Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19851) w333


w333
félisten

Tegnap előtt (hétfő) egész éjszaka azzal zargatott a haver ... hogy barátnője húgának keressünk már valami olcsó de használható telefont, mondom neki Moto G, olcsóbban semmi jó nincs !

Na tegnap megérkezik a haver látogatóba, mondom neki menjünk el kajálni valamit, így is történt elmentünk az EuroCenterbe, mondom neki ha már itt vagy menjünk már el a StopShop -ba a fórumon írták hogy G5 már ki van állítva, na ez így is történt elmentünk ... a G5 -nek a hűlt helye volt csak az ártábla + telefontartó volt ott, csak a telefon nem, mondom f*sza megkérdem az eladót, eladó szerint csak holnap jön az árú (vagyis ma lesz) na király akkor megyek megnyomkodom a N6P -t hát az meg csontig volt merülve és még a töltő sem töltötte :DDD

Mondom havernap nézzük meg a többi telefont, végignéztük az összeset aztán kezembe került egy LG V10, brutál szép telefon meg minden, de nem fogott el az-az érzés hogy ez kell nekem (kb. ugyan azt tudta mint a G4) nézelődünk még 10 percet, mondom havernak hogy szerintem ajándékba nem egy használt telefont kéne venni hanem valami elfogadható de új telefont nézzünk körül hogy mi van ! :D

Kb. 3 perc múlva rátalálok a WayteQ Talk 5H telefonra (amit még a melyik okos telefont vegyem topikban én is ajánlottam) és mindössze 13 ezer Ft volt, mondom erre azonnal le kell csapni, megkerestem egy kis eladó csajt hogy nekünk ez a telefon kell nézze már meg hogy miért ilyen olcsó és van e még belőle, a számítógépes rendszerük szerint van még belőle 2 db. elkezdtük keresni de sehol nem találtuk, már egy eladó srác is odajött ő is elkezdte keresni, mondja a csaj hogy menjünk be a raktárba nézzük meg ott is ... haver egyből jelentkezett hogy majd megy ő, na mondom egy nagy lóf*szt te maradsz itt a gyerekkel keressétek tovább én megyek a csajjal a raktárba, belépünk a raktárba mondom hangosan a csajnak úr isten ez itt "Eldorádó" :DDD a szemem előtt kb. 100 milliór Ft értékben csak szifon, Nexus, G4, Z5, stb. telefonok voltak, 15 perc keresgélés után feladtuk, kijövünk a haverom és az eladó gyerek sem találta meg közben nézem a kiállított telefonok fölött egy műanyagdobozban ott figyel a Talk 5H de rá van írva hogy 30 ezer Ft, mondom a csajnak szedjük már ki belőle nem lehet hogy az ára megváltozott és még a régi címke van rajta ? megnéztük és tényleg a régi címke volt, lecsipogtatta és 13.000 Ft na mondom király akkor ez kell ... korrektek voltak és megköszönték hogy segítettünk keresni, és így sikerül ezt a kis telefont ilyen olcsón megvenni :))

Stock Android 4.2.1 van rajta,egész fürge ... amire a barátnője húga használni fogja szerintem bőven elegendő lesz, ennyiért szerintem ajándék volt :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19852) legiaap válasza w333 (#19851) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én meg már azt hittem megraktad a csajt a raktárban... :)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19853) w333 válasza legiaap (#19852) üzenetére


w333
félisten

Lett volna rá esély ... de nem lehetett, non-stop ki -be járkáltak az eladók ! :D

Egy patront mindenképp megérdemelt volna, tényleg nem volt rossz :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19854) Quqesz válasza w333 (#19853) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aha persze. Mikor beléptél a rakiba és megláttad a sok szifont lefagytál és tátott szájjal nézted percekig, a csaj meg ott ugrált melletted bugyiban, de te csak ámultál, te......te kis IFan :DD

Viccet félretéve, jó választás volt, mikor megjelent nekem is tetszett és jó készülék volt,ennyiért megérte nagyon!

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19855) w333 válasza Quqesz (#19854) üzenetére


w333
félisten

LOL :DDD és igen ennyi pénzért szerintem is jó vétel volt :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19856) s3nsitivity válasza w333 (#19851) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nálunk én is csak sokszor állok a raktárba és bambulok, hogy mennyi "pénz" van itt. :DDD

Más,
Megjöttek ma a G5-ök hozzánk is. Elsejétől lesz elérhető ha minden igaz. Na de ne lecsaptam egyre. :DDD
Fogása jó, nagyon is. Kézbe simul. Viszont közé sincs egy HTC-hez érzésre. Az a plusz réteg nagyon sokat ront rajta.
Az alsó modul tényleg lötyög ahogy Bone mondta a MA TV-be.
A rendszer pörgős de nagyon gyerekes.
A készülék még csúnya szvsz.

Plusz egy érdekesség, az alsó modul, a gyári is. Tartozékának szakít így csak 1 év garanciát vállal rá az LG

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19857) akooos válasza s3nsitivity (#19856) üzenetére


akooos
veterán

Az utolsó megjegyzés miatt feltételezem, hogy valamelyik szolgáltatónál dolgozol. Így viszont rohadt gáz, hogy csak 1 év garanciát vállalnak a modulra :Y Botrányos inkább.

(#19858) w333 válasza s3nsitivity (#19856) üzenetére


w333
félisten

Biztos vagyok benne hogy az LG megérzi majd a rossz eladásokat ! :o

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19859) legiaap


legiaap
nagyúr

Azt jól hallottam itt, hogy UHD-ben max. 6 percet lehet csak felvenne HTC10-el?
De miért?
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19860) no more válasza legiaap (#19848) üzenetére


no more
addikt

Ez elég semmirevaló speedtest. Majd Phonebuff-on lesz igazi. Értelemszerűen az iPhone és Samsung nyer, na persze. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19861) leslien válasza legiaap (#19859) üzenetére


leslien
nagyúr

mindegyiknél van egy határ 5 perc aszem..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19862) no more válasza legiaap (#19859) üzenetére


no more
addikt

Szerintem 10 perc után szétégne az egész alaplap kb (jó, ez túlzás, de na). Az UHD felvétel brutálisan terheli a hardvert, a Sony telefonok vízállósága ilyenkor megy a kukába.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19863) legiaap


legiaap
nagyúr

Na bakker lehet a kövi Nexus HTC-től jön most olvastam. Jönnek új BB droidok, meg erős Moto X. Így vegyen az ember telefont, hogy rá nemsokára jön a jobb.
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19864) Quqesz válasza legiaap (#19863) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ha mindég az újabb/jobbra várnál, akkor még mindég nokia 3310-ed lenne....ez egy ördögi körhinta, amire csak felszállni lehet...
Én is úgy tudom UHD csak max 5 perc lehet...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19865) w333 válasza legiaap (#19863) üzenetére


w333
félisten

Ez a legnagyobb baj az Android -nál, én már meg sokan itt a topikban tudnánk róla mesélni pl. leslien, s3nsitivity, Lecso :D

Ez a legnagyobb baj ahogy mondod .. megveszed és 4-5 hónap múlva jön egy még jobb telefon, és ha kicsit is telefon b*zi vagy mint mi akkor fél év után cserélgetni fogod, mert mindig lesz jobb telefon :))

Nagyon sok androidos telefonom volt már de egyikkel sem éreztem magam olyan jól mint a Nexus 4 -el akkoriban csúcs hardver, jó zene, jó kijelző, fényképező is jó volt stb. és jöttek szépen a frissítések majd mindenki röhögött a markában de mi már a friss 5.0 nyomkodtuk mikor az akkori csúcs telefonokon még Android 4.2 volt, ez a jó egy Nexusban soha nem érzed azt hogy hiányzik valami, mivel adott a csúcs hardver, a jó kamera és a sallangmentes tökéletesen gyors és friss rendszer, innentől kezdve hidd el hogy 2 évig nem nagyon fogsz más telefon után nézni, válthattam volna Nexus 5 -re is de a Nexus 4 olyan pöpec volt hogy nem nagyon volt semmi értelme váltani ! :N

Aztán már 2 év után elavult, sebességgel még nem volt gond ugyan olyan gyors volt mint előte, de már kelett egy jobb kamera és nagyobb akku, ekkor tértem le a Nexus vonalról és megvettem a G2 -t ami egy nagyon jó telefon de a Nexus 4 közelébe sem ért felhasználói élményben, 4 hónap után eladtam és azt gondoltam hogy milyen jó lesz az S6 mert már végre fém + jó kijelző és sebességben is f*sza, aztán 3-4 frissítés után annyira szétvágta a Samsung a felhasználói élményt hogy elegem lett az Androidból és Nexus 6 / Nexus 6P pedig már túl nagy volt, így bevállaltam a szifon 6 -t, azóta is ez van ... de ezt ugye tudjátok !

Van még kivétel pl. a HTC na az például mindig is ugyan olyan jó volt mint a Nexus és most felcsillant egy kis remény hogy viszonylag elfogatható méret + jó kamera + jó kijelző és ugye a rendszer is nagyon jó és frissítésekben is kiváló az egész telefon ... :)

Én még mindig várok egy kicsit, majd a HTC 10 -t élőben akarom kicsit letesztelni és ha bejön akkor lehet váltani fogok rá, ha pedig nem akkor tényleg ott tartok hogy lesz*rom a nagy méretet és beválalom a Nexus 6P vagy inkább megvárom az újabb Nexusokat amik alig fél éven belül jönnek !

Szerintem jelenleg semmi jó nincs, a G5 csúnya + vannak vele gondok, az S7 egy időzített bomba bármikor tönkre vághatja a Samsung, főleg majd Note 6 érkezése előtt, más hirtelen nem jut tényleg eszembe :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19866) Syl válasza w333 (#19865) üzenetére


Syl
nagyúr

>Ez a legnagyobb baj ahogy mondod .. megveszed és 4-5 hónap múlva jön egy még jobb telefon

Még szerencse, hogy az épölnél nem így van.
Oh, wait. :U
Évente jön új modell, ami éppen csak egy hangyaf*sznyival jobb az előzőnél, mégis emberek millióit bolondítja meg.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19867) w333 válasza Syl (#19866) üzenetére


w333
félisten

Na jó de az meg már fanatizmus ... :))

Androidnál nem azért cserélsz telefont mert egy fanatikus vagy, hanem azért mert kell a jobb kamera, kell a pörgősebb friss rendszer, kell a szebb kijelző stb., ezért mondtam azt hogy talán a Nexus és a HTC ami van olyan időtálló mint egy szifon és nem avul el olyan gyorsan mint a többi csúcs android telefon ! :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19868) Quqesz válasza Syl (#19866) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Van az 2 évente is....az s verzió mindég csak csiszolgatás....bár most elvileg az I7 bukás lesz, már kárognak a varjak...azt azért hallottam, hogy már nem veszik annyian az almát.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19869) leslien válasza legiaap (#19863) üzenetére


leslien
nagyúr

azt olvastam én is Moto X durva lesz...
mondom a saját elméletet ; itt van a kezemben a S7E most szépen elvagyunk majd októberben körülnézek és ha van vmi jobb akkor adom el és veszem is... ezek lehetnek ; Nexus, Moto, Note6... szerencsére a Samsung tartja az árát...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19870) Syl válasza w333 (#19867) üzenetére


Syl
nagyúr

>Androidnál nem azért cserélsz telefont mert egy fanatikus vagy, hanem azért mert kell a jobb kamera, kell a pörgősebb friss rendszer, kell a szebb kijelző stb. ...

Szerintem nem azért cserélgetjük mert kell, hanem mert van tekintélyes választék. És ugye egyrészt a média, másrészt egymást is meggyőzzük, hogy a tegnapi csúcsmodell ma már bizony sz*r :DDD
Az a szomorú, hogy egyetlen androidos gyártó sem veszi a fáradtságot, hogy "tökéletes" telefont alkosson. Valahol mindegyik elqrja, de nagyon. Mintha szándékos lenne. :(((

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19871) MartOOn válasza Syl (#19870) üzenetére


MartOOn
addikt

Mintha? :))) kérlek... :D

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19872) w333 válasza Syl (#19870) üzenetére


w333
félisten

Egyetértek :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19873) no more


no more
addikt

M9 vs HTC10 Pocketnow összehasonlítás. A kedvencem, hogy szerintük a HTC fejlődött a legtöbbet egy év alatt a gyártók közül, és elég keményen megéri M9-ről 10-re váltani. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19874) Quqesz válasza Syl (#19870) üzenetére


Quqesz
nagyúr

+1

no more
:D

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19875) legiaap


legiaap
nagyúr

Bakker itt sem remekel a HTC kamerája: [link]
Nekem a P9 jött be a legjobban. Nincs is benne OIS és mégis mennyire smooth az egész és a színek és gyönyörűek.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19876) Quqesz válasza legiaap (#19875) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ami nagyon durva még az az audió hang! G5 és P9 jó, htc és S7 nem az igazi....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19877) w333 válasza legiaap (#19875) üzenetére


w333
félisten

Engem pedig egyre jobban meggyőz a Nexus 6P ... kamera teszt :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19878) legiaap


legiaap
nagyúr

Galaxy S7E vs. HTC 10 Speedtest
Kamera teszt: [link]
Mi a fenéért ilyen sárgás a HTC-ÉN a színek meg mi a fenéért olyan halk.
:(
Még egy Speedtest: [link]

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19879) Quqesz válasza legiaap (#19878) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem lesz ebből neked HTC :(

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19880) legiaap válasza Quqesz (#19879) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hát bakker...:(
Az iPhone-t viszont továbbra is veszettül gyors.
[link]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19881) leslien válasza legiaap (#19880) üzenetére


leslien
nagyúr

mondtam h vegyél S7E... :DDD

akooos ; hidd el ha kapnál egy S7E tesztre akkor kiülne a D betű a homlokodra... ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19882) akooos válasza leslien (#19881) üzenetére


akooos
veterán

Dehát ő telefont akar venni ;] ;]

(#19883) Quqesz válasza legiaap (#19880) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Abban a gyorsaságban a játék optimalizáció is fontos szerepet játszik. Viszont így fehérben ez a htc olyan nagy átlagos semmi kinézetre, tucat előlap....meg a kávák oldalt alma vastagságú, ami nekem alapból nem tetszik.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19884) Quqesz válasza legiaap (#19880) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na itt a csávótol egy HTC10 vs G5 teszt és nézzétek meg a két kijelzőt. A HTC feketéje inkább szürke, és nekem a G5 színei is jobban bejönnek. Olyan fura a htc kijelzője.......

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19885) Quqesz válasza Quqesz (#19884) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Upsz tévedés, a csávó visszább veszi a G5 fényerejét....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19886) no more válasza legiaap (#19880) üzenetére


no more
addikt

Jah, gyorsan indítja a játékokat. QHD játékok vs 750p... Azért az is számít. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19887) Quqesz válasza Quqesz (#19885) üzenetére


Quqesz
nagyúr

némmá Nexus6P 2.0 snapi820-al

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19888) w333 válasza Quqesz (#19887) üzenetére


w333
félisten

Na ez kemény ... :Y :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19889) akooos válasza Quqesz (#19887) üzenetére


akooos
veterán

Ha valós, akkor megvan a telefonom.. G5 helyett simán bevállalom az S820-as 6P-t.

(#19890) w333


w333
félisten

Hát ez gyönyörű ... S6 is ilyen volt, szóval ezt nem javították :W

(#19889) akooos

Csak kérdés hogy vajon kb. mikor jön ? :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19891) legiaap válasza w333 (#19890) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mit mondtam anno, azt lehurrogtak hogy már pedig ilyen nincs.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19892) w333


w333
félisten

[link]

:DDD ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19893) zombinyul válasza w333 (#19892) üzenetére


zombinyul
addikt

Valami csodaszéo idomok. :))

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19894) w333 válasza zombinyul (#19893) üzenetére


w333
félisten

Bezony :D

Szerk.

Olvasom G4 topikot ... mi a fene van a telefonoddal ? (újraindulások) :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19895) zombinyul válasza w333 (#19894) üzenetére


zombinyul
addikt

Csak azt tudnám, mi a francért tettem offba. :D

Nem tudom, eddig úgy néz ki, hogy vagy a memóriakártyám zavarta be (kb. 1 éve használom, a G4 előtt egy Lumiába volt, de sose formáztam), vagy a hívásfelvevő alkalmazásom. Ma formáztam a kártyát, töröltem az alkalmazást, kapott egy HR-t, belecsavartam kb. 2 óra hívást, nem jelentkezett a probléma. Remélem holnap se fog, és nem HW problémám adódott (bár gyakorlatilag új a telefon).

De már kezd belőle elegem lenni, 3x volt szervizben, ha 4-edjére is vinni kell, kierőszakoskodok egy csereutalványt, mert nekem nincs időm rendszeresen 200km-eket utazni a szervizbe. Egyedül nevelem (pontosabban a szüleimmel) a másfél éves fiam, plusz sokat dolgozok, ez nem fér bele. Ha meg nem kapok csereutalványt, eladom a francba, és veszek egy iPhone SE-t, vagy egy 6s-t. Közel sincs már olyan rózsaszín köd mint anno, az összes bizalmam elvesztettem ez a telefon felé. Pedig ha valaki, én tényleg nagyon szerettem,mert tudásra nagyon ott van.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19896) w333 válasza zombinyul (#19895) üzenetére


w333
félisten

99% hogy az a hívás rögzítő alkalmazás miatt csinálta :K

Hmmm ... megértelek, ez már tényleg sok, azaz 3X szervizben :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19897) zombinyul válasza w333 (#19896) üzenetére


zombinyul
addikt

Egyszer beszédhangszórót cseréltek, egyszer alaplapot, hangszórót, kijelzőt, akksit, szinte mindent, majd rá egy napra kamerát. :D
Én is erre gyanakszom, bár több mint 3 hónapja használtam, eddig nem volt vele baj. Igaz, a meghülyülés előtt jött rá egy frissítés. Mindegy, ez a közeljövőben kiderül. :)

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19898) MartOOn


MartOOn
addikt

Tasker-bol magyarul hol lehetne kiokosodni?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19899) Aryon87 válasza w333 (#19896) üzenetére


Aryon87
félisten

+1
Én 2x voltam eddig szervízben, de ilyen bajaim nem voltak mint Zombinak. Nála mindig kiüt valami nyűg :D ;] ;]
1. alkalom kamerát cseréltek (hosszú történet hogy miért) 2. alkalommal meg forrósodással, gyenge akkuidővel, kijelző"beéégéssel" (igen, jól olvasod), esedékes keretrepedéssel és karcos kamerával mentem be. 2 nap alatt kompletten kicserélték, gyakorlatilag a teló váza ami régi.
Ami érdekes: mivel nekem is 505 gyártású mint Zombinak, nekem nem jött elő a bootloophiba, holott ő utánam lévő nap vette a telót, neki simán bebaxott a dolog. Valszeg a szervíz tud valamit, és annak fényében cserélték az alaplapom. De 100% esélyes voltam arra. Azóta annyit már kiderítettünk hogy az 505-ösök kivétel nélkül beleesnek a nyavalyába, de jóformán az 505. 507. 508 és 511 gyártásúak mindegyike.
Most 602-es a gyártás, kíváncsi vagyok ezzel mi lesz a szitu...
És lekopogom hogy ez az 1 fő probléma van a bőr hátlapok kopásán kívül és eddigi legjobb telóm :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19900) MartOOn válasza Aryon87 (#19899) üzenetére


MartOOn
addikt

Meg nem bírja a fogkrémet... :P

bocs nem lehetett kihagyni... :D

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.