Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) w333


w333
félisten

Mi5 teszt Anandtech módra ... egyre jobban tetszik ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18502) Balathruin válasza w333 (#18498) üzenetére


Balathruin
veterán

A nap nem süt át az összesen, pl. az osztálytársamét akárhogyan próbáltam egyszer a közvetlen napfényben semmi sem volt látható mögötte.

(#18503) w333 válasza Balathruin (#18502) üzenetére


w333
félisten

Hát pont ez az ... ezért mondtam hogy óriási a kijelzőszórás ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18504) leslien válasza w333 (#18499) üzenetére


leslien
nagyúr

jó lenne a MI5 is meg M10 csak sajna a garancia az ami kérdéses mert nincs itthon egyiknek sem...

tehát az én listám : G5,M10, ... és várom az OPPO find 9.. hátha...( csak azért mert van kedvezményem ;) )

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18505) Kasya válasza Balathruin (#18502) üzenetére


Kasya
nagyúr

Próbáld meg fehér háttérrel, max fenyerön, auto állítás mellett. Úgy felhúzza a fényerőt közvetlen napfénynél, hogy könnyen lehet látni.

Oppo engem is érdekelne. Hátha..

[ Szerkesztve ]

(#18506) w333 válasza leslien (#18504) üzenetére


w333
félisten

Simán lehet hogy Edigitál és MM kapható lesz és akkor garancia is van ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18507) stevve válasza w333 (#18499) üzenetére


stevve
nagyúr

Miért is eszi meg reggelire? Pont ugyanazt hozza, csak nem bővíthető SD-vel és CAT6-os LTE-t tud. Ezzel odakerül a csúcsok közé, ami elismerésre méltó, de nem eszik meg senkit reggelire. :N

Sajnos az elérhetőséggel lesznek bajok, amik az árban elég rendesen meg fognak látszani. :(

Érdekes helyzetbe kerültünk, mert most ott állunk, hogy az extrák (vagy azok hiánya), a dizájn és a személyes preferencia dönt - mert hogy a most bejelentett csúcsok ugyanarra az alapra építkeznek. Persze ettől még biztosan lesz olyan S820-as telefon, amit földig aláznak majd, mert az menő, míg egy másikat az egekbe magasztalnak, mert az a menő. Közben pedig mindenki megelégedéssel használja majd a választott S820 variánsát. :DDD

A most bejelentett csúcsok igazából variációk egy témára: S820.

[ Szerkesztve ]

(#18508) Micsurin válasza w333 (#18435) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Redmi pls... :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18509) w333


w333
félisten

Best innovation MWC 2016 ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18510) akooos válasza w333 (#18509) üzenetére


akooos
veterán

"Semmi innováció nincs a cserélhető akksiban"
"Semmi innováció nincs a modulokban, úgy sem fogja senki használni"

Csak a két leggyakoribb kommentet idéztem a G5 kapcsán. Én továbbra is nagyon szurkolok nekik és jelenleg az a telefon az elsődleges kiszemeltem :))

(#18511) Aryon87 válasza w333 (#18509) üzenetére


Aryon87
félisten

Ahogy varhato volt, ujra bezsebelt egy dijat, es meg meg se jelent a boltokban a telo :)
En is egyre jobban baratkozom vele, igaz lecserelni nem fogom erte a G4-et :)
De kivancsi vagyok mar ra eloben is.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18512) w333 válasza Aryon87 (#18511) üzenetére


w333
félisten

Igen élőben én is kíváncsi vagyok rá ! :K

Szerk.

Most olvasom fotós topikban Link ... vélemények jöhetnek ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18513) Aryon87 válasza w333 (#18512) üzenetére


Aryon87
félisten

:Y
Azert az tenyleg meredek hogy egy 50k-s telefon kamerajaval van majdnem egy szinten. Legalabbis elso ranezesre siman azt mondom, hogy a ket kep ugyanolyan.

Szerintem ne varjunk vilagmegvaltast az S7-tol, en is ugy gondolom ez az S6 feljavitott valtozata, legalabbis ami az IP vedettseget es SD bovithetoseget illeti.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18514) w333 válasza Aryon87 (#18513) üzenetére


w333
félisten

Hát igen ... egyelőre bárhonnan nézem a képeket elég gyengus ! :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18515) w333


w333
félisten

Na király ... a G5 is kb. annyiba fog kerülni mint a Galaxy S7 Link :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18516) Aryon87 válasza w333 (#18515) üzenetére


Aryon87
félisten

:(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#18517) leslien válasza w333 (#18515) üzenetére


leslien
nagyúr

ha olyan tette ki az árát mint nálunk a speedshop akkor nincs miről beszélni...

meggyőződésem h telenornál 190k lesz feltöltő kártyás csomagban...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18518) front3r


front3r
őstag

Sziasztok!

Az Exynos SoC-os S7-re tényleg nem lehet majd AOSP ROM-okat felrakni? Ha nem, akkor lehet bármi más főzött ROM-ot majd felrakni rá a későbbiekben?
Persze én sem akarok ilyet az elején, de 1,5 év múlva lehet ez opció lesz, már ha annyira gáz lesz a gyári ROM a klésőbbiekben. Vagy lehet jobb ha egy újabb flagship-re cserélem le majd, és azzal járok a legjobban?

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18519) no more


no more
addikt

Wtf???? Xperia X és X Performance

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18520) leslien válasza no more (#18519) üzenetére


leslien
nagyúr

Z sorozat ment a levesbe...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18521) no more


no more
addikt

Azt a rohadt! :D Az S7 szinte vaksötétben is világos fotót készít vaku nélkül.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18522) yodamastah válasza w333 (#18512) üzenetére


yodamastah
őstag

Ez a szívás ezzel a fix 1.7es rekesszel. Csinálsz egy közeli fotót és olyan szűk a mélységélesség hogy a kép fele el van mosódva. Ez persze jó is ha erre van szükséged (bokeh), de ha az egész képet élesre akarod akkor az a közeli fotókon sehogy nem fog menni. Rekeszelni kéne azt meg nem lehet :)

S6-tal én is akartam egy 4k makro video csinálni minap és nem lett jó. Olyan kis tartomány volt éles hogy használhatatlan lett a felvétel. Persze ha távol viszed a témát akkor tágul az éles tartomány de akkor meg kicsi lesz a téma :)

[ Szerkesztve ]

(#18523) w333


w333
félisten

Megnyomkodtam az S7 -t ... hát nem ájultam el tőle, kijelző valamivel szebb, szóval szerintem újabb panel van benne, előlapi és hátlapi kamera sem állt pont középen (erre miért nem figyelnek oda ?) hátsó kameraüveg mintha kicsit el lett volna csúszva balra (jobb oldalt több hézag volt) a rendszer ugyan olyan akadós mint az S6, az animációk nagyon lassúak (olyan mintha laggolna), multitasking görgetés is nagyon sokszor döcögött, 2 játékot próbáltam ezeket megtartotta a multitaskingban, viszont a böngészőt újratöltötte az egész weboldalt, fizikai home gomb fura (S6 -hoz képest) sokkal pattogósabb volt a hangra, először azt gondoltam hogy valami fizikai hibás aztán megnéztem és az S7 Edge -nél is ugyan úgy pattogó hangja van, anyaghasználat rendben van a kijelző szépen le van kerekítve mint az iPhone 6 -nál, szabad memória mindent kilőve 1.8GB volt aztán 1-2 perc múlva már csak 1.4GB, kamera nem rossz de nem ájultam el tőle ... lőttem 1-2 képet belenagyítottam és nem tetszett amit látok, zajos + mosott volt az egész, ezt majd szoftveresen kéne javítani ... hirtelen ennyi :))

Az S7 Edge -t annyira nem fogdostam (nagyon nem jött be) durván le van kerekítve a kijelző, ugyan olyan kényelmetlen a fogása annyi kivétellel hogy most nem vágja az él a kezedet mert a kijelző egysíkban van a fémmel, viszont kézben nem csak a fémkeretet hanem a kijelzőt is fogod, alul az érintőgomboknál is le van kerekítve olyan mint egy szappantartó (nagyon nem tetszik) iitt látszik miről beszélek :)

Közben sikerült megfogdosni a Nexus 6P -t ami szerintem bitang jó, kijelző kicsivel gyengusabb (a fehér nem olyan fehér) illetve nem olyan túlszaturált mit a Samu, inkább ilyen IPS kellemes színek, anyaghasználat + összeszerelés nagyon profi kamera elől és hátul is pont középen van, rendszer gyorsasága eszméletlen gyors, az S7 -t keresztbe lenyeli, egy iPhone 6 sebességét + smooth és gördülékenységét simán hozza, multitasking (semmi nem töltött újra) szabad memória 1.5GB általában, szóval még egy S7 -től is jobb amiben ugye 4GB van, csak ott legalább 1GB -t elvisz a tácswiz :U

Szerk.

S7 kijelzőhöz visszatérve ugye mondtam hogy az S6 -tól jobb viszont kezdem megérteni hogy a kiállított telefonok miért mennek full fényerőn, átállítottam manuálisra ahogy lezártam a kijelzőt majd újra feloldottam megint full fényerőn volt, na de nem is ez a lényeg ... a lényeg az hogy közepes fényerőn ismét láttam azt a halvány vizszintes csíkot a háttérben mint az S6 -nál illetve 1-2 helyen olyan volt mintha koszos lenne a kijelző ... (persze nem olyan durván mint az S6 -nál) simán el lehet viselni, és ugye természetesen ezek a kis "hibák" FULL fényerőn nem látszanak ...majd kíváncsi leszek a tulajok véleményeire ! :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18524) no more válasza w333 (#18523) üzenetére


no more
addikt

Jól van, tudjuk, hogy neked csak iphone, attól függetlenül az S7 mindenben felülmúlja az i6s-t is.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18525) w333 válasza no more (#18524) üzenetére


w333
félisten

Ezt most pont úgy írod mintha világon a legnagyobb szifon Fan lennék ... :U

Ha ez így lenne akkor már rég szifon 6S lenne a kezemben !

Nyilván mindenben jobb (nem vagyok elvakult) ha nem érdekelne akkor nem néztem volna meg élőben, de mondom ezek a kissé idegesítő dolgai nélkül nagyon rendben van a telefon, viszont ha egy stock Android rendszer lenne rajta akkor kb. azonnal előrendelném (de így sem olyan vészes) :))

Várok még mindenképp ... az egyik szempont az ár miatt (nagyon sokat fog zuhanni az ára) nem akarok rajta bukni ugyan úgy mint S6 -nál, illetve addig már kb. kapható lesz az M10 és Mi5 is ami azért elgondolkodtató, illetve még a G5 -t is meg kéne fogdosni, aztán majd kiderül hogy mi lesz :R

(#18526) Zoooja

Hát pont ez az ... lehet én vagyok egyedül így ezzel, de ha már ennyibe kerül egy csúcstelefon akkor az legyen tökéletes, erre miért nem figyelnek oda, minőségi ellenőrzésre vannak egyáltalán dolgozók a Samunál ? és ha igen akkor miért nem rúgták még ki őket, jobban oda kéne rá figyelni !

Szifon akár milyen sz*r ilyeneket nem látsz ... nagyon odafigyelnek a minőségre !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18526) Zoja™ válasza w333 (#18523) üzenetére


Zoja™
őstag

Ugyan mondd már meg mit vársz sz.ros negyed milláért? Hogy tökéletes legyen? ;]

(#18527) Kasya válasza w333 (#18523) üzenetére


Kasya
nagyúr

En meg nem jutottam el az S7-hez, de hetfore beterveztem
Nexust hol fogdoztad meg?

(#18528) legiaap válasza w333 (#18525) üzenetére


legiaap
nagyúr

Apple fan lettel te is!
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18529) zack válasza Zoja™ (#18526) üzenetére


zack
nagyúr

A naivitás komoly betegség. ;]
Évek óta pofátlanban tolja a Samu, ez miért pont most változott volna meg?
Nem hazudtolták meg önmagukat az újracsomagolt S6-tal 250k-ért.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18530) akooos válasza Kasya (#18527) üzenetére


akooos
veterán

Nem hozzám szólt a kérdés de a Pólus Center Media Marktban van Nexus 6P és szerintem már S7 is. Gyönyörű fekete a Nexus ott!

(#18531) w333 válasza Kasya (#18527) üzenetére


w333
félisten

Media Markt. Stop-Shop Bécsi út 3 kerület (szintén fekete) ! :K

(#18528) legiaap

Látod :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18532) leslien


leslien
nagyúr

Lg G5 volt Android Authority nyereményjátékban, nem kevessen játszottak... ha ebből vki nyer az akkor lottón is nyerni fog :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18533) leslien válasza leslien (#18532) üzenetére


leslien
nagyúr

most indul a harc.. Samsung Galaxy S7 Egde van a játékban kérdés h melyiket játsszák többen.. jövő vasárnap lesz vége.. :DDD


itt lehet játszani

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18534) Kasya válasza w333 (#18531) üzenetére


Kasya
nagyúr

Tyu, az a vilag vege :D
De akkor remelem valami kozelebbi MM-ben is talalok.

(#18535) w333 válasza Kasya (#18534) üzenetére


w333
félisten

Biztosan találsz másfele is ... kb. mindenhol van most már Nexus :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18536) Kasya válasza w333 (#18535) üzenetére


Kasya
nagyúr

Most kerdeztem meg a T-t. 208-ert odaadnak az S7 Edget elorendelesben. Egyre baratibb az ar... :U

(#18537) w333 válasza Kasya (#18536) üzenetére


w333
félisten

Hát ennyi ... mondtam én hogy brutálisan csökkeni fog az ára ! :K

Az a baj hogy az S7 szinte egy az egyben egy S6 klón (ránctalanított változata) használtan senki nem fog venni 180k -ért S7 -t mikor kb. 100 ezerrel olcsóbban ott az S6, na és emiatt fog brutálisan csökkenni az ára ! :D

De ez a szifon 6 -nál is ugyan így van, az i6 és i6S között van kb. 30.000 Ft a használt telefonok között, na jó nagyon max. 40 ezer Ft különbség, és ez azért van így (azért zuhant ennyit az ára) mert senki sem h*lye megvenni az i6S -t drágábban 70-80k -al mikor sokkal olcsóbban ott a szifon 6 ezért csökkent ennyit az i6S ára (mert kb. a kutyának nem kellett) így az eladók kénytelenek voltak lejjebb vinni az árát ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18538) savoo válasza w333 (#18537) üzenetére


savoo
addikt

"mondtam én hogy brutálisan csökkeni fog az ára !"

És ezt most miből? :D Nyilván csomagfüggő, nekem pl 180-ban lenne a sima.

(#18539) leslien válasza savoo (#18538) üzenetére


leslien
nagyúr

mondjuk ezt én sem értem... de attól is függ h milyen csomagban van ..
hallod te azért nem vagy semmi az off topikban off-ban írsz... :DDD

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18540) savoo válasza leslien (#18539) üzenetére


savoo
addikt

Ja, nem figyeltem hogy offban vagyunk. :DDD

(#18541) w333 válasza savoo (#18538) üzenetére


w333
félisten

Inkább a használt árára gondoltam ... illetve az új S7 -ben bele van kalkulálva a VR ára is, ezért kerül dominóban 250k -ba (nem ingyen van, pedig mindenki azt gondolja hogy igen) tavaly az S6 ugyanígy 700€ -ról indult az ára és dominóban 210k volt ... az S7 szintén 700€ -ról indul viszont +40k -al drágábban, hogy ez miért is van így ? mert a VR ára benne van ami pontosan kb. 40 ezer Ft ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18542) norti válasza akooos (#18530) üzenetére


norti
addikt

Ne haragudj, de a gyönyörű és a Nexus 6P két külön fogalom :D Annál a telefonnál még az új G5 is szebb, pedig az is egy torzszülemény design szempontból. Nyilván a stock Android kecsegtető, meg a jó felé billenti (haha) a telefont, de attól még nem lesz szép.

Persze szubjektív, kinek mi a szép :P

(#18543) savoo válasza w333 (#18541) üzenetére


savoo
addikt

Továbbra is azt mondom, hogy nincs belekalkulálva az árba, az előrendelői hullám után is pont ugyan ennyibe fog kerülni, csak VR nélkül.

(#18544) akooos válasza norti (#18542) üzenetére


akooos
veterán

Ha idén jött volna ki a 6P, akkor 100%, hogy az veszem :DDD Nekem rohadtul bejön és arra legalább nem lehet rámondani, hogy alma vagy samu koppintás :DDD

Jó lenne egy 6P 2016 S820-al, 4GB RAM-mal ( és Full HD-val :B )

(#18545) w333 válasza savoo (#18543) üzenetére


w333
félisten

Akkor viszont az S6 -tól is sokkal nagyobb lesz itthon a haszonkulcs ... tavaly ugyanezt megvetted 210 -ért, most meg 250k ? tényleg vicc ha tényleg így lesz :U

Jó lenne egy 6P 2016 S820-al, 4GB RAM-mal ( és Full HD-val :B

Xiaomi Mi5 pontosan ugyan ezt tudja ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18546) akooos válasza w333 (#18545) üzenetére


akooos
veterán

Félek a support nélküliségtől :B

(#18547) front3r


front3r
őstag

Ez alapján semmi gond sincs az S7(edge)-el, lagot nem látok.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#18548) no more válasza front3r (#18547) üzenetére


no more
addikt

Azt a rohadt! Azért a memóriakezelésen elég szépen tuningoltak. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#18549) w333 válasza front3r (#18547) üzenetére


w333
félisten

Az utolsó hozzászólásban kiderül hogy Snapdragon ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#18550) leslien válasza w333 (#18549) üzenetére


leslien
nagyúr

ne b@sz :Y erről beszéltem!!! innen üzem a Samsung vezetőknek: h amit főztetek egyétek meg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.