Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) Laca1212 válasza Hungarikum87 (#5650) üzenetére


Laca1212
őstag

Overmax CamRoad 6.1 és ConCorde RoadCam HD 50 ugyan az kivéve, hogy 6.1 az GPS-es. HD 50 ből is van GPS-es. Én ezek közül választanék ha nincs más lehetőséged.

Amúgy meg 0806. :)

[ Szerkesztve ]

(#5652) bul07


bul07
nagyúr

DOD SP1 teszt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5653) havri1


havri1
félisten

Az új g1w-h teljesen meg van hülyülve.
Fagy, leall, stb
Fw legfrissebb van elvileg rajta, estore009 küldte, de nem ért semmit.
Találtam orosz fw-ket, de... Nincs tapasztalat. Valakinek esetleg?

havri

(#5654) havri1


havri1
félisten

G1WH can take firmware from DOD LS388W, Shadow GT300W 1306180 and others

Innen feltoltam most az elsőt, azaz a 12 kbps: Carscam, Tantugo, GW1H -t.
Tesztelem, meglátjuk.
Mondjuk, hogy melyik miben más, nem jöttem rá :)

[ Szerkesztve ]

havri

(#5655) Hungarikum87 válasza Laca1212 (#5651) üzenetére


Hungarikum87
tag

Az e.digitalba gyakorlatilag nem akarja engedni az eladó h megvegyem a concorde roadcam hd 50-et, elmondta minden szarnak :))

Hülye vagyok, ezért sokat kérdezek, ilyen ez ()

(#5656) Laca1212 válasza Hungarikum87 (#5655) üzenetére


Laca1212
őstag

HD 20-al volt dolgom. Az egy fos.
De HD 50-ben más a hardware.

Vettek itt többen HD 50-et. Ők meg voltak elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

(#5657) Andrew31 válasza Hungarikum87 (#5655) üzenetére


Andrew31
senior tag

Valószínűleg nem véletlenül... :)

Nem ismerem a HW-t, de maga a cég még ma is problémás lehet. Míg volt idehaza Photo hall, dolgozott ott egy barátom és ahány Concorde terméket eladtak, szinte mindet vissza is hozták, annyira gagyik voltak. (Mp3 lejátszó és amit még gyártottak akkoriban)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#5658) havri1 válasza Andrew31 (#5657) üzenetére


havri1
félisten

"gyári" G1W, G1W-H, G1W-C sem jobb. Eddig 6 db ment át a kezeim között, mind a 6 problémás előbb utóbb, 2 db cserén vagyok túl, ugyanaz.
Kezdem hitemet veszteni a termékben..
Akksi, fókusz, szoftveres fagyás, lefüstölés.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5659) Moleman válasza havri1 (#5658) üzenetére


Moleman
addikt

Adok egy kis hitet, nálunk 3 db sima G1W van a családban, az enyém már lassan 1.5 éves, és eddig nem volt gond velük. :) Persze a szokásos bal oldali mosódástól eltekintve.

(#5660) havri1 válasza Moleman (#5659) üzenetére


havri1
félisten

És mennyit mennek?
Ezek fixre vannak kötve, napi elég sok műkdéssel..Aksik 2 hónap és annyi, túlzás nélkül.
Most boxolok BG-vel, simát küldtek C helyett, és ráadásul ez is fókuszhibás.
:U
Nekem nem is tudom milyen kamera kellene. Csak kondis, és 1080p menjen legalább G1W minősében, természetesen mosódás nélkül.
Nem találtam ilyet..

havri

(#5661) MaCS_70 válasza havri1 (#5658) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt sajnos én is csak megerősíteni tudom, ráadásul elég kellemetlenül érint a dolog. Egy cég az én innen eredő tanácsomra szerzett be minden kocsijába egy-egy G1W kamerát, ami összesen négy darabot jelent.
Eddig bruttó hatot cseréltek, egyik sem működött két hónapnál tovább.
Eredetiek.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5662) Moleman válasza havri1 (#5660) üzenetére


Moleman
addikt

Az enyémben kb 11 ezer km van (max 250 óra), szintén fixre kötve a szokásos 3 amperes táppal, a többiek nem tudom, hogy mennyit használják. Annyi előnyt élvez az enyém, hogy garázsban alszik, így nincs olyan nagy hőingadozás, se télen, se nyáron.
Akksiról persze ez se megy már sokáig, egyszer elengedett a táp testelése, és 20 mp után lemerült a kamera manuális indítással.

(#5663) Gépötty válasza havri1 (#5658) üzenetére


Gépötty
senior tag

Eddig három G1WH-hoz volt közöm.
Az elsőt már nem emlékszem, kinek adtam el, a másodikat keveset használják, de a harmadik kiszállítóautóban van, egész nap megy. Eddig egyszer hívtak, hogy baj van vele, de csak megtelt a kártya.
Hazudok, kétszer: nyáron (bennhagyták a kocsiban, a nagy melegen kívül más okot nem találtunk) elkezdett hülyeségeket csinálni. Ezt egy reset megoldotta, azóta nem beszéltem a tulajjal.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5664) MaCS_70 válasza Gépötty (#5663) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezek szerint nem teljesen egyenletes a minőség. :(

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5665) Andrew31 válasza havri1 (#5658) üzenetére


Andrew31
senior tag

Nekem csak kettő volt még, az elsőt visszafizették, miután visszaküldtem, a mostanit visszafizették, nem kellett visszaküldenem, de nem vagyok elégedett, mert a képe nem mindig OK... :s (lást visszább valamivel, valamikor augusztusban írtam róla)

MaCS_70: azt sem tudni, hogy melyik mi és honnan van, sajnos ebből nehéz "eredetit" találni. :s

[ Szerkesztve ]

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#5666) MaCS_70 válasza Andrew31 (#5665) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az általam említett kamerák eredetiek, a vásárlásnál nem a legalacsonyabb ár, hanem a megbízható forrás volt a szempont. Nem is volt gond a cserékkel majd a pénzvisszafizetéssel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5667) TaaT válasza Andrew31 (#5665) üzenetére


TaaT
veterán

"sajnos ebből nehéz "eredetit" találni."

[link]

Azt viszont ne felejtsétek el hogy a G1W (szerintem) ma a No1 autós kamera a világon, tehát ebből adnak el a legtöbbet darabszámra, azaz megy a tömegtermelés 1000-el, a minőség-ellenőrzés meg nincs a helyzet magaslatán.

Voltak gyártók akik simán megcsinálták hogy amikor populáris lett a kamerájuk, azaz elkezdett felfutni a termelés akkor elkezdtek olcsóbb alkatrészeket beépíteni a nagyobb haszonkulcs reményében. :)

Give them hell Ukraine!

(#5668) MaCS_70 válasza TaaT (#5667) üzenetére


MaCS_70
félisten

Az előzmények dacára élőben még sosem láttam ilyen kamerát, sőt, még vennék is egy C-set.
Hol lehet vajon megnézni? Fő szempont ugyanis a könnyű és esztétikus felrakhatóság.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5669) TaaT válasza MaCS_70 (#5668) üzenetére


TaaT
veterán

Itt élőben meg lehet nézni. [link]

Vagy valamelyik közeli phórumtársnál. :)

Give them hell Ukraine!

(#5670) havri1 válasza TaaT (#5667) üzenetére


havri1
félisten

Na de az, hogy az utolsó 3 kamerából 3 rossz?

havri

(#5671) Gépötty válasza havri1 (#5670) üzenetére


Gépötty
senior tag

Én is megijedtem, mert az utolsót akkor hozattam egy ismerősnek, amikor sorban jöttek a problémák a fórumra (G1WH). Reméljük nem kell a garanciáztatását is intéznem.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5672) MaCS_70 válasza TaaT (#5669) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm! :)
Akkor érdeklődöm, hogy akad-e vállalkozószellemű fórumtárs a Moszkva tér környékén, akinél megnézhetném felszerelve.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5673) Laca1212


Laca1212
őstag

0806-ba tennék egy második micro SD-t.

Ha vissza akarok nézni felvételt, akkor honnan tudom épp melyik kártyán van, melyiket használja adott pillanatban?

Vagy kiveszem mindegyiket és megnézem?

(#5674) TaaT válasza havri1 (#5670) üzenetére


TaaT
veterán

Az mondjuk elég rossz arány :B

Give them hell Ukraine!

(#5675) TaaT


TaaT
veterán

Honnan tudnék ilyen tartót rendelni G1W-hez? Kölcsönadtam havernak ő meg eltörte...

Give them hell Ukraine!

(#5676) KL48 válasza TaaT (#5675) üzenetére


KL48
tag

Például itt.

(#5677) Gépötty válasza TaaT (#5675) üzenetére


Gépötty
senior tag

Kínában annyi van, hogy még el is adnak belőle :p :))
Például:
Tükörre, szokásos.
Szerk: a KL48-féle jobb fajta ha egyáltalán lehet ezek közül jobbnak nevezni bármelyiket.

[ Szerkesztve ]

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5678) TaaT


TaaT
veterán

Köszönöm a tippeket :R

Pedig beírtam az ebay keresőbe hogy G1W holder de nem igazán dobott ki semmit. :B

Give them hell Ukraine!

(#5679) havri1


havri1
félisten

Csak gondoltam szólok, hogy a most érkezett TRANSCEND MICRO SDXC 45MB 64GB UHS-I U1 CLASS 10 300X PREMIUM 64G 64 G GB SD NEW minden mókolás, formázás stb nélkül egyből megy a G1W kamerámban.
Alapban exfat-ra vanb formázva, egyből felismerte a kamera.
10:48p videót tud rögzíteni FHD-ban.
Best buy szvsz :K

[ Szerkesztve ]

havri

(#5680) Laca1212 válasza havri1 (#5679) üzenetére


Laca1212
őstag

Én is ilyet vettem a már meglévő ugyan ilyen 32 GB-os mellé, de nekem 0806 hisztizett, hogy formázzam meg. :)

(#5681) havri1 válasza Laca1212 (#5680) üzenetére


havri1
félisten

Mire volt formázva eredetileg?

Más:
G1W-H (amit nyáron küldött estore009, mert a másik totál behalt), tegnap bedöglött..
A jelenség: Néha leállt, majd már be sem kapcsolt. Jelenleg aksival és aksi nélkül is, csak akkor működik, ha a powert nyomva tartom. AMint elengedem, kikapcsol.
WD40 stb semmit nem ért.
Szerintetek valaogy lehet fixre kötni a powert, hogy állandó on legyen?
Mert így használhatatlan..(tápra sem indul).

[ Szerkesztve ]

havri

(#5682) Laca1212 válasza havri1 (#5681) üzenetére


Laca1212
őstag

Passz, nem néztem.

(#5683) havri1


havri1
félisten

Bekapcsológomb megoldva. Áthidaltam a kapcsolót. Most a gyári fw a legjobb, hisz mindent elfelejt (nincs benne aksi, kiszedtem), így minden indulásnál alapra áll minden, (nyelv stb).

Ha működik aksi nélkül rendesen, kiszedem a g1W-ből is, mert annyira rossz már, hogy autó leállításkor ki/bekapcsolgat addig, ameddig szufla van benne..van, hogy 10 percig kapcsolgat ki be :D

Így az utolsó videó (3 perces ciklusok) nem sikerül, de lehet teszek be egy 3 perces időkapcsolót a tápba.

havri

(#5684) Gépötty válasza havri1 (#5683) üzenetére


Gépötty
senior tag

Nekem az LS650W-ben annyira megfáradt az aksi, hogy amikor leállítom a kocsit, már villogtatja is a 'Battery low' feliratot, aztán nem leáll, hanem lemerül, attól kapcsol ki. Már be sem állítom az óráját, teljesen fölösleges. Ilyen hidegben hiába nem hagyom a kocsiban éjszakára, valamelyik reggel míg pár percre beugrottam a kenyereshez annyira lemerült, hogy utána nem kapcsolt be többet. Ha behozom a melegre, akkor magához tér, de utána használni kell, különben megfagy szegény :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5685) havri1 válasza Gépötty (#5684) üzenetére


havri1
félisten

Ó, már ezek is annyira halottak, hogy csak villog a kijelző gyújtás levételekor :) Az a baj, ezt nem tudom megszüntetni, csak ha lemerül magától akkor áll le.
Így most aksi nélkül teljesen jó, aztán majd a gyakorlatban kiderül :)
Rájöttem, 3perces kapcsoló nem létezik, nincs akkora kondenzátor.. :W

havri

(#5686) Moleman válasza havri1 (#5685) üzenetére


Moleman
addikt

Igen, ezen én is sokat agyaltam régebben. Van időkapcsolós relé, vettem is már, pár száz ft, megoldható, csak kell neki egy folytonos +12V is.

[ Szerkesztve ]

(#5687) Gépötty


Gépötty
senior tag

Már régen tervezem az akkuhalál miatt töltőelektronika-hibás GS9000-esem átalakítását. Terv szerint kikötném a töltőelektronikát, az akku helyére pedig csinálnék egy stabil 3,7V-os tápot, ami az autó akkujára közvetlen lenne rákötve. Idő hiányában még nem jutottam el eddig, de ami késik, nem jön el időben :D
Ez az akku nélküli üzemmód nekem egy kicsit neccesen hangzik, bár a beépített alkatrészektől függően akár működhet is.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5688) havri1 válasza Gépötty (#5687) üzenetére


havri1
félisten

Azt hogy érted, h akkuhiba miatt töltőelektronika hibás?
Tönkremegy az elektronika, ha nincs benne akkumulátor?
Tegnap szedtem ki mind2 kamerából az akksit..de még csal röpke tesztek voltak.
Kérdés: egy totál halott aksi ha benne van, védi e a töltőáramkört, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5689) MaCS_70 válasza havri1 (#5688) üzenetére


MaCS_70
félisten

Nem kellően felkészített töltőelektronikák nem feltétlenül észlelik, ha nincs bent az akku, esetleg rossz akku van bent, ezért képesek tönkremenni. Ebben a kategóriában sajnos simán belefér.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5690) havri1 válasza MaCS_70 (#5689) üzenetére


havri1
félisten

Szuper, köszi.

havri

(#5691) Gépötty válasza havri1 (#5690) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ahogy MaCS_70 írja.
A 9000-esem nagy valószínűséggel azért ment tönkre, mert az akkuja meghalt (persze benne van a kalapban, hogy nem, de ezt így már csak tippelni lehet), és most forróra melegszik az alaplapja, ami miatt megáll működés közben. Hűtve elég sokat elmegy, külső akkuról (illetve az akku helyére kötött tápról) pedig akármeddig. Mivel ezeket a felületszerelt dolgokat én nem tudom javítani, gondoltam, megszüntetem a működésüket, és külső modulokkal pótolom, de az aksit akkor már ki is hagyom belőle, nem kell egy tűzveszélyes szar a kocsiba.
De a lényeg az, hogy sosem tudod, mennyire érzékeny a töltőáramkör a terhelésre (illetve akku nélkül annak hiányára), ezért írtam, hogy alkatrészektől függően akár gond is lehet belőle. Vagy nem :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5692) havri1 válasza Gépötty (#5691) üzenetére


havri1
félisten

Túlmelegszik, és fagy. Kell akksi bele a franc egye meg.

havri

(#5693) Gépötty válasza havri1 (#5692) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ezt csinálja a 9000-es is. Most reménykedj benne, hogy akkuval jó lesz, és nem melegedett el benne valami végleg. Én belevezetékeltem egy 18650-es cellát a kamerába, rágumiztam, arról csodálatosan működik, míg nem dugom rá a töltőt. De így nem lehet használni, csak tesztüzem volt.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5694) havri1 válasza Gépötty (#5693) üzenetére


havri1
félisten

Ez egy kiherélt G1W-H (power gomb forrasztva), sokat nem oszt nem szoroz, ez a vége valószíná..:)
G1W meg tökéletes, csak az aksi halt meg. Van 2-3 bontott G1W, keresek egy működő akksit, legalább az működjön a kocsiba.

Fater G1W-C -je napokban érkezett Banggoodról. Persze aksis, sima G1W.
De nem jó..Ott kezdődik, szvsz totál halott az aksija. 1 óra töltés után, ha kihúzom a töltőt, egyből lelövi a kamerát, és ki-be kapcsolgat...Zsír új basszus, olyan pipa vagyok, mint állat.
Minden bekapcsolásnál átáll valami arab nyelvre, elfelejt mindent. SZétpattintottam, akisi, nem kondis.
BG support azt kéri:

Dear Customer,

I got it. So please send this one back and we will send you the right one.
Do you like this solution?

Best Regards,

Austin

Nem fogom visszaküldeni, elegem van már ezekből a kínai kamerákból.

havri

(#5695) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Most ingyen beszerezhető a PowerDirector12 videószerkeztő promgram.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5696) cigam válasza cigam (#5695) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Természetesen nincs ingyen vacsora... Egy csomó funkció nem működik, vagy regisztrációt/update-et kér.
Most 1 napig szintén ingyen beregisztrálható a Power2Go 9 Platinum író program. Ez telepíti azt a WaveEditor-t(hangszerkesztőt), ami nem működött(hiányzott) a PoweDirector 9SE-ből.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5698) havri1 válasza Kalandor (#5697) üzenetére


havri1
félisten

Simán aksi ki kondi be?

havri

(#5700) cigam válasza Kalandor (#5699) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Csuda kamera/cég ez a Mobius. Évek óta faragják a fw-t, rengeteg kiegészítő kapható hozzá. Nem csak Windows-os kezelőprogramot készítettek, van OS X verzió, sőt android-os kezelőprogram is. No és az új C2 lencse...
Annyira jó, hogy már ezt is hamisítják. :(((

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.