tudom elérni, hogy a monitoron kép legyen, hogy az elemet kiveszem a gépből majd visszateszem és után indítok akkor bejön minden és megy simán, lazán a gép! Viszont, ha kikapcsolom utána megint nem áll fel a rendszer! Mehet újra az elemes procedúra!
Mi lehet a gond :F Lemerült az elem vagy mi? :F

Ramot, tápot, vga-t megnéztem másik gépben azokban nem volt gond!

Köszönöm!:R

A PROMO itt kezdődik: http://www.youtube.com/watch?v=6sSGajzt9wc&feature=share ||| FastPost - http://www.fastpost.hu/

(#30377) talent


talent
csendes tag

Üdv... egy elég furcsa problémával fordulok hozzátok.. bekapcsolásnál ezt a hibaüzenetet kapom:(Explorer.exe) Az alkalmazás inicializálása nem megfelelő (0xc0000006). Próbáltam már a futtatást feladatkezelőből, ugyanez jelent meg... próbáltam a sfc /scannow -t , ugyanez... rendszer visszaállítást is toltam, gépresinél ugyanez a hibaüzenet.próbáltam újrarakni a gépet, akkor jött a köv probléma... berakom a cd-t, kiválasztom hogy cdről bootoljon.. kapom az üzenetet hogy: nyomjon meg egy gombot a telepítés elkezdéséhez(nem tudom fejből, valami ilyesmi).. megnyomom a gombot, pörgeti a lemezt, és leáll a gép, mintha az áramkábelt húztam volna ki a gépből, ezután csak áramtalanítás után indul újra a gép.ezt minden lemezzel eljátsza, mindegy neki hogy cd/dvd, ha elkezdi pörgetni leáll a gép..próbáltam 2 másik lemezmeghajtóval is,(mind a 2 működött), ugyanezt kaptam, leállt a gép..ja, és miközben olvassa a lemezt, a HDD kerreg..szóval nem igazán tudom hogy mit tudnék csinálni..

a gép configja: HDD_Maxtor STM3250310AS DiamondMax 21, lemezmeghajtó_LG GSA-H55N, táp_IT ATX300 300w, 2gb ram, amd sempron 3800+ 2,2 ghz proci,msi k9n neo v2 alaplap.

előre is köszi a segítséget.

(#30378) gban válasza INMOTEP (#30355) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ebben a HSZ-ben nagyon jó tippet ad a kolléga, én ezzel kezdeném a próbát.

AthlonXP: nem ismerem, nekem szükségem nem volt rá, de nagyon úgy néz ki hogy ez kell a kérdezőnek. :R

Postázást nem vállalok.

(#30379) gban válasza gban (#30378) üzenetére


gban
Közösségépítő

Elrontottam, bocs.
Szóval ebben.

Postázást nem vállalok.

(#30380) hekkerman


hekkerman
tag

Csáó

Vettem nemrég egy ilyen tv-t, és azt írja az oldala, hogy kevesebb, mint 0,3W készenléti fogyasztás. Mondom megnézem ugyan mit fogyaszt, kikapcsolva 12 wattot szív ki a konnektorból. Most a mérőm a rossz, és multimétert és egy konnektort barkácsoljak össze, vagy tényleg ennyi lehet?

[ Szerkesztve ]

(#30381) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Sziasztok!
Scart-os,vagy RCA-s,vagy csak síma antennacsatlakozós TV-t össze lehet-e kötni a számítógéppel?
Síma katódsugárcsöves TV.

Más:
ismerősnél voltam,úgyszintén katódsugárcsöves monitora van(öreg LG),ha a felbontást csumára felhúzom,gépindítás után kb.2 percig van net,majd kanyec.
Újraindítás után megint 2 percig van,majd vége.
ADSL internetje van,és az asztalon egy parancsikonnal csatlakozik a nethez.
Bármit csinálok,csak újraindítás után lesz net.( :W )
Kb.,1024*720 felbontásban rendesen működik minden,12xx-nál bontja a netet.
Valami ötlet erre?
Ilyennel még nem találkoztam.
Köszönöm a válaszokat előre is!

[ Szerkesztve ]

(#30382) gban válasza hekkerman (#30380) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ezzel a legtöbben így vannak, vagyis több mint 10 wattot mutat a mérő, drága mérő is.
Ezen nem tudom van-e olyan hogy takarékos készenlét, Panasonicon van, menüben állítható.
Aki reklamált, pont Samsungnál, annak megmagyarázták hogy ezt "nem úgy kell érteni", meg "máshogy kell mérni és pont annyi jött ki", stb.
Vagyis normális amit kapál. Vagy nem normális, de ez így van, nincs mit tenni ellene.
Esetleg itt kérdezz rá (nem véletlenül nem az LCD-s topicot linkeltem), biztos mondanak rá valami okosat, de jelezd hogy tudod hogy ez más topic de direkt ide jöttél. :)

Postázást nem vállalok.

(#30383) lalimano válasza Kezdő vagyok (#30381) üzenetére


lalimano
tag

Egyes videókártyákon van s-video kimenet. Az S-videot át lehet alakítani RCA-ra, de így a TV-n (a felbontás miatt) legfeljebb filmet nézni, esetleg játszani tudsz, a feliratok nehezen olvashatók (pl sajátgépben a mappák nevei)
Ha nincs a VGA-don S-video kimenet, akkor nem érdemes vele foglalkozni (külső eszközt lehet kapni, amivel megoldható, de közel sem ér annyit, mint amennyiért árulják)

(#30382) gban: "Vagyis normális amit kapál."
Ez valami új funkció az LCD TV-kben? Kapálós TV ;] :DD

[ Szerkesztve ]

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30384) lalimano válasza Kezdő vagyok (#30381) üzenetére


lalimano
tag

dupla :(

[ Szerkesztve ]

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30385) lalimano válasza Kezdő vagyok (#30381) üzenetére


lalimano
tag

Tripla :W
Szerkesztem az előző hsz-t és új hsz-t csinál. De ez már többször is előfordult. Csak nekem csinálja ezt? Firefoxban a Szerkesztés gombra CTRL+bal egérgombbal kattintok (hogy új fülön nyissa meg), és szerkesztés helyett új hsz- csinál :W Máskor is így szerkesztettem, és sikerült

[ Szerkesztve ]

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30386) whited


whited
addikt

sziasztok
vélemény?:becker gps

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#30387) Kezdő vagyok válasza lalimano (#30383) üzenetére


Kezdő vagyok
őstag

Köszönöm a választ!

(#30388) amargo


amargo
addikt

Sziasztok!

Valaki tudja, hogy az eurovíziós dalfesztiválnál a számok közötti felvételeket milyen technikával csinálják?

Olyan mintha makett lenne.

Köszi!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#30389) Воланд válasza amargo (#30388) üzenetére


Воланд
titán

[link], [link], [link]

Tilt-shift.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30390) nyunyu válasza hekkerman (#30380) üzenetére


nyunyu
félisten

Vettem nemrég egy ilyen tv-t, és azt írja az oldala, hogy kevesebb, mint 0,3W készenléti fogyasztás. Mondom megnézem ugyan mit fogyaszt, kikapcsolva 12 wattot szív ki a konnektorból.

Kapcsolos eloszto csodakra kepes.

Erositom a HDMI passthrough miatt 35W-ot zabal standbyban :W Philips TVn legalabb van oldschool OFF switch.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30391) Z86 válasza lalimano (#30385) üzenetére


Z86
őstag

Azt hiszem ebben a topicban lehet az ilyesmire rákérdezni.

(#30392) Thunderzolee

Üdv!

Nekem van egy külső USB-s 2.5"-os mobilrackem, amit ha szétszedek, cserélhetem benne a meghajtót. ÉS ugyanolyan csatlakozója van, mint pl. egy asztali HDD-nek, vagy egy Satás DVD írónak.

Ha rádugom egy DVD íróra, és így egyben betolom egy USB aljzatba, akkor a gép felismeri (mint külső DVD író), és tudok akár DVD-t is írni vele? :F

Majd kipróbálom, ha hétvégén megyek vissza haza, csak most jutott eszembe és gondoltam megkérdezem.
Telepíteni is lehet vele netbookra rendszert. :F (Biosban előtte USB-s optikai meghajtóra kell állítani gondolom a bootot.)

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30393) amargo válasza Воланд (#30389) üzenetére


amargo
addikt

Nagyon köszönöm!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#30394) lalimano válasza Z86 (#30391) üzenetére


lalimano
tag

ok, köszi! :R

Keresek használt CCFL/UV/Neon csövet inverter nélkül

(#30395) Воланд válasza amargo (#30393) üzenetére


Воланд
titán

Nincs mit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30396) gban válasza lalimano (#30383) üzenetére


gban
Közösségépítő

"kaptál" akart lenni...

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#30397) Satyricon


Satyricon
addikt

Üdv mindenkinek!

A közeljövőben szeretnék vásárolni gps-t a kocsinkba. Ki is néztem egyet:Alcor Race Nektek erről mi a véleményetek? Én nem igazán értek hozzá, nem tudom, mit kell figyelni egy ilyen szerkentyűn, ezért jobbnak láttam, ha megkérdezlek Titeket. Am az ára is elfogadható, de ha van ennél olcsóbban jobb gps, akkor várom az ötleteket. Köszi! :U

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#30398) sagvary válasza Pete83 (#30376) üzenetére


sagvary
aktív tag

Frissítsd a Biost, és cserélj gombakkut az alaplapon.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#30399) Воланд válasza Satyricon (#30397) üzenetére


Воланд
titán

Milyen GPS-t vegyek?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30400) Realradical válasza Thunderzolee (#30392) üzenetére


Realradical
őstag

Egy próbát megér, nem látom okát, hogy miért ne működhetne.

Things that try to look like things often do look more like things than things

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.