Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#45420) kovsol válasza 04ahgy (#45418) üzenetére


kovsol
titán

jah igazából ez 3 modulos az lenne a jó kifejezés rá, mondjuk ilyen játékok mint a bf3 ami szépen használja az összes szálat elég jól mennek rajta, de a régiek ami csak pár szálat használnak azok nem muzsikálnak olyan jól rajta, de így is bőven elegendő szerintem a teljesítménye. Igazából először i3 ban gondolkodtam, ami nem teljesít rosszul, föleg ott ahol az az eset áll fent ahol kevesebb szál is elég, de szerintem az ilyen játékoknál mint a BF3, ahol minden szálat szépen meghajt ott a 2mag+ht már nem képes csodát művelni, lehet singleben még jól hasít, de kétlem, hogy 64fős térképen ne fogná vissza a gépet.
De ha megnézünk pár tesztet ahol full hd felbontásban is tesztelik a procikat ott jól látszik inkább a VGA kártyán fog múlni. Csináltam olyat is, hogy élően streamelni Starcraft2 mérkpzést 720p ben, ment a videó, itt 100% on ette az egész procit a game+a videó caster progi, nem tudom i3 itt hogy muzsikálna, de haver i5-2400 procija kb ugyan azt tudta itt mint az enyém.
Na meg i3 al nem lett volna meg a tuning élménye :D

(#45419) proci985 jah, kellemes csalódás, főleg, hogy tulajdonképpen a 6600GT kártyám ami volt előtte arra ráfizettem 9e Ft -t és lett két 3870 a képbe, és picit dimenziót ugrottam vele.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  ATi Radeon HD 3830 / 3850 / 3870 (X2) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.