Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19301) MartOOn válasza no more (#19295) üzenetére


MartOOn
addikt

Szép. Csak jo is legyen. Elore félek az ujabb ultrapixeltol... 12millio ultrapixel... A'la htc... De reméljük tanultak a múltból.

Nexus-htc parosrol van vmi új hir/info/pketyka?

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19302) s3nsitivity válasza MartOOn (#19301) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ha szigorúan vesszük akkor az S7-ben is egy féle UltraPixel van. :K
Sőt ezt a Samsung is megerősítette amikor pofátlanul rákérdeztem. :DDD

Én nagyon bízok bennük, sajnos most szükséges a dual sim de ha eddig nekem nagyon bejön a 10.. Remélem lesz dual variánsa is és akkor valószínűleg beszerzek egyet. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19303) MartOOn válasza s3nsitivity (#19302) üzenetére


MartOOn
addikt

Meg is van az eredménye... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19304) akooos válasza no more (#19295) üzenetére


akooos
veterán

Gyönyörű lenne, a home gomb nélkül (nekem) :(

(#19305) Quqesz válasza w333 (#19293) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az, hogy a I6S plus-ban nagyon jó az ois ez értem, de hogy a többibe felesleges...nos vegyél elő egy ois nélkülit és rájössz,tök mind1 milyen van benne KELL! Pont az előbb kameráztam kint egy G3s-el és abban nincs ois...nos minden egyes remegést szépen felvett nem úgy mint a G4.....

HTC 10
Szépnek szép, csak ne legyen home gomb, meg kiálló kamera :W

legiapp
Ja, van benne optikai csalás rendesen! Oldalról vékonynak tűnik, de a hátlapnál a széleken van lecsapás. Olyan mint a G4: oldalról vékonynak tűnik, de alulról látszik az íves hátlap optikai csalása.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19306) Quqesz válasza Quqesz (#19305) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nos a gsmarena oldala szerint a HTC M10 romániában 740€-ra lett beárazva......erős kezdés lenne...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19307) s3nsitivity válasza Quqesz (#19306) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az S7 Edge 800€ -val kezdett, korrekt a 740. :K

Már ha a 4/128-ról van szó. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19308) Quqesz válasza s3nsitivity (#19307) üzenetére


Quqesz
nagyúr

De nem az S7 ellenfele???

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19309) s3nsitivity válasza Quqesz (#19308) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem igazán hiszem, hogy lesz 10 Prime/Edge/Plus/Lópikula így a High End ellenfele. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19310) Quqesz válasza s3nsitivity (#19309) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor viszont a G5 is az ellenfele, ami 699€.....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19311) s3nsitivity válasza Quqesz (#19310) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Modulok nélkül. :D

De az G5 az S7/S7E-nek is ugyan úgy. :K

Szerintem ez a G5 amúgy kibaszás..
Modulok nélkül kb semmi extrát nem nyújt, a modulok meg plusz pénz..

És még csúnya is szegény. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19312) Kasya válasza s3nsitivity (#19311) üzenetére


Kasya
nagyúr

En azt sajnalom, hogy nem nagyon vannak igazan jo modulok hozza. Egyedul a dac tetszik, de az is erdekelne, hogy mennyivel merit jobban es mennyivel jobb a gyarinal.

(#19313) no more válasza legiaap (#19300) üzenetére


no more
addikt

Ívelt a hátlapja, szóval a széleken szuper vékony, középen meg néhány mm. Ez mindig is ilyen volt az M szériánál. Nagyon ergonomikus, belesimul a tenyérbe.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19314) legiaap válasza no more (#19313) üzenetére


legiaap
nagyúr

Kivancsian varom. Tetszetos a formaja, meg a htc felulete is eleg letisztult. Stock droid utan a kovi ami tetszik. En csak attol felnek ha beruhaznek egyre, hogy meddig lesz tamogatott a telefon. Allandoan csod szelen all a ceg. Mi van ha bezarjak a kaput azt nem jonnek majd az updatek. Ha mondjuk nexus lenne annak jobban orulnek. Ugy mar nem aggodnek.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19315) no more válasza legiaap (#19314) üzenetére


no more
addikt

Azt nem értem, miért nincs marketing. Persze, lóvé... de ennyi? Egy hülye focimeccsen kint van egy M9 kép, az még senkinek sem fogja felkelteni az érdeklődését. A HTC sok embernek a mai napig egy ismeretlen gyártó. Egy ismerősöm (aki történetesen S4 user lány) ezt mondta az M7-emre: "Hát, tényleg szép, de noname. Csak az iPhone meg a Samsung a telefon". Innentől hiába gyorsabb hatszor az M7 mint az S4, akkor sem jó. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19316) Quqesz válasza no more (#19315) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ilyen ismerőseim nekem is vannak....jaj! :W

s3nsytivity
Igen S7 elenfél is. Eddig úgy hírlik van ahol a kamera modul, van ahol egy plussz aksi kerül a dobozba még. Valami remélem itthon is lesz(kamera modulnak örülnék). Amúgy a szabványt nyílvánossa tette az LG, hogy más is tudjon modult készíteni a telefonhoz.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19317) s3nsitivity válasza Quqesz (#19316) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nekem csak voltak... ;]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19318) legiaap


legiaap
nagyúr

Na ma nyomkodtam haverom S8-eset. Hat nem az en vilagom es meg finoman fogalmaztam. Kb. fel orat volt a kezemben de az ido alatt olyan ganyes lett, hogy megertuk lepucolni pedig kezet mostam elotte. Mindig van a zsebeben egy szemuvegtorlo. Ez a telefon ordit a tokert vagy korbefoliazasert. A masik dolog, hogy csunyan beakadt egy-ket helyen. Telefonkonyvnel, uzeneteknel illetve a tarcsazonal csunyan akad es eltelik 2-3 masodperc mig betolti. Akadas gorgeteskor van. A youtube is megadta magat egyszer. Szoval ezek miatt nalam nagyon nem jatszana. A dupla home gombos kamera inditas meg a gyors fokusz tetszik, de a kepek minosege mar nem. Tulelesit nagyon de ugy hpgy meg a telefonon is latszik. Azt eddig is tudtam, hogy nagy kijelzon nagyon latszik az elesites, de hogy telefon kijelzojen is na az mar brutal.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19319) w333 válasza legiaap (#19318) üzenetére


w333
félisten

S8 ? :Y hol jártál te ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19320) legiaap válasza w333 (#19319) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ja haver mar a jovo evit teszteli...:D
S7 akart amigy lenni.
:B

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19321) Quqesz válasza w333 (#19319) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Most vagy elírta, vagy a Gionee S8 volt az alany...

Akkor az első, viszont akkor gáz.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19322) Kasya válasza legiaap (#19320) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ott akkor valami nagyon nem stimmel.

(#19323) legiaap válasza Kasya (#19322) üzenetére


legiaap
nagyúr

S6-nal is ugyanezeken a helyeken volt lagg, szoval ez optimalizalas hianya.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19324) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Most nem tudom sírjak v nevessek
G5 reklám

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19325) akooos válasza Quqesz (#19324) üzenetére


akooos
veterán

Szerintem marha jó. Szeretem a kirívó dolgokat. Ez legalább kellően felhívja az ember figyelmét :D

(#19326) béna szőke


béna szőke
újonc

Sziasztok! Segitségre lenne szükségem.ma vettem egy samsung s7 edge telefont,és a feloldómintát el is felejtettem :W tudnátok rá megoldást?

(#19327) Weeman1 válasza béna szőke (#19326) üzenetére


Weeman1
veterán

Factory reset.

Xiaomi 11T Pro

(#19328) béna szőke válasza Weeman1 (#19327) üzenetére


béna szőke
újonc

Probáltam keresni a neten,azt irják a többi samsungra,hangerő gomb halkítót kell nyomva tartani,és a be ki kapcs.gombot,de nem reagál.másik gombot kell nyomnom?

(#19329) Kasya válasza béna szőke (#19328) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kikaocsolt állapotban...Hangerő fel + home gomb + bekapcs gomb egyszerre nyomva hozza be a menut.
Ott válaszd a factory resetet.

(#19330) béna szőke válasza Kasya (#19329) üzenetére


béna szőke
újonc

Köszi,sikerült :K

(#19331) no more


no more
addikt

Másnak is rohadt gyors lett a Messenger? :DDD Mi történt ezzel?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19332) Aryon87 válasza no more (#19331) üzenetére


Aryon87
félisten

Nalam mindig is gyors volt ;]
Persze a korabbi telojaimon azert nem (SE LwW, SP :D )

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19333) no more válasza Aryon87 (#19332) üzenetére


no more
addikt

Ahogy hozzáérsz valamelyik beszélgetéshez, egyből be is tölti. Ha legörgetsz a legaljára is, akkor is azonnali érintésre ott van. Ez most olyan "ART" cucc lenne? :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19334) CJ4567 válasza no more (#19333) üzenetére


CJ4567
veterán

KK-n is ilyen.

No Sana No Life

(#19335) legiaap


legiaap
nagyúr

Megvan mindenkinek hogy a G5 nem fem? Vicc az egesz komolyan mondom. Muanyag boritasu es melyen alatta van a fem reteg. Elmennek a sunyiba!
:W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19336) MartOOn válasza legiaap (#19335) üzenetére


MartOOn
addikt

Ez most komoly? Még nem jutottam el megnyomkodni de fogasra erzesre milyen? Ha merev az fém váz miatt akkor annyira nem nagy gáz sztem ha kívülről meg műanyag. Sztem nehezebben sérül a muanyag mintbegy vekeny aluminum vagy más fém ház. Mivel a műanyag sokkal rugalmasabb.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19337) legiaap válasza MartOOn (#19336) üzenetére


legiaap
nagyúr

[link]
Ahhoz kepest, hogy jol beetettek a nepet a teljes femhazzal es mindenhol ugy reklamozzak ez eleg szanalmas toluk.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19338) MartOOn válasza legiaap (#19337) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát vannak bajok valóban... Az a modularis megoldás még eleg halovany koncepcio... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19339) Aryon87 válasza legiaap (#19337) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez hajlekonysag vagy toresteszt?
Nemtom megnezni mobilneten vagyok.

Nagyon remelem a G6-al visszaternek a megszokott stilusiranyzathoz... Jonak tunik a G5, de valahogy nem tudok megbaratkozni sokmindennel. Es szerintem nem is lesz siker.
1: visszalepes (kijelzomeret, akkumeret)
2: Samu hamarabb forgalomba kerult.
3: paratlan szeriak nem mindig jok

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19340) akooos válasza legiaap (#19337) üzenetére


akooos
veterán

A másik videója is elég kemény a csávónak... Ahol teljesen szétszedi... Jobban szétkarcolja a hátlapot... Hát ez elég csalódás így :( [link]

(#19339) Aryon87:

Ez a csávó mindig ugyan azt a videót csinálja. Megkarcolja több helyen a kijelzőt, aztán megégeti egy öngyújtóval és megpróbálja kettétörni hajlítással.

Amúgy ebben a videóban elég horrorisztikus ahogy egyből leficcen a modulos sztori... De ami még durvább, hogy működik tovább a telefon! :D

Szerintem a G6 is ilyen lesz (ha lesz egyáltalán és nem a V vonalat viszik tovább).

[ Szerkesztve ]

(#19341) Quqesz válasza akooos (#19340) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez az a srác,aki meghajlította a nexus6p-t és utána senkinek nem sikerült. Én nem hiszek neki, sőt ha jobban megnézitek ahol levakarja a festéket a hátlapról fémes színű(aluminium kompozitra tippelnék), még meg is csillan rajta a fény. Az műanyagot simán faragná, nem pedig csak bebordázná a felületét. A modulná meg nem eltört, hanem meghajlott, ami már több videóban is látszott, hogy a becsúsztatós rész műanyag(aksifoglalat). Ehez képest ment tovább a teló. De majd kiderül a többi tesztből. De ez a csávó egy nagy kamu.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19342) w333 válasza legiaap (#19337) üzenetére


w333
félisten

Már előre látom hogy ez lesz az LG eddigi legnagyobb bukása 99% ! :U

Az meg hogy a kijelző elszíneződik (kisebb nyomásra) komolyan tiszta vicc ! :W

Nem tudom hogy ki találta ki ezt a formát + cserélhető akku megoldást (nagyon gagyi hatású az egész) az húzza ki belőle az akkut és dugja fel magának :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19343) akooos


akooos
veterán

Újabb G5 reklám :DDD

(#19344) w333 válasza akooos (#19343) üzenetére


w333
félisten

Jól tükrözi a telefon tulajdonságait ez a reklám ... semmitmondó, valamilyen szinten vicces, de közben ultragáz az egész, ez az én véleményem ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19345) Aryon87


Aryon87
félisten

Ó nem is vészes ez a teszt videó. Fém hátlap műanyag borítással :)
Úgyse lesz nekem G5, engem nem érint, de én is azt érzem hogy nem lesz egy sikersztori. Emiatt bízom hogy a G6 esetében visszatér az eszük a tervezőknek...
A Jason Statham reklám meg tényleg röhejes..

W333 G4 is színeződik erőhatással, de sztem ez minden telefonnál így van.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19346) Quqesz válasza w333 (#19342) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az apple-nak is ezt mondták a kijelzőre rakott billentyűzet miatt.....mert a fizikai gomb akkor 100% sikerkulcs volt.....

Láttam az MA cikket, na ugye hogy igazam volt,ott a fém csak látni kell(ez a srác mint teszter megbukott nem először)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19347) legiaap válasza Quqesz (#19346) üzenetére


legiaap
nagyúr

Mindenki errol beszel, hogy az nem fem! Kivul muanyag alatta fem. Nem ertem miert olyan nehez latni a videoban. Tisztan latszik minden. Tobb ujsagiro is lehozta, hogy plastic feel-je is van. Nem hazudik a csavo. Ez van. Nalam ez bukta es szanalmas amit az lg csinal, hogy atver mindenkit. Nyomasra elszinezodik na ezt meg nem varna az ember egy felsokategorias telefontol.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19348) Kasya válasza legiaap (#19337) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem akartam hinni neked, de ezt a tesztet megnézve nagyon csalódott vagyok. Nem csak a házon van sok hiba, de a kijelzőn is....

[ Szerkesztve ]

(#19349) Kasya


Kasya
nagyúr

Amúgy nem lehet, hogy ez a g5 csak április elsejei vicc? :D

(#19350) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Hamár felkaptátok a srácot:
IphoneSE hát.... :Y
Amúgy itt látszik, hogy a fémen levő fényezés milyen könnyen sérül....én pl nem bánom, hogy a pár mikronos festéken kívül rakott rá még más védelmet is az LG
Emlékszem mikor megjelent a G4:szar a bőr hátlap,mert le fog kopni
Mikor megjelent a V10: vmi szar gumi van rárakva hátlapnak...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.