Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) Vladi


Vladi
nagyúr

:O :((( Csak azért búslakodom, mert nem tudtam nézni. :)
15 percet láttam csak, az tetszett. 2 gólos hátrányban támadott a csapat, veszélyeztetett, és végig a meccsben volt. A ghánaiak egy percig sem nyugodhattak meg. Asszem.

Ez már most is briliáns eredmény. Azt kívánom a fiúknak, hogy ez legyen a legrosszabb vb szereplésük! :K Najó a 10. elbukott vb elődöntő után már nagyon morci leszek. :DD

Áááá inkább nem... hozzuk el mostmár azt a bronzot. Verhető ez a Costarica.

Apropó Costa Rica... mond valakinek valamit: 2002 Brazília - Costa Rica 5 - 3 ? :C

(#10547) Integra:

Így van. Azt tudom mondani, mint Némethre nemrég, csak idő kérdése.
Viszont most azon gondolkodom, hogy ez a fiatal csapat mit tud, amit a felnőtt nem. Hát sok mindent bizony. :U Most kell a srácokat eladni valami közepes csapathoz egy nagy bajnokságba, hogy innen csak javuljanak, akkor tudom kinek szurkolok 2014-ben, meg 18 valamint..... :C

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10552) Vladi válasza Integra (#10535) üzenetére


Vladi
nagyúr

"orrvérzésig a kamera előtt meg hisztizi, a földön.."
Jah hát Messi is ilyen volt kb ennyi idősen. :))

Olvasom a háeszeket. Ekkora különbség volt a 2 félidő között? nagyon az jön most át.

Costa Ricai játékosok: Guevarra, Castro.. :DDD

(#10540) csimav:

Hátöööö... te ugye nem nagyon nézel meccset kocsmában? :DDD

(#10545) RoyalFlush:
Uh... hát utólag inkább a bronz. 3 hosszabbításos meccs zsinórban kínzás :U

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10553) Vladi


Vladi
nagyúr

Bornzmeccs:
Magyarország - Costa Rica :K

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10554) Csabee. válasza Boxer001 (#10550) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Érdemes lenne megnézni pedig a 2. félidőt! Én sem láttam csak h allottam hogy milyen jó volt.. meg hogy az első gólunk milyen potya gól volt.

Üdv: Csabee.

(#10555) (Darkwood) válasza Csabee. (#10554) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Röviden hazaadott labda... :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10556) Csabee. válasza (Darkwood) (#10555) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen én is azt hallottam, vagy a Ghánai fiú volt túl gyors:)

Mi hogy hogy nem a Brazilok ellen játszunk a 3.helyért?

Üdv: Csabee.

(#10557) (Darkwood) válasza Csabee. (#10556) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mert a brazilok jutottak a döntőbe.

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10558) Csabee. válasza (Darkwood) (#10557) üzenetére


Csabee.
nagyúr

De azt hogy? tegnap bolívia megverte őket nem?

Üdv: Csabee.

(#10559) Boxer001 válasza Csabee. (#10558) üzenetére


Boxer001
veterán

Te, az nem U20-as meccs volt. :W :D

(#10560) (Darkwood) válasza Csabee. (#10558) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Olvass több nemzetisport.hu-t, hamár nem kerülsz TV közelbe! ;)

Hogy szoktál Te fogadni? :U Megijesztesz! :))

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#10561) Vladi válasza Csabee. (#10558) üzenetére


Vladi
nagyúr

:DDD Már bocs. Ez mondjuk kicsit engem is megzavart.
Brazília - Bolívia - Costa Rica elődöntőt mégsem játszhatnak, bár izgalmas lenne.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10562) Drizzt válasza Vladi (#10552) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Igen! Első félidőben Honduras meccs, második félidő kb. eddig legjobb magyar foci, amit életemben láttam. Szerintem jobb volt, mint az olaszok ellen.

Amúgy Némethet nem tudom miért kellett a kezdőbe rakni. Már napközben is olvastam, hogy beteg+enyhén sérült, így aztán sok értelme volt. :U Balajti és Futács is nagyon jó volt! :R

I am having fun staying poor.

(#10563) Vladi válasza Drizzt (#10562) üzenetére


Vladi
nagyúr

Ismétlés lesz valahol? Mostmár én is látni akarom. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10564) dobi válasza Drizzt (#10562) üzenetére


dobi
aktív tag

Drukkoltam nekik, de veled abszolút egyetértek! Katasztrófális első félidő - ragyogó második - Némethet meg én sem értem! :W

(#10565) dobi válasza Vladi (#10563) üzenetére


dobi
aktív tag

Eurosport 0:15-től elvileg!

(#10566) Csabee. válasza Boxer001 (#10559) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én nem tudtam:D Az akkor rendes mecs volt :D De jó....
Az az igazság hogy U20at egyáltalán nem néztem, csak a Boliv Brazil meccsre kapcsoltam be azt meg azt hittem hogy az:)
Már nem fogadok, általában ismert csapatokra szoktam fogadni amúgy ha mégis elhatározom magam!

Üdv: Csabee.

(#10567) legiaap


legiaap
nagyúr

Mikor lesz a bronzmeccs?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10568) Boxer001 válasza legiaap (#10567) üzenetére


Boxer001
veterán

Pénteken 5 óra körül, aztán 8 felé meg a döntő.

(#10569) legiaap válasza Boxer001 (#10568) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szuper. Addig kipihenik magukat a fiúk és lealázzák az ellenfelet.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10570) Boxer001 válasza legiaap (#10569) üzenetére


Boxer001
veterán

Úgy legyen. :) Nagy kár, hogy a Ghána elleni első félidőben aludtak, most lehet, hogy csak este játszanánk pénteken... :U

(#10571) Kicker válasza Drizzt (#10562) üzenetére


Kicker
senior tag

A felnőtt válogatottnak is ilyesmit kéne játszani, két csatár elől, és érdekes, megtalálta őket a labda, érdekes megtartották a labdát és helyzeteink voltak belőle...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#10572) mephi666 válasza Kicker (#10571) üzenetére


mephi666
nagyúr

elmondom mi lesz ma:
dánia - magyarország 0:8
portugália - málta 0:1
svédország - albánia 0:1

aztán a jobb gólkülönbséggel beelőzzük a portugálokat és pótselejtezőt játszunk :) mind a 8 gólunkat a sanyi lövi/térdeli/orrolja/hátalja/seggeli és bekerül a rekordok könyvébe :)

ui: egyébként ebből az u20-as válogatottból lehetne egy jó vérfrissítést csinálni a felnőtt csapatban és akkor a 2012-es eb-n ott lehetnénk már végre... ez a szörnyű, hogy egy sz@ros eb-re sem képes már régóta kijutni a válogatott :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10573) Csabee. válasza mephi666 (#10572) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor megfogadhatom a 0:8at bátran bwinen?:DD

Üdv: Csabee.

(#10574) Boxer001 válasza mephi666 (#10572) üzenetére


Boxer001
veterán

Csak nem ma lesz a dán-magyar? Melyik csatorna adja?
Pff, mekkora cummantás lesz... ;]

(#10575) mephi666 válasza Csabee. (#10573) üzenetére


mephi666
nagyúr

nyugodtan... csak ha valami "véletlen" folytán mégsem jön be, ne engem szidj :DD

(ahogy látom sportingbet már 0:3-nál 101-szeres odds-al számol... bwin pedig 0:4-nél fizetne ennyit :) )

#10574: duna adja... most jutottunk el oda, hogy tisztán matematikai esélyünk van :( 3 meccsel ezelőtt volt még esélyünk... akkor kellett volna élni vele... nem olyan durva csoportba kerültünk szerintem... vannak a dánoknál/svédeknél/portugáloknál is világklasszis játékosok, de csapatszinten nem olyan jók most, mint amekkora a nevük... másik csoportban szerintem úgy ki lettünk volna tömve, hogy sírtunk volna :( pl. az angol/holland/spanyol válogatott az bele sem merek gondolni hányat adott volna nekünk...
nem tudom mire várunk? hogy egyszer ilyen csoportba kerüljünk: málta, ciprus, luxemburg, stb? :( most hoztuk a kötelező meccseket, de a nagyobb csapatoktól is pontokat kellett volna szerezni: dánokat verni, svédekkel x-elni kettőt meg portugáloktól minimum 1 pontot szedni... így mi lehetnénk az elsők... és úgy kell játszani, mint a fiatalok tegnap a 2. félidőben... szerintem odatették magukat és szépen megjátszották a labdákat... 1 kis szerencse kellett volna még és kijött volna a 3:3... apropó, a tegnapi meccsen az zavart legjobban, hogy a kommentátor nonstop dicsérte a ghánaiakat... :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10576) Csabee. válasza mephi666 (#10575) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Nos akkor ma duna tv nézegetés lesz.. illetve lenne!:@ de se tv se telefon se internet nincs :@..

Üdv: Csabee.

(#10577) peterszky


peterszky
őstag

Azt írtam már, hogy az MLSZ összes döntéshozója fejenként sz*pjon le egy-egy talicskányi aprómajmot?

What else you gonna do on a Saturday?

(#10578) Vladi válasza peterszky (#10577) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nahát pont így ebben a formában még nem. :DDD
Most épp mér? :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10579) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Gera Zoltánt Erwin Koeman szövetségi kapitány a cserék közé sem jelölte, a csatár nem maradt Koppenhágában, inkább hazautazott a családjához. [link]

Úgy is mindegy már, amúgy meg elég gyengén játszott az elmúlt mérkőzéseken, nem ment neki a játék. Amennyi labdát elszórt a pontatlan passzaival. :U

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#10580) lvnt válasza RoyalFlush (#10579) üzenetére


lvnt
őstag

Azért szerintem ezt nem érdemelte, lenne egy-két ember a nagy válogatottban, aki nála sokkal jobban kiérdemelné.

(#10581) nRu3 válasza peterszky (#10577) üzenetére


nRu3
addikt

mert már megint mitt találtak ki?

inkább lóvat vagy valami nagy állatot , abban mégis csak több cuc van és nagyobb esély van hogy belefuladnak.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#10582) venember83 válasza nRu3 (#10581) üzenetére


venember83
nagyúr

Áááá, akkora pofájuk van, hogy esélytelen. :U

Gera ügy: nem játszik jól jó ideje, most nem került be a keretbe. Hol itt a gond? Pl. Beckhamnek is alkalmazkodnia kell ahhoz, hogy kerettag legyen.

(#10583) CséZé válasza venember83 (#10582) üzenetére


CséZé
őstag

magyarisztánba nagyobb az arc, mint a tudás

(#10584) Boxer001


Boxer001
veterán

Hoppá, ez meglepett, 1:0-ra vezetünk :F :C Csak történne már egy csoda...de már kaphattunk volna párat, úgy hogy valószínűleg fogunk is...:U Nálatok is xar a ph? :U

[ Szerkesztve ]

(#10585) DeSanto


DeSanto
őstag

Félidő 0:1 nekünk. :)

Boxer001: Használhatatlanul xar. :(

[ Szerkesztve ]

(#10586) Csabee. válasza Boxer001 (#10584) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kegyetlen rossz a ph, de nekem netem sincs, csak most mobil netről jöttem fel és tv-m sincs mocskos szolgáltató full szolgáltatás kiesést jelentett már 2 napja.. úgyh neten sem tudom nézni mer mobilnet meghal.. Ki lőtte a gólt?

Üdv: Csabee.

(#10587) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Kapuffffffffffffffffffffffffffa :O :O

(#10588) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Még 20percet bírjanak ki a fiúk..:)

Üdv: Csabee.

(#10589) Vladi


Vladi
nagyúr

há wé té ef!! Mi van itt? Vezetünk? :Y

:C

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10590) Csabee. válasza Vladi (#10589) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úgy látszik hogy nézték tegnap ők is az U20as meccset...
Mellesleg jó szorzója lehetett a magyaroknak meccs előtt :DD

". Jakobsen lekönyökölte Torghellét, ápolni kell, vérzik az orra... Most egy ország haragszik Jakobsenre."

NB1.hu közvetítése :DD

5percet csak kibírnak már..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#10591) DeSanto


DeSanto
őstag

Nyertünk!
LOL

(#10592) CséZé


CséZé
őstag

ez tényleg lol!

ilyen szellemben ilyen felállással miért nem lehetett játszani az utóbbi 2 meccsen Koeman úr?

(#10593) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Szép volt fiuk! :C :C
Kár hogy most keltek fel csak..

Üdv: Csabee.

(#10594) Vladi válasza Csabee. (#10590) üzenetére


Vladi
nagyúr

Sándor a vérét ontja a győzelemért. :C

De én megy ilyenkor megyek a falnak.... :W idegenbe megverjük a csoportelsőt....
Már egy jó ideje érlelődik bennem a gondolat:
Ez a csapat mindent tud a futballról. Amit nem tud: győzni. Azt meg nem lehet megtanulni a zöld gyepen. :U
Első lépésként én ráírnám a játékosok nevét a mezre. Másodikként felvenném Lénárt Ágót főállásban a csapat mellé. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10595) peterszky válasza nRu3 (#10581) üzenetére


peterszky
őstag

Fradi - ETO "mizéria", én még most sem tudom, hogy lesz-e pénteken meccs vagy sem. Most leírni nincs kedvem, ha érdekel, akkor keress rá, elég érdekes sztori.

Válogatott meccs:
A felnőttek bajnokok a tét nélküli meccsek megnyerésében :(

What else you gonna do on a Saturday?

(#10596) Csabee.


Csabee.
nagyúr

(#10597) Integra


Integra
titán

lol, nyertek???

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#10598) venember83 válasza Integra (#10597) üzenetére


venember83
nagyúr

Egy olyan csapat ellen, aki a legkevésbé volt érdekelt a meccsben igen, sikerült nyerni. Ifj. Knézy folyton mondta, milyen kár, hogy ez a meccs már minden tétet nélkülöz. Hát nem, ha tétmeccs lett volna, akkor a dánok teljesen mást játszanak, keményebben, gyorsabban, többet futva stb.

(#10599) mephi666 válasza Integra (#10597) üzenetére


mephi666
nagyúr

jah, ideje volt már valamit csinálni... (csak az összefoglalót néztem, de a dánok is támadtak rendesen... most nekünk jött ki jobban)

most jöhet a sok "ha":
-ha nyerünk itthon is a dánok ellen: +3 pont
-ha nem csesszük el a svédek ellen a hosszabbítás utolsó másodpercében: +1 pont

ennyi elég is lett volna ehhez a végeredményhez:
1. magyarország - 20 pont
2. portugália - 19 pont
3. dánia - 18 pont

most meg lehetett volna csinálni... nem tudom, lesz-e még ilyen "szerencsés" csoportunk... (ez szerintem az volt, mert mondjuk a 2. és 3. csoportot leszámítva német-orosz, spanyol-bosnyák-török, angol-ukrán-horvát, szerb-francia-román, olasz-ír, holland-norvég-skót csapatok mellé bekerülni sokkal durvább lett volna... úgy tömtek volna minket a nagyok, mint máltát...)

#10598: én speciel arra számítottam, hogy a dán-svéd meccset a dánok nekiadják a svédeknek, minket meg porig aláznak és így "kijuttatják" a rokonokat is... mellesleg elkerülik, hogy a vb-n összefuthassanak a portugálokkal (akik addigra szerintem felszívják magukat) de nem jött be ez a sejtésem :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10600) csimav


csimav
senior tag

Meccs előtt miket olvastam, te jó ég:D

Kijutunk a vb-re, ha:
-Portugália hazai pályán nagyon kikap Máltától.
-Ha a Svédek X-elnek Albániával.
-És ha megverjük a Dánokat sok góllal.

Álmodozás:D

De szép volt:)

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.