Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19601) w333 válasza s3nsitivity (#19598) üzenetére


w333
félisten

Persze amint újraindult az app

Lehet hogy velem van a baj ... 20 alkalmazás és nem tölt újra :U

(#19600) legiaap

N6P szerintem valamivel szebben és erősebben szól ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19602) s3nsitivity válasza w333 (#19601) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Kérlek szépen szinte mindet újra tölti. :D
Ott van az a glitch amiről fentebb beszéltem :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19603) w333 válasza s3nsitivity (#19602) üzenetére


w333
félisten

Azért az újra tölt, vagy ugyan onnan folytatódik az nem mindegy :U

Hol tölt újra ? mit veszitek felhasználói élményben :F

3:20 -nál Messengernél folytatom az írást, szóval nem értem mit mondasz ... azt hogy a fagyasztott alkalmazásnak kell 0.0001 másodperc hogy elinduljon az nem jelenti azt hogy az egész alkalmazás újratöltött, de lehet hogy én vagyok hozzá a h*lye :((

(#19604) Syl

Ez nem bizonyítás és én pont lesz*rom az Apple -t hamarosan váltani fogok, de ezt muszáj volt érzékeltessem mert nem igaz, nem tölt újra ! :N

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19604) Syl válasza w333 (#19601) üzenetére


Syl
nagyúr

Látom már itt is megy az epenis méregetés :U Az épölösök sehol nem bírják megállni, hogy ne bizonygassák a felsőbbrendűségüket?

Ugyanezt tudja az én alsó kategóriás Galaxy J5-öm is. Szóval mi a poén? :P

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19605) w333 válasza Syl (#19604) üzenetére


w333
félisten

De tudom ... biztosan én vagyok az elvakult apple fan, már úgyis megszoktam !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19606) Syl válasza w333 (#19605) üzenetére


Syl
nagyúr

Te mondtad ;) Egyébként is, egy androidos topicban vagyunk.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19607) legiaap válasza w333 (#19601) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem eddig ket dolog nem tetszik, mind a ketto kamerahoz kotodik.
ISO max 100-ig megy le azert az 50-nek jobbanoeultem volna. Illetve a shutter speed max. 2 lehet. Itt 30 sec belefert volna.
Ezeket lehet esetleg szoftveresen orvosolni? Jo lenne ha igen es jonne ra erre update.
Ja meg meg egy, hogy a kamera baromi lassan tolt be, foleg egy S7-hez kepest. Az a ketszeri swipe le azert eleg gayta. Valami mast talalhattak ki volna helyette.
Es egy fura kerdes. Most a home gomb az benomyhato vagy csak erinteserzekeny?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19608) s3nsitivity válasza legiaap (#19607) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Majd ha lesz MA teszt akkor a camera2 API-t biztos tesztelik. Utána egy manual camerát is érdemes tesztelni az elég sokat tud. :K

A home gomb nem nyomható be. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19609) Syl válasza s3nsitivity (#19608) üzenetére


Syl
nagyúr

iPhone 6-on benyomható :K Most néztem meg a lányom telefonján.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19610) w333 válasza Syl (#19606) üzenetére


w333
félisten

Persze ... úgyis azt mondjátok akkor pedig nem mindegy hogy ki mit gondol ? elegem van már folytom bizonygatni hogy pont lesz*rom ! :(

Ha annyira sz*r lenne már régen váltottam volna ahogy eddig is mindig ezt tettem, egyelőre jó nincs vele különösebb bajom (használom és kész) :))

(#19607) legiaap

Gyárilag nem tudja ... fizetős alkalmazások lehet, de nem a legjobbak ! :(

Jah hogy most a HTC -ről van szó :B (Manual Camerával megoldható)

Ha a HTC -re gondolsz akkor az csak érintés érzékeny és nem benyomható !

Szerk.

Nálam esélyes a One 10 csak élőben meg kell majd nyomkodni, méretben tökéletes, legerősebb SOC, legjobb kamera, legjobb szoftver és támogatás stb. ! :K

Hiányzik kicsit a droid, főleg a vissza gomb miatt ami szifonon nagyon zavaró !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19611) s3nsitivity válasza w333 (#19603) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Öhmm :D

(#19609) Syl HTC 10-ről van szó. :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19612) w333 válasza s3nsitivity (#19611) üzenetére


w333
félisten

Ez tényleg gáz ... de hogy a fenébe ? ennyit számít a FHD vagyis emiatt több memóriát eszik az alkalmazás ? vagy FHD -ra nincs lekezelve normálisan a multitasking ? vagy nem értem ... most már látom hogy miről beszélsz :K

Szerencsére nálam nem ilyen vészes a helyzet, ha ilyen lenne akkor már szinte biztos hogy régen repült volna a levesbe mint a többi :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19613) legiaap


legiaap
nagyúr

Koszi sracok.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19614) Syl válasza s3nsitivity (#19611) üzenetére


Syl
nagyúr

Opsz :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19615) Quqesz válasza s3nsitivity (#19611) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem valami fényes. Az animációk meg jól elnyújtottak, hogy ne tűnjön hosszúnak a betöltés. Ettől még a G4 is jobban van optimalizálva, meg merem kockáztatni.....,.

w333
iFan! .....tudod :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19616) w333 válasza Quqesz (#19615) üzenetére


w333
félisten

Persze ... :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19617) Quqesz válasza w333 (#19616) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Amúgy múltkor olvastam cikket egy apple elleni perről, ahol azért perelte be a céget 100 ember, mert bizonyítani tudják azt, hogy az apple direkt úgy írja meg a ios-t, hogy a régebbi telókon ne fusson rendesen, ezáltal cserére késztetve a usert.

A cikk

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19618) w333 válasza Quqesz (#19617) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... szerencsére még nem tapasztaltam ilyet, szóval a frissítésekkel egyre jobb a telefon, ha majd rosszabb lesz akkor megy a levesbe :D

Viszont rengeteg ismerős még i4S -t használ és még ők is elégedettek, pedig már nem mai csirke ... majd meglátjuk mit hoz az iOS 10 :))

Kíváncsi vagyok mi lesz ebből a perből, bár kicsit összeesküvés elmélet ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19619) leslien


leslien
nagyúr

LG G5 vs S7 Edge kamera.. 05:06 nál nézd és ott látható h miről beszélek... sajnos a 12 mp nem feltétlenül volt jó választás....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19620) no more válasza s3nsitivity (#19611) üzenetére


no more
addikt

Ez ilyen lassú? Ennél még az M7-em is gyorsabban tölti be az appokat. :Y Azért nem minden appot töltött teljesen újra, így is jobb a multitaskingja, mint egy 4GB RAM-os Touchwiznek. ;]

(#19617) Quqesz: Ebben lehet valami. Ismerősöm most cserélte az i4s-t, mert gyűlöli már. Még a beállítások is vagy 6 másodperc, mire betölt, ráadásul pl. az Instagram folyamatosan crashel neki. Ezen kívül a telefon még a főképernyőn is akadozik, folyamatosan lagol...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19621) legiaap


legiaap
nagyúr

Fasza a multitasking mind a kettonel: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19622) no more válasza legiaap (#19621) üzenetére


no more
addikt

Hűha, vannak bajok mindkettőnél... :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19623) MartOOn


MartOOn
addikt

Azert el kell mondanom h le a kalappal samu előtt. A kiadas pillanataban sem volt rossz az s7 paros. Sőt igen jol sikerultek. Persze voltak aprobb bakik de hol nem.
Viszont.

Most jott meg a 3.frissitesem marcius 8 óta. Egyszer 2mb egyszer 75mb most meg 188mb. Javitottak kb 1 honapon belul azokat a hibakat amiert sirtunk a fórumokon. Eddig ez nem volt jellemzo a samsungra de ilyen tempoban kb egyik gyártóra sem.
Szoval gratula Samsung! :C :C :C

Voltak hírek még a télen h s7 parosnal google segit a samsungnak optimalizalni es karbantartani a rom-ot, kezdem erteni mire gondolhattak.
Viszont eleg gyanús ez a 'segitseg' csak nem lesz megint egy samu nexus? ;) plane h a htc10 sw-je is igen stock kozeli lett. Kivettek mindent a sensebol gyarilag ami alapbol benne van a droidban. Zenelejatszo es tarsai. Ez is jelenthet valamit nexus ügyben.

De szep is lenne egy samsung nexus phablet es egy htc 5" nexus... :Y

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19624) SybenX válasza legiaap (#19621) üzenetére


SybenX
őstag

Más tesztben a G5 nem tölt újra semmit.Tényleg valami gond van ott.

MartOOn: Élvezd ki,mert nem fog sokáig tartani ;]

[ Szerkesztve ]

(#19625) leslien válasza MartOOn (#19623) üzenetére


leslien
nagyúr

De szep is lenne egy samsung nexus phablet es egy htc 5" nexus

nem kívánsz lehetetlen sztem esélyes... most mindkettő nagyon ott van a Google körül...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19626) no more válasza MartOOn (#19623) üzenetére


no more
addikt

a htc10 sw-je is igen stock kozeli lett. Kivettek mindent a sensebol gyarilag ami alapbol benne van a droidban. Zenelejatszo es tarsai. Ez is jelenthet valamit nexus ügyben

Bizony ám, nem nagyon tartottak meg semmit a Sense-ből, azt hiszem, talán a Camera app az Sense-es maradt (legalább is remélem, mert a guglis elég fapados). Így nincsenek duplikált appok, nincs 2 e-mail, 2 SMS app, 2 egészség, stb... Alig 1-1.5 oldalnyi app van a HTC10-en gyárilag. Összehasonlítható pl. ismerősöm Huawei P8-ával, ami T-Mobilos és vagy 6 oldal app van rajta gyárilag. Abból vagy 2 oldal csak a T-s appok.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19627) Syl válasza no more (#19620) üzenetére


Syl
nagyúr

>így is jobb a multitaskingja, mint egy 4GB RAM-os Touchwiznek.

Hmmm. Ahhoz képest, 1,5 gigával elég jól tolja a J5 :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19628) no more válasza Syl (#19627) üzenetére


no more
addikt

Azért az milyen már, hogy a legtöbb appot gyorsabban nyitja meg a J5, ami hatodannyiba kerül kb, mint az i6! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19629) s3nsitivity válasza no more (#19628) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Este majd nyomok videót az S7-ről is :D
Holnap meg szerintem egymás mellé rakom a 3 nálam lévő készüléket(i6+ ,S7, OpT)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19630) Quqesz válasza legiaap (#19621) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kíváncsi lennék a frissítések után javult-e.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19631) Quqesz


Quqesz
nagyúr

P9 kép,nézzétek bal felül az épületet:

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19632) zombinyul


zombinyul
addikt

Skacok! Van még valaki, akinek a legutolsó Térképek frissítés használat nélkül is kétpofára zabálja az akksit? Vagyunk páran a G4-esekkel, akik megszívták (a közelébe nem voltam az alkalmazásnak, mégis 60% fölött harapott az akksiból), és hallottam ilxet G3-nál is.

Most töröltem a frissítést, várom a fejleményeket. Más is tapasztalt ilyet?

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19633) s3nsitivity válasza zombinyul (#19632) üzenetére


s3nsitivity
addikt

OnePlus 2-n is ez a helyzet

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19634) no more


no more
addikt

Vannak bajok az iOS 9.3-mal rendesen.

Szegény i5S userek (itt is iOS 9.3). :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19635) s3nsitivity válasza no more (#19634) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mind a kettő javítva lett a 9.3.1-el. :)
Bár elég sok galibát okozott, nagyon sokan jöttek ilyen problémákkal és egyáltalán semmit sem lehetett tenni egyik problémával sem csak a frissítés oldotta meg. :(

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19636) no more válasza s3nsitivity (#19635) üzenetére


no more
addikt

Szerintem már rég nincs meg az az előnye az iOS-nek, hogy húdestabil, semmiben sem jobb mint az Android, sőt! Nekem ilyen bugjaim sosem voltak, pedig ugye M7-en végig volt zongorázva néhány főverzió... :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19637) s3nsitivity válasza no more (#19636) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Tényleg nincs. :N

Viszont hülyebiztos. Legyen az egy csúcs kategóriás bármilyen Android ha telecsezsed 43512 féle tisztító programmal amiből már 1 is többet árt mint segít akkor megfeszik ez tény és való.
Viszont tudatos használat mellett simán hozza az iOS stabilitását és így már saját tapasztalat által is mondom. A jövőhéten szerintem vissza is passzolom ezt a 6+ t. Ez is megakad ha úgy van, ez is tud szaggatni, semmivel sem jobb mint az Androidos társa. Sőt nálam pl a Nexus 6 vajsima volt. Bár ez már nem mondható el se az S7-ről se az OpT-ről.
De a következő csere nyár végén vagy ősz elején lesz és valószínűleg egy HTC 10 lesz a szerencsés, ott sem lesz semmi szaggatás, a Sense is mindig közel állt a Nexus szintű simasághoz így meg, hogy a Google beseígtett el se tudom képzelni milyen lehet, remélem minnél hamarabb befutnak mahd hozzánk is és lenyúlok egyet abból is kölcsönbe amíg nem veszek sajátot. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19638) zombinyul válasza s3nsitivity (#19633) üzenetére


zombinyul
addikt

Sejtettem, akkor valamit nagyol eltoltak a frissítéssel... Köszi a választ!
Ja, és hatalmas +1 a HTC 10-nek. Instant get az a telefon. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19639) no more válasza s3nsitivity (#19637) üzenetére


no more
addikt

Bár ez már nem mondható el se az S7-ről se az OpT-ről.

Ez a Oneplus Two lenne? Azon sem sima a rendszer? :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19640) Quqesz válasza no more (#19636) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1
Csak aztán vigyázz, mert jönnek az alma fanok és torkon ragadnak :D amúgy G4 is szépen hozza a gördülékenységet.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19641) legiaap válasza Quqesz (#19640) üzenetére


legiaap
nagyúr

Igaza van. En is nem egyszer mar megakasztottam a 6S plusszom, de nincs olyan telefon szerintem amit ne lehetne megakasztani.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19642) s3nsitivity válasza no more (#19639) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem sajnos. :(
A OnePlus One-on még az volt(gondolom a cyanogen miatt) de itt már vannak bajok vele sajnos.
Vágyok is vissza a Nexus vagy HTC vonalra csak ebben az évben még szükségem van a Dual Simre így nem igazán volt választásom az OpT-n kívül. :(

(#19640) Quqesz
Volt nálam G4 is már, az se ért a Nexus közelébe, kb az OpT szintjét hozza, talán még azt se.

Bár nekem nagyon szúrja a szemem az akadások. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19643) no more válasza Quqesz (#19640) üzenetére


no more
addikt

Gördülékenységben szerintem már nincs különbség a 2 rendszer között, inkább appokban. iOS-re még mindig sokkal több az igényesen megírt app. Nálunk csomó app a mai napig úgy fut, mint a GB korszakban, akadozik görgetésnél, késve reagálnak az érintésekre, iOS-re amiket láttam minden 60 fps és azonnal reagál.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19644) MartOOn válasza s3nsitivity (#19642) üzenetére


MartOOn
addikt

G4-en akadásokat felfedezni kb annyira szőrszálhasogatás, mint ebben a mondatban szóvá tenni a hibát.
"Bár nekem nagyon szúrja a szemem az akadások."

Vagy szúrja és akkor akadás. Vagy akadások de akkor meg szúrják. ;)
kb a G4 volt eddig a leglaggmentesebb telóm. Annyira jó volt a gyári rendszer es UI, hogy még Nova-t sem használtam pedig azt mindig feltolom a telóimra. S7 edge is azzal üzemel.

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19645) leslien válasza MartOOn (#19644) üzenetére


leslien
nagyúr

nekem most a S7E sincs Nova... :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19646) SybenX válasza MartOOn (#19644) üzenetére


SybenX
őstag

+1
Én sem érzek akadásokat a G4-en,pedig tudom milyen a jó smooth rendszer N5 után.

Szerk.:
s3nsitivity: Teljesen más érzés azt használni amit a Google optimalizált mint bármi mást

Igaz,tele van buggal.

[ Szerkesztve ]

(#19647) s3nsitivity válasza MartOOn (#19644) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A hülye iPhone azt hiszi jobban tudja mit akarok írni. :DDD

Amúgy hidd el a közelébe sem ér az se egy újabb Nexusnak. Teljesen más érzés azt használni amit a Google optimalizált mint bármi mást. Amig nem próbálja ki az ember addig nem érti miről beszélek. :N

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19648) MartOOn válasza s3nsitivity (#19647) üzenetére


MartOOn
addikt

N5 óta nem volt nexusom bar egy 6p-t szerettem volna de kulsore nem nagyon jön be. Az ideire leszek kivancsi! :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19649) leslien


leslien
nagyúr

S7 vs Huawei P9 kamera teszt....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19650) Quqesz válasza leslien (#19649) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Birom a srácot, de most nem értettem egyet. Sztem azért az S7 jobb volt. Tény, audióban olyan,mintha dobozból beszélne, de a P9 esetében az ois hiánya szemmel látható. Szefiben jobb a P9, meg talan természetesebbek a színei, de azért jobb az S7 edge....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.