Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19201) no more válasza Cry0 (#19190) üzenetére


no more
addikt

Nem megbízható, fagy, újraindulgat, bugos... Jah és ahogy előttem írták, kevés rá az app, ami van, az is hulladék. Szerintem pl. elég szánalmas, hogy az Office jobb Androidon, mint WP-n. :DDD Mindenképp Androidos, vagy iOS-es telefont érdemes venni manapság.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19202) Quqesz válasza Stauffenberg (#19192) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Almán belül tényleg jó ajánlat. Akiknek nem jött be a 6-os vonal, tényleg várós. De ha az össz piacot nézem nem ütős ajánlat. Mindenesetre az alma legalább odafigyelt az igényekre(a kivitelezést meg hát ja...ocson megoldották).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19203) Stauffenberg válasza Quqesz (#19202) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ha a teljes piacot nézzük, akkor meg a G4 sem jó ajánlat, mert a kínaiak meg még ezt is tudják nyújtani jóval olcsóbban. Aztán valamiért mégis ezen nagyobb márkák között kötünk ki. Menj be valami random kínai telefonos topikba a G4-et lobogtatva, ugyanúgy le leszel sznobozva, aki milyen hülye már, hogy ennyit költött a telefonjára... :)

Telefont venni (főleg ennyi pénzért) nem racionális kérdés, sokkal inkább érzelmi. A napi feladatainkat egy jóval olcsóbb mobillal is el tudjuk látni, mégis inkább valami márkás flagshipet vásárolunk (aztán persze hozzátoldunk valami mesét magyarázatként). Megtehetjük, megvesszük, ennyi. Ugyanígy leszek ezzel az iPhone SE vásárlók is.

[ Szerkesztve ]

(#19204) Quqesz


Quqesz
nagyúr

szokni kell S7 edge kijelző

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19205) s3nsitivity válasza Quqesz (#19204) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Nem szeretem a Samut.
De ez User Error.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19206) MartOOn válasza s3nsitivity (#19205) üzenetére


MartOOn
addikt

Nem. Nem az. Itt van a kezemben. S6edge-nel es a plusznal miert nem jelentkezik ez a problema ennyire? Persze arra is ra lehet fogni/markolni a kijelzojere de s7edge-nel amig ne raktam tokba rengeteget anyaztam es tervben volt hogy becserelem egy sima s7-re nagy akksi ide vagy oda. Szoval nagyon jó ez a telefon, talan az egyik legjobb es tuti h a legszebbek kozt van de vannak gyerekbetegsegei. Mint kb mindegyik telonak. Itt van a kamu érintés érzékelés, a torzító kamera, random ujraindulasok... Eddig ezekrol hallottam es 2 engem is érint(ett). De meg igy is egy nagyon jó készülék.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19207) s3nsitivity válasza MartOOn (#19206) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Miért akkor minek neveznéd azt, hogy ha szar helyen fogod meg akkor hülyén érzékel? :D
Egyszerű, ne fogd meg szar helyen.
Edge nálam csak 2 napig volt de nem volt semmi ilyen panaszom.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19208) Stauffenberg válasza s3nsitivity (#19207) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Kolléga S6 edge telójával semmi bajom nem volt, akárhányszor kipróbáltam. Tegnap bent jártam a Samsung márkaboltban, megtapiztam az S7 edge-t és kétszer is megesett, hogy nem gépelt vagy érzékelt, mert a belógó tenyeremmel lefogtam oldalt a kijelzőt. Azt hittem csak én vagyok hülye, de ezek szerint mások szerint sincs ideálisan behangolva a véletlen érintés érzékelése.

(#19209) w333 válasza Stauffenberg (#19208) üzenetére


w333
félisten

Igen ezt én is tapasztaltam ... mivel a fém és a kijelző már egy szintben van így akaratlanul is lefogod a kijelző szélét és természetesen nem érzékel ! :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19210) no more


no more
addikt

Hát, nem tudom mi bajuk az embereknek az S7 RAM kezelésével... Kipróbáltam ma az edge-et is és a sima hetest is, hááát! 17 appot lazán lehet rajtuk futtatni újratöltés nélkül, többet nem volt már kedvem elindítani. Ami még szembetűnő, hogy nevetségesen gyors telefonok és végre reszponzívak, nem lagolnak. Bármit elindítottam, véget sem ért az animáció, már be volt töltve az app. Samsung üzletben néztem, nem ilyen Media Markt, vagy ilyesmi. :D

Jah és a fényképező valami elképesztő! Belső térben is azonnal ráfókuszál mindenre. Játszottam az ujjammal előtte és a tenyeremmel (biztos hülyének néztek a Samsungosok xD) és szinte észre sem lehet venni, hogy fókuszált. Ami plusz poén, hogy fullra zoomolva a messzi témára is olvashatóak maradtak a betűk.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19211) batai15 válasza no more (#19210) üzenetére


batai15
félisten

Savanyú a szőlő aki szerint rossz telefon. 😂

(#19212) no more válasza batai15 (#19211) üzenetére


no more
addikt

Hát, nem tudom, mi bajuk van vele. Az edge mondjuk nekem kényelmetlen volt, az S7 viszont pont jó méret és jó a fogása is. A kijelzője pedig, áh! Én szerelmes vagyok az AMOLED-be! :D Remélem tényleg AMOLED-esek lesznek a HTC-k!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19213) w333 válasza no more (#19210) üzenetére


w333
félisten

Akkor S7 lesz a köv. telefonod ? :))

(#19211) batai15

Nem rossz, nincs vele baj, de én az S6 -al kiábrándultam belőle !

(#19212) no more

HTC M10 szinte biztos hogy S LCD 5 lesz :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19214) no more válasza w333 (#19213) üzenetére


no more
addikt

Áh, nincs rá lóvé! :D És túlságosan bejött a Sense, úgyhogy, ha nem muszáj, maradok a HTC-nél. Majd egy M8, vagy M9-re fogok újítani a jövőben. De az M7 a mai napig tökéletesen működik, rohadt jó a Lollipop, nem nagyon érzem a késztetést a váltásra.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19215) w333 válasza no more (#19214) üzenetére


w333
félisten

Hát ez az ... akkor ott az S6 miért nem veszed meg, nem is értem ? :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19216) no more


no more
addikt

Nos, úgy tűnik mégis lesz Boomsound az M10-ben is! :C :C

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19217) w333 válasza no more (#19216) üzenetére


w333
félisten

Jó lesz ez ... még a végén elcsábulok (főleg hogy még nem volt HTC -m) :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19218) w333


w333
félisten

Mi5 Vs S7E Thermal Throttling test :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19219) s3nsitivity válasza no more (#19210) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Persze amíg egyből váltogatod de elég hamar kilövi a háttérből. :(

Pl a OnePlus 2-n ha este játszottam valamivel és háttérbe rakom aztán még elolvasok pár cikket akkor reggel még lazán visszatölt a játék míg az S7en már újra tölti. :(

Nem rossz nem rossz de nem egy Stock még mindig. :D
Mindenesetre már olyan vas van alatta, hogy nem lehet nem reszponzív. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19220) no more válasza s3nsitivity (#19219) üzenetére


no more
addikt

Stock-közeli multitasking úgyis csak HTC-n van. ;] :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19221) legiaap válasza no more (#19220) üzenetére


legiaap
nagyúr

Vagy Moto X Force, Style, Play, G2

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19222) no more


no more
addikt

Mekkora bohócok! Az iphone userek tényleg nem ismerik még a saját telefonjukat sem...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19223) Quqesz válasza no more (#19222) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na ez a valódi iFanság......:D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19224) w333


w333
félisten

HTC 10 .... Antutu : 156091 :Y

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19225) norti válasza w333 (#19224) üzenetére


norti
addikt

Majd kíváncsi leszek mennyire merül és melegszik :D

(#19226) no more válasza norti (#19225) üzenetére


no more
addikt

Szerintem pont annyira mint a többi S820-as telefon! :o

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19227) s3nsitivity válasza norti (#19225) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez elég nonszensz hsz.
Az tény, hogy akku időben csak átlagosak a készülékek de ez a kisebb akku miatt van. Most elvileg 3Ah-s akku lesz benne csak úgy mint az S7-be.
A melegedés meg egyedül az M9-nél volt téma ott is az S810 miatt de még így is jobb volt mint bármelyik Sony.

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19228) Kasya válasza w333 (#19224) üzenetére


Kasya
nagyúr

A pontokat mutassak, ne az osszpontot :D
Itt valami megint bugos lesz...

(#19229) Quqesz válasza w333 (#19224) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Akkor inkább egy picit"lassabb" MI5.........árban biztos jobb ajánlat.

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19230) no more válasza Kasya (#19228) üzenetére


no more
addikt

Az nem létezhet tök véletlen, hogy egy normális hardveren, Marshmallow-val a Sense így működik? :3

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19231) no more


no more
addikt

BTW az milyen már, hogy 3000 órája futott az M7-em? Ennyit az instabil Androidról. :P

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19232) janeszgol


janeszgol
félisten

Figyeljétek az aláírást.

Dual Sim szakértő. Létező csaj, lent olvasható az egyik hozzászólásban a FB profilja. Lol?

(#19233) Kasya válasza janeszgol (#19232) üzenetére


Kasya
nagyúr

Yolo kft és dual sim szakerto.
A mai felsooktatasbol kikerult sikeres uzletemberek ervenyesuleset olvashatjuk :D

En tuti az Opponak kuldtem volne el...meg innen is jobban megbiznek bennuk, mint egy ilyen nevu cegben.

(#19234) Kasya válasza no more (#19230) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem valoszinu. Itt nem a Sense miatt van annyi pontja amennyi.

(#19235) no more válasza Kasya (#19234) üzenetére


no more
addikt

Akkor?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19236) Kasya válasza no more (#19235) üzenetére


Kasya
nagyúr

Kernel szvsz és amit az Antutu kihoz belole. De a pontokat is megneznem...
Fenn all az is, hogy az Antutu (mint mar annyiszor lattuk 6.0 alatt) irrealisan pontoz.

(#19237) MartOOn válasza janeszgol (#19232) üzenetére


MartOOn
addikt

facebook profiljan viszont talaltam egy erdekes cikket a qwerty kiosztas eredeterol. szoval ez plusz pont. erdekes volt es eddig eszembe se jutott utana olvasni. a szolgaltatasait valoszinuleg nem fogom igenybe venni de ki tudja mit hoz meg az elet. az ugyfelet is megertem, 3 honap es semmi ... tuti idegesito. a holgy meg majd rajon hogy 1 vagy max 2 ceg boven elegendo, rendesen kell fizetni az adot es nem a gmk-k, kft-k es megannyi bt balladai homalyaban kell bujkalni es buveszkedni a szamokkal. illetve talan egy jo nevvalasztas sem hatraltatna a ceg fejlodeset. viszont az otlet jo es gondolom nem kevesett dolgozott vele/erte. csak igy tovabb es mindig jobb es jobb lesz.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#19238) janeszgol válasza Kasya (#19233) üzenetére


janeszgol
félisten

Egyet ertek veled. Az Opponak postaztam volna en is.

martOOn: +1

[ Szerkesztve ]

(#19239) w333 válasza Kasya (#19228) üzenetére


w333
félisten

Majd kiderül hogy milyen ... :))

Szerk.

S7 Exynos vs Snapi 820 Speedtest :)

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19240) no more válasza w333 (#19239) üzenetére


no more
addikt

Érdekes, mintha az Exynosra lenne optimalizálva a TW... "optimalizálva" :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19241) Quqesz


Quqesz
nagyúr

G5 teszt

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19242) Quqesz


Quqesz
nagyúr

;]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19243) s3nsitivity válasza Quqesz (#19242) üzenetére


s3nsitivity
addikt

öhm. :D

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19244) w333 válasza Quqesz (#19242) üzenetére


w333
félisten

LOL :DDD

Szerk.

Most jövök a Mediából ... ismét megtapiztam a Nexus 6P -t és amit előzőleg mondtam hogy fakó a kijelzője egy S7 -hez képest azt most visszaszívom, közben rájöttem hogy a "Fejlesztői beállításokban" be volt kapcsolva az RGB színkezelés (emiatt volt kissé fakó és sárgás a kijelző) :K

Jelenleg még mindig azt mondom hogyha most megint telefont vennék akkor biztosan újabb Szifon 6S vagy Nexus 6P lenne ... (egyelőre) :))

De azért a HTC 10 -re kíváncsi vagyok :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#19245) no more


no more
addikt

HTC One M10! :Y Lesz mit copyzni a kínai gyártóknak ismét (Huawei és társai ;] )

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19246) legiaap válasza no more (#19245) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ezen hol a boomsound?
Amugy ami engem kiidegel, hogy mi a f@szert teszik a jack csatit a telefon tetejere az idiotak!
:o

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#19247) s3nsitivity válasza legiaap (#19246) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A boomsound nem a sztereót jelenti hanem a DAC és az EQ speckó együttműködését.

És nagyon helyes, hogy fent van a jack.. undorító ha az alján van.. egyszerűen használhatatlan ha sok zenét hallgatsz és a készüléket is sokat nyomkodod..

(#19245) no more
Az Apple nem is kínai. ;]

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19248) no more válasza legiaap (#19246) üzenetére


no more
addikt

Végre valaki! Én is gyűlölöm, ha a jack csati a telefon tetején van. Annak alul a helye, úgy ergonomikus, pont.

(#19247) s3nsitivity: Az Apple-t nem mertem írni, mert az itteniek 90%-a iPhone user és elvágták volna a torkom. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#19249) s3nsitivity válasza no more (#19248) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Dehogy ergonomikus.. Fejjel lefelé kell betenni a zsebedbe, a zakó zsebről nem is beszélve.
Ha simán kiveszed a zsebedből fordítva ál la kezedbe és meg kell forgatni, ha ülsz és be van dugva a füles akkor hosszabb kábel kell.

Az S7-en is utálom ,hogy alul van. :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#19250) w333 válasza no more (#19248) üzenetére


w333
félisten

Ritkán hallgatok telefonon zenét ... de szerintem ha alul van a 3.5 jack akkor kényelmesebb mivel én fejjel lefelé rakom be a zsebembe (ha a tetején van a fülhalható bemenet akkor meg kell a telefont mindig fordítani) :))

(#19249) s3nsitivity

Valamit rosszul csinálsz ... én ha nem fejjel lefelé rakom zsebbe akkor kell mindig megfordítani mikor előveszed a zsebedből :U

De próbáld ki egy kézzel vedd ki a zsebedből és rájössz hogy fordítva van :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.