Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-27 22:26:28

LOGOUT.hu

Hasznos információk, fogalommagyarázat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) Peti78 válasza WaterWave (#23449) üzenetére


Peti78
őstag

Köszönöm! Hát szuper,hogy még ez is kell hozzá...

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23452) WaterWave válasza Peti78 (#23451) üzenetére


WaterWave
veterán

Kell, vagy van a "leszarom jól van az úgy" bütykölés, amikor kihúzod az adott biztosítékot, leblankolod a HW kit végét, és rátekered a biztosítéklábra az adott leblankolt kábelt, majd visszadugod...
Csak ez nem játék, mert nagyobb baj is lehet belőle.
Ezért mondom kell ez az elosztó. Ott is vagy fogóval rányomja a két pontot, vagy a szebb megoldás, hog egymáshoz forrasztja...

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23453) Peti78 válasza WaterWave (#23452) üzenetére


Peti78
őstag

Ja, nem az a baj, hogy kell, hanem az, hogy ezt nem jelezték. A rendelést ugyanis már leadtam, és most szaladgáljak utána. :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23454) WaterWave válasza Peti78 (#23453) üzenetére


WaterWave
veterán

Értem, persze.
Ha megjön az új autóm egyszer valamikor én is beköttetem, már megvan kivel, csak még nem hívtam fel.
Se forrasztóm, se fogóm, se elosztóm, talán multiméterem van a garázsban, de nem szoktam használni.
Szakembernek ez kb 5 perc.
Egyedül felszerelve, kábeleket eldugva szépen elvezetve kell odavinni és megkérni, hogy csak dugja össze a biztosítékokat.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23455) sambenez válasza WaterWave (#23452) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nekem nem fért el az elosztó a biztosíték dobozában. :(

(#23456) WaterWave válasza sambenez (#23455) üzenetére


WaterWave
veterán

És hogy oldottad meg?

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23457) sambenez válasza WaterWave (#23456) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Pontosan úgy ahogy te nem javaslod. :D

(#23458) WaterWave válasza sambenez (#23457) üzenetére


WaterWave
veterán

lszrom jól vagy az úgy módszerként?:DD :C

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23459) Sinkó válasza taki01 (#23404) üzenetére


Sinkó
tag

talán ez?
https://www.aliexpress.com/item/1005002016959900.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.1f6d69b6uBPhJY&algo_pvid=28f5c3ad-8752-45b4-8c74-6021c20370d0&algo_expid=28f5c3ad-8752-45b4-8c74-6021c20370d0-3&btsid=0b0a556f16218050526546824e32f0&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

(#23460) user12


user12
őstag

Sziasztok

A korábbi hozzászólások között találtam kérdéseket, ahol kérdezik, hogy a 70mai Dashcam 1s-hez járó fólia pótlását, hogy/honnan lehet megoldani. A Xiaomi oldalán bár van fönt "hivatalos" szett, de - mint minden - olcsóbban is beszerezhető "alternatív forrásokból" :D
Az Aliexpresszről rendelhető darabokról van valakinek tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

Rendszergazda vagyok....ha röhögni lát, mentsen

(#23461) Peti78


Peti78
őstag

Hova érdemes kötni szünetmentesen a kamerát? Aksira, vagy a biztosítékra?
2014 volvo s80 és 2010 Volvo v50 esetén?

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23462) Gyugyu1987


Gyugyu1987
tag

Sziasztok!

Egy 70mai A800 kamerához szeretnék segítséget kérni.
Visszaolvasgatva nem igazán találtam meg a választ.
A kamerát hátsó kamerával használom kb fél éve, plusz ma került a kocsiba egy hadwire kit a parkoló módhoz (autóvillamosságis szerelte be).
Ehhez lennének kérdéseim.

Ha beiindítom a kocsit automatikusan elindul a kamera (ezzel nincs is semmi gond).
Ha leállítom a kocsit, (teljesen mindegy, hogy kiveszem-e a kulcsot vagy sem) kb 10 másodperc után bemondja, hogy "parkoló mód bekapcsolása a leállítás után 5 perccel", majd a kamera kikapcsol,annak ellenére, hogy be volt állítva, hogy megállás után 10 perc múlva kapcsoljon ki.
Leállítás után vártam 6 percet, "megrángattam" a kocsit, de nem nem kapcsolt be a kamera kinelzője, nem indult el semmilyen felvétel (bekapcsolás után sem jelezte, hogy vett volna fel).
Ezt eljátszottam még egy párszor (legalább 4x),amelyek közül egyetlen 1x jelzett bekapcsoláskor, hogy felvétel van.

Kérdésem, hogy be lehet-e állítani, hogy ne a leállítás után 5 perccel kapcsoljon be a "parking surveillance mode", hanem egyből a leállítás után?? Mindent beállítást megnéztem, de ilyet nem találtam.

Illetve, hogy lehetséges-e, hogy nem jól lett bekötve, mivel nem minden rángatásnál kapcsolt be??

A segítségeket, válaszokat előre is köszönöm!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#23463) pakfong válasza Gyugyu1987 (#23462) üzenetére


pakfong
tag

A szélvédőt kocogtasd/ütögesd meg ott, ahol a kamera van. Ha arra elindul a parkoló mód, akkor jól van bekötve. (de elvileg jól van bekötve, mert akkor 1x sem indította volna a parkoló módot).

#23461 Peti78
Mindenképp a biztosítékra.

Arra figyeljetek, hogy vannak autók, amik a gyújtás levétele után csak percekkel később áramtalanítják a biztosítékot (kivéve ugye amelyikek állandóan feszültség alatt vannak). Hardwire kit bekötésekor ez meg tudja viccelni az embert.

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#23464) Gyugyu1987 válasza pakfong (#23463) üzenetére


Gyugyu1987
tag

A szélvédő kopogtatásos módszerrel sikerült "életre" kelteni a parkoló módot. Köszönöm!!!!

Már csak 3 kérdésem lenne:
1.) a parkoló mód felvétel hosszát 1 percről lehet-e másra állítani?
2.) ha a szélvédő nem ütődik a parkolás során, csak a fém, vagy műanyag, akkor lehet el sem indul?! (nem pont az lenne a lényeg, hogy ezekre is elinduljon??)
3.) írtam, hogy a leállításnál mondja/írja, hogy csak 5 perc után kapcsol be a parkoló mód. Ezt nem lehet azonnalosra állítani??

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#23465) pakfong válasza Gyugyu1987 (#23464) üzenetére


pakfong
tag

Nekem A800s van, A800-al nincs tapasztalatom.

1. Mindig 1 perc. Papíron. A gyakorlatban meg nekem is csinált már másfél perces felvételt.

2. Ha nekikoccannak a parkoló autódnak, el kéne indulnia. A szélvédő kocogtatással csak a tesztelést könnyíted meg magadnak. Én pl, ha melóba induláskor beülök az autóba, elindul a parkoló mód (még a gyújtás előtt). Ha leállítottam a motort és kivettem a kulcsot, az ajtóbezárásra szinte mindig elindul a parkoló mód. Ha levettem a gyújtást, de csak később szállok ki, az ajtó miatt akkor is elindul. Egyébként az érzékenységet lehet állítani.

3. Én mindent alapbeállításon hagytam, ha jól emlékszem. Nekem is mondja, hogy 5 perc után kapcsol be. A többit leírtam az előző pontban.

[ Szerkesztve ]

A fórumon ha nem reagálok a kérdésedre, írj pm-t. | Königssee: https://www.youtube.com/watch?v=vjuWUe6Rz6s

(#23466) Gyugyu1987 válasza pakfong (#23465) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Köszönöm a válaszaid!

Csináltam rajta egy firmware frissítést, most az 1.09-es van rajta.

Próbálgatom-próbálgatom.

Bezártam az ajtót, erre az alján egyszer felvillant a piros fény, majd 1 percig a zöld világított, utána 1-2 másodpercig megint a piros. Ezt megcsináltam 3x (led minden esetbe úgy világított, ahogy leírtam), de csak 1 felvételt láttam az albumban.

Lehet csinálok majd egy gyári resetet is, de eddig ez a parkoló mód sajnos csalódottság.

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#23467) WaterWave válasza Gyugyu1987 (#23466) üzenetére


WaterWave
veterán

Nem értem miért csalódottság... Ez ilyen.
Nehezen tudom elképzelni, hogy a gépjárműt, ha otthagyod, akkor 5 percen belül történjen vele olyan ami miatt kell a parkoló mód. Értelmetlen azonnal aktiváltatni, mert nehéz megmondani, hogy még az autóban vagy de a gyújtást már levetted, vagy még szöszmötölsz és utána szállsz ki... Azért van 5 perces keretre téve.

Érzékenységen tudsz állítani, ha az autó megmoccan, akkor el fog indulni a felvétel (tény, nem a cselekvés előtti részt fogja, hanem a cselekvés utánit, hisz ahogy megmoccan a kocsi rá 5 másodpercre kapcsol be... *azért látod pirosan, mert aktiválódik, és azért zölddel 1 percig, mert akkor veszi*
A felvétel azért 1 perces, mert nem arra vagyunk kíváncsiak mit fog ott még szenvedni, hanem arra, hogy ki volt az elkövető, arra 1 perc bőven elég.

Ha ez nem jó, akkor viofonak van buffered parking mode funkciója.. Ott konkrétan végig működik a kamera a lezárt autóban is, csak a nagyobb mozgás hatására (g szenzor) vált ki a kamerában egy olyan funkciót, hogy fel is írja a kártyára a cselekményt.

Nem mennék bele megint, hogy egyik sem 100%-os megoldás, pro-kontra minden mellett, ez ilyen...
Amire kitalálták arra pont jó, hisz az elkövető rajta lesz a felvételen.

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23468) BPéter1984 válasza Peti78 (#23461) üzenetére


BPéter1984
tag

Szia , én 2009 S80-nál az A800s-t igaz HW kit van bekötve de úgy oldottam meg hogy kapcsolt plusz a szivargyújtó biztosítékán külön biztivel , az állandó plusz az akksin biztivel , negatív is az akksin van . Nálam a szivargyújtó biztosítéka az akksi mellet van így egyszerű volt . V50 nincs nekem csak S40 de kb ugyanaz.

VOLVO S40 - 2005 , S80 - 2009 , Iphone X

(#23469) gcsikos


gcsikos
tag

Üdv. Egy pár éves xiaomi yi konzolában elrepedt a gömbfejhez szorító műanyag anya, csőbilinccsel provizórikusan rögzítettek a kamerát. Nem egy korszerűbb megoldás. Két kérdésem van.
1. Hol tudnám pótolni. Szervizben nincs.
2. Vennék helyette egy Xiaomi YI Technology Dash Camot, az yi nem kapható. Mi a különbség a kettő között?
Köszönöm!

(#23470) Peti78 válasza BPéter1984 (#23468) üzenetére


Peti78
őstag

Szia!
Én is HW kit-tel fogom megoldani, még nem tudom hogy pontosan miként, de ötletnek tökéletes! Köszönöm! :)

Blackberry Bold 9900, Blackberry Classic, Blackberry Key2 O1G

(#23471) sambenez válasza gcsikos (#23469) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Nem tudom dekódolni melyik kamerákra gondolsz.
Linkelnéd a pontosság kedvéért?

(#23472) Gyugyu1987 válasza WaterWave (#23467) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Szia!
A csalódottság nem az 5 percen, vagy az 1 percen alapul, hanem azon, hogy maximumra van véve az érzékenység és így is alig-alig rögzít valamit.
Hiába mutatta nekem tegnap is a led, hogy rögzít, nem írt semmit a kártyára. (ezt 5-ből 4-szer csinálta). Ez bosszant!!

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#23473) sambenez válasza Gyugyu1987 (#23472) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Azt írod fél éve használod. Eddig rögzített, csak most nem?
Milyen kártyával használod?

(#23474) gcsikos válasza sambenez (#23471) üzenetére


gcsikos
tag

Szia, sajnos azon a linken, amin láttam az YI Technology nevű xiaomit, átvezető link van a Xiaomi MI Dash-hoz. ( https://edigital.hu/menetrogzito-kamera/xiaomi-mi-dash-cam-autos-menetrogzito-kamera-p598969)
Légy szíves ezt nézd meg, én úgy látom, hogy az érzékelő és a kijelző a jelentős különbség. A kijelző TFT helyett IPS. Ez most a MM-ban 14 ezer. Nekem a régi YI is bevált, ezért maradnék a márkánál. Valahogy megbarkácsolom a gömbfejhez szorítást és hátra teszem a csomtér elektromos csatijához.

[ Szerkesztve ]

(#23475) sambenez válasza gcsikos (#23474) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Na így már tudom melyikre gondolsz.
Emlékeim szerint ennél jobb kamera volt a YI dashcam.
Ez a fekete később jelent meg gyengébb hardverrel.
Én biztosan nem venném meg ezt a feketét.
Egyébként a 70mai kamerák lettek kvázi utódai a yi kameráknak, ugyanúgy xiaomi.

(#23476) Yany


Yany
addikt

Végre fullosan beüzemeltem a Vantrue N4-est. Parkoló üzemmód, 3 kamera, minden extrával. Kíváncsi vagyok, beindul-e még a kocsi másnap. :DDD Nem is tudtam, hogy park üzemmódba be/kilép automatán.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23477) gcsikos válasza sambenez (#23475) üzenetére


gcsikos
tag

Ok..köszönöm a figyelmedet :)

(#23478) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Bugyuta kérdés incoming...

A500s-hez szerintetek elég lesz írási tempóban egy ilyen kari? ->
Kingston SDC10G2
Eszembe jutott, hogy a telefonomban van egy 64-es verzió, ki sem használtam eddig. :DDD
Ezért nem vennék bele kártyát, ha már van.
Tartok tőle kevés lesz. :(((

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#23479) sambenez válasza _ocsisajt (#23478) üzenetére


sambenez
Topikgazda

1080p-re elvileg elég.

(#23480) Dr.NX válasza _ocsisajt (#23478) üzenetére


Dr.NX
addikt

Elég lesz 2.5K-ra is.
Inkább a tartóssága lesz a kérdéses.

Elfogadom a sütiket.

(#23481) _ocsisajt


_ocsisajt
őstag

Köszönöm skacok! :R

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#23482) gcsikos válasza sambenez (#23475) üzenetére


gcsikos
tag

Köszönöm, nézem!

(#23483) yodamester10


yodamester10
őstag

Erre valaki?
#23450 yodamester10

(#23484) sambenez válasza yodamester10 (#23483) üzenetére


sambenez
Topikgazda

Alapvetően az appból kell.

"
1. Open the 70mai APP and tap > My devices. In the device list, find 70mai Dash Cam Lite.

2. If there is available update of the firmware, a small red dot displays on the right side of the device name. Tap the name to enter the detailed device page and tap Firmware Update > Download New Firmware Version.
Note: Firmware download requires disconnecting the Wi-Fi connection to the dash cam.

3. After the download is completed, return to the homepage and reconnect the Dash Cam. After entering the preview screen, there will be a prompt Available update package detected. Push it to the Dash Cam? Tap Push and then connect the dash cam Wi-Fi to complete the push.

4. After the dash cam receives the update package, complete the update in the dash cam screen.
Note: The dash cam should be connected to an external power supply during the update.

5. After the update is completed, you can delete the local firmware package by tapping in the upper right corner of the firmware update page.
"

(#23485) Gyugyu1987 válasza sambenez (#23473) üzenetére


Gyugyu1987
tag

Szia!

Magát a kamerát fél éve, de a hardwire kit (így a parkolóőr funkció) csak most került bele a kocsiba.
A menet közbeni rögzítésekkel semmi baj nincs.

"Ha meg kell b@szódni, akkor meg kell b@szódni!!!!!!"

(#23486) ssarosi


ssarosi
tag

Üdv.
Vagy fél éve vettem még Kínából egy Viofo A129 Duo-t.
Szégyenletes videókat készít.
Mikro SD biztosan jó, van kettő is, Scandisk Ultra A1 128 GB.
A videó tömörítése (minősége) csak 2 fokozatban állítható, a jobbra állítottam.
Nézegettem a demo videókat, ég és föld a különbség.
Ránéztem a videó tulajdonságaira, és meglepődve tapasztaltam, hogy a demo videó 17 Mbit/sec, az enyém meg csak 8 Mbit/sec, vagyis agyontömörített.
Az ok megvan, de mit tudok tenni?
Az utolsó firmware van rajta.
Akinek ilyen kamerája van, meg tudná esetleg nézni, hogy a felvétel bitrátája mennyi?

(#23487) ssarosi válasza ssarosi (#23486) üzenetére


ssarosi
tag

Megnéztem a másik kocsiban az A129 v3-at.
A felbontás 2560 x 1600 /30 fps, és 24,5 Mbit/sec az adatsebesség.
Jó a felvétel minősége.

[ Szerkesztve ]

(#23488) aicon


aicon
senior tag

Androidos fejegyseghez usb-n illeszthető kamerat keresnek.
Már ha ilyesmivel foglalkozik ez a topik.

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#23489) ssarosi válasza ssarosi (#23487) üzenetére


ssarosi
tag

Rossz típust írtam, A119 v3-at néztem meg.

(#23490) geza844


geza844
aktív tag

Sziasztok! A500S + RC06 + HW kit-et készülök rendelni. Talán hülye kérdés, de elég 1 db HW kit a bekötéshez?

(#23491) WaterWave válasza geza844 (#23490) üzenetére


WaterWave
veterán

elég igen

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23492) geza844 válasza WaterWave (#23491) üzenetére


geza844
aktív tag

Köszi!

(#23493) geza844


geza844
aktív tag

Tavaly karácsonyra kaptunk egy TrueCam H5-ös kamerát. Eddig nem foglalkoztam vele, de most szeretném asszony autójába beszereltetni (a saját autómba meg A500S-t veszek). Viszont nincs hozzá GPS modul, és nem tudom, hogy lehet e hozzá hátsó kamerát csatlakoztatni? A GPS modul kb. 10e Ft. TrueCam hátsó kamerát találtam 12e Ft-ért, de úgy nézem az csak a H7-hez jó, a H5-höz nem. De ha még jó is lenne, az már +22e Ft, akkor már azon gondolkozom, hogy eladom a TrueCam-et, és veszek még egy A500S-t hátsó kamerával. Meg amúgy is, a TrueCan csak FullHD. Szerintetek?

(#23494) ssarosi válasza ssarosi (#23486) üzenetére


ssarosi
tag

Akkor válaszolok magamnak.
A Viofo A129D bitráta sebességét felére csökkenti, ha a wifi bekapcsolva marad.
Azért a user manualban ezt leírhatták volna.
Most már 16 Mbit/sec wifi nélkül /kamera.
Állítólag a HDR funkció is ront a kép minőségén, de ezt még nem próbáltam kikapcsolt állapotban.
Találtam egy oldalt, ahol módosított firmware van többek között erre a típusra is.
Sokkal magasabb bitrátát állítanak be.
Le fogom tesztelni ugyanazon az úton, lehetőleg ugyanolyan körülmények között.

[ Szerkesztve ]

(#23495) WaterWave válasza geza844 (#23493) üzenetére


WaterWave
veterán

Truecam h5 kamerához nincs hátsó kamera... GPS modul van külön, azt hozzá lehet vásárolni, egy kis ívelt lapka az egész. Én is eladtam a lamaxot mert 2-3 év alatt sokat fejlődtek itt a dolgok, és ár/érték arányban az 500s még mindig jó vétel.
Truecam h5 fullhd amúgy.

[ Szerkesztve ]

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23496) WaterWave válasza ssarosi (#23494) üzenetére


WaterWave
veterán

Akkor itt is előjön, hogy nem mindig a drágább a jobb...

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#23497) maci25


maci25
aktív tag

Napokban vettem 70maia800s és hozzá hátsó kamerát +hardwire kittet. A a800s én 1.o firmware van. Érdemes frissíteni? Ha igen mi változik?

(#23498) ssarosi válasza WaterWave (#23496) üzenetére


ssarosi
tag

Azért a Viofo A119v3-al nagyon elégedett vagyok. :)
Meg most már az A129 Duo-val is.
Csak a manuálban leírhatták volna, hogy a bekapcsolt wifivel leesik a bitráta a felére.

Más.
A Viofo A129Duo-val kapcsolatos tapasztalatok.

2.1 gyári firmware 2 kamerával.
Bitráta kb. 17 Mbit/sec/kamera, bekapcsolt wifivel 8 Mbit/sec/kamera. A wdr ki és bekapcsolása semmit sem változtatott.

FWA129_MOD_6WK firmware-val 27/18 Mbit/sec, bekapcsolt wifivel 21/14 Mbit.
Igazából jó már a gyári firmware-val elért kép minősége is, csak állandóan bekapcsolva hagytam a wifit. Most hétvégén a lányom tanítottam vezetni, nagyon jó volt, hogy a telefonomra beállítottam a hátsó kamera képét, így nem kellett folyamatosan a tükröt nézegetnem, vagy állandóan hátrafordulnom.

[ Szerkesztve ]

(#23499) Keem1


Keem1
addikt

Srácok, szemezek a 70mai 500s Pro Plus kamerával. Viszont nem tudom, mennyire fog bezavarni a szélvédőfűtés. Alapesetben nem látszanak a fűtőszálak, de ha úgy süt a nap és figyeled, bizony szemmel is észrevehetők a függőleges csíkok.
Fog vajon gondot jelenteni? Van valakinek ezzel tapasztalata?

(#23500) aicon válasza ssarosi (#23498) üzenetére


aicon
senior tag

Nézegetem én is a Viofo A119 v3-t és az A129 duo-t (ebből van valami plus verzió)
A kocsi parkoló módban való felügyelete lenne többek között fontos.
Ehhez egy a129 duo kellene, vagy 2 A119 (vagy valami más...)
De ahogy elnézem utasteret nem látja és azt se ha valaki oldalról tolat bele és nem halad el se előtte, se mögötte.
Erre van valami megoldás?
Nem szeretnék azért eljutni a $3-400 készülékekig.

Más

Mennyire bírják a meleget nyáron kiakasztva az "ablakba" üveg mögé?
Youtube engem nem győzött meg...

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.