Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52801) Joe fiú válasza zsolt19900 (#52792) üzenetére


Joe fiú
senior tag

Szerintem is próbáld ki nagyobbal. Ég és föld a különbség nálam is. Impact3712-m van amire 150w rms van irva, ráraktam a DA2002-re ami legalább dupla akkora teljesítményt ad le és szenzációsan javult, mintha más szub lenne benn.

Munez: Ha rászántad volna magadd, hogy eladd a jvc-t rég lenne PRS-ed.

[ Szerkesztve ]

(#52802) MunezXBK válasza Joe fiú (#52801) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Írtam, hogy nem volt annyi kavicsom, most van. Pénteken jönnek a JVC-ért, ha nem, megy piacra.

(#52803) zsolt19900


zsolt19900
őstag

még egy kérdés, a hszban látható banándugóval van összedugva a kábel a ládával, egyszer szétkaptam régebben "felfrissitettem" a kötéseket stb. stb. és akkor vettem észre, hogy a 4 helyből 2be van bekötve a kábel (először rossz helyre is kötöttem, csodálkoztam hogy nem szól a láda) ezzel lehet esetleg javitani valamit az "átvitelen" ha mind a négy helyet megfelelően bekötöm? ha igen, honnan tudom, hogy melyik a pl.: ++ és -- ág a banánon? :D

vagy jó ez igy, a többi csatlakozó bekötése csak bajt okozna?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52804) G.Zs. válasza zsolt19900 (#52792) üzenetére


G.Zs.
senior tag

A nyomo lesz a problema. Azt kell cserelned szvsz.
Az a jr nem egy hangos darab es nem is terhelheto nagyon. Egy Leonban volt nekem, zart ladaban. Kis es kozepes hangeron eleg pontos volt. Sok erositovel kiprobaltam es sosem lett eleg hangos. Vegul ez lett az egyetlen a volt nyomoim kozul amit kinyirtam. Nem birta a nagy terhelest. Szerintem max nagyon kis meretu autokba lenne eleg.
Ket lehetoseg van: vagy veszel hozza meg egyet, vagy lecsereled egy jobban terhelheto ontvenykosaras 25-osre. Nalam az AS X-Ion 10 eleg volt.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#52805) PiciPeti válasza zsolt19900 (#52803) üzenetére


PiciPeti
őstag

A Speak-on nem a legjobb kontaktot adó megoldás, de ilyen gondot nem tud okozni. Azért van csak 2 csati bekötve, mert a nyomód csak 1 tekercses, így elég az egy érpár.

(#52806) zsolt19900 válasza PiciPeti (#52805) üzenetére


zsolt19900
őstag

o értem, gondoltam amúgy rá, hogy megszűntetem (másik kivezetés, szépen rendesen betömekelve az esetleges lyukat stb.) de néha jól jön, hogy csak leakasztom és kész :)

G.Zs.: a veszek mellé még egyre én is gondoltam, volt is ebayen aukcióban egy és kb 10k ért ment el, lemaradtam róla sajnos, új áron meg valami 20k, annyit pedig nem szeretnék rá kiadni, és akkor megint ott lennénk, hogy akkor "csak" 2x150w-tal tudnám megkinálni, ami megint harmatos gondolom én

gondolkoztam másik nyomón is, de valahogy csak néha kevéske :) szépen beszólja még a variant passatot is, de néha jó lenne a több, sokszor pedig annyira elégedett vagyok vele, hogy ihajj :) szóval ezért nagy a dilemma

szóval azt mondod, hogy egy ilyen "sokkal-sokkal" jobb lenne a jelenleginél? szóval maradna az erősitő de a láda és a Jr1004 kiköltözne az autóból és beköltözne a xion a helyére

[ Szerkesztve ]

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52807) G.Zs. válasza zsolt19900 (#52806) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Hat a Passat Variantba lehet, hogy az is keves lenne. Inkabb 30-as subbal probalkoznek.
Ha mar uDimension, akkor lehet, hogy egy 30-as Elementet probalnek bele. Szerintem hangosabb lenne mint a mostani.

[ Szerkesztve ]

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#52808) Légpuska


Légpuska
újonc

Sziasztok!

Pioneer DEH-P5800MP típusú fejegységemet cserélném le, mivel 11 év után kezdi megadni magát.
Egy Pioneer MVH-180U néztem ki utódnak, erről mi a vélemény? A régihez képest jobb/rosszabb? Illetve a vetélytársaihoz képest milyen ár/érték arányban van? :) Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#52809) Bloksma


Bloksma
aktív tag

Sziasztok
A debreceni Autohifi city-ben valaki vásárolt már? Ha náluk veszem a fejegységet, ingyenes a beszerelés?

Másik kérdés: Pioneer MVH-X380BT vs JVC KD-X330BT? Vélemények, tapasztalatok? A pioneer felé húz a szívem, de csak nem hagy nyugodni, hogy usb-ről nem játszik le flac-ot.

(#52810) pengusz77


pengusz77
senior tag

Hogyan tovább?
Sherwood A50x4
Rainbow DL-C6.2
JVC KD X220 (most ez a leggyengébb láncszem)

maradok passzív
;]

[ Szerkesztve ]

(#52811) PiciPeti válasza pengusz77 (#52810) üzenetére


PiciPeti
őstag

Sub.... ;)

(#52812) Huawei


Huawei
tag

Miskolcon tud valaki ajánlani egy jó szerelőt? Erősítőt kéne átnézni. Szerintem tuti belenyúltam egy rossz példányba. Látszólag érintetlen, de lehetetlen hogy ennyire szarul szóljon egy Emphaser.

(#52813) hramon94


hramon94
tag

Sziasztok. Van egy JBL GT5-1204 BR ládám és szeretnék még egy első szettet. Milyen első szettet ajánlotok amit érdemes megvenni 25-30.000Ft körül? És egy ehhez milyen erősítőt és kábeleket érdemes? Előre is köszönöm!

(#52814) pengusz77 válasza PiciPeti (#52811) üzenetére


pengusz77
senior tag

Ja én is arra gondoltam ;]
Mivel amúgy is barkácsolgatós vagyok, szívesen építenék én egy ládát.
Valami kicsit.
Te mit ajánlanál?

(#52815) borat26 válasza hramon94 (#52813) üzenetére


borat26
aktív tag

Mondanám, hogy költs egy tizessel többet szettre és vedd meg a Voce szettemet! :)) :DD :C

ASROCK B365 M Pro4 |Intel I5-9400F|Corsair Vengeance 2x8GB DDR4 2666 Kit|Gigabyte GTX 1070 Windforce 8GB OC |Thermaltake Element V3|Zalman ZM600 LXII|LG 29WN600

(#52816) simi811118 válasza pengusz77 (#52814) üzenetére


simi811118
aktív tag

Valaki árult egy Gladen SQX08-ast nemrég. Talán jófogáson még mindig fent van.
Azzal én is nagyon szemeztem egy darabig.....
Az sztem jó lenne neked. Zártba, refibe. Van hozzá gyári ajánlás is mindkettőre, így könnyebb lenne hozzá való ládát összerakni.

(#52817) simi811118 válasza Huawei (#52812) üzenetére


simi811118
aktív tag

Kapd le az alját, és küldj róla egy fotót.

(#52818) PiciPeti válasza pengusz77 (#52814) üzenetére


PiciPeti
őstag

Ami pici, és jó, az a Carpower Raptor 6 sztem. Van benne akarat bőven, méretéhez képest kiváló...

Viszont nem megy elég mélyre sztem, nem fogja megrázni a széket... Ha igény van a veretésre, akkor min 25-öst érdemes nézni sztem.

Valahol van fent egy roki p2S4 zárt ládában, valami 16e-ért. Vagy nemrég láttam v.melyik facebook csoportban egy Sherwood 50x2 erőt, és egy roki punch subot 22-ért. Ez utóbbi igen jó ajánlat, és jó minőség, érdemes lehet kipróbálni... :K

(#52819) atti1848


atti1848
senior tag

Sziasztok.

Kicseréltem a Lacettiben a Blaupunkt autorádiot egy Sony DSX-A40UI lejátszóra. Az tudom, hogy ha kormányról szeretném irányítani, akkor kell vennem egy átalakítót, ami 15-20e Ft körül van, DE nincs itt valaki, aki házilag meg tudta oldani vagy egy autovillamossági emberkével, hogy bekötötte a kormányon lévő vezérlést? :R

06-30-868-0365 Mindig Privátot írj, mert azt minden nap nézem vagy hívj telon.Számom az adataimnál.

(#52820) pengusz77 válasza simi811118 (#52816) üzenetére


pengusz77
senior tag

Ha jól látom, az csak 20cm? Nem kicsi az?

(#52821) pengusz77 válasza PiciPeti (#52818) üzenetére


pengusz77
senior tag

A Rockfordról nekem is jókat mondtak. :)
Asszem fészbúkon valaki árult is csak a nyomót 3db-ot. Én midenképpen kivehetőset szeretnék. Köszi az ajánlásokat, nézem én is a hirdetéseket.

(#52822) Swiss_audio válasza pengusz77 (#52820) üzenetére


Swiss_audio
tag

Szia!
Az a nyomó azóta hozzám került, ha minden igaz.Előtte egy régi pioneer reflexem volt.
Pioneer 6300sd, U-dimension Element comp 6, Audio system CO 65.4 erő a többi elem.
BMW E39 touring-ba ment.
SQ teszt zenéken tökéletesen elegendő amit tud a kis nyomó és nem is hittem, hogy valóban ilyen pontos lesz és jól fog illeszkedni a rendszerbe.
Azonban az erősítő 2 hátsó csatornája hajtja hídban, ami viszont csak 210W 4ohmon, így szeretnék hozzá 1 nagyobb erőt.
Van 1 Rodek1900N erőm itthon az megfelelő lehet szerintetek a Gladen SQX08 hajtásához? Jelenleg 10 literes zárt ládában van.

Rodek R1900N adatai:
1x 350Wrms @ 4Ohm 1x 600Wrms @ 2Ohm 1x 1000Wrms @ 1Ohm
4x 25A

[ Szerkesztve ]

(#52823) zsolt19900


zsolt19900
őstag

szóval akkor cakkum-pakk az a konklúzió, hogy próbáljak meg egy nagyobb pl. 30cm nyomót ehhez a meglévő erősitőhöz és már az is javulást fog eredményezni?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52824) Huawei válasza simi811118 (#52817) üzenetére


Huawei
tag

Az nem lesz egyszerű menet. A kalaptartó aljára van felcsavarozva, a lemez másik oldalán meg anyával még megtámogatva. Magamba le se tudom műteni, de megoldom, küldök majd képet, csak valószínű kb egy hét múlva. Mikor megérkezett szétkaptam, de nem láttam rajta semmi gyanúsat. Persze egy hozzáértő lehet rögtön kiszúrt volna valamit. Még annyit csináltam, hogy átkötöttem a mono csatornáról (275W) a 3. 4 csatornára hídba kötve (180W), de így is kb úgy szól. Talán egy hajszállal, de tényleg csak talán valóban mintha gyengébb lenne.

(#52825) G.Zs. válasza zsolt19900 (#52823) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Mindenkepp ezzel kezdenem. 30-as uDimension Element, Gladen RS vagy valami hasonlo a kategoriaban.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#52826) zsolt19900 válasza G.Zs. (#52825) üzenetére


zsolt19900
őstag

látom fent facen egy duplamágneses sinus liveot pl? vagy az nem jó ennek az erőnek, mert duplatekercses? és 2ohmra terhelné? vagy ogy is van ez? ehhez picit mindig suta voltam vagyok :D hogy hogy vannak ezek

Sinus Live SLW300 2x150w os duplatekercses 30cm

semmiképpen sem a kasztnirezegtetés a cél (igaz ennél az autónál nem lenne olyan egyszerű) de pl. hogy érzékeltessem a lényeget részemről, nekem pl az tetszik, az mozgatja mosolyra a számat, amikor egy fentről induló mély hangzást hallom ezzel a jr1004el, hogy szépen végig úgymond lekottázódik és valahogy ez tetszik nekem a zenében, nem pedig az hogy pl. a mély elnyomja az első szettet, vagy 2 ucccáányira is hallják, hogy jön a vas :)

nem nem várok csodát (igaz ez a 1004es ládával volt 20k asszem, szóval egész jól kifogtam szerintem), de azért egetrengető dolgokat sem szeretnék a hifire költeni már :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52827) G.Zs. válasza zsolt19900 (#52826) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Semmikepp nem vasarolnek be egybol es nem is adnam el a mostanit, inkabb csak elmennek par boltba ahol ki lehet probalni also-kozep kategorias 30-as ladakat. Hatha egyik megtetszik. Addig meg maradjon ez.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#52828) zsolt19900 válasza G.Zs. (#52827) üzenetére


zsolt19900
őstag

hát ez az, azért is örültem amikor megtaláltam azt a xion-t mvel az itt van nem messze, azt rá tudnám aggatni, de persze ha azt mondjátok hogy már a "fizikai" (tányérméret) határaiba esnék igy is úgy is (de talán még ha picit is jobban szólna, nem érdemes 20-25k-t kiadni érte) akkor természetesen a nagyobb tányérméret felé kezdek el kacsingatni :) meglátjuk, nem hajt a tatár

igaz az is "dögös" lenne ha betennék mellé még egy jr1004et, de az akkor hogy is lenne? akkor az erősitőm rms wattjai feleződnének? az is elég lenne a a 2db nyomónak, mivel 2x150rms/300W lenne és ez lenne rákötve a 370w rms erőre? vagy nem ilyen egyszerű? vagy ha 2db nyomót kötnék rá akkor már 2ohmon terhelnék az erősitőt, ahhoz pedig a 2.370es nem is lenne megfelelő?

azért gondoltam venni hozzá még egyet, mert ugye akkor a nagyobb felület meglenne ami mozgatná a levegőt (vagy hogy mondjam) és talán akkor elég is lenne a hatás, vagy tévedek?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#52829) G.Zs. válasza zsolt19900 (#52828) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Ha van a kozeledben X-Ion 10, probald ki. Lehet, hogy eleg lesz. Az biztos, hogy hangosabb, mint a jr1004. Talan epp jo lesz.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#52830) s4tch válasza Ear001 (#52791) üzenetére


s4tch
veterán

A JR1004 nekem is kevés, amióta a szedán van a hatchback helyett. Alig jön be hang az utastérbe, pedig az erősítő (HXA20) koppra van tekerve.

(#52831) Faci80


Faci80
csendes tag

Sziasztok!
Lassan belevágnék a Twingi koncerttermesítésébe. Első körbe jönne az ajtók zajcsillapítása. Hanno Protecto PF820 vagy 830 ajánlott erre a célra? Mennyire lehet velük szobahőmérsékleten dolgozni?
Hangszórók rögzítése az ajtópanelen vannak jelenleg. Ezeket tegyem át inkább az ajtóra?
Ha belebukok a projektbe, tudtok székesfehérvári szakit?

(#52832) MunezXBK válasza Faci80 (#52831) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

830.

Tudok, no para.

(#52833) Faci80 válasza MunezXBK (#52832) üzenetére


Faci80
csendes tag

Köszi, jò hírek! Most màr csak jöjjön a fizetés :)

(#52834) MunezXBK válasza Faci80 (#52833) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Egyszer már írtam neked priviben, hogy hova fordulj segítségért.

(#52835) Faci80 válasza MunezXBK (#52834) üzenetére


Faci80
csendes tag

Köszi, most màr tudom, hogy beépítéssel is foglalkozik 😀

(#52836) vasi89


vasi89
addikt

Hali!

Van egy 4 csatornás pio gm-x409 erősítőm. 2 első szettet hajtja illetve jelenleg a másik 2 csatornáról hídba egy DLD nyomót. Ezt szeretném lecserélni valami jobbra. Mit ajánlotok ehhez az erőhöz? Nem célom h ordítson de az autó 22 éves így a külső zajok beszűrődnek szóval 130nál már nem baj ha tud kicsit hangosabbat szólni a láda.

(#52837) Huawei válasza simi811118 (#52817) üzenetére


Huawei
tag

Na olyat csináltam, hogy 25-65hz-es jelet szedtem le és lépked 6-8másodpercenként 5 hz-et.
Scoopal mértem.
Fejegységen 40es hangerő (50 max) és elindítottam a számot.
25hz -> 26V
30hz -> 29V
35hz -> 31V
40hz -> 31V
Tovább nem változott
Lehet a subsonic filterrel hiba?

Megnéztem hol ad kockajelet. Attól függően, hogy épp hova kattan be (nagyon minőségi érzetet kelt, szakaszosan lehet tekerni a gaint és a többi potmétert), olyan 32-32.5V jön le a hangszórókábel végén, utána clippel.
Viszont befigyelt egy kis baki, véletlenül úgy hagytam hogy a magasra rá van húzva 2 egység(max 6ot lehet tenni, magas, közép, mély). A többi nullán volt. Ez baj?

(#52838) civicfan


civicfan
tag

Helló, ezt a ládát ismeri valaki [link]

(#52839) pengusz77 válasza Faci80 (#52831) üzenetére


pengusz77
senior tag

Szia!
Ha szoktál otthon fúrni faragni, és nincs tanult tehetetlenség nevű betegséged, akkor fogj bele nyugodtan.
A PF830-cal könnyű dolgozni, 20 fok körül nagyon jól hajlik, sniccerrel vágható.
Én is egy lelkes amatőr vagyok, nem rég lettem kész vele :)

(#52840) lautnermark válasza Huawei (#52837) üzenetére


lautnermark
aktív tag

Én egy tudatlan, sötét, buta ember vagyok, ezért megkérdezhetem, hogy ezekből a különböző frekvenciákon mért feszültségből minek kellene kiderülnie? A subsonicot ugye általában 25 Hz-re szokás beállítani. Ha 35-40 Hz-n méricskélsz, ahhoz mi köze van a subsonicnak?

(#52841) Huawei válasza lautnermark (#52840) üzenetére


Huawei
tag

Az alap problémám az, hogy egyszerűen szarul szól. Abból a feltevésből indultam ki, hogy lehet beragadt a subsonic filter, mert lehetetlen, hogy a Spectron, ami kb negyed árban volt anno mint ez az Emphaser jobban szóljon. Márpedig jobban szólt! Nem is kevéssel! Erre tippeltem, de nem értek hozzá sajnos én sem és csak találgatok. :) Azóta kiderült, hogy a 3. és a 4. csatorna hidalva ad le kb 60W-ot 180W helyett. Az biztos hogy valami nem stimmel és egyre biztosabb, hogy tényleg nem vagyok süket.

(#52842) lautnermark válasza Huawei (#52841) üzenetére


lautnermark
aktív tag

Ha az 1-2 csatornát hidalod, akkor mi történik?

(#52843) simi811118 válasza Huawei (#52837) üzenetére


simi811118
aktív tag

Hát megmondom őszintén, hogy nem tudok mit kezdeni a feszültségértékekkel, mert én sosem műszerrel lövöm be a gaint, hanem fülre :)
De jövő héten szombat vagy vasárnap leszek Tiszaújvárosban, akkor összefuthatunk. Addig majd priviben még pontosítjuk az időpontot.

(#52844) kuk@c


kuk@c
tag

Sziasztok!

Tanácsotokat/véleményeteket szeretném kérni.
Jelenleg Sony CDX-M7850 fejegységet használok MacAudio 4051-es erősítővel, USBlaster komponens szettel az első ajtókban, és mostanság elég ritkán egy MacAudio MX300 mélynyomót.

Gyerek születése óta nagyon ritkán használom csak a mélyládát, hely/hang miatt. /egy 92'-es 5 ajtós Civic-em van és hát elég sűrűn kell a csomagtartóban a hely/

Gondolkoztam hogy leváltom egy négy hangszórós megoldásra: előre egy pár új komponens szett /USBlaster már nem igazán jó/, hátra a kalaptartóba egy pár koax.

Elég szűkösek az anyagi keretek, így azon filóztam hogy eladom a mélyládát és az erősítőt, az árán veszek hangszórókat. /JBL illetve JVC-ket néztem eddig/

Nem célom hogy óriási hangerő legyen, inkább az, hogy szépen szóljon elöl is és hátul is.

Szerintetek a fejegység végfoka elegendő lesz ehhez, vagy maradjon meg az erősítő és arra legyenek rákötve a hangszórók?

Milyen hangszóró márkákat javasoltok 15-25k árkategóriában?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

@

"Csak a Puffin adhat Nekem erőt és mindent lebíró akaratot..."

(#52845) bognar110


bognar110
őstag

Erről valaki vélemény ? [link] egy 350 WRMS 4 Ohm os mélyláda menne rá később meg egy első szett.

[ Szerkesztve ]

(#52846) simi811118 válasza kuk@c (#52844) üzenetére


simi811118
aktív tag

Szia!
Az erősítőt tartsd meg. Főként, ha már egyszer be lett építve, és kábelezve; akkor pláne.
Ne használjuk a fejegység végfokát !
Hátra - főleg ha ott a gyerkőc lesz - nem annyira lenne fontos hangszórót tenni.
A láda árából és egy kis plusszal megtoldva előre tennék egy viszonylag jól terhelhető első szettet, némi szigeteléssel körítve : 2nm Hanno PF830 ~10Eft. Előre egy használt hangszórószett ~20-30Eft körül van.
Jól látod, hogy az USBlaster nem lesz elég ide. A JBL és a JVC ebben az árkategóriában nem igazán jeleskedik, sőt... így ezeket is kihagynám. Axton, Impact, DLS, Rainbow, Canton, Audio System, csak hogy párat említsek, amikből inkább érdemes válogatni.
Tele a piac jó minőségű, olcsó, használt cuccokkal. Valószínüleg a közeledben is fog akadni néhány használt dolog, amit érdemes megnézni, meghallgatni,megvásárolni. (jófogás, vatera, hardverapró)

(#52847) simi811118 válasza bognar110 (#52845) üzenetére


simi811118
aktív tag

Abszolút nem ismerem, de a Crunch - személy szerint - nem a szívem csücske. 60K -ból azért már igencsak tisztességes használt erőt lehet venni. (Audison, Impact, Hifonics, Pioneer, Roki JL Audio, Signat, Gladen....)
Ha mindenképp újban gondolkodsz, akkor azért Lightning Audio, Kicx, Ground Zero, Hertz ..... stb is kapható ennyiért.

(#52848) lautnermark válasza Huawei (#52841) üzenetére


lautnermark
aktív tag

A subsonic az frekit vág, a freki levágásának mi köze van az erősítőd teljesítménybeli gyengélkedésének? Az 1-2 csatorna rendesen működik hidaláskor?

(#52849) Huawei válasza lautnermark (#52848) üzenetére


Huawei
tag

Mert úgy érzem, hogy olyan mélyebb tartományok is eltüntek, amik eddig a Spectronnal megvoltak. Tegnap már nem volt időm lemérni az 1. 2. csatornát, azt ma lemérem.

(#52850) zsolt19900


zsolt19900
őstag

focal v33 v1 30cm nyomó lenne eladó a környékemen, jobb lenne az, mint a jr 1004? van olyan finom nyomó? az a baj hogy az eladónak csak dupla ladaja van hozzá így nem biztos, hogy kitudnam próbálni

max kellene hozzá egy ládát szerezzek addig

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.