Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19551) no more válasza w333 (#19550) üzenetére


no more
addikt

Mindenki úgy tesz, mintha állandóan fotózna, amikor 99% automata módban lő fotót, és maximum videózik (azt is full HD-ban). Szerintem mindent tud a 10-es, amit az M8-M9, szóval ISO, záridő, blabla, mindent lehet állítani. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19552) w333 válasza no more (#19551) üzenetére


w333
félisten

Szifonnál 1/17s a maximális záridő, én már az 1mp -nek is örülnék :DDD

De biztos vagyok benne hogy 10MP simán kitolható lesz ! :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19553) Quqesz válasza w333 (#19550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ettől még jó a kamera és tényleg ritkán használt funkció...amúgy kb a 2sec,ami kitartható kézből bemozdulás nélkül, de ez sem könnyű.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19554) legiaap


legiaap
nagyúr

A 2.5 D GG az mit jelent?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19555) Quqesz válasza legiaap (#19554) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aszsiszem az a lekerekített szélű üveg...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19556) no more válasza Quqesz (#19555) üzenetére


no more
addikt

Így van, lekerekített Gorilla Glass. :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19557) Quqesz válasza w333 (#19550) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezt most az üveggömbödből olvastad ki? :D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19558) legiaap


legiaap
nagyúr

Elnezve az itteni fotokat nehol a HTC-t van ahol viszont az S7-et tartom jobbnak. A kettobol lehetne egy fasza kepet osszegyurni. Nagyon egy szinten vannak. Low light-ben ks van ahol az egyik van ahol a masik lett jobb.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19559) no more válasza legiaap (#19558) üzenetére


no more
addikt

Hát, nekem mindegyik tetszik. :D Esti fotókon a HTC és G5 képei a legélesebbek, S7 és P9 nagyon mosott hozzájuk képest. Végre örvendetes hír, hogy a HTC csúcsmobilja is együtt szerepelhet a nagyokkal! :))

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19560) leslien válasza legiaap (#19558) üzenetére


leslien
nagyúr

ahogy mondod ...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19561) legiaap válasza no more (#19559) üzenetére


legiaap
nagyúr

Az S7 kepei nagyon tul vannak elesitve, olyan termeszetellenes szineket produkal es olyan szemcses kesz a kep tole. A HTC kepei szinhubbek, viszont van zaj, mosast meg csak a szeleknel lattam kicsit. Kezdo szofttol ez nem rossz. Tuti jon majd update ra. Amugy olyan erzesem van, mintha bemozdult volna egyket kepnel mikor a htc-vel lottek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19562) legiaap


legiaap
nagyúr

Melotarsamnak van egy G4-e. Szereti nagyon viszont van egy fura dolog amibe a csaja is belefutot az S6-jan. Idonkent felbukkan reklam a telefonjan random menuben, sms iras kozben gyakorlatilag barmikor, barhol. Ez suerintetek mi lehet? Nem erti en meg ilyenrol meg nem is hallottam korabban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19563) leslien válasza legiaap (#19562) üzenetére


leslien
nagyúr

sms iras kozben

van aki ír még sms t...? egyébként nem tudom még nem találkoztam ilyennel...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19564) w333 válasza Quqesz (#19553) üzenetére


w333
félisten

Igen pontosan kb. a 2 Sec ami kézből kitartható ! :K

(#19557) Quqesz

M9 megjelenésétől kezdve figyeltem a HTC -t és nagyon sok kamera frissítést adtak ki rá, ebből gondolom hogy ez One 10 esetén sem lesz másképp ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19565) Quqesz válasza legiaap (#19562) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vírus.......na jó vicceltem. Vmi app hozadéka lehet talán? Nem tapasztaltam ilyet még, de egyre több app van telenyomva reklámmal.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19566) Aryon87 válasza Quqesz (#19565) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam antableten van ilyen. Csak a chromenal csinalja, also reszenbegy 3x1cm-es kis reklamablak figyel be. Valami broservice app telepul es inditja azt. Valszeg a G4-re is felkerult az a virusfelesek. (Inkabb malware.)
Gyalulas asszem segitene az eltunteteseben.
Ehh, Legiaap-nak szantam volna..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19567) w333


w333
félisten

Újabb One 10 képek ... :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19568) s3nsitivity válasza Quqesz (#19565) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Jól mondod ezt valamilyen alkalmazás csinálja. :K
Az emberek továbbra is 282 felé tisztító és 9272 felé vírus irtó programot használnak amik szépen tönkre vágják a készülékeket.
Láttam már szárra ment S4et. Aztán FR után minden tökéletes lett.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19569) CJ4567 válasza s3nsitivity (#19568) üzenetére


CJ4567
veterán

Nádszárra ment? :P

No Sana No Life

(#19570) s3nsitivity válasza CJ4567 (#19569) üzenetére


s3nsitivity
addikt

#AutoCorrect.

Szeretem imádom a Fleksyt de az autó correcten van még mit fejleszteni..

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19571) Aryon87


Aryon87
félisten

Tegnap megtapiztam az S7E-t, hat szegyenszemre tetszett. Fekete peldany van kirakva a telenornal. Mellette az aranyszinu S6E volt, na az nem tetszett, olyan khm giccses C.....-s volt :D Es a fomenuje nem akadozott, meg egesz mutatos az android rajta.
Tores elleni extra garancia ugyben mentem be, mivel azt nem kaptam mikor tavaly a G4et megvettem, mondom ha ar ott jarok megerdeklodom hogy mi van.. Hivjam fel az LG-t ez ugyben. Eh...

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19572) no more válasza legiaap (#19562) üzenetére


no more
addikt

Valami app, ahogy írták már. Tesómnak ilyen volt egyszer anno, egy élő hátteret töltött le, aminek a neve tele volt kínai krikszkrakszokkal és az kezdte bombázni reklámmal. Amint letöröltem, minden visszaállt a rendes kerékvágásba. Egy mostanában települt appot keressetek.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19573) legiaap


legiaap
nagyúr

The Verge erosen lehuzta a HTC 10-et. Meg az Android authority sem volt annyira elajulva tole.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19574) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az S7/S7 edge vízálló, a HTC 10 cseppálló, de a g5 nem, vagy......

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19575) leslien válasza legiaap (#19573) üzenetére


leslien
nagyúr

kíváncsi leszek h mennyire lesz igazuk....

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19576) no more válasza legiaap (#19573) üzenetére


no more
addikt

A Verge mindent lehúz, ami nem Apple, vicc az az oldal. Láttad volna a Nexus 9 tesztjüket. Arról szólt, hogy a Nexus 9 nem iPad. És tényleg nem az! :D

Az igazi, pártatlan, hiteles oldal szerintem a Pocketnow.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19577) no more


no more
addikt

Technobuffalo teszt. Azt mondják, hogy brutál érzékeny lett a kijelző, iszonyú gyors a telefon, kiemelkedő az üzemidő, a kamera pedig simán S7 szinten van, talán picit jobb is! :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19578) no more válasza no more (#19577) üzenetére


no more
addikt

Marques Brownlee bemutató! Tetszetős, hogy amire van Google app, azt a HTC kivette a Sense-ből (pl. Sense fotó app, zenelejátszó, stb), így szinte full Stock Android lett a Sense 8! :o Play-ről biztos le lehet tölteni, én azért a Sense kamera appot nem szívesen cserélném le a primitív Google camera appra.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19579) legiaap válasza no more (#19576) üzenetére


legiaap
nagyúr

Viszont az S7-et dicsoitettek. Komolyan nem tudom, hogy minek, kinek higyjek. Valaki jokat mond errol a telefonrol mig masok total lehuzzak.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19580) no more válasza legiaap (#19579) üzenetére


no more
addikt

Majd figyeld meg Bone tesztjét! Mert valamiért ő kapja mindig a HTC teszteket, pedig lerí róla, hogy rühelli a márkát. Szerintem egy tetszett plecsnit sem fog kapni a HTC10. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19581) s3nsitivity válasza no more (#19580) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+1 :K

Én Legend kezébe adnám :D

Más,

Mostanában elkapott az ötlet ,hogy tabletet kéne venni.
Kicsit lemondtam az Androidos tabletekről mert nem akarok 70 fölött adni érte alatta meg időtálló nem igazán van. Így marad a Windows és az iOS. Windowstól nagyon félek mert olyan 3 éve már szinte egyáltalán nem használom. Az iOS -nek megvannak a korlátai de végül is egy tablet nekem csak arra kell, hogy olvassak, netezzek és elérje a DLNA szerverem. Erre fel melóból tegnap kölcsön kértem egy iPhone 6 Plust (BTW ezt most arról írom) és hát 10 perc alatt az őrületbe kergetett. Utána kezdtem megszokni a korlátait főleg mert csak arra használom amire egy tabletet használnék de pár dolog nagyon idegesít.
Az UI nincs felkészítve a nagyképernyőre. Hiába a dupla koppos kicsinyítő így is 3 klikk ami máshol 1. Nem elég az az egy gomb. A swype gesztus visszamenetre elég fapados és gyakran nem működik plusz elég gáz, hogy csak appon belül tud vissza menni. A gyári billentyű autó korrektje fertelmes. A memória kezelés meg megér egy misét.. 5-6 app között váltogatva( nem nagy appok, csak alapok, Facebook, messenger, naptár ,spotify ,e-mail kliens ) és mar a Safari ujra tölti az oldalt.
Mondhatja bárki, hogy nagyon fluid de tegnap nekem az app store olyan szépen szaggatott amilyet eddig csak Samsungom láttam.
Nem mondom, hogy rossz mert tényleg nem az, arra amit egy átlag ember csinál. Csak az a baj még azt se tudja tökéletesen. Egy 100 ezer forint körül korrekt készülék lenne de így ,hogy az Androidos társai is ott vannak tudásban egyszerűen egyre kevésbé értem a használattal eltöltött percek után, hogy miért vesz az ember ilyen telefont. Max akkor tartom életeszerűnek ,hogy valaki mindig is vagy régóta ilyet használ és nem tudja, hol tart a droid de úgy ,hogy az utolsó almám egy i5 volt és azt se nagyon nyúztam mert ott volt az M7 hát nagyon érzem a korlátait. :(

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19582) legiaap válasza s3nsitivity (#19581) üzenetére


legiaap
nagyúr

6S pluszt kellett volna kiprobalnod. Ott nem gond a multitasking. A nagy kepernyot tenyleg nem igen hasznaljak ki sajna de az a stock droidon (pl 6P) sincs maskepp meg! Nincs egy kezes mod csak ha valami masik launchert teszel fel vagy valami fozott romot tolsz fel.
Az appok csak olyan szinten vannak felkeszitve a nagyobb kijelzore hogy a felbontason valtoztattak. Verszegeny tudom.
A store igen kepes megakadni meg nalam is de az szerintem nalatok sem fluid. Kell ido mig betolt.
A gyari billentyuzet kalap szar azt elismerem.
Ha JB-zve persze total mas elmenyt kapnal. Testreszabhazosag, sok extra, egykezes mod...stb.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19583) Syl válasza s3nsitivity (#19581) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem rossz az iPad, nekem több is volt.
Appok között ezen a legegyszerűbb váltani: négy vagy öt ujj a képernyőre és elhúzni jobbra/balra. Kész. Máris az előző/következő futó programban vagy. Az Android taszkváltója sehol nincs ehhez képest.
A gyári iPad billentyűzet nagyon jó, egészen addig, amíg nem használod a magyar autocorrect-et. Na az valami félelmetes. Mármint félelmetesen sz*r.
Az iPad képaránya szerintem nagyon nem jó filmnézésre. Alul-felül az a vastag fekete sáv...
Plusz jó lejátszó programot csak pénzért lehet kapni, ingyenes nem nagyon van. Ami mondjuk nem világvége (vettem sok programot iOS-re, WP-re, Androidra is), de amíg máshol 2-3 euróért adják a cuccot, addig épölnél az rendre 8-10. Például a sokat dicsért nPlayer 8.99USD.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19584) w333 válasza s3nsitivity (#19581) üzenetére


w333
félisten

Milyen rendszer van azon a szifonon ... igaz nekem sima i6 van de soha nem tapasztaltam ilyet, 15-20 alkalmazások között is tudok váltani (nem tölt újra) és sehol sem laggol, talán a 9.2 -el még 1-2 helyen meg-meg döccent de az új 9.3.1 frissítéssel már ezt sem tapasztalom ! :N

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19585) s3nsitivity válasza w333 (#19584) üzenetére


s3nsitivity
addikt

9.3.1

Biztos ,hogy újra tölt hisz így van megírva a rendszer de szép próbálkozás volt. :DDD

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19586) Syl válasza s3nsitivity (#19585) üzenetére


Syl
nagyúr

Én anno videót is raktam fel az akadásról, de a fanboyok megmagyarázták, hogy az én szememben van a hiba :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19587) no more válasza w333 (#19584) üzenetére


no more
addikt

Amikor meg S6-od volt, akkor meg az nem akadt. ;] Amúgy szerintem a felbontáskülönbség miatt nem akad neked. Az i6+ fullHD, míg ugye az i6 750p.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19588) no more


no more
addikt

HTC10 ár.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19589) s3nsitivity válasza no more (#19588) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" ... átszámolva 220-230 ezer Ft körüli összeg jön ki... A HTC 10 egyébként nem feltétlenül túlárazott... "

Bezzeg az S7-nél senki sem sokallta a 240 ezres előrendelési árat.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19590) no more válasza s3nsitivity (#19589) üzenetére


no more
addikt

Igen... Mindig "túlárazott" a HTC, mégis a Z5 prémium majdnem 300 ezer, az S7 is annyi áron kezdett, mint a HTC10, az iPhone-t pedig ismerjük, nekik mindig a többiek fölé kell árazni. Mégis csak a HTC-t emlegetik mint túlárazott. :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19591) leslien válasza s3nsitivity (#19589) üzenetére


leslien
nagyúr

nincs az árával semmi gond... csak vegyék sokan és legyen még következő... M11...
nem is nagyobb mint az előző...

még egy review, Német..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19592) no more


no more
addikt

Hú, anyám...!!! Milyen félelmetes fegyver!!!! Isten óvja az emberiséget a 3. VH-tól! :Y :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19593) no more válasza leslien (#19591) üzenetére


no more
addikt

Én azért hiányolom a 10-ről a T alakú antenna csíkot fentről. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19594) w333 válasza s3nsitivity (#19585) üzenetére


w333
félisten

Akkor azt a telefont újra kell húzni, nálam legalább 20 alkalmazást nem tölti újra !

(#19587) no more

S6 az elején addig volt jó míg szét nem b*szták az egész rendszert, Applenél teljesen más felfogás van a frissítésről ott tényleg minden pici apróságot javítanak, Samunál meg olyan frissítéseket adnak ki hogy vásárold meg az újabb csúcs telefont, nem véletlenül b*szák ők el ezeket (tudom összeesküvés elmélet) ! :(

Az mondjuk lehet hogy a FHD miatt döcög a Plus, hát ez van ...

Mondjuk az 5S is folyékonyan működik, szinte van olyan gyors mint az i6 !

Nem mondom azt hogy tökéletes a telefon, de számomra Nexus 4 után ez a legkompromisszummentesebb az egész :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19595) s3nsitivity válasza w333 (#19594) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mi az, hogy nem tölt újra? :D

Nincs az OS-ben multitasking.. Muszáj újratöltenie.. Akár már 2 appot is csak az még gyorsan megy neki. :D

Amúgy teljesen friss szoftver van rajta, én magam Restoroltam DFU módban tegnap :)
De ma megmutattam pár munkatársamnak és értetlenül nézték, hogy ezen mi nem jó nekem aztán közölték, hogy ennek így kell működnie.. Utána megmutattam mit tud az S7 meg az OPT... Volt duzzogás. :D

" Samunál meg olyan frissítéseket adnak ki hogy vásárold meg az újabb csúcs telefont, nem véletlenül b*szák ők el ezeket "

Ja mert az Apple arról híres, hogy nem b/ssza el a frissítéseket és nem a hardver végső korlátjáig adják ki, hogy véletlenül se legyen használható a készülék.. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19596) legiaap válasza s3nsitivity (#19589) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez egy atlag felsos ar. Csak a forint szar. Itt UK-ban sok as felsostol olcsobb.

no more: nekem anno a kemia tanarom meselte, hogy az akkori atombombak csak bombacskak a maiakhoz kepest. Amugy meg ha lenne is valami nagy haboru, megoldanak okosban. Egy kemcsovet ledobnak valami virussal azt csa.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19597) w333 válasza s3nsitivity (#19595) üzenetére


w333
félisten

Persze mert háttérbe fagyasztja az appokat, de ettől még ugyan onnan fojtatod !

Ja mert az Apple arról híres, hogy nem b/ssza el a frissítéseket és nem a hardver végső korlátjáig adják ki

S4 hol van pl. egy i5S -hez képest ? :DDD

Páromnak S4 van, gyereknek 5S és összehasonlíthatatlan a 2 telefon :o

De itt is látszik jól hogy miről beszélek 4GB vs 1GB/ RAM ;]

Viszont az tény hogy lassan az iOS -nek is kell a 2GB/Ram ... ez a fejlődés !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19598) s3nsitivity válasza w333 (#19597) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" de ettől még ugyan onnan fojtatod ! "

Persze amint újraindult az app. :)

Igen pontosan látszik. Főleg a Twitch-nél.
Betölt az app az almán.. Pár sec és visszatölti a dolgokat. Az, hogy a screen ott marad nem azt jelenti, hogy tudod is folytatni.. Elég sokszor belefutottam tegnap óta.
Megnyitom az appot olyan mintha ott lenne de nem érzékel semmit csak pár sec múlval, van egy kis glitch a visszatöltés miatt és utána tudom csak használni.

Én merészebbet mondok.. Hol van az M7 az i4S-hez képest? ;]
Édesanyámnak i4S-e van és ő nagyon átlag sőt még az alatti user mégis földhöz baszná sokszor.

no more, hogy van az M7 ? ;]

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19599) zombinyul válasza w333 (#19594) üzenetére


zombinyul
addikt

Anyumnak vettem januárban egy 5s-t, a legújabb SW van rajta. Tényleg nagyon gyors, de azért a G4-től jelentősen elmarad (néha szinte bántja a szemem az elnyújtott animációk sokasága). Nem lenne az olyan gyors, ha nem animálna...

Nagyon jó telefon, szeretem az iPhoneokat, de ma már nincs meg az az előnye a Droiddal szembe, mint régen (mondjuk a 3GS korszakban), sőt. Egy normálisan optimalizált Droid azért sokkal többet tud, sokkal használhatóbb, nem lassabb, és nem instabilabb.

Azért még gondolkodom egx SE vásárlásán, mert baromira tetszik hogy ikyen apró, mégis erős. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19600) legiaap


legiaap
nagyúr

Na vegre egy korrekt speaker teszt: [link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.