Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) leslien válasza w333 (#19398) üzenetére


leslien
nagyúr

G5 ben van hiba, de smoothság nincs ahogy látom G5 vs G4

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19402) w333 válasza SybenX (#19399) üzenetére


w333
félisten

Azt elhiszem ... LG -nél mostanában nagyon jó az optimalizáció, még a G2 is nagyon Smooth volt de a G3 az pedig nagyon akadós volt az elején ! :D

Na de egy Samu, Huawei, Sony nagyon akadós tud néha lenni ... nem azt mondom hogy non-stop akad mert a felhasználói felülettel +launcherrel semmi baj nincs, inkább azzal van a gond hogy ha megnyitok egy böngészőt és nagyítok akkor néha megröccen, vagy görgeted a Facebook -t vagy Play áruház és szintén

Én pl. a Nexus 4 -nél ilyet soha nem tapasztaltam, csak is a gyártók által módosított Androiddal, mert ugye tele pakolják minden szeméttel, optimalizálni meg nem nagyon szeretik a telefonjaikat, ez alól kivétel a HTC mert az ugyan olyan smooth mint egy Nexus (ők tudnak valamit) ! :K

(#19400) zack

Előző szériákra gondoltam úgy általánosságban, 4X, Optimus G és G2 (ami jobb lett a frissítéssel) majd a G3 ami szintén frissítéssel jó lett, a G4 alapból smooth !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19403) #67656192 válasza w333 (#19392) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez mindig így van a Samsungnál.. Előbb az új modell megjelenés majd a régi frissítés.

(#19404) leslien válasza w333 (#19402) üzenetére


leslien
nagyúr

most megit kanyarodik... az egész a snap 820 ból indult..
hogy kerül ide a G2 +G3?... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19405) w333 válasza leslien (#19404) üzenetére


w333
félisten

Csak azért írtam ezekről mert ha akkor nem tudták az akkori csúcs SOC -al egy Nexus sebességét akkor ez az S820 -al miért lenne most másképp ? :))

Sanpi 820 -al eljutottunk arra a szintre hogy ilyen felbontásban felhasználói élményben akkor ereje van mint egy Snapi 801 FHD kijelzővel, ha valami überbrutált szeretnél akkor Snapi 820 és szigorúan FHD kijelző az pedig ugye a Xiaomi Mi5 ! :K

Van ugye itthon a Moto G (Snapi 400 + 1GB/RAM) és ugye a párom S4 i9506 telefonja (Snapi 800 + 2 GB/RAM) hát elárulom hogy a kis Moto G az S4 -t mind sebességben mind smoothságban kenterbe veri, pedig úgye egyáltalán nem egy csúcs hardver van benne, ennyit számít a stock droid ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19406) no more válasza w333 (#19402) üzenetére


no more
addikt

Én mondjuk a Huawei-ről még nem nagyon hallottam rosszat. Amiket próbáltam MM-ben mondjuk 1-2 elég gáz volt, de azok annyira nem mérvadóak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19407) w333 válasza no more (#19406) üzenetére


w333
félisten

Hát nem tudom ... nálam ez a kínai másol kínait mindenben elveszíti az egyediségét, amennyi Huaweit fogtam a kézben annyi felhasználói felület volt semmi egységes nincs náluk, a kínai másolás a kínairól pedig úgy értem hogy az egész felhasználói felület össze van más gyártóktól lopkodva de főleg a MiUI -tól !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19408) no more válasza w333 (#19407) üzenetére


no more
addikt

de főleg a MiUI -tól

Ők pedig az iOS-ből másoltak. :D A kínai az kínai (mindenkit másolnak, pofátlanul), de azért minőségben a Huawei eléggé ott van. Full fémház, kitűnő összeszerelés, és a szoftver sem rossz, tele van extrákkal. A támogatás pedig jobb, mint a Xiaomi-nál (mindkettő szar, a Huawei talán kevésbé).

amennyi Huaweit fogtam a kézben annyi felhasználói felület volt

Őőőőőő... hallottál már témázásról (ez nem iOS, hanem Android)? :P MIUI-n asszem még a widgeteket is lehet külön témázni, ott aztán nem látsz semmi egységest, minden telefon full egyedi. És ez így van jól. Legalább te ne lökd már ezt az almás egységes faszságot, amikor használtál Androidot és tudod, hogy milyen... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19409) #67656192 válasza w333 (#19407) üzenetére


#67656192
törölt tag

A tw-re is ráférne egy kis optimalizálás de ami még jobb lenne egy kis variálhatóság és s akkor nem kellene launchert cserélni mondjuk Novára. A Nova sokkal testreszabhatóbb és optimalizáltabb, de ezt Te is tudod. :)

(#19410) w333 válasza no more (#19408) üzenetére


w333
félisten

Őőőőőő... hallottál már témázásról

Na de amilyen színű a telefon olyan színűek az ikonok is ... ha pl. arany akkor az ikonok is arany, ha fekete akkor az ikonok is feketék (fura) :D

De én a Media M -ben néztem ezeket, lehet elnyomkodták a témákat ? ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19411) Quqesz válasza no more (#19406) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kérdezd meg zombinyulat a G4 topikban, asszonynak van P8...kb hulladék szinten van szerinte, annyi bajuk volt vele....

w333
Jó az optimalizáció, de vannak azért hibák...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19412) no more válasza Quqesz (#19411) üzenetére


no more
addikt

Ismerősömnek van Honor 6, egy másiknak (aki szintén nő) P8 lite, mindkettő imádja a telefonját... A H6-os WP-ről váltott és megváltás neki. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19413) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Még a végén igazam lesz:
[link]

no more
Elhiszem,lehet csak az volt hibás..nekem is tetszenek.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19414) legiaap válasza no more (#19412) üzenetére


legiaap
nagyúr

Anyamnak P8-a van es imadja. Hoba nelkul fut. En is nyomkodtam multkor es meglepoen gyors meg a kameraja bakker. Este kurv@j o kepeket produkal.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19415) zack válasza Quqesz (#19413) üzenetére


zack
nagyúr

Nem biztos, hogy Koreához kellene mérni. Ott olyan telefonokból is sokat vesznek, amiről azt sem tudjuk, hogy létezik (belpiacos modellek).
Persze az eladás számít, nem pedig az, hogy hol történt, de azért ha Európában illetve Amerikában bukás lesz, azt keményen meg fogják érezni.
Koreaiak egyébként is fanatikusak. Ha nekünk is lenne saját gyártónk Magyarországon, mi is elfogultak lennénk, pláne ha a csúcs szegmenset célozná.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19416) MartOOn válasza no more (#19412) üzenetére


MartOOn
addikt

WP-rol minden megváltás... :DD

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19417) zombinyul válasza Quqesz (#19411) üzenetére


zombinyul
addikt

Volt asszonynak van P8, de tényleg egy hulladék az a "telefon".

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19418) leslien


leslien
nagyúr

na ez már mindennek a teteje... hála istennek h fiamnak nincs ilyen fej formája, jobb oldalt .. S7E torzít mint a...
kép
nyár végén megy a levesbe...

skacok ez off nem kell off ban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19419) zombinyul válasza leslien (#19418) üzenetére


zombinyul
addikt

Ez tényleg elég gáz, bármennyire is tiltakoznak a telefon topicjában néhányan. De az üzemidőtöket marhamód irigylem! Mindenesetre letettem az őszi s7e vásárlásról. Sokat használom a telefon kameráját, de ilyen térgörbítős megoldás nálam deal braker.

Oops, tényleg. :D

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19420) Quqesz válasza leslien (#19418) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Kamerában visszasírod a G4-et még a végén...ez tényleg nem az igazi....kiszemelt?

Zack
Ebben igazad van, majd kiderül a két másik kontinensen hogy muzsikál. Koreából nem érdemes világszintű véleményt megformálni, de ami tény az tény: ezek veszik(Jason Stati helyet reklám PSI-al? :D ). Amúgy az egyik hozzászólásban pont az írtam(erre utaltam), hogy míg a G2 jobb volt, a G3-ból sokkal többet adtak el, pedig azzal voltak bajok(akadó rom,kijelző sárgásodás/elválás,repedő keret,fém utánzat műanyagból). Na most azon röhögnék, ha ez ismét megvalósulna G4 vs G5 esetében.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19421) zombinyul válasza Quqesz (#19420) üzenetére


zombinyul
addikt

Az biztos. Az előbb lefényképeztem a gyereket ahogy alszik, szinte koromsötét szobába, kitolt záridővel, vaku nélkül. Elképesztő milyen gyönyörű lett a kép, pedig a kereső képen szó szerint nem látszott semmi. Mindig meg tud ez a kamera lepni...

Így most nincs kiszemelt, marad a G4, mert amúgy imádom, és tökéletesen elég a tudása. :)
De azért az iPhone 7-re, meg a HTC 10-re kíváncsi leszek. Azok még lehetnek jelöltek.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#19422) leslien válasza Quqesz (#19420) üzenetére


leslien
nagyúr

várom a Htc M10, de annak meg kicsi a kijelző... ideális méret nekem a 5,5...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#19423) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Ha vki nem látta volna még, a teljes Jason Statham reklám
[link]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19424) Kasya válasza Quqesz (#19423) üzenetére


Kasya
nagyúr

Akármennyire is szeretem Statham-et, ez egy katyvasz lett.

(#19425) w333 válasza leslien (#19418) üzenetére


w333
félisten

Úhhh ez tényleg nagyon torzít ... :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19426) no more válasza zombinyul (#19417) üzenetére


no more
addikt

Mi volt a baja? Csak, mert undorítóan olcsón tudnám kihozni a T-ből és jár hozzá okosóra is! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19427) s3nsitivity válasza zombinyul (#19417) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Hát nem tudom, szerintem inkább kifogott egy hibásat. Munkatársamnak a normál van, nagyon szereti. Egy másiknak is az van neki csak a méretével van baja(bár ő nő). Fateromnak P8Lite van és ő is teljesen megvan vele elégedve. :)
Az én kezembe is járt már sok és semmi problémát nem látok vele. Egy volt ami egyszerűen hülyén működött, az ment gariba és a Huawei dobott helyette egy újat neki, azzal már semmi probléma nem volt. :N

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19428) Quqesz


Quqesz
nagyúr

g5 vs s7 camera test

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19429) no more válasza s3nsitivity (#19427) üzenetére


no more
addikt

Kijelző vélemény? Szebb, mint az SLCD3? :DDD Elvileg holnap megtapicskolhatok egyet, kollégám is vett. Az a baj, hogy az M7 túlságosan magasra tette nálam a lécet, új telefonnak olyan kell, ami ezt mindenben túlszárnyalja. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19430) Aryon87


Aryon87
félisten

Ha nem tevedek ez egy igencsak reszletes leiras a G5-rol. Twitteren kovetem az LG-t, ott bukantam ra: [link]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19431) Quqesz válasza Aryon87 (#19430) üzenetére


Quqesz
nagyúr

"samsung reklámot láttak"...nem mondom, hogy nincs igaza bizonyos dolgokban, de egyre több helyen jön ki győztesnek a G5 kamera a samuval szemben, ez meg lexarozza. A másik, hogy milyen geek vki, ha nem akar új/egyedi ötleteket, csak az a jó ha az alma vonalát követve csak csiszolgatunk és 2 évente virítunk vmit(bár a szifon7 sem fog akkorát ütni dizájnban ha igazak az előzetes tervek). A samu most ilyen téren is nyomott copi/paste gombot. Az meg, hogy a samu s7/s7 edge kamerája milyen érdemes csak beleolvasni a fórumába(torzít mint állat sajnos). Jó telefon az S7/edge, de nem mertek semmi egyedit bevállalni(max az S5-ből átraktak pár dolgot). Ez meg ahogy Bog-ék írták csak egyhelyben totyogás és érezni a mobilpiac megrekedt. Hogy most a G5-nek vannak hibái persze ez igaz, de aki mer vállalni az kockáztat is és biztos fognak csiszolni még rajta.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19432) Loboda válasza Quqesz (#19431) üzenetére


Loboda
senior tag

"Az meg, hogy a samu s7/s7 edge kamerája milyen érdemes csak beleolvasni a fórumába(torzít mint állat sajnos)"
Érdemes újra beolvasni az s7 edge fórumba, már úton van a torzítás javítása, teszt kép is van fenn a javított változattal!

(#19433) MartOOn válasza Quqesz (#19431) üzenetére


MartOOn
addikt

Csiszoljanak is a g5-on mert ez igy egy félkész proto. Amilyen silany az osszeszereles.
S7-ekre kint van a javitas, nem egész egy hónap alatt ez a harmadik. Az első csak havi biztonsagi frissites volt par mega asszem alig tobb mint 1Mb. A masodik 75megas volt, változott a multitasking gorgetesi animacioja mert elotte nagyon darabos volt. Meg gondolom mas is csak nekem ez tunt fel. Most meg jon szintén egy nagyobb amiben az ujraindulgatasokat szüntetik meg a kijelzo érzékenységen javitottak illetve a kamera torzításara lett egy kapcsoló ha zavar bekapcsolod ha nem akkor ugy hagyod. Legalabbis a teszt romban kapcsolható hogy az OTA-n erkezoben milyen lesz az kb holnap kiderul.
Szoval le a kalappal a samu előtt hogy ilyen gyorsan reagalnak a problemakra. Amik azert valjuk be nem olyan nagyok hogy lehetetlen lenne hasznalni a keszuleket ezekkel együtt. Megis jonnek a javitasok es ha mindez sikerul akkor csak gratulalni tudok annak aki ezek utan bele tud kotni az s7 tesókba. ;)

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19434) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]Huawei P9 camera
Na erre kivancsi leszek!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19435) legiaap válasza legiaap (#19434) üzenetére


legiaap
nagyúr

Plusz egy rovid cikk rola: [link]
Tetszett nekik a kamera!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19436) Aryon87 válasza legiaap (#19434) üzenetére


Aryon87
félisten

És sokkal szebben van megoldva, mint a G5 kameramegoldása... sajnos.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19437) legiaap válasza Aryon87 (#19436) üzenetére


legiaap
nagyúr

£449 es £549 lesz az ara. Na az nem is veszes. Elgondolkodtato...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19438) Quqesz válasza MartOOn (#19433) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez jó hír!

Legiapp
Hmmm jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19439) legiaap válasza Quqesz (#19438) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hat iden valami nagyon forradalmit kell felmutatnia az apple-nek mert mar sokkal sokkal jobbakat kinal a konkurencia ugyanazzal a minseggel es olcsobban.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19440) Quqesz válasza legiaap (#19439) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Tetszett mindég is az emui ikonkészlete, már régóta szemezek egy huawei-el, főleg, hogy van amit itthon gyártanak.(törökbálinton szerelik össze)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19441) Aryon87 válasza Quqesz (#19440) üzenetére


Aryon87
félisten

Kínai oldalon Huawei, Honor és Xiaomi amiből csemegéznék. És ha szerencsém van egy Redmi 2 Note-t be is fogok szerezni nyáron. Pláne a tegnapi nap után biztos hogy lesz egy normális másodlagosom.
Kis xar LwW kinyírta a vadiúj 32GB-os Samu karimat.. Volt tartalom rajta bőven, ami ment a levesbe..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#19442) maross


maross
veterán

Ezt ma nyertem. A latnivalo egy kis pulzalo kurzor a jobb felso sarokban, ami bazira belassitja a gepet a hatterben futo dolgaival, es reklamokat dobal fel mindenhol. Meg lehet fogni, odebb lehet tenni - igazabol nem ertem hogy miert feltunoskodik ezzel, miert nem csak reklamokat dobal. Mostanaban nagyon nem telepitettem semmit emlekeim szerint. Van valakinek otlete hogy milyen néven fut ez a csoda, neadjisten mivel lehetne leszedni? Koszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19443) maross válasza maross (#19442) üzenetére


maross
veterán

A kepen alul van még ket play store ikon - na ezt is o csinalta + a zold android jelet, es a kek telefonkagylot "phone" néven...tudnam miert nem talalok semmit google-el egy ilyenrol :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19444) Quqesz válasza maross (#19443) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vírus? Nyomj egy vírusírtót (avira,avast,eset,kaspersky)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19445) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Jókat szokot nyomni a srác :)
[link]

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19446) s3nsitivity válasza Quqesz (#19444) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Micsodaaaa?

Ezt ugye te is csak viccnek szántad?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19447) maross válasza Quqesz (#19444) üzenetére


maross
veterán

Nagyon ugy tunik hogy nem enged letolteni virusirtokat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19448) s3nsitivity válasza maross (#19447) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ne is tölts le ilyeneket, többet ártanak mint használnak.
Ments le mindent ami kell és FR

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19449) maross válasza s3nsitivity (#19448) üzenetére


maross
veterán

Igen, ezzel csak egy gond van, hogy bazira nemigzan enged semmit csinalni, olyan mintha rogton 100%-on tekerne a proci es a ram is tele lenne, kb egy perc utan mar az egvilagon semmit nem csinal. De mar latom en is hogy factory reset lesz, ami nekem a steam authenticator miatt k* kellemetlen.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#19450) Quqesz válasza s3nsitivity (#19446) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem viccnek szántam. Volt már több ember itt a fórumokon, aki bekapott vírust.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.