Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) Quqesz


Quqesz
nagyúr

És szintén tőle:
S7 edge
Hogy is van az amoled beégése? Érdemes megnézni....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19352) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Juj ez gáz
Z5
lumia950xl

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19353) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nexus 6P második kör
[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19354) leslien


leslien
nagyúr

az idei év nem a Samsung és az LG nek lesz ítélve...
bár a Note 6 al még vissza hozható a Samsungnak...
Samsung galaxy s7 edge k gyenge lett a kamera.. olyan mintha a Htc One bukást idéznék elő...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19355) legiaap válasza Quqesz (#19350) üzenetére


legiaap
nagyúr

A legjobb amit valaha alkotott hatlap az LG-rol az a V10. Kurva jol nez ki es nem csuszik. En siman dobnam a femet az olyan hatlapert.

En az S7 activetol varok sokat. Remelem jon EU-ba es legalabb olyan jol fog kinezni mint az S6 active. Ha az sem lesz jo akkor a kovi nexus ja meg elotte az uj HTC amire erdemes varni.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19356) no more


no more
addikt

Bárki bármit mond, szánalmas ennyi pénzért a műanyag ház... Szégyen, hogy 2016-ban még létezik műanyag a csúcskategóriában.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19357) Quqesz válasza legiaap (#19355) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem is bejön a V10 hátlapja(fogtam már).
HTC figyelős milyen lesz.

No more
Nem mindenki szereti a fémet és azt is el lehet cseszni(tudod,mikor már a dobozban karcos volt az i5).

leslien
Ez nem jó hír :(

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19358) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A G5 "műanyag" rétegének oka:
The scratch test revealed the LG G5 is actually covered by a thin layer of plastic. This process of applying small color particles on metal surface is called microdizing and allows for hiding the antenna bands within the paint.

LG actually talked about this - the layer some consider as plastic is actually a rather thick ply of paint, so we think LG hasn't lied about the metal, nor has misled on the microdizing thing - the paint is indeed hiding the antennas.

So, the LG G5 is not that prone to bending, though you can easily bend the bottom because it's detachable. It does endure screen scratches up to a certain point, but the rear is a lot easier to scratch because it's actually paint.

Gsmarena

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19359) akooos válasza no more (#19356) üzenetére


akooos
veterán

De értsétek már meg, hogy NEM MŰANYAG! Fém, ami a festék miatt érződik műanyagnak!

Mi az, hogy gáz ennyi pénzt elkérni? :D Samu S4? 200-al nyitott annak idején... Ne legyünk már ennyire sznobok....

(#19360) legiaap válasza akooos (#19359) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mindenhol ugy hangoztattak, hogy full metal body. Ugyanigy reklamoztak anno a htc m8-at m9-et az iphone 5-tol felfele mindet es ha azt megfogtad akkor a femet fogtad. A vevoket igen nem erdekli hogy fem van a muanyag alatt, hanem az, hogy azt igertek es en is arra szamitottam, hogy fem lesz ott. Ez megvezetes.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19361) Quqesz válasza legiaap (#19360) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez így van! Autón is jobb ha lehelletvékony fényezés van, nem pedig normális festékvastagság a fémen...:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19362) legiaap válasza Quqesz (#19361) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ugylatom nem jott at amit irtam... :U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19363) no more válasza akooos (#19359) üzenetére


no more
addikt

Milyen S4-ről beszélsz? :U 2016 van. Az S7-et nézd, milyen anyagokból van összerakva. A Samsung is rájött, hogy mi kell a népnek. De, igen is gáz a műanyag a csúcskategóriában, ez nem sznobság, hanem átverés! Így még olcsóbb az egész telefont legyártani és még többet húznak le a szerencsétlenről, aki majd megveszi. Semmilyen minőséget nem kölcsönöz így az egész, hiszen már tapintásra irritálja az embereket.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19364) akooos válasza no more (#19363) üzenetére


akooos
veterán

Nincs értelme veszekedni veled. A telefon NEM MŰANYAGBÓL VAN, akkor sem ha fejreállsz :)

"Semmilyen minőséget nem kölcsönöz így az egész, hiszen már tapintásra irritálja az embereket."

Oké :))

Aki meg megveszi az valószínűleg azért veszi ezt, mert rohadtul leszarja, hogy szerinted mi a minőségi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19365) no more válasza akooos (#19364) üzenetére


no more
addikt

Egy tegnapi LG G5 unboxing and review. Ez a videó is csak megerősíti, hogy teszkós az egész telefon, pl. a kijelző szélein beszűrődik a megvilágítás, ráadásul olyan vékony a kijelzőt fedő üveg, hogy látszik a nyomáspont, ha megérinted a kijelzőt (hullámzik az a rész). Akkor rossz az illesztése az alsó modulnak (ahogy az várható volt)...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19366) Kasya


Kasya
nagyúr

Az S7 se uvegbol van, hanem fembol, csak epp uveg burkolatot kapott... :D Ettol meg mindenki az uvegre koncentral, nem a femre (ami csak a szegelynel tapinthato).
Ha a G5 muanyag boritast kap, hiaba a fem vaz, a tapintashoz nem nagyon tesz hozza...

En szeretem az eloxált fém telefont :)

(#19367) zack


zack
nagyúr

Elég nagy blama eddig az idei év. :U
Ha a HTC 10 is bukik, akkor elmondható, hogy két tavalyi modell ami állja a sarat... V10, és a G4.
Note 6 talán hoz valami változást, de eddig a 2016 minden gyártónak kapufa eddig.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19368) legiaap válasza zack (#19367) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg a nexus 6p is allja azert. Jo telefon az is az ara meg mar meg baratibb lett az idovel.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19369) #67656192 válasza no more (#19363) üzenetére


#67656192
törölt tag

A népnek lehet de én jobban örülnék az s7 hátán egy v10 hátlapnak.. :)

(#19370) legiaap válasza #67656192 (#19369) üzenetére


legiaap
nagyúr

En pont ezert varom az S7 activot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19371) w333 válasza zack (#19367) üzenetére


w333
félisten

HTC 10 jó lesz az majd meglátjátok ! :K

Nekem egyelőre a szifon 6S és N6P ezen kívül semmi nem jöhet szóba :o

De ha a HTC -t is elb*szák akkor jön a szifon 6S vagy kivárom a 7-t !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19372) Quqesz válasza legiaap (#19362) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Csak szekáltalak, értem mire gondolsz(ha még nem is értek vele egyet)..m ;)

Én azért megfogdosom előbb mint elásnám, majd ott kiderül. Amúgy sem szeretem a rideg fém érzetet....

no more
Azért nézd már meg a srác videóját, az S7 hátlapi üvege egy kulcstól már úgy karcolódik, mint ha műanyagból lenne. Tuti nem majom üveg.....az sem minőség...

MI5 fincsi! Puremobilnál elvilag van is raktáron 130e forintocskáért.......meggondolandó, én is szemezek vele. Lesz majd vmi kerámia hátlapos is ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19373) no more válasza w333 (#19371) üzenetére


no more
addikt

Tessék, külön neked! :P Magyar Sáomi Mi5 teszt!

Valami csodaszép ez a telefon! :Y

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19374) Quqesz


Quqesz
nagyúr

G5 vs S7 edge speed test

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19375) no more válasza Quqesz (#19374) üzenetére


no more
addikt

Pont most néztem meg én is! :D Rohadt jó a multitaskingjuk! 3 játék (köztük a San Andreas) + sok app, még FB is és semmi sem tölt újra!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19376) Quqesz válasza no more (#19375) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sokat javult a samu, végre ráfeküdtek a multitaskingra :))

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19377) akooos válasza Quqesz (#19374) üzenetére


akooos
veterán

Jó lenne egy S820-as Samu mellé rakni az LG-t. Vagy több S820-as telefon mellé. Grat a Samunak, hogy végre elérték azt a szintet amit az LG a G2-vel 2011-ben ;] ;]

Viccen kívül, nem számottevő a teljesítménybeli különbség... de ha már korábban a minőségről volt szó... Hát hogy néz ki az S7, hogy csupa kosz meg ujjlenyomat? Ez minőségibb így, mint a műanyag bevonat? :D

(#19378) Quqesz válasza akooos (#19377) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Reméljük lesz még ilyen teszt. Viszont az exynos most nem gurított akkorát, mint a snapi. Érdekes viszont, míg a G4 vs S6 esetében a samu app megnyitása gyorsabb volt és a multitasking lassabb, addig most a multitask ega és az app megnyitás lassult. De sztem ezek annyira kicsi különbségek, hogy kár ezért lehúzni bármelyiket is.

Hátlap
Az látszódott a srác videójában, hogy jobban karcolódik mint elöl és hát a bálnazsír szép bevonatot képez az üvegen, no meg jobban csúszik(főleg nyáron ha izzad az ember tenyere), ami miatt majd sokan műanyag tokot vesznek rá. Amúgy nem értem én ezt a bevonat hisztit..........nem láttam még igazi fém hátlapot(ami azt jelenti, nincs lefestve), akkor meg miért is....de ettől szép a piac, mindenki azt vesz amit akar.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19379) #67656192 válasza legiaap (#19370) üzenetére


#67656192
törölt tag

Vissszasírom a sebtapaszt ez a sok szar zsírmágnes üveg helyett..
Soha nem akar ideérni a dbrandtől a kamubőr fólia.

[ Szerkesztve ]

(#19380) Quqesz


Quqesz
nagyúr

g5 drop test
s7 és i6s drop test

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19381) w333 válasza no more (#19373) üzenetére


w333
félisten

No igen ... ezt kifelejtettem :B

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19382) Quqesz


Quqesz
nagyúr

i7 kiszivárgott tok

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19383) Aryon87 válasza Quqesz (#19374) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez jobban érdekelt mint az S7-el valo osszevetes.
A videoban a G4 tuti buheralt, vagy valami, mert betolteskor soha nincs ilyen, kiveve a gyari visszaallitaskor/gyalulasos telepitesnel, valamint nalam a youtube sose toltott ennyit...

G4 vs G5 speed test

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19384) MartOOn válasza no more (#19365) üzenetére


MartOOn
addikt

Sajna ez a G5 ebben a formában hatalmas kapufa. Megfogdostam ma előben plusz néztem videokat is róla...
Hogy fogalmazzak finoman... A G4 es a V10 utan ez egy sz@r... Piece of shit... Egyszerűen nem tudom h képzelte ezt az LG? Ez Flagship? Mivan? G4 lite young mini-nek is gáz lenne minőségben. Biztos jó az alap ötlet de a kivitelezés kettes alá... Köszönjük LG, leulhetsz... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19385) w333 válasza Quqesz (#19382) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... kamerára biztosan szépen ráfeküdnek ! :K

(#19384) MartOOn

S7 -t színvonalát szerintem meg sem közelíti (anyaghasználat + dizájn) :(

Hol tapiztad meg ? :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19386) Aryon87 válasza no more (#19365) üzenetére


Aryon87
félisten

Az a G5 az vagy egy tesztpeldany, vagy nemtom, de van hiba rajta boven. Kamera melletti pup valami. Modul illesztes hiba, kijelzo fenyszivargas.
Kivancsi vagyok a MA tesztre, mikent lesz velemenyezve.
Az a fekete V10 valami baromi gyonyoru 😍

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19387) leslien válasza MartOOn (#19384) üzenetére


leslien
nagyúr

sajnos ez van megit elindulnak a lejtőn...
más ;
voltam a MM ban és csináltam képet a N6p+ zsebből S7E
hát azt a elégedett mosolyt ami volt a Huawei - s promóter arcán... és igaza volt úgyhogy csendben elballagtam.... :(((

#19385 w333 ; nem itthon, Anglia...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19388) w333 válasza leslien (#19387) üzenetére


w333
félisten

Hát igen ... én is megcsináltam ugyan ezeket a képeket és az a N6P durván jó kamerában ... a szinon 6 telefonom a nyomába sem érhet :N

Van egy olyan érzésem hogy neked G5 helyett N6P lesz ? :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19389) Quqesz válasza w333 (#19388) üzenetére


Quqesz
nagyúr

N6P-hez csatlakozom, nekem is bejövős. Én is nyomkodtam MM-ben, és jó. Most már csak a P9-re leszek kíváncsi.

leslien
Hmmm akkor sajnos a samunak sem jött össze minden....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19390) leslien válasza w333 (#19388) üzenetére


leslien
nagyúr

nem mert akkor már vettem volna... inkább Htc vagy opo3 talán Note 6...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19391) MartOOn válasza w333 (#19388) üzenetére


MartOOn
addikt

N6P már öreg neki... D :P

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19392) w333 válasza MartOOn (#19391) üzenetére


w333
félisten

Jah ... :DDD

N6P mikor a Droid 8.0 frissítést megkapja, az S7 még a 7.0 -t fogja várni ;]

Talán a HTC és az LG akik viszonylag gyorsan kidobják a frissítéseket, a Samunál pedig rajta ülnek 5-6 hónapot majd a jó és gyors + smooth Droidot meggyalázzák és mikor már jó sz*r akkor kiadják :(

Különben figyeljétek meg az új Android N -t az S7 tulajok majd az S8 megjelenésével fogják megkapni, ez S6 -ál is kb. így volt közben Build szám alapján kiderült hogy már Január közepén készen volt a frissítés, csak ugye várták az S7 bejelentését ... ez szerintem simán öngól ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19393) leslien válasza w333 (#19392) üzenetére


leslien
nagyúr

snap 810 miatt nem veszek N6P...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19394) w333 válasza leslien (#19393) üzenetére


w333
félisten

Mi a baj vele ? :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19395) leslien válasza w333 (#19394) üzenetére


leslien
nagyúr

tudom előre a válaszod h rev. 2.1 bla bla... ;]

snap 820 alatt nem adom... ;)

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19396) w333 válasza leslien (#19395) üzenetére


w333
félisten

Én meg már úgy vagyok vele első az Optimalizáció és második a Hardver ez a fontossági szempont, mert hiába van S820 ha az optimalizálás kuka ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19397) leslien válasza w333 (#19396) üzenetére


leslien
nagyúr

várjuk meg a Htc t... egyébként ezt honnan veszed h kuka?!...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19398) w333 válasza leslien (#19397) üzenetére


w333
félisten

HTC az más ... LG, Samu, Huawei, nincs meg bennük a Nexus smoothság ! :(((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19399) SybenX válasza w333 (#19398) üzenetére


SybenX
őstag

LG-ben pedig megvan.Most tértem át N5-ről G4-re és ugyanolyan smooth mint a nexus.

(#19400) zack válasza w333 (#19398) üzenetére


zack
nagyúr

Volt Nexus...G4 hozza azt a gördülékenységet, szóval nem tudom mi alapján írod. :U
Kicsit "pattogósabb" a Nexus, de nincs is semmi rajta szoftveresen, csak a szűz droid.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.