Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5351) L4mie válasza Moleman (#5350) üzenetére


L4mie
veterán

C-sre azt írják, hogy igazából H-s mert van benne akku, ezért a lehúzás.
2 értékelést kapott, nem tudom....
Mi a különbség? /[link]/ ez amúgy szimpatikus, de tényleg nem értek hozzá... :S

amúgy ahogy nézegettem a fórumot a G1W-k et mondjátok sokszor :) ennyivel jobb az ár/érték aránya a többinél?

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5352) TaaT válasza hfrici (#5349) üzenetére


TaaT
veterán

"Mi a vélemény róla?"

Valami hasonló képminőséget produkálhat. [link]

Give them hell Ukraine!

(#5353) hfrici válasza TaaT (#5352) üzenetére


hfrici
aktív tag

Jajj, látom :)
Akkor mi legyen ami még elfogadható és Tréfa mentesen megrendelhető?

(#5354) Moleman válasza L4mie (#5351) üzenetére


Moleman
addikt

Sok tapasztalatunk van a G1W-kkel, ezért merjük ajánlani őket. :)

(#5353) hfrici
Én még egy mini0806 (kb 30k) esetén se nagyon tartanék a tréfától, szerintem nem jellemző, hogy sarcolnák a kamerákat. Bár rémlik, hogy talán egyszer vámolták valakiét.

(#5355) cigam válasza L4mie (#5348) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Arra figyelj, hogy a linkelt oldal kínai raktárból küldi, így aztán +VÁM +ÁFA is rájöhet.

Persze nem tudom mekkora értékben rendelsz, de jó tudni, hogy EU-n kívülről céges rendelés esetén
22€-ig VÁM és ÁFA mentes
22-150€-ig +ÁFA
151€-tól +VÁM +ÁFA

Az európai raktár választéka elég sovány. Van egy Roadcam HD20-ra hasonlító kamera náluk, de nem harapom meg egyik ujjamat sem hogy valóban ugyanaz van belül.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5356) bul07 válasza cigam (#5355) üzenetére


bul07
nagyúr

Kihagytad az ügyintézési díjat ami 2000Ft

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5357) L4mie válasza cigam (#5355) üzenetére


L4mie
veterán

Ahogy nézem a több cuccot, főleg most audiót rendelek tőlük, több csomagban küldik, trükkösek na,
eddig minden rendelésem rendben volt tőlük, kínált minőségben, mennyiségben érkezett meg, alapvetően jó az értékelésük. Vámtól nem igazán félek, max bemegyek a cuccért az orczy ra....sajnos már jártam így. :P

szóval ebben az árkategóriában párra rákerestem youtube-n g1w-k a legmeggyőzőbbek, de ugye a hátsó kiskamera eléggé érdekes volt eddig, bár nem biztos, hogy hasznosak is minőségben ebben a kategóriában meg valszin kuka mind. szóval dőlök a g1w-k felé.

de ahogy nézem a gearbesten olcsóbb a g1w de itt nem igazodom ki a raktárakon, leírásban azt írjátok eu-n belüli, de itt főleg kínai meg orosz raktárakat látok.

+ a g1wH -t írja 140° nak a C-t 120-nak, melyik a jobb ? Alapvetően azt gondolnám, hogy az akkus, de kondenzátor nehezebben megy szét.....kérdések-kérdések-kérdések :P ezeket el lehet vezetni esztétikusan? muszáj a szivargyújtóba rakni, vagy lehet elé is kötni?

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5358) TaaT válasza hfrici (#5353) üzenetére


TaaT
veterán

Nyugodtan rendelhetsz G1W-t, nem fogják megvámolni, hacsak nem írnak rá többet mint 22Euró.

Give them hell Ukraine!

(#5359) hfrici


hfrici
aktív tag

Köszönöm mindenkinek.

(#5360) tahepa válasza TaaT (#5358) üzenetére


tahepa
senior tag

A GB-től egy hete jött meg a H verzió tréfa nélkül.... :DDD

(#5361) L4mie


L4mie
veterán

Rendeltem egy ilyent végül GB-ről [link]

kíváncsian várom :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5362) Philip22


Philip22
csendes tag

cigam, Gépötty, TaaT, köszönöm szépen a válaszokat. Azt hiszem, ha nem talállak meg titeket, akkor sosem jutott volna eszembe, hogy egy ActionCam is tökéletesen működik menetrögzítő kameraként, és hogy a legtöbbnek van is ilyen funkciója. :)

Így cigam ajánlásával valószínűleg hamarosan egy LAMAX X7 tulajdonosa leszek! :)
A márkaképviselet szerint már csak párat kell aludni és kapható lesz, az ára pedig meg fog egyezni az X6 árával. Ha esetleg bármelyik Lamaxról van valakinek véleménye, tapasztalata, szívesen fogadom./OFF]

(#5363) f4lcon


f4lcon
őstag

http://www.gearbest.com/car-dvr/pp_113549.html ilyenem van, mindenütt (beleértve aliexpress-t is) 90-100 körül árulják. eddig még nem volt gond vele, ha csak az nem, hogy a) rettenetesen melegszik és b) kényes a memória kártyákra... volt itthon egy 4Gb Kingston, beletettem, működött, de nem túl sok felvételt tudott megőrizni. Gondoltam veszek egy 64Gb-osat. Kiderült az nem jó bele. Vettem egy 32Gb-osat, de az meg random hibát jelez, ha rögzít is az nem visszajátszható és sokszor annyira lefagy tőle a készülék, hogy nem lehet bekapcsolni.... most vettem egy másik 32Gb-osat (az előző Samsung volt, a mostani SanDisk) meglátjuk mi lesz :)
amúgy amikor működik, akkor nagyon fasza, ennyi pénzért én nem találtam jobbat (a GPS miatt)
és remekül elfér a tükör mögött, az autóban van éjszaka is és még senki nem kívánta meg (lekopogtam) mert szinte egyáltalán nem látszik ki.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5364) Gépötty válasza f4lcon (#5363) üzenetére


Gépötty
senior tag

Azt a "Samsung" memóriakártyát teszteld már le h2testw-vel. Lehet, hogy meglepődsz, amikor kiderül, csak 4-8GB méretű hamisítvány (kétezerért Aliról).

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5365) L4mie válasza Gépötty (#5364) üzenetére


L4mie
veterán

Amit itt az összefoglalóban ajánlottatok oldal, megbízható?
tegnap rendeltem onnan egy 32GB-os Samu-t
mivel samu memkártyákkal eddig jók a tapasztalataim, remélem nem lesz fake :)

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5366) Gépötty válasza L4mie (#5365) üzenetére


Gépötty
senior tag

Ha Sincerityre gondolsz, akkor annyira megbízható eladó, hogy eBayen rajta kívül nem tudok mást ajánlani. Az Aliexpress viszont kifejezetten felejtős, illetve ha akarsz ingyen, hamar tönkremenő kártyaolvasót kapni, akkor lehet jó :)

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5367) L4mie válasza Gépötty (#5366) üzenetére


L4mie
veterán

Igen, tőle rendeltem, vicces, hogy féláron van az itthoni árakhoz képest, szóval instant WIN nálam,
kb egyszerre fog megérkezni a G1WH val :) már várom.

alival úgy jártunk, hogy rendeltünk telefontokot barátnőmnek / kb 2 hétbe telt mire talált neki tetszőt én már téptem a hajam :P/
1.5 hónap után írtam rá a csókára, hogy hiába adott tracking no-t de nem tudom beolvasni sehol... ja és hol a fenében van már a tok....visszaírt, hogy ja hát bocsi elfogyott, de válasszak tőle másikat szóval kaptam egy fake tracking no-t közben el se küldte...na megírtam neki a magamét meg kértem a visszatérítést amit meg is kaptunk szrencsére volt ali shild vagy mi, de kapta a negatív értékelést.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5368) f4lcon válasza Gépötty (#5364) üzenetére


f4lcon
őstag

igen, ez bennem is megfordult, de sajnos nem kamu :( ebay-ről van, innen: [link]
nem egymillió eladott darabszáma van, de már 2000 darabot eladott, ha kamu lenne az ebay már levette volna. 2012 óta regisztrált olasz eladó, folyamatos feedback-el.
ja és igen, tuti 32Gb most megnéztem a linkelt programmal is.

olvastam, hogy háklis a memória kártyára, de reméltem, hogy ha valami nevesebbet veszek, akkor nem lesz baj. hát tévedtem :D

most ilyet vettem: [link]

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5369) bul07 válasza f4lcon (#5368) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt többen ezt ilyet használnak , és eddig még nem volt panasz hogy nem szerette a DVR
Transcend MicroSDHC Premium 300X 45MB/sec 32GB New Class 10 UHS-I U1 with Adapter

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5370) fant0mi válasza f4lcon (#5363) üzenetére


fant0mi
addikt

Ha gondolod, pici furoval (vagy melegitett arral) csinalj szellozo lyukakat a tetejere. A 0806-on gyarilag vannak plusz szellozo lyukak, rajottek ok is hogy nagyon melegszenek.

(#5371) f4lcon válasza bul07 (#5369) üzenetére


f4lcon
őstag

köszi ez ráadásul olcsó is! veszek még egyet, max. lesz az asszonynak a telefonban memória :D

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5372) f4lcon válasza fant0mi (#5370) üzenetére


f4lcon
őstag

hmm, nem rossz ötlet, de azok a pici lyukak fognak szerinted segíteni annyit, hogy érdemben hűvösebb legyen a készülék?
(ma 25 Gb adat után kezdett el megnyithatatlan videókat rögzíteni.... nem értem egyszerűen, lehet a meleg a baja?)

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5373) Laca1212


Laca1212
őstag

Hol most a legolcsóbb megbízható EU-s helyről a mini 0806 ahonnan nem hónapok alatt érne ide?
Ugyan irtózok a kinti rendeléstől, de nem találok más alternatívát méretben és video minőségben. Amúgy 0806 a legújabb széria miniből? Vagy esetleg van újabb?

Apropó...nem adja el valaki megunt mini 0806-osát? :)

(#5374) hfrici


hfrici
aktív tag

Lehetséges az, hogy link nem küldenek hozzá töltőt és tartót a GB-től??

(#5375) tibcsiworld válasza hfrici (#5374) üzenetére


tibcsiworld
aktív tag

Természetesen! Valaki megkérdezte tőlük, hogy nem adnak töltőt? És az volt a válasz, hogy csak azt adnak, ami a felsorolásban van! Lehet pár100 hsz-el visszább van már!

(#5376) tahepa válasza tibcsiworld (#5375) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem volt autós töltő a csomagban amit jul.15-én rendeltem.

(#5377) tahepa válasza tahepa (#5376) üzenetére


tahepa
senior tag

A terméknél a vásárlók fotóinál érdekes mód mindenhol látszik a töltő...

(#5378) sowi válasza f4lcon (#5368) üzenetére


sowi
őstag

nekem a samsungok idaig mindenben bevaltak, g1wc, mini 0801, b40a118

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#5379) Laca1212


Laca1212
őstag

Ebben valaki esetleg tud segíteni?
GearBest-en néztem, nem olcsó épp ott...$119.00, de egy ilyet adnak hozzá grátisz. Bár ez a 119 $ nagyon sok, ahhoz képest, hogy valaki 1 hónapja kb. írta, hogy akciós GB--n 85 $-ért... :(

Továbbá azt kérdezném még, hogy GearBest-el mi a szitu? Az összefoglalóban EU-snak van írva. Viszont China Warehouse-t mutat a terméknél. Kár, hogy a Russia Warehouse-ból nem szállítanak ide, ott csak 90 $.
:(

Ha nem az alap free Flat Rate Shipping-et, hanem az Expedited Shipping-et választom(mert idióta türelmetlen vagyok :) ), akkor az valóban hamarabb ér ide? 4 - 7 business days ígér 15.98 $ -ért.

A gyorspostát minden esetben megfogják vám-on?

Bocs a sok tudatlan kérdésért, de nem vagyok képben az ilyen rendelésekben! Viszont itt sokatok meg igen. :)

[ Szerkesztve ]

(#5380) TaaT válasza Laca1212 (#5379) üzenetére


TaaT
veterán

"Bár ez a 119 $ nagyon sok, ahhoz képest, hogy valaki 1 hónapja kb. írta, hogy akciós GB--n 85 $-ért..."

Várj egy kicsit és nemsoká újra akciós lesz valszeg.

"A gyorspostát minden esetben megfogják vám-on?"

Arra mérget vehetsz. Nemrég írta valaki hogy az ő gearbestes gyorspostás cuccát is megfogták.

Give them hell Ukraine!

(#5381) Laca1212 válasza TaaT (#5380) üzenetére


Laca1212
őstag

És hogy tudok értesítést kérni/kapni az akcióról?

Igen, most vettem észre pont, hogy az Expedited Shippings az DHL/FEDEX stb. Ezekről meg olvastam, hogy minden esetben vámoltatják. :(

Legjobb lenne, ha valaki megunná és eladná a használt 0806-osát. :))

[ Szerkesztve ]

(#5382) TaaT válasza Laca1212 (#5381) üzenetére


TaaT
veterán

Az sajnos nem tudom :B

Give them hell Ukraine!

(#5383) cigam válasza Laca1212 (#5379) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ez már nekem is feltűnt.
Sajnos nincs is opció autós cuccokra.

hogy tudok értesítést kérni/kapni az akcióról?

Az oldal legalján baloldalt feliratkozol a hírlevélre.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5384) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Közben belefutottam egy promócióba. Az oldal alján azt sugallják, hogy ha veszek 1-et, kapok mellé ajándékba még1-et.
Mikor rákattintok előjön a kamera oldala, de sehol nem látom az akciót. pl. amikor kosárba rakom, csak 1db-ot mutat.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5385) lazac_ válasza cigam (#5384) üzenetére


lazac_
tag

Pedig itt van, hogy mit kapsz "ajándékba", G1WC-hez egy plusz felfogatót.... (ha alul a Buy Together & Save-nél bepipálod, 0$-t számol fel ezért)

(#5386) cigam válasza lazac_ (#5385) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ja, hogy ja...
Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5387) Laca1212 válasza lazac_ (#5385) üzenetére


Laca1212
őstag

Elég ha a kosaradba rakod a G1WC-t és automatice beteszi a grátiszt is 0 $-os árral.

GB-n hogyan/hol találok tartozékokat 0806-hoz?

[ Szerkesztve ]

(#5388) Simon04


Simon04
csendes tag

Sziasztok!

Régen jártam erre. Ezekről a CDV300X, 2015Y Newest Super HD1296P kamerákról mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

(#5389) TaaT válasza Simon04 (#5388) üzenetére


TaaT
veterán

Így ránézésre egyikkel sem lehet mellényúlni.

Az elsőről van pár vid a youtube-on, nem rossz.

A másodikról viszont semmi sincs, a leírásában viszont Novatek 96650 csip és 1296p felbontás van, ami nem igazán passzol. De ettől még lehet jó.

Give them hell Ukraine!

(#5390) cigam


cigam
félisten
LOGOUT blog

Most korlátozott ideig ingyenes a PowerDirector 12 LE
A különleges kiadás tulajdonságai:
- Szabadon használható: teljesen ingyenes videó szerkesztő csomag időkorlát nélkül.
- Nagyszerű szerkesztő eszközök: Profi minőségű vidókat készíthetsz a rengeteg szerkesztő eszközzel, beleértve a videó stabilizációt, a világítás javítását, a videók zajcsökkentését, stb...
- Villám gyors szerkesztés: a világ leggyorsabb otthoni videó szerkesztő szoftvere, ami a TrueVelocity 3 renderelő motort használ.
- FullHD videó fájlok: támogatja a MKV, MP4, WMV és AVI kimeneti formátumot.
Korlátozott ideig ingyenes

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5391) nemist


nemist
csendes tag

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni egy beállításhoz. A kamera a képen látható legolcsóbb eszköz. Eddig a szélvédőn lógott fejjel lefelé, tette is a dolgát amennyire tőle elvárható. Most viszont lekerült a műszerfalra, Ezért 180fokot fordult. Beállítottam a 180fokos fordulást, hogy ne fejjel lefele vegye az utat. Aztán kihúztam a szivargyújtóból és leállt. Másnap, mikor áramot adtam neki, szépen el is indult, de ismét fejjel lefelé akart felvenni. Hogy kell beállítani, hogy megjegyezze, hogy most a talpán áll és nem a szélvédőn lóg? Előre is köszi a segítséget.

(#5392) cigam válasza nemist (#5391) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Nem lehet, hogy megmakkant a belső aksija? Dátumot tartja?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5393) nemist válasza cigam (#5392) üzenetére


nemist
csendes tag

De, lehet, hogy az aksi már nem igazán jó, de eddig is működött a szélvédőn csüngve. Két napja raktam le a műszerfalra és mindent rendesen föl is vett, ahogy eddig, csak fejjel lefelé. Ma át akartam állítani, hogy rendesen vegyen ami sikerült is. De újra bekapcsoláskor már megint fejjel lefelé van. Valamiért ezt jegyzi meg, mert a kezemben forgattam és mindig fejjel lefelé van.

(#5394) cigam válasza nemist (#5393) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Gondolom az az alapértelmezése, mivel nem kap tápot elfelejti, és amikor bekapcsolod, az alapértelmezett beállításokkal indul.
Nem tudom melyik lenne a drágább: egy új aksi, vagy egy új kamera

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5395) nemist válasza cigam (#5394) üzenetére


nemist
csendes tag

Köszi. Majd átgondolom... :U

(#5396) Laca1212


Laca1212
őstag

GB-n a 0806 $109.00-ért jó árnak számít?

[ Szerkesztve ]

(#5397) Arti1 válasza cigam (#5390) üzenetére


Arti1
aktív tag

Thx! :R

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#5398) Gépötty válasza cigam (#5390) üzenetére


Gépötty
senior tag

Köszönjük! :R

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5399) amargo válasza Laca1212 (#5396) üzenetére


amargo
addikt

en 120 korul vettem olyan fel eve.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5400) Laca1212 válasza amargo (#5399) üzenetére


Laca1212
őstag

Közben nézelődtem...kupon kóddal 99 $-ra le tudtam vinni. Igaz nem 85 $, mint egy hónapja kb. volt. De így nem vészes már. GB-ről vetted Te is?

Mindenkitől kérdezem:
Amúgy GB korrekt? Nem szeretnék fake-t venni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.