Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23851) WaterWave


WaterWave
veterán

Mindegy, teszteltem..

-Hang maradt, kicsit lehet halkítani (lehet a következőbe rakják bele, bár jól átvert a kínai mert megigérte következőbe belerakják)
-70mai boot logot ki lehet kapcsolni indulásnál
-time-lapse funkció kapott egy külön menüt

Ha frissíted akkor minden beállítást újra kell konfigolni a kamerán

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23852) at11


at11
tag

Itt egy szép 4K videó - át kell tenni a fogaskeréken 4K-ra, ha bírja az otthoni gép, ha nem, akkor 2K-ra. És ez egy régi típus, a BlackVue 900S, azóta már van X és a legújabb a Plus is.
(abban tud többet kb, hogy ha van rajta LTE modul, akkor hotspotként is működik, ad internetet, helyi wifi a kocsiban a gyereknek, asszonynak, stb.

https://vimeo.com/262697872

[ Szerkesztve ]

(#23853) at11 válasza at11 (#23852) üzenetére


at11
tag

És persze teljes képernyőn érdemes nézni.

(#23854) sambenez válasza at11 (#23852) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem vitatom, hogy ez egy jó kamera mindenféle szolgáltatással amire vagy szükség van vagy nem. Okosan kitalált videó egyébként. Nem nagy a sebesség, és nincs szembe forgalom, pedig a sarkalatos kérdés mindig a nagy sebesség mellett olvasható szemből érkező rendszám.
De. Ez a kamera 700$ körül van, a képminősége viszont nem mondanám hogy kenterbe veri a 110$ körüli A800-at.
Szóval engem nem győzött meg ilyen árkülönbség mellett, hogy jobb választás.

A helyi wifinek a kocsiban mi értelme ha ott a zsebemben a telefon ami tud hotspot lenni?

[ Szerkesztve ]

(#23855) Hauptmann válasza sambenez (#23854) üzenetére


Hauptmann
addikt

Gyanítom, ezzel a kamerával az a cél, hogy a tehetősebb, de nem hozzáértő réteget lehúzzák. Én más indokot nem látok a létezésére. Ahogy írod, nincs kimagasló képminőség, ami esetleg indokolná a felárat, a többi meg lényegtelen egy menetrögzítő kameránál.

(#23856) WaterWave válasza at11 (#23852) üzenetére


WaterWave
veterán

Ne viccelj már.
Képminőség rendben van, de ezt egy 100 dolláros a800s is tudja.
Hotspotot meg nem erről fogo d megosztani, hanem telefonról vagy lte modemről. Nem használod ki.
Ez a tehetősebb amerikaiak lehúzásáról szól, semmivel nem tud többet amiért indokolt lenne az ára.
700 dodó:DD ugyan már :DDD

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23857) Memmphis


Memmphis
csendes tag

Segítsetek plíííz. Egy Azdome AR08-as menetrögzítő kamerát szerettem volna frissíteni. Letöltöttem a gyártó oldaláról a frissítést. Végig ment a frissítés, kikapcsolt a kamera és azóta nem tudom bekapcsolni. Semmire sem reagál. Lehet kezdeni valamit vele? Köszönöm az építő válaszokat előre is.

(#23858) littlerock


littlerock
aktív tag

Sziasztok!

Többször nekifutottam már a gondolatnak, de nem akarom tovább halogatni a dolgot.

Előre, hátra szeretnék:
- jól működő,
- kényelmesen használható,
- szélvédő tetejére elhelyezhető,
- GPS jelet fogni képes,
- lehetőleg diszkréten elvezethető kábellel rendelkező,
- parkolás módot jól használó,
- könnyen eltávolítható, visszarakható,
- stabilan működő kamerát.

Lehetőleg számlaképes beszereléssel Budapesten.

Ez utóbbi infóra ötleteket privátban is elfogadok, ha esetleg nem szebad kiírni itt.
Az ár fontos, de ár/érték arány sokkal fontosabb, mind a kamera, mind a beszerelés minőségét tekintve.

A 4K stb nem fontos, jó legyen ne legyen vele gond...

Ok: Ahogy látom egyre több a hülye az utakon, a minap majdnem nekemgurult valaki (kb 3 métert gurult hátra a pirosnál... ez a műsor többe került volna, mint bármilyen kamera a kocsiban).

Előre is köszönöm.

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#23859) at11 válasza sambenez (#23854) üzenetére


at11
tag

Monitoron nézted? Telefonon nem adja vissza, kevés a felbontás.

A helyi wifinek az az értelme, hogy nem kell telefont nyomkodni, konstans ott a wifi hálózat.

Amit a kamera is használ. Az meg erre jó ;) https://youtu.be/TiUKXwX0kYw

(#23860) at11 válasza WaterWave (#23856) üzenetére


at11
tag

Szerinted senki sem vesz BMW-t, Mercedest, Audit, Teslát, mert a Suzuki is elvisz egyik helyről a másikra? De, vesznek, mert vannak minőségi különbségek.

Meg fizetésbeli különbségek, van akinek belefér a költségvetésébe egy komoly kamera, ahogy egy komoly telefon is.

Ha meg egyszer szükség van a kamerára, a többszörösét is behozza azonnal.

Minek veszel MacBook-ot? Mert jó. Egy Dell is tudja, azt amit, számítógép, számítógép. Mondhatnám, de nem mondom, mert van minőségbeli különbség. A kameráknál is pont ez a helyzet.

(#23861) at11 válasza littlerock (#23858) üzenetére


at11
tag

Szia! Számlaképes beszerelő, aki igényeknek megfelelőt tud ajánlani amit be is tud szerelni Budapesten:
https://www.hondatimuhely.com/

(#23862) sambenez válasza at11 (#23859) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Igen. 30"-os monitoron. Jó a minősége, de azt mondom ilyen körülmények között az A800 is csinál ilyen minőséget hatod áron. Ennyit mondtam.

(#23863) aicon válasza at11 (#23859) üzenetére


aicon
senior tag

Tervezel ilyet venni, vagy mar megvan?

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#23864) littlerock válasza at11 (#23861) üzenetére


littlerock
aktív tag

köszi

Magyarok vagyunk, nekünk mindenből a fele elég, az sem baj, ha kétszer annyiba kerül...

(#23865) Memmphis


Memmphis
csendes tag

Sziasztok.

A segítségeteteket szeretném kérném azzal kapcsolatban hogy valaki ismer e olyan pc-s programot amivel egy Azdome AR08-as firmware -jét helyre tudnám állítani?
Vagy milyen módon lehetne életet lehelni a készülékbe?

Sajnos a frissítéssel valami nem sikerült megfelelően. A gyátó által megadott módon letöltöttem az oldalról. Feltettem az sd kártyára. Újraindítottam. El is indult a telepítés. Majd kikapcsolt a készülék de azóta semmire nem reagál. se power gomb se reset gomb. Hiába van töltőn. Nem tudom bekapcsolni.

Valaki tudna útmutatást adni hogy mit lehet vele kezdeni? (azt leszámítva hogy már dühömben a saját fejemet bírnám verni vele hogy megpróbáltam frissíteni )

(#23866) Graphics válasza Memmphis (#23865) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már kérdezted, de írj a gyártónak, lehet hamarabb kapsz segítséget.

Idehaza nem túl sokan használnak valószínűleg AzDome kamerákat

-

(#23867) Sanki


Sanki
addikt

Sziasztok.
Valaki talált már jó összehasonlító videót 70mai 1s vs 70mai m300-ra?
Az 1s 8.8k, az m300 11k lenne itthonról garanciával.

(#23868) tomcsi23 válasza Sanki (#23867) üzenetére


tomcsi23
veterán

Hol vannak ennyiért :F

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#23869) Sanki válasza tomcsi23 (#23868) üzenetére


Sanki
addikt

eMAG + 4k kuponnal jön ki ez az ár.

(#23870) tomcsi23 válasza Sanki (#23869) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ja igen. :)
3k-s kuponnal vettem én is egy 1S-t, amiről már bőven van tapasztalat, azzal annyiért nem lehet csalódni. Tudom, ez így nagy segítség. :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#23871) Sanki válasza tomcsi23 (#23870) üzenetére


Sanki
addikt

Igen ezen gondolkozok én is, hogy az 1s régi bevált modell, viszont az m300 meg elvileg "jobb" egy kicsit. :U

(#23872) at11 válasza aicon (#23863) üzenetére


at11
tag

Kicsit szégyenlem(ezek szerint burzsuj vagyok, mert az 5 milliós Suzukimban van egy kétszáz ezres kamera - külön riasztó helyett), de megvan, igen, hibátlanul működik. (Az applikáció oldalára gondolok főleg, az szokott necces lenni a kínaiaknál. Pl. a BlackVue az Amazon szervereit használja, nem kínai. A gyár is dél-kóreai, mint a Samsung. Minden egyes kamerának más, 9 jegyű wifi kódja van, a felhő kód meg QR kód, leolvasod és megy. (Nem látja minden kínai amit a kamerád pl. De ez csak egy a millió jóságból,ami meglepő, de mind azt sugallja, hogy okos a rendszer.)

(#23873) at11 válasza sambenez (#23862) üzenetére


at11
tag

200eFt hatoda 33eFt, a hatod ár, ahogy mondod. A 200eFt egy két kamerás, első-hátsó rendszer a BlackVue-nál, szerintem valódi 4K kamerát 30eFt-ért nem tudsz mutatni.
Főleg nem olyat, ami felhőt is tud és rá tudsz dugni lte modult hogy sim kártyát tegyél bele.

(#23874) sambenez válasza at11 (#23873) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Ha neked az mind kell amit ez a kamera tud akkor biztos megéri neked.
Nekem nincs szükségem felhőre, lte-re kamerában, mivel nincs felhő semmit nem lát a kínai.
Az A800 emlékeim szerint 110$ körül volt, ami akkori árfolyamon belefért a 33e ft-os keretbe.
Gondolod nem valódi 4K a felvétele?
Nem vagyunk egyformák, neked megér ennyit egy kamera nekem nem.
Én inkább berakattam 100e ft-ért egyedi indításgátlót és vettem egy olcsóbb kamerát.

(#23875) Marci79


Marci79
aktív tag

Sziasztok!

Ma vettem egy 500s-t. Egy gagyi kínait cseréltem le, aminek volt hátsó kamerája is. Az volna a kérdésem, hogy ehhez az 500s-hez lehet csatlakoztatni olyan kamerát, ami a jármű külsejére szerelhető? A visszapillantótükrös 70mai kamerái jók hozzá? Vagy valamelyik másik?

(#23876) Dr.NX válasza Marci79 (#23875) üzenetére


Dr.NX
addikt

Ez a hátsó kamerája:
RC06
Miért akarod kívülre szerelni? :F
A hátsó üvegre szokták, de belülről.

Elfogadom a sütiket.

(#23877) Marci79 válasza Dr.NX (#23876) üzenetére


Marci79
aktív tag

Nincs hátsó üveg. Zárt kisteher.

(#23878) Hauptmann válasza at11 (#23872) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ez nem burzsujság kérdése. Ha valóban érne az a kamera annyit, semmi gond nem lenne vele. De nem ér annyit, felhő, meg LTE modul ide vagy oda. De ha még az átlagtól kimagaslóan jobb felvételeket készítene, de még azt sem. Mondjuk 60-70 ezer ezekért a plusz szolgáltatásokért, azt mondom, rendben. De 200 ezer? Ez kb. ugyanaz, ami most megy a Simsonokkal. Kérnek értük akár 600-800 ezret is. Mindenki tudja, hogy nem érnek annyit. :DDD

(#23879) Yany válasza at11 (#23873) üzenetére


Yany
addikt

Én nagyjából ezt egy egyébként picivel jobb képet nyújtó Vantrue N4-essel oldottam meg + egy TKStar 915-össel. Arra nem jó, hogy cloudból nézegessem a videókat, de arra igen, hogy nyomkövessem a kocsit, ha lopják, vagy karambol esetén meglegyen a bizonyíték.

Gyakorlatilag ugyanez a cucc más név alatt és én még egy nevetséges 20 euróért szereztem be 2018-ban: [link]

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23880) JóGéza válasza Yany (#23879) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Neked működik külföldön a TKStar? Nekem nem, és nem tudom, hogy a 3G a probléma, vagy a kártyán mégsincs adat roaming.

(#23881) Yany válasza JóGéza (#23880) üzenetére


Yany
addikt

Háhá, látod azt még nem csekkoltam, pont akkor vettem, mikor hazaköltöztünk, úgyhogy nem tudok neked ebben infót adni (még).

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23882) szilu7


szilu7
senior tag

Sziasztok!
Még évekkel ezelőtt vettem Kínából egy 70mai Midrive D01 kamerát. Bekerült egy fiók mélyére. Most viszont be szerettem volna üzemeleni. Sikerült a WiFi-jére csatlakozni, de utána azt mondja a 70mai app, hogy "this device is not supported in this region" és nem adja hozzá az eszközt. Van erre valami megoldás? iPhone-nal próbálkoztam.

(#23883) maverick_ss


maverick_ss
újonc

Sziasztok,

Xiaomi YI Smart Dashcam szervizt keresek. Felpuposodott az akksi benne es ki kellene cserelni. Lattam youtube-on hogy nem olyan bonyolult kicserelni, de en nem "másznék" bele.
Ez a kamera: https://autos-kamera.arukereso.hu/xiaomi/yi-technology-dash-cam-p352219181/?gclid=Cj0KCQjwlOmLBhCHARIsAGiJg7nVmFATBMw4En_sOmVkXEAefMaBrlekX2pEd5Yc-47D5nxxp1W7p0saAnTZEALw_wcB

Koszi !

(#23884) nodar86


nodar86
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy 70mai a800s-t. Nem szörnyű, de jobb képet vártam. Olyan, mintha rossz lenne a fókusz. Ez ennyit tud vagy hibás darabot kaptam?

https://www.youtube.com/watch?v=odqFpN58q0M

Köszi!

(#23885) at11 válasza sambenez (#23874) üzenetére


at11
tag

Ahogy mondod, kinek mi. Nekem nincs indításgátlóm, mert Casco hívő vagyok, ha el akarják vinni, elviszik úgyis. A BlackVue dél-kóreai, a felhőt az Amazon szolgáltatja. Minden kamerának gyárilag más a kódja is, nem a szokásos admin-12345678.

(#23886) Hauptmann válasza at11 (#23885) üzenetére


Hauptmann
addikt

Baszhatod a felhőt, ha van náluk mobilblokkoló. És általában szokott lenni a nyomkövetős riasztók miatt. Valamint, a kamera is szemet fog szúrni nekik, azonnal ki fogják dobni az autóból, amint észreveszik.

(#23887) Leki78 válasza nodar86 (#23884) üzenetére


Leki78
tag

Nyers videónál is ilyen? Nekem a A500 jobb minőséget produkál.

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#23888) FireFox1996 válasza nodar86 (#23884) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Telefonon 2160p-ban néztem a videót, gyönyörű minősége van. Mi zavar azon?
Nyers fájllal szerint még jobb a minősége.

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#23889) Doky1988 válasza maverick_ss (#23883) üzenetére


Doky1988
senior tag

Sajnos ezek a kütyük nem a forró szélvédő mögé lettek tervezve..
70mai Dashcam Prom pont ugyanígy van + még a kijelző üveg eleje is lepattant róla...

DokY | www.zsolti.hu

(#23890) sambenez válasza Doky1988 (#23889) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Érdekes az én YI dashcamom több évet volt a szélvédőn soha nem vettem le. Nyáron a napon állt mégsem lett semmi baja. Ahogy eddig az A800 is bírja a szélvédő mögött.
Szerinted egyébként egy dashcam hova lett tervezve ha nem a szélvédő mögé?

(#23891) bul07


bul07
nagyúr

Esetleg ha valaki 1S tervez venni

Xiaomi 70mai 1S
Eredeti csomagolás megbontva, a használat apró jelei látszódnak a terméken
Garancia 12 hónap
[link]
10.900 Ft

Én már vettem 1S újracsomagolva, annyi volt hogy a lencséről volt levéve a védő fólia, de felrakva nem volt
Kipróbálva igen
Csináltam rajta egy resetett és azóta is rendben működik

Mondjuk akkor még a teljes árasnak is 12hó garanciája volt így lehet hogy most az a 1090Ft megér +1év garanciát(Mert most akciósan 11990Ft az ára 24hó garanciával)

Ha emagról rendeltek akkor ebben a hozzászólásban benne vannak a ingyen szállítós cuccok így a szállítási díjat termékre váltva lehet rendelni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23892) Sanki válasza bul07 (#23891) üzenetére


Sanki
addikt

Elég jó áron vannak, meg ahogy látom az M300 is -1000 Ft.
Én végül utóbbit vettem, csak még nem volt erőm felszerelni. :DDD
Plusz rendelni kellene hozzá aliról felcuppantható tartót.

[ Szerkesztve ]

(#23893) bul07 válasza Sanki (#23892) üzenetére


bul07
nagyúr

Öcsémnek a 1S-hez ezt a cuppanósat vettem még Kínából a lehúzó korszak előtt

Tavasz óta ott van a szélvédőn stabilan

Lehet ha lehet kapni itthon akkor a sarccal együtt már lehet az a jobb megoldás(mármint itthonról megvenni)
Ahogy nézem most nincs készleten [link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23894) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Übv Urak!

A Mai70 M300 ha kap külső tápot, tud folyamatosan rögzíteni parkolás alatt (természetesen a megfelelő sd karival), teszem azt egy 4-5 órás parkolás alatt vagy mindezt akár time lapse üzemmódban?

[ Szerkesztve ]

(#23895) Sanki válasza Milka 78 (#23894) üzenetére


Sanki
addikt

Ha jól emlékszem tudja mind a kettőt az m300.
Viszont a hardver kit kell hozzá mindenképp (nekem az nincs így kipróbálni nem tudom sajnos).

bul07: köszi, 1-2 link már le van mentve alin, csak meg kellene rendelni. De megnézem ezt is. Szerintem mindenképp kintről fogom rendelni, mivel itthon még 2000 ft-ra rájön a postaköltség is, annyiból meg alin elég sok dolog kijön. :DDD

(#23896) Milka 78 válasza Sanki (#23895) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:R

(#23897) _NCT válasza WaterWave (#23851) üzenetére


_NCT
őstag

Szia!

Tesztelted a timelapse módot? Mennyire szívja az akksit? Én tegnap tettem fel az új fw-t és kíváncsi leszek milyen így, persze hw-kit van.

(#23898) WaterWave válasza _NCT (#23897) üzenetére


WaterWave
veterán

Még nem volt rá alkalmam...
Egyelőre a boot hangot szedtem ki a leírt módon telnettel... De majd tesztelgetem.
Várom a következő firmware-t elvileg abban már benne lesz.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23899) _NCT válasza WaterWave (#23898) üzenetére


_NCT
őstag

Na akkor majd rámérek. Bár nem félek, elvileg a hw-kit megvéd ha nagyon lecsökken az akkufeszültség.

(#23900) gcsikos


gcsikos
tag

Üdv, elől egy Xiaomi Mi1S-t használok. Ár/érték arányban kiváló, bevált. De érdekelne egy hátsó menetrögzítő kamera is. Mi a véleményetek, hogy ha az ötödik ajtóra egy Lamax T10-est tennék, a csomágtérből kapna tápot, és a telefonra rátenném a lamax alkalmazást és adott esetben külön kezelném a fájlokat. Megoldható? Ha igen, lehet külön hátsó kamerát venni? Az autón van egyébként fejegységen látható tolatókamera kép, erre már nincs szükségem. Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.