Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52901) pengusz77 válasza Nagyfejű (#52899) üzenetére


pengusz77
senior tag

Olvastam, hát ez a szabályzat elég érdekes, és pont a te példád mutatja pl. miért (én más sportban 10 évig versenyeztem, és sokáig bíró is voltam) De nem bántásként írtam, hiszen én abszolút kezdő vagyok :)

(#52902) Nagyfejű válasza pengusz77 (#52901) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

Itt a velemenyem nem irnam le,se privibe.....

[ Szerkesztve ]

(#52903) mortalwombaR válasza pengusz77 (#52885) üzenetére


mortalwombaR
csendes tag

Igen. Indulni is szeretnék amatőr két ùtban.

(#52904) pengusz77


pengusz77
senior tag

Végre meghallgathatok pár jó rendszert :)

(#52905) CsIrKeRaToR


CsIrKeRaToR
tag

52851 Valaki tudna segíteni? :)

"Egyszóval dőljünk hátra és nézzük ahogy a közizlés prostituáltként árulja magát az útszélen és a becsület a szeretettel karöltve kivérzik az árokban."

(#52906) lautnermark válasza pengusz77 (#52892) üzenetére


lautnermark
aktív tag

Szép lett.

(#52907) pengusz77 válasza lautnermark (#52906) üzenetére


pengusz77
senior tag

Még nem az, de csak közelről látszik szerencsére :D

(#52908) DiceBlade


DiceBlade
aktív tag

Sziasztok!
Golf 3-ba szeretnék egy első szettet, egy Akai CAU-7120 fejegységhez (ennyi lenne a rendszer egyelőre, fejegységet nyerni szeretnék :D).Kicx ICQ-6.2-ről mi a véleményetek? Esetleg ha hasonló árkategóriában (~25k-ig) tudtok jobb vételt, az is érdekelne.
Előre is köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#52909) DiceBlade válasza DiceBlade (#52908) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

Kis kiegészítés: leginkább amcsi rap-et hallgatok jazz-es alapokkal.
A magasak mehetnek a Golf gyári magasai helyére? Ha igen, hogyan tudom a legegyszerűbben beépíteni? Gyári kábelezés maradhat, vagy ajánlott a cseréje?

(#52910) LógaGéza válasza DiceBlade (#52909) üzenetére


LógaGéza
addikt

Ilyen stílust se hallottam még, tudsz küldeni párat közülük?

Amúgy nem rossz választás, de pont a rapnél mutatkozik meg, hogy fejegységről hajtva sosem lesz igazi az alja. Én ránéznék még a fejegységről hajtás ajánlott darabjára, a Gladen Alpha 165-re is, talán még jobb lenne, mert érzékenyebbnek rémlik.

Gyári magas ha jól látom felfele néz a szélvédőre, ez nem a legjobb opció, de ha nem tudod pl tükörháromszögbe belefaragni, akkor akár ott is maradhat, de sokat nyernél vele.

Kábelezés fejegységgel hajtásnál maradhat, annyira figyelj, ha az Alphat választod, ott a kábelen van egy kis ellenállás, ami a vágást intézi a magasnak, azt cseréld ha lehet (mármint a gyári magas kábelét a Alphahoz adottra), esetleg vágás/forrasztás, bár ezzel itt szentségtörést követtem el, lehet bannolnak is érte a topikból :P
Mondjuk a gyári nem tudom hogy van vágva nálad, lehet ott is ugyanez van...

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#52911) simi811118 válasza CsIrKeRaToR (#52851) üzenetére


simi811118
aktív tag

Szia!

Első körben maradnék a Dieci sorozatnál, ha már az első szett is az.
Jófogáson van eladó Hertz sub 17Eft-ért, valamint egy négycsatis HCP erő 25-ért - így már megoldott lenne az első szett erősítése is.
A maradékból meg kijön a kábelezés is (főleg ha alkudozol kicsit), meg esetleg némi bitulap az első ajtókba - ha még nincs bennük.

1-2 terméken kívül nem vagyok híve az új dolgoknak, és ha mégis kicx-hez ragaszkodsz, akkor szintén jófogáson van pár kicx KAP erősítő, azokból is lehet választani, sőt, akad kicx nyomó is.

(#52912) simi811118 válasza DiceBlade (#52908) üzenetére


simi811118
aktív tag

Szia!
Valószínűleg egyik utólagos hangszóró szett sem lesz olyan érzékeny mint a gyári hangszórók, ergó, ha így vágysz több - vagy pontosabb - mélyre, akkor szinte mindegy, hogy milyen szettet veszel, pont a mélytartományod lesz kevesebb. Rap-es zenéknél azért ez tud hátrány lenni.

Másik dolog, hiába akasztasz rá bármilyen szettet, a hangja akkor is ugyanolyan marad. A lánc is a leggyengébb láncszemnél fog elszakadni.

Ehhez a fejhez nem szánnék 25-eft-os szettet. (Daewoo Matizra is lehet tenni 225-ös gumikat, de minek....)
Bőven elég lenne a 15-20Eft-os kategóriából válogatnod.

Első két sor ami nálad javallott lenne, de használtan pl a Renegade szett 9-10Eft körül szokott menni.

Ekkora összegből - hiába írtad, - én akkor is inkább javaslom a fejegység cseréjét.
Használtan 15-16 Eft-ért mennek az USB-s Pio-k, JVC-k, Kenwood-ok.

Egyébként használhatod a gyári kábelezést, és a magas is mehet a műszerfal tetején lévő lyukba.
(Hifi szempontjából elég jó az, hogy van egy gyári 10cm-es helyed a műszerfalon, én biztosan ki is használnám ;] ;] ;] )

(#52913) footy válasza simi811118 (#52912) üzenetére


footy
addikt

Valószínűleg egyik utólagos hangszóró szett sem lesz olyan érzékeny mint a gyári hangszórók, ergó, ha így vágysz több - vagy pontosabb - mélyre, akkor szinte mindegy, hogy milyen szettet veszel, pont a mélytartományod lesz kevesebb. Rap-es zenéknél azért ez tud hátrány lenni.
Ilyen szempontbol mondjuk az Eton Pow szeria nagyon jo. Fejrol hajtva is kellemes. Igaz az ara nem annyira belepo kategoria es abbol a penzbol mar egy komolyabb hasznalt szett+ero kijon.

(#52914) Lite


Lite
őstag

Sziasztok!

Kenwood DPX-5000 BT a fej és a rádió sokkal-sokkal jobb minőségben szól, mint a cd (totál élettelen, erőtlen, halkabb a hang). A hallgatott lemez a régi JVC fejen (KD-G 322) hibátlanul szólt.

Mi lehet az oka? Gyárilag ilyen (gyenge?) a cucc, vagy vmi hibás?
Köszönöm!

(#52915) DiceBlade válasza simi811118 (#52912) üzenetére


DiceBlade
aktív tag

Nem gyári mélyközép van benne, hanem egy 2utas koax ami semmiféle mélyet nem akar kiadni magából :D
Az első két sorból válasszak, azaz ebben a kategóriában nem lesznek kiugró különbségek? Pont azért írtam ide mert nem értek hozzá, viszont annyira nem szeretném beleásni magam hogy különböző szetteket hallgassak meg, inkább tapasztaltabb emberektől szerettem volna megkérdezni.
Használt hangszórót nem vennék, de a fejegység szóba jöhet, szétnézek majd.

LógaGéza:
Belteret nem faragnám ha már van gyári helye és megoldható a beszerelés: sajnos nincs olyan állapotban a kaszni hogy ez legyen a későbbi hobbiautóm bármennyire is szeretném (mert a kései 1.6 101LE igen kellemes :D), a hifit pedig vinném majd magammal terveim szerint. Majd kipróbálom hogy milyen irányba fordítva tetszik a hangzása legjobban (vannak egyszerű megoldások amiket azóta találtam), a hangszórókat pedig még átgondolom.

Köszi mindkettőtöknek! :))

(#52916) KriszXJR


KriszXJR
tag

Íme a két új szerzeményem, említésre méltó ritka darabok.
Korábban az Audio Art A szériáról én még nem is hallottam.
100HC dual mono
A-240 A-class dual mono
[Audio Art][/L]

(#52917) simi811118 válasza DiceBlade (#52915) üzenetére


simi811118
aktív tag

Amit én tapasztaltam -amatőr hifis lévén, az az, hogy ha egy középszintű szett nincs kiszolgálva, annak szarabb lesz a hangja mint egy belépő kategóriás szett, ami ki van.
Tehát ha egy jó lánc végén kicsit gyengébb hangszóró van, abból akkor is jobb hang fog kerekedni, mint egy gyenge lánc végén az erős hangszóróból.

Anno én is sokat küzdöttem azzal, hogy az ajtóból a hangszórók adjanak valami mélyet. Cserélgettem a szetteket, és az erősítőket, de végül a megoldást az ajtó szigetelése hozta....

Abban a helyzetben, amiben most vagy, én biztosan inkább vennék ebből a pénzből egy aktív szubot vagy új fejegységet + egy kis bitulapot az ajtókba, mint új hangszórókat.

"Az első két sorból válasszak, azaz ebben a kategóriában nem lesznek kiugró különbségek?"
Egy jobban kiépített láncban lennének különbségek, nálad valszeg nem :(

Ez kb olyan kérdés, amikor én akartam telefont venni : legyen jó a kamerája, meg gyors, meg sok benne a memória, és megkérdezem a tapasztaltabb embereket, hogy x összegért melyik a legjobb. Azt a választ kaptam, hogy vagy többet kell rászánni, vagy kompromisszumot kell kötni. Kb most a Te helyzeted ilyen.

(#52918) s4tch válasza simi811118 (#52917) üzenetére


s4tch
veterán

Milyen aktív szubot vennél? Nálam is hasonló a helyzet, ami a kollégánál: babakocsi-szállítás miatt sokat pihen a garázsban a szub, egyre kevesebb értelme van megtartani.

(#52919) Márton


Márton
nagyúr

üdv
van egy Pioneer 180-as fejem egy Daewoo Kalosban.
Meglepően szépen szól a gyári hangszórókkal.

Viszont igen gyakran cipelünk magunkkal a csomagtartóban 2x50W Videoton hangfalat :D
Jött az ötlet, nem lehetne-e erre rákötni a zenét, hogy több basszus legyen?
Vagy ide már mindenképpen erősítő kellene?

Nem akarok venni, tehát a kérdés inkább az:
- lenne-e értelme a hátsó gyári hangszórókról rákötni a kábeleket?
- tehet-e tönkre ez bármit az autóban? rádió, akku, kábelezés, stb
- ha hülyeség, egy Kinter MA-180 erősítővel már jobb lennék? (az ugyanis van a fiókban)

köszi!

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#52920) tboy93


tboy93
nagyúr

Csak elméleti szinten. Adott egy C corsa, terv egy abszolút low-budget hifi. Gyakorlatilag csak beraknék egy nagyon pici kenwood erősítőt az első szettre. Most egy panasonic fej van bent, RCA sincs rajta. Elöl egy gyári szett van, külön magas és külön kick hangszórópár, hátul is van valami, de nem tudom miféle cucc, azt nem néztem meg.

Két kérdés van, egyrészt hogy vajon van-e gyári váltó (vagy legalább kondi a magasban) vagy rákötöm az erősítőt és kilövi a cicergőket? :DDD

Mivel nincs rca gondolom jelszint átalakító kéne. No ebből milyet? Sejthetitek hogy nem egy SQ rendszer lesz, csak a maradék cuccokból összedobnék valamit barátnőm autójába :))

(#52921) simi811118 válasza s4tch (#52918) üzenetére


simi811118
aktív tag

Ülés alá tennék mint szükségmegoldást.
Kicx nek is van ilyen, meg több gyártónak is.

(#52922) simi811118 válasza Márton (#52919) üzenetére


simi811118
aktív tag

Rá lehet kötni, ha jól tudom az 8 ohmos. Hogy értelme van-e, ki kell próbálni. Szükségmegoldásként nálam is volt már 5.1 szett szubja rákötve fejre. A semmitől több volt, de jobban nem minősíteném. Nálam lehetett rá tenni lpf-et a fejről.

(#52923) Márton válasza simi811118 (#52922) üzenetére


Márton
nagyúr

ok, próba lesz :)

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#52924) tboy93


tboy93
nagyúr

Face-n eladó phoenix gold MS, ha valakinek kéne egy jó SQ erősítő.

(#52925) s4tch válasza simi811118 (#52921) üzenetére


s4tch
veterán

"Ülés alá tennék mint szükségmegoldást."

Sejtettem... Konkrét típus érdekelne, ami személyes tapasztalat alapján tényleg jó, ugyanis még egyet sem hallottam. A mikro glow-ról úgy tudom, elég jó, de nem szánnék 60+ rongyot a témára.

[ Szerkesztve ]

(#52926) vasi89


vasi89
addikt

Ehhez a teljesítményhez tudtok ajánlani valami szépen szóló mély hangszórót? most dld van, azt cserélném. 30 centishez való reflex ládám van így azt keresnék továbbra is. Rainbow első szettem van. Vagyis inkább az érdekelne h mit érdemes néznem, mindenképp használtan nézelődök.

[ Szerkesztve ]

(#52927) Meghivott


Meghivott
addikt

Ma voltam beszereltetni Toyota Avensisbe (T25) a Kenwood Dpx5000bt-t, de nem jött össze: a rádiót és klímát tartó két függőleges fémkeret közé nem ment be a Kenwood fémkerete. Annak ellenére, hogy a gyári leírás szerint kompatibilis az autóval. Járt már valaki így?

(#52928) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

Kaptam egy mailt, hogy kifutó termék a 80PRS, ezért nem tudják teljesíteni a rendelésem. :(((

Tud erről valaki infót?

(#52929) Peti66 válasza KriszXJR (#52916) üzenetére


Peti66
senior tag

azt q.rva...menten lebabázom...itthon tán
a 100 hc-ből kettő volt...
grat. hozzájuk...ez kb. olyan
mint az odaadnám a fél vesém:)

Pio 99r ,Alpi 3539,,,+mrv f407,,, 5' Focal acces,,Hivi dmo 50 közép dóm, Dayton rs 28 f- 4 reference magas...

(#52930) sgery


sgery
őstag

Ahoy!
Van nekem egy Kenwood KDC-BT92SD fejegységem, talán 2 éve lett betéve. Jól szól de gyűlölöm. Egyszerűen a használhatatlanság határán mozog, borzalmas kezelni, mégborzalmasabb a szoftware-e.
Tehát tudtok olyan fejest ajánlani, ami ezeket teljesíti:
2 dines, Android telefonra csatlakozik BT-on és azt ki is tudja hangosítani, minőségben az eddigi fejest is hozza (pl. hang időzítő korrekció stb...), flac-et is lejátszik, usb-t is rá lehet dugni, nagyon könnyű kezelni / file-ok között böngészni, a shufle funkció jól működik (mert a mostani képes fél órán belül 4x ugyanazt előhozni 10e szám közül, sőt vannak olyan favoritjai amit folyamatosan feldob). Tovább megyek: ha létezik olyan, ahol egy számot lehet "like"-olni egy gombbal/érintéssel és ezt megjegyzi az még csodásabb lenne.
Grátiszban ha tolatókamerát is kiadna vagy van hozzá akkor mindent vinne.
Csupán ennyi : )
Cd, telefon kijelző stream, navigáció, stb... ezek nem kellenek.
Külön öröm ha van rajta gomb és tekerő, ne csak érintés legyen. :)
Előre is hála és köszönet :R

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#52931) PiciPeti válasza KriszXJR (#52916) üzenetére


PiciPeti
őstag

Bakker! :Y

Mit fog hajtani, ha szabad tudni? :U

(#52932) KriszXJR válasza PiciPeti (#52931) üzenetére


KriszXJR
tag

Nem erre tervezték, de "vitrines" darabok lesznek.

(#52933) KriszXJR válasza Peti66 (#52929) üzenetére


KriszXJR
tag

A Sony C90r-ből is kb ennyi került az országba, egyik nálam van :)

(#52934) zsolt19900


zsolt19900
őstag

kérnék egy kis tanácsot

ugye most van az a felállás, hogy lecserélem a 25ös jr1004emet, egy 30as ládára, akkor stimm, hogy bridge plusz és minusz és igy adja le a legnagyobb teljesitményt az erősitő

DE

ha pl megjátszanám azt, hogy a jr1004 mellé betennék még egy 20cm nyomót ugyancsak zárt ládával, akkor hogyan is kell bekötnöm ezeket? valami olyasmi rémlik, ha rákötném ugyan csak a bridge plusz minuszra a másik ládát akkor szétéghet az erősitő? mert akkor 2ohmmal terhelem? vagy hogy is van ez? gondolkodom ezen a két ládás dolgon is, ??az már csak elengednő lenne?? de akkor jól gondolom, hogy az rms teljesitménye az erőnek (ami asszem 400w összesen) az két tányér esetén osztódik? szóval 200-200rms el tudom meghajtani az 1-1 tányért? az úgy akkor harmatosabb lesz mint a mostani 1db 25cm 400wrmsel? vagy mivel nagyobb maga a felület ami mozgatja a levegőt úgymond, igy érhetek el javulást a két nyomóval, de kvázi felezett teljesitménnyel?

vagy rosszul gondolom és mehet rá a mostani "mellé" még egy láda, és nem árt az erősitőnek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52935) Ear001 válasza zsolt19900 (#52934) üzenetére


Ear001
addikt

Ne így csináld, mert egy akármilyen másik doboz a más karakterisztikájával fasirtot tud csinálni a legtökösebb erősítőből is. Aztán a vágásokat, érzékenység állítást sem tudnád sehogy sem összehozni. Vagy egy 30-as ládát tegyél be, vagy még egy jr1004-et közös ládába.

(#52936) B-enji válasza KriszXJR (#52916) üzenetére


B-enji
tag

:Y Grat!!! Grat a gyönyörű és tényleg ritka darabokhoz! :)

(#52937) Lite válasza Meghivott (#52927) üzenetére


Lite
őstag

Igen, nekem Chevy Epica 2 din-es cuccába pont nem passzolt a Kenwood kerete. De a szerelők valahogy megoldották. ;) Valószínűleg front keret és oldalfülek lesz a megoldás, a Kenwood keretét felejtsd el.

(#52938) Meghivott válasza Lite (#52937) üzenetére


Meghivott
addikt

Hát nem tudom, majd szól a szerelő ha kitalál valamit. Elég nagy csalódás mondjuk.

(#52939) zsolt19900 válasza Ear001 (#52935) üzenetére


zsolt19900
őstag

őőő a dupla tányéros megoldásnál nem is kettő különböző fajta ládára gondoltam :) nem tudom, hogy ezt miből szűrted le :)

2db jr1004 egy ugyan olyan ládában, mint amiben a mostani van, 2xes felület, de józan paraszti ésszel gondolkodva fele akkora meghajtó erő

(feltéve, ha kapok segitséget, hogy hogyan lehet egy jr2.350re rákötögetni a ládákat), melyik megfelelő mód azon kettő közül amit fentebb irtam

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52940) zsolt19900 válasza zsolt19900 (#52939) üzenetére


zsolt19900
őstag

maradjunk még a 30cm vonalon is

focal 30a1 ill ez a "kis szépség"

melyik lehet a nyerőbb kompozició?

a lényeg még mindig, a szép de azért erőteljesebb mély, mint amit a jr1004tud :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52941) opeter70 válasza zsolt19900 (#52939) üzenetére


opeter70
senior tag

Ebből szűrte le: "...megjátszanám azt, hogy a jr1004 mellé betennék még egy 20cm nyomót ugyancsak zárt ládával"
Mellesleg én sem értettem, hogy egy 25 centis mellé miért akarsz még egy 20 centiset betenni.

De mindegy is. Így nem fogod tudni megoldani, mert az erősítőd nem bírja el hídban a 2 Ohmot. Apropó: Biztos, hogy 2.350? Nem 370? Mert a 2.350-ről nem találtam a neten semmit.
Szóval esetleg hidalás nélkül, csatornánként tudnád rákötni, de ahhoz meg kevés lesz az erősítő teljesítménye.

Ha mindenáron dupla subot szeretnél, akkor ehhez az erősítőhöz 2 Ohmosakat nézzél, vagy pedig olyan erősítőt, amelyik hídban 2 Ohm stabil.

[ Szerkesztve ]

(#52942) B-enji válasza zsolt19900 (#52934) üzenetére


B-enji
tag

"a jr1004 mellé betennék még egy 20cm nyomót " tehát a JR1004-es 25cm-es mellé betennél + egy 20cm-es nyomót?? Szerintem maradj egy db 30cm-esnél. Rákerestem az erődre a Jr2350-re, de gugli nem hozott fel nekem ilyen erőt, csak jr2370-est. Az nem stabil hídban 2ohmon, ezért sem erőltetném a dupla szubos megoldást.

(#52943) B-enji válasza opeter70 (#52941) üzenetére


B-enji
tag

Megelőztél, már épp írtam én is :DD

(#52944) Lite válasza Meghivott (#52938) üzenetére


Lite
őstag

Állítólag (ahogy mondta) a 2 din-es cuccoknál és az autóspecifikus beépítőkereteknél elő szokott ilyen fordulni, bár nekem végül szépen megoldotta. Ha megvan a cucc, kíváncsi leszek, mennyire fog tetszeni a hangja! :)

Lehet, hogy az én példányom nem az igazi, de a cd hang sokkal élettelenebb, mint a rádió... :F

(#52945) Ear001 válasza zsolt19900 (#52939) üzenetére


Ear001
addikt

Biztos nem, két hangszóró hoz újra kell méretezni a ládát.

(#52946) zsolt19900


zsolt19900
őstag

holnap megyek belegallgatom a kocsiba azt a 30as Kaposvárit és majd meglatom

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52947) Lite


Lite
őstag

Hi All!

Ülés alatti aktív mélynyomóról mi a véleményetek?
Pl. egy ilyenről:

Ground Zero Titanium GZTB 200XACT

Nem szétveretni szeretném a kocsit, csak kicsit megtámogatni az alsó frekvenciákat.

(#52948) Meghivott válasza Lite (#52944) üzenetére


Meghivott
addikt

CD-t biztosan nem fogok hallgatni rajta.

(#52949) Faci80


Faci80
csendes tag

Csutortokon fizu...gondoltam ideje szetnezni a halpiacon.
Szoval ajtora PF830. Ez gondolom 1 retgbe a kulso lemezre, egy masikkal pedig a belsore, ezzel lezarva a szerelonyilasikat.
Elso szett a sokak altal ajanlott Gladen alpha 165, esetleges kisebb zart sub kesobb ha nagyon hianyozni fog a Twingobol.
Ehhez neztem egy Hertz HCP 4 erolkodot. Velemenyetek azerint ez eleg lenne ehhez a rendszerhez ha az elvaras nem SQ, sem hangnyomàs verseny, szimpla muzsika autozashoz :)

(#52950) tboy93 válasza Faci80 (#52949) üzenetére


tboy93
nagyúr

Jo az irany. Mennyit szansz az erositore? Kabelezesre is marad zseton?

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.