Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5551) f4lcon válasza Laca1212 (#5550) üzenetére


f4lcon
őstag

most vettem én is tőle, gyorsan megjött, és eredeti.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5552) Laca1212 válasza f4lcon (#5551) üzenetére


Laca1212
őstag

Milyet vettél?

(#5553) f4lcon válasza Laca1212 (#5552) üzenetére


f4lcon
őstag

én végül Transcend 32Gb-osat vettem a 0905-ömbe
[link]
tudja ami rá van írva.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#5554) Gépötty válasza f4lcon (#5551) üzenetére


Gépötty
senior tag

A legutóbbi rendelésem 20 nap alatt ért ide tőle (vár szerintem ez inkább a postán múlt), aztán másnap, 15-én rendelnem kellett egy másikat is, ami még nincs itt, de így már nem is számítok nagy kapkodásra.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5555) TaaT válasza Gépötty (#5554) üzenetére


TaaT
veterán

:) [link]

Give them hell Ukraine!

(#5556) Laca1212 válasza f4lcon (#5553) üzenetére


Laca1212
őstag

Nekem is ilyen van jelenleg.

(#5557) Gépötty válasza TaaT (#5555) üzenetére


Gépötty
senior tag

Lehet, légörvény volt, aztán beesett a repülőn valahova, és a takarítók csak egy következő járat konténerébe dobták be :D

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5558) Laca1212


Laca1212
őstag

Ha érdekes valakinek, akkor 0806 EU raktárból $87.82 most GB-n.
Kínai raktárból pedig $84.99 kuponnal.

(#5559) hzsolee


hzsolee
őstag

Meguntam a szivargyújtós kihúzom-bedugomot és szerkesztettem egy ilyet:

A panel az eladó szerint 3A tud, és 800 pénz volt. Plusz egy kapcsoló meg egy kb 20 centis usb kábel. Naon zsír :) Már nem rángatom ki a szivargyújtó aljzatot, és akkor megy amikor én akarom.
Egy kérdés G1W-vel kapcsolatban: ha leveszem a hangot, ha nem, a fájlméret én úgy nézem ugyan akkora. Szóval akkor felvesz egy üres hangsávot? (Mintha csak a mikrofont választaná le)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5560) fant0mi válasza hzsolee (#5559) üzenetére


fant0mi
addikt

Az en kinai kameram (96650 chipes) is ugyanakkora fajlokat csinal letiltott mikrofonnal.

(#5561) Gépötty válasza hzsolee (#5559) üzenetére


Gépötty
senior tag

A hang a képhez képest elég kevés helyet foglal. Két tökegyforma felvétel között biztosan látszana némi eltérés, de a gyakorlatban nem veszed észre.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5562) hzsolee válasza Gépötty (#5561) üzenetére


hzsolee
őstag

Ja, hát végül is nem egy 35000 sávos FullGigaMega hangot vesz fel :)

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5563) Winner_hun válasza hzsolee (#5559) üzenetére


Winner_hun
félisten

3 ampert? Nem kéne rá hűtőborda? Ne legyen igazam hogyha tényleg annyit ad akkor simán elmegy a tűzveszélyes kategóriába.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5564) hzsolee válasza Winner_hun (#5563) üzenetére


hzsolee
őstag

Nem tudom, ez a spec volt hozzá.:
"A feszülségkonverter modullal bármilyen 7V nál nagyobb,de 27V nál kisebb egyenfeszültségforrásról stabil 5V os USB kompatibilis, stabilizált fesz.et hozhatunk létre ,függetlenől a bemeneti fesz.től. Erről az USB ről bármilyen USB kompatibilis készülék a számítógéphez hasonló módon üzemeltethető,pl telefontöltő,akkutöltők.... Felhasználási lehetpségei korlátlanok. A korlátozást kizárólag a 3A es max.kimeneti áram határolja." Ha hülyeséget mondok, ezután teszem.
Amúgy sem fog a kamera annyit felvenni, másra meg nem használom. Mielőtt ezt kitaláltam előtte ezzel szemeztem. Ahogy elnézem méretre, ebben sem lehetnek nagy hűtőbordák...

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#5565) Moleman válasza Winner_hun (#5563) üzenetére


Moleman
addikt

Ezeket árulják műanyag házba zárva is, műgyantával feltöltve. Bírja, nem is nagyon melegszik, pedig van, hogy 2.6-2.8 ampert kihúzok belőle. :)

(#5566) szepit177


szepit177
csendes tag

Sziasztok!

Autós kamera vételén gondolkodok.
Vissza olvasva a topikot látom ajánlott termék a 0806
érdeklódnék honnan tudom megrendelni vám és áfa mentesen
elérhető áron
Megbízható boltból?
:R

(#5567) Laca1212 válasza szepit177 (#5566) üzenetére


Laca1212
őstag

BG, GB, Ebay-->estore009. Áfa meg szerencse dolga... Esetleg ha EU raktárból rendeled, akkor nincs áfa. Ebben a hsz-ben pont írtam is, hogy épp akciós EU raktárról GB-n.

(#5568) TaaT válasza szepit177 (#5566) üzenetére


TaaT
veterán

Ha kevesebbet ír rá az eladó mint 22euró akkor szinte biztos hogy nem fogják megvámolni. Ja és nem szabad expressz szállítással kérni.

Give them hell Ukraine!

(#5569) amargo


amargo
addikt

nekem a 0806 elkezte, hogy kikapcsol, hiaba van rajta gyujtas es tolt is latszolag, mert eg a visszajelzoje. bekrepalt volna az akkumulator?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5570) bul07 válasza amargo (#5569) üzenetére


bul07
nagyúr

Aksit csak akkor használja ha nincs áram alatt

Nem lehet hogy megtelt a memória kártya védett felvételekkel és nem tud hova rögzíteni, próbáld ki hogy leformázod a memória kártyát(persze menteni ami kell)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5571) lafaty80


lafaty80
őstag

El is felejtettem.... múlt héten nekem is megjött a G1WH ebay.co.uk-ről...
Bár voltak fennakadások, közel 3 hét egy "uk location" megjlelölt terméknél, sikerült az eladóval refund-ot kialkudni, mert a csomag átvételnék kiderült kínából jött :)

Elsőre egy 8GB-os microSD-vel kezdtem 720p-ben. De pár rendszám és a minőség javulás végett 1080-ra váltottam. Ezzel együtt 16GB microSD-re. Eddig nappali felvételek vannak, de azok engem meggyőztek. Városi vezetés mellett a szembejövők 60-70%-nál a autó/rendszám is azonosítható. Esti/éjszakai még vissza van, meglátjuk...

Egyetlen kisebb hátrány a hang minősége, valamiért nagyon gyenge, erőtlen, de hallható ...

Most 10%-os kóddal páromnak is rendeltem Banggood-ról. Remélem gond nélkül megérkezik az is.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5572) Andrew31 válasza lafaty80 (#5571) üzenetére


Andrew31
senior tag

Töltenél fel videót?... :U

A menüben milyen verzió olvasható és egy link kérhető a termékről/eladóról? :D

Az enyém sajnos nem teljesen stimmelt...

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#5574) lazac_ válasza easy...rider (#5573) üzenetére


lazac_
tag

Személyes véleményem:
Az első: Video Resolution:1280x720..., ez nem full HD 1080p, egyébként is a 99%-os értékelés alatti, de inkább 99,8% alatti eladókat kerülöm.
A második: okésnak tűnik (pláne, hogy C verzió, amiben nincs akku), de 40 tranzakcióval nem egy power seller. EU-n belül kifejezetten keresem a magánszemélyes listázásokat, de kínából jobb, ha nagytételes az eladó, mert garanciális problémánál rugalmasabb lehet.

(#5575) easy...rider válasza lazac_ (#5574) üzenetére


easy...rider
őstag

Tényleg azt nem is figyeltem hogy csak ilyen "kispályás" eladó :) akkor keresgetek még

(#5576) L4mie válasza lazac_ (#5574) üzenetére


L4mie
veterán

btw:
ezen már agyalok egy ideje, de nem jövök rá:
miért jobb a kondenzátoros mint az akkus? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5577) MaCS_70 válasza L4mie (#5576) üzenetére


MaCS_70
félisten

A kondenzátor sokkal tartósabb - viszont csak arra elég a kapacitása, hogy a kamera lezárja a felvételt.
A lítium akkuk viszont nyáron gyorsan de biztosan megsülnek a szélvédő mögött.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#5578) L4mie válasza MaCS_70 (#5577) üzenetére


L4mie
veterán

:) Köszönöm az infót.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#5579) amargo válasza bul07 (#5570) üzenetére


amargo
addikt

No tényleg ezt nem is néztem, köszi, akkor most már mindenképpen gépre kellene csatolni majd.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5580) amargo válasza amargo (#5579) üzenetére


amargo
addikt

csak ket file volt zarolva, de mar csak 400 MB volt szabadon, toroltem mindent, most ugy nez ki ujra jo.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5581) bul07 válasza amargo (#5580) üzenetére


bul07
nagyúr

Egy ilyet én rendelnék hozzá mert ezek szerint elég kicsi memóriakártyát használsz , 32Gb-ért 2700Ft nem nagy pénz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5582) amargo válasza bul07 (#5581) üzenetére


amargo
addikt

mibol gondolod, hogy kicsit hasznalok hozza?
pont 32GB van benne, ha hosszabb utra megyek akkor 2x32.

szerk, az elozo hozzászólásban félreérthető lehettem 2 fajl volt zarolva a tobbi nem es velhetoen nem tudta torolni a nem zarolt fajlokat sem.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5583) bul07 válasza amargo (#5582) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen azért gondoltam mert két fáj és volt még szabad 400MB, ebből arra gondoltam hogy 1 vagy esetleg 2GB-os memória kártyát használsz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5584) cigam válasza amargo (#5582) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

De a loop recordingnak pont az a lényege, hogy nem nekem kell törölgetni. Be van kapcsolva ez a szolgáltatás?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5585) amargo válasza cigam (#5584) üzenetére


amargo
addikt

be van.

majd hétvégén jobban megnézem a lelkét.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5586) havri1


havri1
félisten

Helló!

Öcsémnek kellene egy kamera, de nem a szélvédő mögé.
Kültérre, és extrém körülmények közé.
Konkrétan egy T72 tankra, meg rohambilire kellene rögzíteni.
Akciókamerát javasolnék, de abból aztán annyi van..
Xiaomi yi esetleg egy vízhatlan tokkal.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5587) bul07 válasza havri1 (#5586) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha lesz youtube csatornája rendszeres tankos videókkal akkor majd linkelhetnéd :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5588) havri1 válasza bul07 (#5587) üzenetére


havri1
félisten

Most nagyon jó lenne neki egy kamera, lent vannak a Bakonyba az amerikaiakkal egy közös 4 hetes tréningen, iszonyat mikkel és hol mennek, félek mire ideér a kamera, már csak a szokásos gyakorlat lesz, mondjuk az se unalmas :D

havri

(#5589) Gépötty válasza havri1 (#5588) üzenetére


Gépötty
senior tag

Yit tudsz rendelni EU-n belülről is, ez egy megbízhatónak mondott webshop.
Én ugyan a xiaomiforsale-ről rendeltem a telefonom (van náluk kamera is, kicsit drágábban mint a Honoron), és három napon belül itt volt, de állítólag a fenti bolt sokkal korrektebb.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#5590) havri1 válasza Gépötty (#5589) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

Banggoodon pár dodóval olcsóbb EU raktárból, pár napos szállítással, csak kicsit utánaolvasva ezek is a bajosabb verziók, nem a javított Z23L.
Az előzőek (jellemzően az olcsóbb) fókusz s mikrofon problémás..mint a G1W :(

Más:

Fater is kijelentette, neki is kell fixre a kocsiba egy kamera. G1W-C -t vennék már csak, a kondenzátor miatt. Van más alternatíva már, vag ymég indig a G1W a best buy?
Ragaszkodnék a kondihoz, mert az aksival fél év, és kuka..tapasztalat sajnos.

havri

(#5591) havri1


havri1
félisten

Valaki javított már g1w vagy g1wh kamerát, fókuszproblémával?

havri

(#5592) Sokka


Sokka
aktív tag

Üdv emberek!

Én is szeretnék beújítani egy ilyesmi készüléket.De igazából nem sikerült lekonkretizálnom a döntést.
Nézegetem az ebay-t is, a BangGood-ot is, de mivel nem kimondottan erősségem az angol, ezért csak tapogatni tudok.
Több mint 4 éve használok mobil alkalmazásokat, (iOnroad, Autoboy, AutoGuard) de ezekkel két nagy problémám van. Az egyik, hogy az autós töltő lassabb, mint a fogyasztása a progiknak, a másik, hogy szürkület után gyakorlatilag nulla a felvétel láthatósága.

Azt leszűrtem a hozzászólásokból, hogy kondenzátorost érdemes venni, de erre sem igazán találok rá a specifikációk közt.
Megköszönném, ha valaki esetleg felokosítana, hogy mi alapján tudok szűrni, vagy netán még pár típus megnevezéssel is kisegítene olyan 10k környékéről.
Meg tehát szempont a viszonylag elfogadható éjszakai felvétel is.

Előre is köszönöm!

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#5593) Lambador


Lambador
csendes tag

Sziasztok!

Látom a Fórumon hogy foglalkoztatok már régebben a ConCorde Roadcam HD30 autós kamerával. Én Kb. 3 hete vettem egyet.
Röviden csak megemlítem hogy összességében ezért az árért (20 000 Ft) szerintem több nem várható el a készüléktől. Minden funkció kifogástalanul működik rajta, a kép minősége is jó, talán a hang lehetne erősebb.
De amiért hozzátok fordulok az az lenne hogy valójában mi csatlakoztatható a készülékhez, GPS, vagy
Hátsó kamera? Ugyanis a használati utasításban egyszer támogatott kiegészítőkként a tolató kamerát említi,
utána pedig egy bemeneti csatlakozót (5) GPS csatlakozóként tünteti fel.
Segítségeteket előre is köszönöm.

Tisztelettel: Imre.

(#5594) KL48 válasza Sokka (#5592) üzenetére


KL48
tag

Összefoglaló felül. Hasznos olvasmány! :K

(#5595) Laca1212 válasza Lambador (#5593) üzenetére


Laca1212
őstag

Elvileg csak a HD 20-at lehet GPS vevővel bővíteni. Meg ahhoz alapban jár a hátsó kamera. HD 30 nem bővíthető egyikkel sem úgy tudom.

Amúgy milyen bemenetek vannak rajta? Ha van GPS feliratú akkor ok a GPS. Ha van másik kamera bemenet, akkor oké a hátsó kamera is. De ilyen nem lesz szvsz.

Itt is csak a HD 20-hoz mutat gps-t utólag.

(#5596) cigam válasza Lambador (#5593) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Tudtommal az egy g1w klón. A HD20 kezel hátsó kamerát és opcionálisan GPS-t.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#5597) havri1


havri1
félisten

Széteszedtem a G1WH-t, hátha tudok vele valamit kedeni. Az egész "obijektív" 2 kis csavarral van rögzítve a nyákra. Az állíthatóságot pillanatragasztóval vagy valamilyen ragasztóanyaggal fixálták a meneten. Van egy sima G1W-m (rossz), arról áttéve az egész "obit" csináltam tesztet. Nem jó, más a fókuszpont. Ezen meg pillanatragasztóval van fixálva, de nem tudom megmozdítani..jó lenne pedig.
A G1WH saját obiján nem látok semmi rendellenességet szemmel. Egy üveg lapka van 4 sarkán ragasztva, de nem engedte el a ragasztás, persze ettől lehet nem fekszik fel jól..nem tudom sajnos.
Sakk matt.

[ Szerkesztve ]

havri

(#5598) Sokka


Sokka
aktív tag

Az AR0330, és a TKD200H lencsével szerelt G1W-C kamerák közt miben nyilvánul meg a különbség? Azon kívül, hogy az utóbbi 3 db ezressel olcsóbb. Ennyivel rosszabb minőségű ez a lencse, vagy csak olcsóbb az előállítása?

1. AR0330

2. TKD200H

¤>Xiaomi_Redmi_Note_10_5G<¤><¤>70MAI_Pro_Plus<¤>Mibro-A1<¤

(#5599) Lambador válasza Laca1212 (#5595) üzenetére


Lambador
csendes tag

Köszönöm válaszod!

Valóban HD 20-hoz lehet csatlakoztatni GPS vevőt, illetve a HP 50-ban már benne is van. Sokat keresgéltem én is az interneten ezzel kapcsolatban de konkrét megoldást nem találtam.
Engem inkább a tolató kamera csatlakoztatása érdekelt volna. A készüléken, AV, HDMI, USB port található
valamint egy OUT csatlakozó ugyanolyan mint az AV kimeneté. Ehhez írja a használati utasítás az alábbit:
GPS modem csatlakoztatható, GPS jel vétele esetén rögzíthető és megjeleníthető az aktuális GPS pozíció.
A tolató kamerával kapcsolatban pedig nem is tesz említést. A készülék magyar menüvel rendelkezik de ezekkel kapcsolatban semmi utalás nem szerepel.

Válaszodat köszönöm !

Üdv: Imre.

(#5600) Laca1212 válasza Lambador (#5599) üzenetére


Laca1212
őstag

Írj nekik vagy telefon és megmondják a tutit. Nekem válaszoltak hamar mikor érdeklődtem HD 20--ról.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.