Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) Moleman válasza MPowerPH (#5950) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem jól járnál a 0806-tal, 2×64GB kártyát meg tud enni. :)
Nemrég jött meg az enyém, találsz éjszakai mintavideót a hozzászólásaim között.

(#5952) MPowerPH válasza TaaT (#5949) üzenetére


MPowerPH
félisten

Most nezem a linkedet. Ez is nagyon jo, es szintugy eleg olcso.

Moleman: Oksa, mindjart visszakeresem. :R

mod: nagyon rendben van ez az ejszakai felvetel. Akkor igy egybol beleferne a keretbe 2db 128Gb-s kartya is.(vagy a dual annyit tesz, hogy 2x 64=128Gb a max?)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5953) TaaT válasza MPowerPH (#5950) üzenetére


TaaT
veterán

FHD 60fps fölé nem igazán mennek, a linkelt mini 0806 tud 2K-t 30fps-el, meg a FHD 60fps-el (bár volt aki azt írta hogy lehet nem valódi 60fps, csak képkocka kettőzés)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#5954) Moleman válasza MPowerPH (#5952) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem csak 64-eseket kezel, nem mernék potyára 128-ast venni bele. Nekem pont most jött meg ez bele (áldassék sincerity neve, még így karácsony előtt is csak 10 nap volt).

Szerk.: Hülye vagyok, itt azt írja, támogatja. A manualban is 2×128 van, úgyhogy mehet.

[ Szerkesztve ]

(#5955) Laca1212 válasza Moleman (#5954) üzenetére


Laca1212
őstag

Csak épp nem jöttem rá hogyan lehet rábírni arra, hogy úgy használja a két kártyát, hogy ha betelik az egyik, akkor indítsa a másikra a felvételt. Nekem van benne egy 32-es és egy 64-es , de folyton csak az egyiket használja. Automata kártyaválasztás van beállítva...

(#5956) Moleman válasza Laca1212 (#5955) üzenetére


Moleman
addikt

Na, ezzel kapcsolatban én se tudok nyilatkozni, csak egy kártyával használom.

(#5957) 590227 válasza Moleman (#5954) üzenetére


590227
aktív tag

Nekem tavaly sem jöttek meg a kártyák,meg most sem,december 3-ai rendeléssel.Kezdjek aggódni?

(#5958) TaaT válasza 590227 (#5957) üzenetére


TaaT
veterán

Egy másik embernek 9nap alatt jött meg a pendrive-ja tőle nemrég.

Mondjuk ha karácsonyra kell akkor még van remény :)

Give them hell Ukraine!

(#5959) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Most leárazták a Genius Life Shot FHD300-at.
?
Nem sok infót találtam róla. Esetleg ismeri vki?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5960) 590227 válasza TaaT (#5958) üzenetére


590227
aktív tag

Még idegesebb lettem!Tavaly 75€ károm lett.December 05 a rendelésem.

(#5961) TaaT válasza cigam (#5959) üzenetére


TaaT
veterán

Nagyon kevés vid van róla a youtube-on, de azok biztatóak, ennyit szerintem megér.

Give them hell Ukraine!

(#5962) cigam válasza TaaT (#5961) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nagy nehezen megtaláltam a manuel-t.

Furi, hogy van loop mód, ami az autós kamerákra utal, de sehol nem írja, hogy USB táp csatlakoztatásakor automatikusan elindul a felvétel. Az is fura, hogy a táp csatlakozó egy becsukható fül mögött van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5963) Degeczi válasza TaaT (#5949) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Úgy nézem, most is $85 a Mini 0806, csak hozzá kell tenni a "GB0806" kuponkódot.

A videók alapján jó típusnak tűnik, és ha jól látom, elvileg már benne a GPS (nem az útvonalrögzítés miatt, de azt nagyon hasznosnak tartom, h rá tudja tenni a képre az aktuális sebességet) - valszeg rendelek is egyet, megkésett karácsonyi ajándékként magamnak.

(#5964) Degeczi válasza Gabesz84 (#5922) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hopp, tényleg rengeteg rossz tapasztalatot írnak az Amazonon a Mini 0806-ról... :(
(leálló felvétel, túlmelegedés napsütésben, rövid élettartam, stb)
Ahhoz képest azért annyira nem is olcsó.
Talán érdemesebb lenne a GPS meglétét hanyagolnom, és G1WC-t néznem, kb. féláron

(#5965) Moleman válasza Degeczi (#5964) üzenetére


Moleman
addikt

Nem lehet, hogy azok az első szériákra vonatkoznak? Már egy éve gyártják.

(#5966) Degeczi válasza Moleman (#5965) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Olyan is biztosan lehet, de a panaszok között rengeteg az idén nyári/őszi.

Másrészt a GW1C-t sem kevesebben szidják, és az amúgy szimpatikus kondenzátoros megoldásnak a komoly hátulütője, h még az órája sem kapott elemet, kondenzátorról pedig csak kb. 2 napig bírja... :( ez nálam ki is zárja, mert rendszeresen előfordul 4-5 napos autószünet

(#5967) Moleman válasza Degeczi (#5966) üzenetére


Moleman
addikt

Na igen... Én úgy vagyok vele, hogy ha rá van szánva a keret, akkor érdemes a 0806-ot választani a G1WC felett (én G1W-t cseréltem le rá).

(#5968) TaaT válasza cigam (#5962) üzenetére


TaaT
veterán

Hát igen, ezt eredetileg nem autóskamerának készítették. :) De ha tudja a ignition start-ot akkor jó lehet.

(#5966) Degeczi: "még az órája sem kapott elemet"

Az A118C viszont kapott elemet, belseje kb G1W, csak valamiért érzékenyebb a tükröződésre. :)

Give them hell Ukraine!

(#5969) Degeczi válasza TaaT (#5968) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hú, köszi, $50-ért jó ajánlat az is, ráadásul 170 fokos látószögű, ami nekem szimpatikusabb, mint a 120 (halszem torzítás nem probléma, ha kellően éles - és a minták alapján annak tűnik)

Erről az Amazonos vélemények is egészen jók: nézegetem még egy darabig, de egyelőre valóban ez lehet a nyerő nálam.

(#5970) TaaT válasza Degeczi (#5969) üzenetére


TaaT
veterán

2 hátránya van , az egyik hogy a tartó fix, ragasztós, a másik a tükröződés.

Én amúgy a mini 0805-öt sem vetném el. :)

Give them hell Ukraine!

(#5971) Moleman


Moleman
addikt

Előbújt a kocsiból a villanyördög, hogy irthatnám ki?
A mini0806-om elkezdett hallhatóan ciripelni a felvételeken, a videókat visszanézve teljesen véletlenszerű módon, menet közben kezdte (de lehet összefügg a rossz úttal, a Kozma utcában). Azóta folyamatosan ciripel, mikor áramot kap, nem csak a videón, a kamera közelében kívülről is hallani. A kocsiban több USB porttal is próbáltam, minddel csinálja, a kamerát és a talpat táplálva is (mind fix táp, különböző kivezetésekből). A kikapcsolás előtti pár másodpercben, mikor akksiról megy, teljesen csendben van.
Szobában hálózatról és a saját szivargyújtós töltőjével még nem próbáltam, de úgyis a jelenlegi setupból kéne kihozni a maximumot, egyszer már működött. Van valami közbeszúrható USB-s zavarszűrő, amivel el lehetne némítani? Vagy nézzek rá a testelésre? Az közös pont minden portnál.
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#5972) Moleman válasza Moleman (#5971) üzenetére


Moleman
addikt

Na tévedtem, ciripelni eddig is ciripelt, az első videókon is, viszont ennyire nem ordított. Nem tudom mi okozza, ha most bekapcsolom, csak magas hangon halkan ciripel, mint régen.

(#5973) amargo válasza Degeczi (#5966) üzenetére


amargo
addikt

érdekesek ezek a hsz-ek, nekem több mint fél éves és eddig egyszer fagyott meg, pedig iszonyat kanikulaban is ment 6-8 órákat..

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5974) bul07 válasza Moleman (#5972) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem a rádió zavarja?
Mert ahogy elhallgat a rádió megjavul

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5975) Moleman válasza bul07 (#5974) üzenetére


Moleman
addikt

Mindketten ACC ágon vannak, azért némulnak el egyszerre, de levett fejegységgel is teszteltem, úgy is cicereg.

(#5976) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Ennek fenyeben meg meggondolom ezt a Mini-t, en is most olvastam a review-eket. :U Inkabb fizetek tobbet, csak legyen stabil es megbizhato.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#5977) 590227 válasza TaaT (#5958) üzenetére


590227
aktív tag

Ma megérkeztek a kártyák.Egy későbbi rendelés meg ott vigyorog a gazdájánál,már egy hete.

(#5978) Degeczi válasza TaaT (#5970) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Az A118C-ben pont tetszik a ragasztószalagos rögzítés (így nem fog leesni, vibrálni és kevésbé feltűnő), a tükröződés jó kérdés, azon ugyan segíthet egy polárszűrő, de az a fénymennyiséget is megfelezi, tehát estére nem lenne ideális - mindenesetre a mintavideók többségében nem eiviselhetetlen (meg persze jórészt autófüggő is lehet)
Az is szimpatikus, h GPS modul is beszerezhető hozzá.

Viszont arról hol lehetne biztosat olvasni, h van benne óra-elem?
A Gearbesten listázott példánynál nem említik külön, nekem viszont kritikus lenne, h egy hetet stabilan át tudjon hidalni

[ Szerkesztve ]

(#5979) TaaT válasza Degeczi (#5978) üzenetére


TaaT
veterán

Az enyém a Gearbestről van és az tuti bírja :K [link]

Itt GPS antennát nem adnak hozzá, de elméletileg mindegyik A118C-re lehet kötni, de az egyik fórumon azt írták hogy csak bizonyos firmware-el működik jól a GPS benne. :)

Give them hell Ukraine!

(#5980) Degeczi válasza TaaT (#5979) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Köszi, ez nagyon hasznos!
Máshol olvasottak alapján azt gondoltam, a 720-as fölvétel eleve használhatatlan, de ezek szerint csak 60 fps-el az, interpolált, míg 30 fps-el teljesen jó (mert amúgy nem hiszem, h szükségem lenne 1080-ra)
Mások nem írták ezt a hülye USB aljzat/csatlakozó párost sem (bár persze nem kizáró ok, de furcsa, miért nem gondoltak a helyigényre. Az rendben, h gyárilag nem 90 fokos a dugó, mert az egyéni, h jobbról vagy balról lesz elvezetve a kábel).

A tükröződés érdekes: nem világos, miért múlna ez a kamerán, hiszen a szélvédő tükröz, és akkor az tényleg ott van a látótérben, legföljebb polárszűrővel lehetne eltávolítani, de azt nyilvánvalóan a többi kamera sem teszi alapértelmezetten a jelentős fényveszteség miatt.
Talán ennek a kamerának a helyzete (közelebb a szélvédőhöz) és nagy látószöge okozhatja, fene tudja. De nem tűnik elfogadhatatlannak a te felvételeiden sem.

[ Szerkesztve ]

(#5981) TaaT válasza Degeczi (#5980) üzenetére


TaaT
veterán

Csináltam egy próbát anno G1W-vel azonos körülmények között. :) A118C G1W

A G1W kb semennyire sem érzékeny a tükröződésre. :)

Give them hell Ukraine!

(#5982) Laca1212 válasza Moleman (#5972) üzenetére


Laca1212
őstag

Én 0806-om videóin bal fenn vannak az adatok. Ez meg hogy?

(#5983) Degeczi válasza TaaT (#5981) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Érdekes, érdekes... :F
(mert a G1W látószöge amúgy ugyanaz, ugye?)
És szabad szemmel? Csak ott kell lennie a tükröződésnek, magától nem kreálhatja... Kérdés, a többi hogyan szűri ki polarizált első lencsetag nélkül

[ Szerkesztve ]

(#5984) kismikis


kismikis
tag

A "legendás" K6000-ről kérdeznék. Olvasom, hogy többen is használtátok ezt a típust. Melyik lehet az eredeti változat? Három félét látok a képeken a készülék tetején, az usb csati melletti rész szerint.
-HDMI aljzat van
-mini jack aljzat van (av in, vagy av out felirattal)
-nincs másik aljzat
Melyik az eredeti, az igazi K6000? Van-e más, biztos azonosító jel?

(#5985) TaaT válasza Degeczi (#5983) üzenetére


TaaT
veterán

Az A118C látószöge kicsit nagyobb, de biztos nincs 170fok, inkább 140 ha a Téma összefoglaló képeit megnézem.

Szabad szemmel nem igazán észrevehető a dolog. :)

Give them hell Ukraine!

(#5986) TaaT válasza kismikis (#5984) üzenetére


TaaT
veterán

A novatek NT96220 csippel szerelt verzió az eredeti. Ezzel szerelték sok kamerának a fake verzióját is (GS1000L, GS8000L, fake F900LHD)

Létezik belőle fake, K6000C néven. De K6000 720p néven is árulják. [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#5987) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Sziasztok szeretném kérni az Overmax kamerákról a véleményeteket..ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#5988) amargo válasza Laca1212 (#5982) üzenetére


amargo
addikt

nekem is jobbra lent van.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5989) cigam válasza Whaazzup (#5987) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Van amelyik jó, van amelyik nem. Keress rá ebben a topikban.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5990) Laca1212 válasza amargo (#5988) üzenetére


Laca1212
őstag

Akkor ez x-akták...

(#5991) Vegha


Vegha
senior tag

A VIOFO A118C hogyhogy nem került be az ajánlottak közé ?

(#5992) TaaT válasza Vegha (#5991) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor még nem volt kapható amikor a téma összefoglalót szerkesztettük, azt hiszem. :)

Give them hell Ukraine!

(#5993) amargo válasza Laca1212 (#5990) üzenetére


amargo
addikt

vagy a menuben lehet állítani ezt is csak nalunk default-on van.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5994) Laca1212 válasza amargo (#5993) üzenetére


Laca1212
őstag

Nem rémlik ilyen a menüben...

(#5995) TaaT válasza Laca1212 (#5994) üzenetére


TaaT
veterán

Lehet más a firmware, de ez csak tipp. :)

Give them hell Ukraine!

(#5996) Laca1212 válasza TaaT (#5995) üzenetére


Laca1212
őstag

Na holnap megnézem milyen fw van enyémen.

(#5997) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Nincs vélemény az Overmaxról.ÜDv.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

(#5998) cigam válasza Whaazzup (#5997) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ez kijelentő, vagy kérdő mondat akart lenni?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5999) Moleman válasza Moleman (#5975) üzenetére


Moleman
addikt

Na tegnap megoldódott a ciripelés, a low end kínai 3 méteres usb kábellel volt a baj, azon jött be a zaj. A saját töltőjével és bármilyen más kábellel csendben van a kamera, de egyrészt nem akartam szivargyújtózni, másrészt nagyon el van méretezve a töltő, magától kiesik a lyukból, így maradt a régi vastag mini USB kábel, micro átalakítóval. Pont befért még a tetőkárpittól. :)

(#6000) Whaazzup


Whaazzup
senior tag

Overmax az jó.ÜDV.

Boxer, imádom. Intelligencia minta képe.//////------ezzel gyorsabb--06204489764

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.