Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19051) Quqesz válasza w333 (#19033) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ebben igazad van, ha meg akar venni vki egy készüléket és bemegy egy boltba, akkor első körben az lesz a mérvadó benyomás. Aztán bármennyit is utána olvasol a szálka ott marad.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19052) no more válasza w333 (#19048) üzenetére


no more
addikt

Asszem iOS8 volt rajta. Én arra gyanakodtam elsőre, hogy a töltő volt rossz és ezért hülyült meg a telefon. Persze volt rá feltelepítve minden hülyeség, bohóckodtak vele gondolom, de iOS-nél még nem hallottam ilyenről, hogy app belassítja a telefont... Lehet gyári hibás volt, franc tudja. De poén volt szívni a vérüket a fórumon. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19053) MartOOn válasza Kasya (#19047) üzenetére


MartOOn
addikt

nekem a sony jobban bejott ezen a teszten de ezek szewrint nekem van hozza mas szemem.
viszont ami a kezemben van edge abban is sony van de nem vagyok elajulva tole... sztem meg az s5 is jobb volt tokeletes fenyviszonyok kozott. de a g4 ami elotte volt nekem az tutko. viszont keves fenynel, zart terben, neon fenynel meg remekel. mar az eddigiekhez kepest. ezt a raw-osdit meghagyom a fotosoknak en a "nagy" gepemen se hasznalom.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19054) w333 válasza Quqesz (#19051) üzenetére


w333
félisten

Igen ... ezért is mondom hogy fentartásokkal kezelem a dolgokat nem fikázás !

Csak ahogy te is mondod a szálka benne van az emberben, na de majd valami ismerősnek biztosan lesz ilyen telefonja amit megtudok majd nyomkodni és akkor normális mérvadó véleményem is lesz róla :K

Páromnak S4 (i9506) van az erősebbik Snapi 800 -s verzió és komolyan mondom hogy szinte tökéletes, nem nagyon van vele semmi gond pedig lassan már 2 éves, az akku is elég jól bírja, a kijelző sincs beégve (ok a multitasking kuka) de a rendszer komolyan mondom hogy jó (pedig 5.0.2 van rajta) lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen a Samsungokkal és mindig kifogok valami sz*rt :B

(#19052) no more

A töltő bekavart ... már nem emlékszem hogy milyen telefonnal de nekem is volt ilyen hogy ha töltőről nyomkodtam akkor megvolt hülyülve, most a gyerek néha szoktam látni hogy töltőn nyomkodja de még nem panaszkodott semmi ilyesmire, de holnap letesztelem én is töltőn nyomkodva ! :D

Az is benne lehet hogy gyári hibás volt ... én a kiállított Sony telefonoknál találkoztam hasonlóval pl. megnyitottam az Appdrwaert és egyből előjött bal oldalról az a Sony menü ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19055) CJ4567 válasza w333 (#19054) üzenetére


CJ4567
veterán

Én gépemnél fogom ki az antituning alkatrészeket bár a VGA elég jól tuningolható most :)

No Sana No Life

(#19056) w333 válasza CJ4567 (#19055) üzenetére


w333
félisten

Én meg szinte mindig belenyúlok a sz*rba ... nagyon ritka az olyan amit elsőre megveszek és hogy jó is legyen, egér vagy billentyűzet aztán router majd a 70k -s monitor, vagy bármi ami elektronikai cikk ... egyik sem volt jó elsőre (vagy csak ritkán), másnap vittem is vissza és csere, de lehet hogy csak velem van ez így :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19057) no more


no more
addikt

Szerintem meg mindenki telefonja jó, ami hulladék az az Xperia SP!!! Azután még a médiás i5s is tökéletes volt! :DD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19058) w333 válasza no more (#19057) üzenetére


w333
félisten

Pedig én annak idején nagyon rá voltam kattanva ... de végül a Moto G mellett döntöttem ami a ami napig megvan és tökéletes az 5.1 GPE rommal, néha szoktam nyomkodni valamilyek nap megnézem és már több mint 2000 óra Uptime volt benne és tökéletesen tette a dolgát semmi lassulás vagy hasonló ... :N

Sajnálom eladni mert tényleg jó ... főleg navigációra használom :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19059) legiaap válasza no more (#19052) üzenetére


legiaap
nagyúr

Megesik az ilyen a 6S plusszomon is van neha ilyen anomalia. De nem volt meg olyan telefonom amin ne lett volna.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19060) Quqesz válasza w333 (#19054) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nekem a G2 ilyen. Most lesz 2 éves és semmi baja, rendesen pörög a mai napig. Szerelő nem látta még. Asszony nyúzza és most van uptime 780h-nál. Még a snapi800 a mai napig megállja a helyét.

MartOOn
Ha van kedved rakj fel képeket,kíváncsi vagyok. Nem lehet az olyan vészes az a kamera nappal.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19061) w333 válasza Quqesz (#19060) üzenetére


w333
félisten

+1 kollégámnak is G2 van és még mindig simán gyors és jó ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19062) MartOOn válasza Quqesz (#19060) üzenetére


MartOOn
addikt

Ezeket zsebből elokapva a gyorsinditassal lőttem : [link]

Majd lövök még de hát finoman szólva is... Fosikak...

Más : mobilarenanak van rss csatornaja? Beallitanam az edge hircsatornara. :)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19063) Quqesz válasza MartOOn (#19062) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Megértem a véleményed, jobbra számítana az ember. Viszont talán ezt még szoftveresen lehet javítani....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19064) MartOOn válasza Quqesz (#19063) üzenetére


MartOOn
addikt

Remélem is. Mert ez így visszalepes. Nem akarom a htc ultrapixelehez hasonlitani, mert a fokusz sebessege brillians es lenyugozo meg sotetben teljesen vállalható kepeket csinal csak most úgy érzem atestek a ló másik oldalara mert most meg a nsppi képek mentek vissza legslabb 2 generaciot janem 3at. Na ide kellene a dupla kamera. Legyen ez mert nagyon jo meg legyen mellette egy 16-18-21 megapixeles a szep időkre.

Rss: akarmilyen magyar rss oldalt irok be neki azt mondja ez nem rss oldal...

Pl: http://www.vezess.hu/forma-1/?utm_source=laphu&utm_medium=rss_box&utm_campaign=laphu_rss_box

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19065) w333 válasza Kasya (#19046) üzenetére


w333
félisten

Tuti nem a rendszer miatt, hanem valami program kavart be neki

Most olvasom S6 topikban ... Link és Link, lehet valami szoftveres hiba :F

Nem fikázás, csak gondoltam bedobom a közösbe :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19066) w333 válasza w333 (#19065) üzenetére


w333
félisten

Savvo kollégának linkeltem S7 Edge topikban, nem akarom azt írni hogy cseréltesse ha van rá lehetősége (mert megint azt fogják sokan gondolni hogy fikázom a telefont) valaki figyelmeztesse helyettem, mert lehet hogy tényleg valami hw hiba (gyári hibás) így jobban jár ha cserélik míg van rá lehetősége, mert a szervizben csak szétgányolják az egész telefonját (de ezt ti is tudjátok) ! :R

XDA topikban is írnak róla ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19067) Aryon87 válasza w333 (#19065) üzenetére


Aryon87
félisten

Ilyenkor orvendek hogy a G4el nincs semmi gond, mert ezt egy rablanc eseteben igencsak hajtepo tud lenni, de azert egy ilyen arkategorias telefon eseteben nem lenne szabad elofordulnia, legyen az akarmilyen marka. ;]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19068) Kasya válasza w333 (#19065) üzenetére


Kasya
nagyúr

Lehet a XEU rom áldása? Vagy csak szerencsés vagyok? :D

(#19069) Quqesz válasza Aryon87 (#19067) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Azért G4 esetében is ott van a bootlop-os hiba, de szerencsére nagyon minimális eset fordult elő még eddig(lassan egy év alatt).

w333
Sajna vmi gyártási hiba lehet, reméljük nagy szában nem fog jelentkezni a samu esetében is. Nekem asus tab csinálta az újraindítást, aztán a végén olyan sűrün, hogy szervíz lett(szlovák Nay-ban vettük). Alaplapcsere volt és azóta semmi baja. Csak az 119€ volt...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19070) MartOOn válasza Aryon87 (#19067) üzenetére


MartOOn
addikt

Tenyleg? Es a magától repedo ház? Ertem en h csak parunkat érintett (még) de azért eleg ciki nem a g3 utan ismet elkovetni ugyanazt a bakit. Örültem h talatam egy telot amit jo volt hasznalni aztam neszebammeg szetesik a semmitol. Mit mond a róka?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19071) Kasya


Kasya
nagyúr

Exynos vs Snapi .. ha meg nem volt.

[ Szerkesztve ]

(#19072) Stauffenberg válasza MartOOn (#19070) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem lassan el kéne kezdeni vezetni egy statisztikát, hogy hány embernél jelentkezett hajszálrepedés a házon. Meg hány embernek hullott atomjaira tőle a telefon.

Név....................Repedés?.....Szétesett?

Stauffenberg.......Nem.............Nem
MartOOn............Igen..............NANÁ

(#19073) Kasya válasza Stauffenberg (#19072) üzenetére


Kasya
nagyúr

G3? nekem is repedt alul/felul, de nem foglalkoztam vele. :D
Mikor a kijelzom beegett, csereltettem azt is, ha jol emlekszem.

Mas:
Errol a hulye approl hallott mar valamit? Most linkeltek linkeltek nekem... Elvileg kockulini kell csak es ezzel keres penzt az ember :U Az ilyenekben nem hiszek :D

(#19074) Quqesz válasza Stauffenberg (#19072) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Quqesz....nem.......nem

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19075) Stauffenberg válasza Kasya (#19073) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem G3, hanem G4 a szóban forgó készülék.

Volt már 2-3 ember aki jelezte a G4 topikban, hogy megrepedt a ház az infraport mellett. Nyilván az idő előrehaladtával ez a szám nőni fog, de jó lenne tudni, hogy ez mennyi embert érint. Meg ugye ezen a csoporton belül is mennyien vannak, akiknek teljesen atomjaira széthullott a ház, ebből eddig egyet ismerünk, pont az imént jelezte ismételten. :)

[ Szerkesztve ]

(#19076) Kasya válasza Stauffenberg (#19075) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem volt tiszta. G3-ra gondoltam...
Akarhogy is, de G5 eseten mar nem lesz ilyen gond :N

(#19077) Aryon87 válasza MartOOn (#19070) üzenetére


Aryon87
félisten

Enyem julius ota van meg. Bootloop hiba nincs meg, pedig jonehanyszor inditgatom ujra.
Esett is parszor a telo, repedesnek meg nincs jele, bar a mikrofonoknal latok fenytorest keresztbe, ha a feny fele tartom, de nem repedes (nemtom leirni ennel jobban, fotozni meg lehetetlen, G3 kameraja megbolondul, mindig moge fokuszal a vekonysag miatt), remelem nem annak az elojele. Ha az lesz, szerviz :)
G3 eseteben ennyi ido utan tomegesen repedt a haz, es ha jol tudom az akksi is megadta magat jonehany usernel.
Parom G3-ja repedessel es kijelzoelvalassal megy szervizbe hamarosan.
Meg is lepodtem, hogy egy kis repedessel azonnal elpasszoltad a telot, pedig szervizelhetted volna, hisz elegedett voltal vele. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19078) MartOOn


MartOOn
addikt

Szerintetek engem mennyire érdekel hogy az en g4-em volt 1 a tizezerbol ami megrepedt? Semennyire. Ha az lg-nek nem lenne multja ilyen tekintetben akkor talan azt mondanam h nah hát előfordul. De van neki es nem kicsi. Az hogy nem pont a g4-et érintette (még) tömegesen ez a problema az mit is jelent? Semmit. Az en szemszögembol min is valtoztat az hogy "csak" 2-3 ember volt meg ezen aforumon akivel ez megesett? Semmin. Az hogy nem vartam meg mig szetesik. Bocsika. Idezhetnem a media marktot. Hulye azert nem vagyok. Persze h eladtam addig amig lehetett. En nem husegre vettem es nem újonnan garanciaval. 2 hetes volt papirok nélkül. Ez látszott az árán is. Ezert vettem meg. Es bar tetszik a marka g4 is egy nagyon jó telefon de ez most nem esett jól. De szoljatok ha ez furcsa lenne barkinek is.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19079) no more válasza w333 (#19058) üzenetére


no more
addikt

Jah, az M7-em is ketyegi már a 2500 órát, ezért nem akarok venni mást Androidból, csak HTC-t. Túlságosan megbízható kis dög. :D A Moto G rohadt jó kis széria az biztos. + pont ugye a Stock Android!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19080) no more


no more
addikt

Az anyját, ez rohadt jól néz ki!!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19081) w333 válasza no more (#19080) üzenetére


w333
félisten

Bezony ... nekem is nagyon tetszik, kamerára leszek kíváncsi ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19082) Kasya válasza no more (#19080) üzenetére


Kasya
nagyúr

A kava meretet tovabbra se ertem...
Ettol fuggoen tenyleg jol nez ki. Ilyen lesz?

(#19083) MartOOn válasza no more (#19080) üzenetére


MartOOn
addikt

remelem tenyleg ok gyartjak az idei nexusokat es ehhez fognak hasonlitani. :)

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19084) no more válasza Kasya (#19082) üzenetére


no more
addikt

Milyen káva?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19085) Kasya válasza no more (#19084) üzenetére


Kasya
nagyúr

Foleg alul a szegely.

(#19086) leslien


leslien
nagyúr

nem olyan rossz a S7 edge kamera....

MartOOn ; volt h a G4 jobb képet csinált igen, de egyébként most már kezdek a S7 javára oda adni a voksot..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19087) MartOOn válasza leslien (#19086) üzenetére


MartOOn
addikt

háááát...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19088) Stauffenberg válasza MartOOn (#19078) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Szerintetek engem mennyire érdekel hogy az en g4-em volt 1 a tizezerbol ami megrepedt? Semennyire."

Őszintén? Engem sem, semennyire. Ellenben nem először nyilatkoztatod ki tényként, hogy a G4 márcsak egy ilyen magától teljesen széthulló telefon.

Első nekifutásra nekem is egy hálózati hibás példányt sorsolt a szerencse, de a kilátásba helyezett fikahadjárattal megvártam, hogy ez tömeges probléma-e. De a Nexus 7 esetében is kifogtam egy olyat, aminek gyengébben muzsikált az akkuja az átlagnál, de mivel mások nem ezt tapasztalták, azzal sem hakniztam körbe a fórumokat, hogy a Nexus 7 üzemideje fosh.

Persze nekem mindegy. Én nem mondtam, hogy ne fikázd a G4-et ott ahol csak tudod, engem ez semmilyen módon nem érint érzékenyen. Csak feltettem egy keresztkérdést, hogy amúgy tudjuk-e mennyire tömeges jelenség ennek a hajszálrepedésnek (meg természetesen ennek folyományaként biztosan jelentkező teljes széthullásnak) a megjelenése.

(#19089) Quqesz válasza Stauffenberg (#19088) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szóval nem érti miért fikázzák az S7-et és fel van háborodva, de egy széthulló xar a G4...LOL

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19090) Stauffenberg válasza leslien (#19086) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én mondtam már eddig is, hogy semmi baj az S7 kamerájával. A JPEG hangolása kicsit nyomibb, mint az S6-nál, de RAW-ban (ahogy vélhetően a DxO is tesztelte) egyszerűen pazar.

Párszor már visszakérdeztem a fikázóknak, hogy magyarázzák el mit látnak a kamerában visszalépésnek az S6-hoz képest, de nem akaródzik normálisan megfogalmazni senkinek. Szarabb és kész, mert csak.

(#19091) legiaap


legiaap
nagyúr

Na mi van most Marton van a teriteken
:DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19092) Kasya válasza Stauffenberg (#19090) üzenetére


Kasya
nagyúr

Egy visszalepes van az S6-hoz kepest, az pedig a jpg tomorites. Azonban ez sem feltetlen hatrany. Hogy miert is:
- Nagyitas nelkul, a kepet nezve erosebb az elesites, reszletgazdagabb hatasu kepet kapok.
- Belanagyitva hamarabb szetesik a kep, tul pixeles lesz.

Szoveg fenykepezesenel a betuknel lehet feher "korvonal" bizonyos esetekben. Ez bar volt S6-nal is, itt bizonyos esetekben erosebb hatast kelthet (kicsit sotetebb kornyezetben).

Ami katasztrofa, az a szelfi kamera szoftveres torzitasa (arc nyujtas).

(#19093) Stauffenberg válasza Kasya (#19092) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én is ezt mondtam már az első tesztfotóknál. A JPEG élesítést túltolták (de lehet ezen még javítani), minden más szempontból jobbnak tűnik. Nekem főleg a képzaj tetszik, nem feltétlenül van belőle látványosan kevesebb, de a karaktere sokkal kevésbé zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#19094) MartOOn válasza legiaap (#19091) üzenetére


MartOOn
addikt

ma engem dobott a gép... :) ez van. nem baj mar el is felejtettem a g4-et. jo arban vettem majdnem annyiert is adtam el. azon a kis hajszalrepedesen kivul makulatlan volt.
allitolag holnap mar lesz g5 a bemutato termekben carphone-nal. kar hogy ki lesz kotve a demo darab es igy nem tudom csekkolni hogy milyen lett a modularis resz. mennyire stabil. sajnos meg itt sem adnak hozza semmilyen modult ajandekba. "csak" egy b&o fulest. az is 150font de a modulnak sztem jobban orultunk volna.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19095) w333 válasza Stauffenberg (#19090) üzenetére


w333
félisten

Már rég nem hiszek a DXO -nak ... szerintem ezek az eredmények úgy születnek hogy melyik telefon mennyit támogat, nem pedig a tényleges eredményét.

Az a pudvafos Xperia Z5 mit keres a Top 3 -ban ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19096) legiaap válasza w333 (#19095) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kicsit gyanus, hogy sok a csamcsung a toppban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19097) MartOOn válasza legiaap (#19096) üzenetére


MartOOn
addikt

jah. hamar g4-eztunk annak is jobb alapbol automatan a kameraja. tuti a profi modbol ki lehet hozni az s7-bol is olyan kepeket de erre kepes a g4 is. szoval sztem is igencsak "megtamogatott" teszt volt ez.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19098) Kasya válasza Stauffenberg (#19093) üzenetére


Kasya
nagyúr

Valoban. Igy akkor megerositettuk egymast :D

A szelfit meg remelem javitjak, mert kedves parom egy ufo rajta. Inkabb nem is hasznaljuk. :DDD

(#19099) Stauffenberg válasza w333 (#19095) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A zavart általában az jelenti, hogy sokan nem tudják használni a DxO eredményeit (vagy nem értik, félreértik). A DxO megmér bizonyos paramétereket laborkörülmények között, ezeket a méréseket érdemes a helyükön kezelni, mert a gyakorlati (és emiatt szubjektív tényezőkkel teli) tapasztalat mást mutathat.

BTW nem védem a DxO-t, simán megeshet, hogy a mobilkamerák tesztjében ott van némi szponzori behatás, de például a rendes fényképezőgépek szenzorainak mérése egzakt számokkal történik, melyek laborkörülmények között reprodukálhatók normál mérési hibahatáron belül.

(#19100) w333 válasza Stauffenberg (#19099) üzenetére


w333
félisten

Persze nyilván ... ezek gépi adatok (de szemre akkor sem jó a Z5 képei) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.