Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:01:23

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Bumba8 válasza MaCS_70 (#6300) üzenetére


Bumba8
újonc

Szia! Köszi a gyors választ. Először azt írták, a megfelelő terméket küldték. Megküldtem a képet, nekik is bekarikázva. Erre azt írták, egyeztetnek a szállítóval, majd 1 hét után, hogy változtattak a tartón, de ennek is bele kell mennie. Most felajánlották, hogy visszaküldhetem (saját költségen), vagy jóváírnak 5$-t. Inkább az utóbbi választanám, ha kb. ennyiből sikerül(ne) szereznem egy olyan kis pöcköt a végére... :F

(#6302) huncutka1029 válasza Bumba8 (#6301) üzenetére


huncutka1029
addikt

e-bayen van egy halom ilyen tartó akár öntapadós kivitelben is
1600 Ft-tól kapható sok eladónál. itt nézz szét.
szállítással is kijön 5 dolcsiból.
Írj nekik, hogy refoundoljanak 7 dolcsit, vagy linkeld be nekik, hogy küldjék ezt neked.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6303) kornel1987


kornel1987
csendes tag

Sziasztok. Szeretnék egy kis segítséget kérni. Kaptam egy kamerát Concorde Roadcam hd30 a típusa és akárhogy meghúzom a menetes részt a tartóján, szinte minden kisebb úthibát drasztikus ütéssel jelez vissza. Ahogy néztem a G1WH kamerának ugyanez a kinézete, a tartója, ott nem tapasztalt valaki hasonlót? Mit lehet tenni vele? Előre is köszönöm a segítséget. Itt egy videó róla.
[link]

(#6304) Bumba8 válasza huncutka1029 (#6302) üzenetére


Bumba8
újonc

Szia! Köszi a tippet! Ezek szerint be kell lépnem az ebay-ezők táborába. ;-) Nem is gondoltam, hogy "ilyen olcsón" meg lehet úszni. Igazából az 500 Ft körüli tartók is jók, ahogy nézem, mert csak a gömbfejű "pöcköt" szedném ki, és tenném át a mostani tartóba. (Remélem, a gömböt tartó foglalatok egyformák...) A GearBest meg nálam leszerepelt, elég lesz tőlük az 5$ jóváírás... :-(

(#6305) MaCS_70 válasza Bumba8 (#6301) üzenetére


MaCS_70
félisten

Pontosan tudják, hogy velük szemben Neked pénzbe kerül a posta.
Ha még van annyi erőd és időd, készíts egy olyan képet, amin az látszik, hogy nem passzol össze a két oldal -- ha ez sem hatja meg őket, akkor az 5 $ a nyerő az ebayes B-tervvel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6306) TaaT válasza Bumba8 (#6299) üzenetére


TaaT
veterán

"Akár olyan megoldás is érdekel, ha valakinek volt hasonló készüléke, de mondjuk tönkrement, és megvan a tartója... (Erre biztos kicsi az esély.)"

Nem pont olyan mint amit linkeltél (én azzal adtam el a G1W-m)
ha kell, postaköltség áráért a tied. [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#6307) Laca1212 válasza MaCS_70 (#6305) üzenetére


Laca1212
őstag

Pay-Pal fizeti a vissza postát évi 12 alkalommal...

(#6308) MaCS_70 válasza Laca1212 (#6307) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm! Jó tudni!

Mert idefelé ugye a Nagy Kína.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#6309) cigam válasza vadkörte (#6298) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

"This is brand new G1W camera from supplier. For the h.264 format situation ,we recommend that you could change the formatIf the original would be
not I should convert , or try to use other video player to open the file. It could be change format into MP4 or JPEG format."

Ez jó? Na ne viccelj már!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6310) TaaT válasza cigam (#6309) üzenetére


TaaT
veterán

Írjátok meg nekik hogy vagy visszafizetik a pénzt (vagy legalábbis nagy részét) vagy nyitjátok az ügyet a paypal-nál. Remélem mindenki paypal-al fizetett. :)

Give them hell Ukraine!

(#6311) cigam válasza TaaT (#6310) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Az lesz. Még megvárom a holnapi választ, aztán az egész levelezést elküldöm a paypal-nak, és kérem vissza a pénzt.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6312) huncutka1029 válasza cigam (#6311) üzenetére


huncutka1029
addikt

jó lesz, ha sietsz, mert a jövő hét végén indul a kínai újévi szezon. 3 hétig minden gyár, és nagy üzlet zárva lesz, ezek is erre fognak hivatkozni!... :U

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6313) sto1911


sto1911
veterán

Menetrogzitonek es tolatokameranak keresnek kamera(ka)t, mit tudnatok ajanlani?
A tolatot hova lehetne felszerelni? Hatso ablak tetejere?

(#6314) huncutka1029 válasza sto1911 (#6313) üzenetére


huncutka1029
addikt

tolató kamerát a rendszámtábla világítás helyére, vagy a rendszámtáblatartóba integrálva szokás felszerelni... esetleg a lökhárítóba fúrva.... ;)
Ott van értelme, nem a hátsó ablakban...

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6315) Degeczi válasza huncutka1029 (#6314) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha a manapság gyakori 5 ajtós autóról van szó, azokon a hátfal rettentően szippantja magára a sarat, így a lökhárítóba szerelt kamera ebben a szutyok időben rövid alatt használhatatlanná válik amíg le nem csutakolod, míg az ablakon van törlőlapát és mosó...

(#6316) Laci4 válasza cigam (#6309) üzenetére


Laci4
senior tag

Hi!

Én se vagyok túlságosan elégedett a válaszukkal:

"Thanks for your email about order 11400477 to G1W camera SKU329967.

From your description ,your camera meet some problem about SD card recognization, Power not on, Noise sound.

We turst you are a good customer for us ,and not a lier cheating for only want refund. How about we send you a new camera ?

Best regards

Henry "

Jó fejek.. ha jól sejtem SD kártyával van a baj.. részben.. oké..
De ettől még a rendszer chip nem lesz más benne :DDD
Küldenek mégegyet.. és akkor? lesz két ratyim? Mondjuk árában ott lenne, de mit kezdjek vele? :(((

[ Szerkesztve ]

(#6317) Minstrel


Minstrel
senior tag

Banggood válasz:

Thanks for your email about order 11226816 to G1W DVR SKU329967.

From your photo , it showed the model you have received is the same as our website photo. It is brand new camera ,not a fake one. On the webwite photo was took by professional team and make it looks bright, actually they are the same model.

Best regards
Henry

És küldött egy képet amin a boot-oláskor felbukkanó autós kép van ami egy Cadillac CTS szerű autó, de az eredetin pont nem ez van, hanem Mercedes SLS [2:37-nél]

De én írom nekik, hogy visszaküldöm és adják vissza a pénzt, nem szívatom magam 20 levélen keresztül, mert nagyon makacsnak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#6318) Moleman válasza Minstrel (#6317) üzenetére


Moleman
addikt

Nekem narancssárga dobozos kék-barna színösszeállítású volt, Cadillac-es bootképernyővel, attól még lehet eredeti, ha a képernyőn ugyanolyan user interface-t látsz, mint a videóban.

(#6319) Minstrel válasza Moleman (#6318) üzenetére


Minstrel
senior tag

De nem olyat látok, Cadillac-es van nekem is és narancs doboz.

(#6320) Moleman válasza Minstrel (#6319) üzenetére


Moleman
addikt

Ja, akkor tényleg gázos, nekem ugyanez a kék ikonkészlet volt a menüben.

(#6321) TaaT válasza Minstrel (#6317) üzenetére


TaaT
veterán

Mielőtt visszaküldöd, regisztrálj a paypalon (1kattintás) az ingyenes visszaküldés akcióra. Vissza fogják fizetni a vissza posta árát (is). :)

Give them hell Ukraine!

(#6322) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Sinse you insist to think this is a fake product, even we promise you we send the original one. In order to make you happy, how about we give you 500 integral as a small gift feedback.500 integral can change into coupon .500 integral equal to 5 dollar, you can use coupon to buy other products online that you want.

Jól értem, kapok egy eredeti kamerát, és 500 "pontot"? Mert akkor örülök!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6323) Moleman válasza cigam (#6322) üzenetére


Moleman
addikt

Sajnos nem, csak azt írják, hogy mivel nem hiszed el nekik, hogy eredetit küldtek, ezzel próbálnak vígasztalni. :)

(#6324) Midway válasza cigam (#6322) üzenetére


Midway
senior tag

Minden képpen nyiss vitát a paypal-on!

(#6325) cigam válasza Moleman (#6323) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Írtam a PayPalnak. Remélem megértik, hogy vagy az eredeti kamerát kérem, vagy a pénzt vissza!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6326) Minstrel válasza TaaT (#6321) üzenetére


Minstrel
senior tag

Tudom, ismerem, azért vagyok ilyen bátor a visszaküldés témában :D már küldtem vissza hibás memóriakártyát is és visszafizették gond nélkül.

(#6327) Degeczi válasza cigam (#6322) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Jezusmária, nem csoda, h így értetted, ezt katasztrofálisan írták :O
Lényegében minden szava rossz így, és valóban jelen időben említi, h "küld egy eredetit", holott vmi olyat akart kifejezni, h "annak ellenére tartod hamisnak, h mi azt ígértük, eredetit küldünk" - de ezt "have sent"-el kellett volna írja...

Felvételre linket küldtél nekik?
Hiszen az alapján teljesen egyértelműen egy ratyi hamisítvány

(#6328) huncutka1029 válasza Degeczi (#6327) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem biztos, hogy "véletlenül" írta így. Nagy mágusok a kínaiak, így azt gondolod, küld másikat, beleegyezel a deal-be, ő meg röhög a markába, hogy 5 dolcsival megússza.... te meg csak várod az új kamerát............... :U

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6329) cigam válasza Degeczi (#6327) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Természetesen, belinkeltem egy teljes 3 percet, feltöltve a youtube-ra, a fotókat a codec infóról, és hogy nézzenek meg egy eredetit, és hasonlítsák össze az enyémmel. Az eredetin éles képek vannak, nincs benne zaj, az enyém meg egy zajos, részleteket nélkülöző vacak.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6330) Tszkr


Tszkr
csendes tag

Sziasztok nekem is megjött ez a hamis kamera :(
Erre képes

(#6331) cigam válasza Tszkr (#6330) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Úgy tűnik nem véletlen volt ez a sorozat így leárazva.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6332) TaaT válasza cigam (#6331) üzenetére


TaaT
veterán

6000ft körül vesztegetik ezeket a fake G1W-ket máshol.

Give them hell Ukraine!

(#6333) tibcsiworld válasza Tszkr (#6330) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Szép! :(

(#6334) dniki88


dniki88
tag

Sziasztok

Keresnék egy olcsó kamerát, ritka használatra (havi 2x3 óra időtartamra lenne használva)
Jól jött volna tavaly egy vitás helyzet megoldására.
Semmi extra nem kellene, szinte csak nappal lenne használva. Kellene 2-3 beszerezhető típus.

Köszi

(#6335) L4mie válasza Tszkr (#6330) üzenetére


L4mie
veterán

hát ez katasztrófa...szvsz a saját g1wh-mmal se vagyok 100%-osan megelégedve, de funkcionál és arra jó amire kell, ennél 100x jobb.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#6336) Minstrel válasza Tszkr (#6330) üzenetére


Minstrel
senior tag

Ez megint egy másféle, mert az enyémen nem ilyen az időbélyeg [link]

(#6337) cigam válasza dniki88 (#6334) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Olvasd el az összefoglalót.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#6338) KL48 válasza dniki88 (#6334) üzenetére


KL48
tag

Én is csak ritkán használom az enyémet. Kizárólag vitás helyzetek előtt kapcsolom be... :Y :D

(#6339) tibcsiworld válasza KL48 (#6338) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Van egy látnok köztünk! XD

(#6340) huncutka1029 válasza tibcsiworld (#6339) üzenetére


huncutka1029
addikt

vagy ő teremti a vitás helyzeteket. akkor viszont egy "isten" :))

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#6341) dniki88 válasza KL48 (#6338) üzenetére


dniki88
tag

Igen, lehet viccesen fogalmaztam. :-)
Biztos akit ki kellett vágni a kocsiból is így gondolja. (Felépült, Én mögöttük mentem, nem voltam érintett)
Városban nem akartam használni, ezért írtam a ritka használatot. Hosszabb út pedig kimerül havi 1-2 alkalomban.
Lehet a ConcordeHD30 lesz.

(#6342) vadkörte válasza dniki88 (#6341) üzenetére


vadkörte
addikt

Esetleg valamelyik Mini?

Üdv. V. Körte

(#6343) dniki88 válasza vadkörte (#6342) üzenetére


dniki88
tag

Szia

Szimpatikus a Concorde, beszerezhető is könnyen, szerintem maradok annál.

Köszi

(#6344) Degeczi válasza dniki88 (#6341) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Városban éppúgy hasznos tud lenni - de úgysem kell foglalkoznod vele, beszereled, és működik magától, amint gyújtást adsz rá. Miért kapcsolgatnád kézzel? Akkor garantáltan épp meg fogsz feledkezni róla egy olyan eset előtt, amikor pont jól jött volna...

Ha nem sürgős, netes rendeléssel féláron kapsz meg szinte bármit a hazai forgalmazókhoz képest.

(#6345) tibcsiworld válasza dniki88 (#6341) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Nekem be van kötve! Gyújtásra indul! Van bele egy 32 gigás transcend, ami kb 5 órát tud, de jó bele a 2 gigás is a maga 20 percével (Fhd), csak hamarabb kinyiffan! Vitás helyzeteknél meg a kormányt fogod forgatni, és ha eszedbe is jutna bekapcsolni, 3-5másodperc, míg indul. Akkor meg már felesleges mennie!

(#6346) sto1911


sto1911
veterán

Sracok, meg nem adott senki megbizhato boltot, ahonnan tudnek rendelni eredeti kamerat, olcson (mondjuk 15 korul) de jot. Az osszefoglaloban a concorde hd30-at neztem, de az inkabb 30, mint 20.

[ Szerkesztve ]

(#6347) Degeczi válasza sto1911 (#6346) üzenetére


Degeczi
nagyúr

De, többször volt már róla szó, h az A118C pont belefér ennyibe a Gearbestről.

(#6348) dniki88 válasza tibcsiworld (#6345) üzenetére


dniki88
tag

Szia

Nem akkor kapcsolnám be amikor helyzet van. Menne folyamatosan. Ha megjön majd elválik. Nem is lett volna az autóban, csak ha hosszabb útra megyek.

(#6349) sto1911 válasza Degeczi (#6347) üzenetére


sto1911
veterán

Errol van szo, ugye? [link]

Koszi egyebkent, lehet csak atsiklottam felette.

(#6350) Minstrel


Minstrel
senior tag

Ma írt Banggood Henry és megadta a címet is ha visszaküldeném és ebben az esetben megkapom a full refund-ot ha ügyes vagyok és mindent rendesen visszaküldök, de van egy második javaslata is, hogy visszaadja az ár 50%-át és tartsam meg a cuccot és vegyek másikat ha akarok és szerinte ez a jobb, mert így sok sok postaköltséget megspórolnék.

Szóval holnap küldöm is vissza, nehogy meggondolják magukat. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.