Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11251) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Arsenal 3 - 0 Tottenham H.
Bolton W. 0 - 4 Chelsea
Burnley 2 - 0 Hull C.
Everton 1 - 1 Aston Villa
Fulham 3 - 1 Liverpool
Portsmouth 4 - 0 Wigan Athletic
Stoke C. 2 - 2 Wolverhampton W.
Sunderland 2 - 2 West Ham U.

Ezek már végeredmények!

FTC-DVTK 1-3 :C
Hol van a Fagyi?:DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11252) CséZé


CséZé
őstag

olvad a fagyi ;]

(#11253) Csabee. válasza CséZé (#11252) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerencsére visszamásznak az NB2-be ha így " haladnak"!

Üdv: Csabee.

(#11254) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Real Madrid 2 - 0 Getafe
Juventus 2 - 3 Napoli

Ha lett volna lóvém akkor Napolit fogadtam volna meg, hát ezt is lecsúsztam az otp miatT:@

Üdv: Csabee.

(#11255) nRu3 válasza Boxer001 (#11247) üzenetére


nRu3
addikt

sport1, ha jól tudom reggel lesz az ismétlés a sport 1, vagy 2-n, de gondolom ez most minden hiradásban lesz, főleg amikor az edzők nyilatkoztak behalatszot az utcai zaj , szirényák, bemondoban magyaráz a sün hogy osszoljanak, petárdák durognak , kiabálás.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11256) Chili7 válasza nRu3 (#11255) üzenetére


Chili7
őstag

Mi történt a stadionban? A harmadik gólnál haza indultam, ezért csak azt tudom, hogy az utcán mi volt.

[ Szerkesztve ]

(#11257) nRu3 válasza KrAt (#11248) üzenetére


nRu3
addikt

repkedtek a szék darabok , a pályára a petárdák-rakéták a játékosokra.

Én is bolond szurkolo vagyok és a balhét szeretem, de a saját csapatomat nem támadnám meg akkár mien szemetek is lennének és megérdemelnék, a saját stadion pedig fökép nem törném!!!!!!!!!

Kiváncsian várom mien büntetés lesz ebből , de itt a tualjdonos is fogg lépni amitt a foci csapata nagyon meg fog bánni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11258) Csabee. válasza nRu3 (#11257) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Elkezdték bontani a stadiont, úgy is wellnes központ lesz a helyén :DD

Üdv: Csabee.

(#11259) nRu3 válasza Chili7 (#11256) üzenetére


nRu3
addikt

én is csak akkor kapcsoltam be a tv-t amikor már félbe volt szakitva a mecs és pár perc mulva újrafolytaták de utána megint és végleg lefújták. a lényeg székek és petárdák repkedtek rendesen.

az utcán mi volt? mert azt mi nem láthatuk!

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11260) Chili7 válasza nRu3 (#11259) üzenetére


Chili7
őstag

Nekimentek páran a klubházat védő rendőröknek illetve kordonokat borogattak. Akkor ( a szépítőgól előtt) még csak olyan 30-an voltak. hamar lepattantak a rendőrökről, átmenetileg elszivárogtak, de biztos volt hogy újrakezdődik műsor. Azt már nem vártam meg.

(#11261) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Osasuna 1 - 1 Barcelona

Üdv: Csabee.

(#11262) Tomics válasza Csabee. (#11261) üzenetére


Tomics
addikt

belefért! :R
szerdán nyerni kell!

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#11263) Csabee. válasza Tomics (#11262) üzenetére


Csabee.
nagyúr

90percben öngóllal?:) Nem hiszem hogy x-re játszottak :DD

Üdv: Csabee.

(#11264) nRu3 válasza Chili7 (#11260) üzenetére


nRu3
addikt

De látod te inkább a jó szurlokoi oldalad mutatad és elindultál haza ezzel kifejezve nem tetszésedet , de az "Új Generáció" csoport inkább a klubotoknak árt.

Megnéztem az előbb az ismétlést a mecsröl, ez a dragoner mekorát könyökölt! csoda hogy a diosgyöri feje nem eset le és a birók nem vesszik észre, meg csak most láttam volt tábor tüzz is az ominozus szektorban, komolyan az egész ország inkább rajtuk röhög.Kiváncsi vagyok mi lesz enek a vége .De ienkor hol a Birkás vagy Hipos és társai hogy ezzeket egy kicsit visszafogja?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11265) nRu3


nRu3
addikt

Ez jó a huligans szerint" a ferencvaros egyszerüen senki " =semmi=0 :))))

ez volt a mecs után

[ Szerkesztve ]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11266) Csabee. válasza nRu3 (#11265) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi:D Jó kis felvétel!
"Utálunk szar készenléti" :) Meg Simon Tibizés.. hm fradisták...

Szurkolók is megmondták hogy : Egyszerűen senkik:DD

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11267) nRu3 válasza Csabee. (#11266) üzenetére


nRu3
addikt

ez a 1899.hu megint őngólt adott magának, megint olyan felvételt adott ahol nem mindig előnyős képek készültek a nagy világnak, talán nem kelet volna enyire sietni a vágásal és pozitivabb felvételt tölthetek volna fel magukrol, de mindegy igy legalább egy ország röhög rajtuk.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11268) Csabee. válasza nRu3 (#11267) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Az biztos! Ilyenkor nem mennék a hungárián, valamelyik barom állat biztos betörné a szélvédőm.

Üdv: Csabee.

(#11269) Bikerman


Bikerman
aktív tag

amúgy nem lehet tudni, nem lehetne kérvényezni, hogy NBII legyen a büntetés?

lécci, lécci, lécci kisteleki bácsi...

ragazzi della curva...

(#11270) Csabee. válasza Bikerman (#11269) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azt nem kell kérvényezni, úgy is odakerülnek :DD

Üdv: Csabee.

(#11271) L|zsidoboz válasza nRu3 (#11265) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Kinek kell takarodni, mit skandálnak?

Amúgy elég szopás lehet a normális Fradi szurkolóknak, hogy az ilyen "úriemberek" miatt zárt kapus lesz a fél szezon.

Good to be good, but better to be lucky.

(#11272) nRu3


nRu3
addikt

most megint megy asport1-n a mecs, és épp most könyökölt dragoner.

[ Szerkesztve ]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11273) nRu3 válasza L|zsidoboz (#11271) üzenetére


nRu3
addikt

berki

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11274) lvnt válasza nRu3 (#11273) üzenetére


lvnt
őstag

Ugyan nem vagyok benne nagyon az FTC ügyeiben, de szerintem Berkinek nem igazán van beleszólása a csapat ügyeibe az angolok mellett. :F

[ Szerkesztve ]

(#11275) L|zsidoboz válasza nRu3 (#11273) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

És ő kicsoda? :B

Good to be good, but better to be lucky.

(#11276) ftc válasza L|zsidoboz (#11271) üzenetére


ftc
nagyúr

[link]

Már a hét közepén az egyik Telesportban Szántó Dávid úgy harangozta be a Fradi-Diósgyőr meccset, hogy ez nem lesz babazsúr, ennek nem tulajdonítottunk nagy jelentőséget, de a szünetben történtek érdekes dolgok a klubház aulájában. Az Mlsz ellenőre érdekes kijelentést tett kollégájának. A nem túl szimpatikus úriember egy mosoly kíséretében megjegyezte : ” Jegyzetelj majd mert itt negyedórán belül elszabadul a pokol”

ulloi129

MLSZ direkt a büntetésre hajt? nem a megoldásra?

(#11277) Bikerman válasza lvnt (#11274) üzenetére


Bikerman
aktív tag

szakmai dolgokban nincs is, csak a pénzügyekben.

ftc: semmi nem is történt, nem is kell őket megbüntetni, há' hogy képzeli a MLSZ nem-e?

"fradista" majmok ismét megmutatták mire képesek...

[ Szerkesztve ]

ragazzi della curva...

(#11278) Csabee. válasza L|zsidoboz (#11275) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én sem tudom,de nem is izgat!

Üdv: Csabee.

(#11279) Bikerman


Bikerman
aktív tag

amúgy gondolom megint az mlsz lesz a hibás, ők már tudták előre, ők kérték meg a huligánokat... persze, persze, lehet menni az NBII-be, nem a szuszát, meg a hidegkutit, meg ezeket, hanem a bőcs, a kazinczbarcelona stadionjait szedjétek szét. csácsá

ragazzi della curva...

(#11280) ftc válasza Bikerman (#11277) üzenetére


ftc
nagyúr

Miért a klubbot? miért nem azt az x embert? ja hogy többet fogunk kapni mindenkinél s MLSZ megint tömi a zsebét?

Az ugye senkit nem érdekel, hogy

2009 első NB1-s meccs 3 év után visszaesőként büntetés mikor minden évkezdéskor tisztalappal indululnak a cspatok

többi csapatnál is szidás van meg minden erre ők miért nem kapnak büntetést?

(#11281) Bikerman válasza ftc (#11280) üzenetére


Bikerman
aktív tag

csak megsúgom neked, hogy újpest - mtk-n begyújtottunk 1 (írd és mond EGY) görögtüzet, és ezért megb*sztak 200.000-re...

ragazzi della curva...

(#11282) Chili7 válasza nRu3 (#11265) üzenetére


Chili7
őstag

Hát igen, de azt magamtól is tudtam, hogy én a normálisabb szurkolók közé tartozom...
Jól látható, - a tábor kivonult, - ezek a gyökerek meg szándékosan félbeszakíttatták a meccset. Mindenkinek ki van a t**e ezzel a 100 fős 16-os csürhével. Meddig jöhetnek be még???
Szájukra veszik Simon Tibit, aki forog szerintem a sírjában ilyenkor.
Annyi eszük nincs, hogy végiggondolják, hogy ezzel mennyit ártanak és mennyit használnak a klubnak.
Egy csepp ésszel lehetne ilyenkor egy jó kis demonstráció hogy a tulaj érezze, hogy erősítenie kell, de ezek a f***ok inkább vívnak a rendőrökkel, hogy benne legyünk a tévében, meg mindenhol, Nehogy valaki télen szívesen igazoljon a Fradiba.
Őszintén: melyik játékos jön majd ide, ebbe a közegbe? Én se jönnék, ha nem lennék Fradista.

[ Szerkesztve ]

(#11283) ftc válasza Bikerman (#11281) üzenetére


ftc
nagyúr

idézek MLSZ

Az FTC – mint visszaeső – szurkolóinak a ZTE elleni mérkőzésen történt rendzavarásai miatt 800 000 Ft pénzbüntetés megfizetésére köteles.

a Debrecenre 200 000, a Ferencvárosra pedig 400 000 forint pénzbüntetést rótt ki. A zöld-fehéreknek azért kell többet fizetniük, mert a vendégek szurkolói több tiltott eszközt használtak, mint a hazaiak, ez ám az indoklás :U

A zöld-fehérek múlt vasárnap 2-1-es, ám igencsak drága győzelmet arattak az MTK elleni élvonalbeli bajnokin, mivel a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága 1,5 millió forint befizetésére kötelezte a Fradit holokauszttagadó szurkolók miatt. “Nem volt holocaust”, “Milyen 6 millió?”

de ha nem eszne szurkolók akkor azért is büntetnek?

(#11284) Bikerman válasza ftc (#11283) üzenetére


Bikerman
aktív tag

de nem vagytok hibásak, nem?

nálatok a b közép előtt olyan háló van, amit egy tízéves is át dob, kérdem én, akkor ki is itt a hibás?
talán nem kapnátok büntetést, ha nem dobálnátok be a tüzeket a pályára, nem? de ettől legalább nagy lehet a f*sza a gm-es, meg stormy-snak, hogy át bírja dobni a 8 méter magas hűálót, szánalmasak a fradidrukkerek... :(

ragazzi della curva...

(#11285) ftc válasza Bikerman (#11284) üzenetére


ftc
nagyúr

aha értem vegyünk mindenkit egy kalap alá :U

ok akkor ezek szerint mindenki mellé állítsunk 1 plusz embert aki külön vigyáz majd rá...

még nem lesz összefogás klubok részéről addig mit tud tenni? kitiltja a stadionból és? bemegy idegenbeli meccsre s újra árt.

Van mindenre megoldás csak senki nem akar tenni érte..ha érted mire mondom

(#11286) Bibby válasza ftc (#11283) üzenetére


Bibby
addikt

Szerinted ez megmagyarázza a tegnapit?
Nem gondolom hogy van olyan csapat amelyik szeretné az MLSZ-t, titeket szivatnak, rendben ha így gondolod, ti meg nyolcszorosan rákontráztok. Aki nagyobbat üt az nyer ugye?

Ha nem tetszik az eredmény verjük szét az ellenfelet, aztán a saját csapatot, aztán a stadiont, aztán az MLSZ székházat, és akkor a végén a fradi lesz a bajnok. Nyilván ez a pár száz így gondolkodott. :)

Ελευθερια η θανατος

(#11287) L|zsidoboz válasza Csabee. (#11278) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Én is nyugodtan fogok aludni attól, ha nem tudom meg... :DDD

Good to be good, but better to be lucky.

(#11288) forceberg


forceberg
veterán

Hátha észbe kap már a pénzhozó, azaz semmit sem hozó... :))

Magyarországon addig nem történik semmi, amíg nincs valami komolyabb dolog.

Ez a közéletre is teljesen igaz, addig nem áll egyenesbe az ország, amíg a nemzet vagyonát felélő, eltékozló "emberek" házait nem kezdik el felgyújtogatni. Szegény rendőr, aki kimegy egy rendbontásra, nem gondolja végig, hogy azzal a nemzet ellen tesz? Hisz a rendőrség is ezeket védi.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11289) peterszky válasza nRu3 (#11264) üzenetére


peterszky
őstag

Hypós már régen a Tóth Csaba biztonsági cégének az embere. A többi talán már nem is igen jár ki, nem tudom, ebben nem vagyok "naprakész", talán Márk többet tud mondani róla, ha úgy gondolja.

Tegnap nem is írtam, mert akkor lehet ban lett volna a vége, elég sz*r volt a kedvem. Egyszer már átéltem hasonlót, most nem szeretnék újra. Kamera felvételek vannak, már másodszor sz*rtak a saját fészkükbe idén bizonyos emberek. És még gyávák is, gerinctelenek.

Ahogy örültem, hogy játszik Dragi, úgy szentségeltem, amikor lekönyökölte Balajtit, ilyet Fradi játékos nem csinálhat, én jó pár meccsre eltiltanám.

Bikerman, Csabee meg talán Csézé is: fagyizást, egyéb hasonlóakat köszönöm, mint egy baráti társaságban ;) Nem gondolom, hogy az ide író fradisták ezt megérdemelték volna, én eddig és ezután is tiszteletben tartom, hogy ez nem egy olyan fórum, ahol ilyen megnyilvánulásaimnak tért engedek (vannak ilyen helyek, nem tagadom, de nem itt!).

What else you gonna do on a Saturday?

(#11290) Chili7 válasza Bikerman (#11284) üzenetére


Chili7
őstag

Oké! Elitélendő ami történt, meg lehet, hogy szánalmasak vagyunk, de Ti vajon hogy kezelnétek ezt a helyzetet?

L|zsidoboz!
Berki az FTC Zrt vezérigazgatója. Ő a kapocs a tulaj és a honi futballtársadalom közt. Takarodnia szerintem azért kell, mert azt gondolják, hogy ő a felelős a nyári "erősítésekért".

(#11291) ftc válasza Chili7 (#11290) üzenetére


ftc
nagyúr

hátha nézzük UTE-Fehérvár meccset akkor kb ugyanígy :U

(#11292) Chili7 válasza peterszky (#11289) üzenetére


Chili7
őstag

Egyetértek veled. A három új topiktárs példát vehetne nRu3 kollégáról.

(#11293) CséZé válasza peterszky (#11289) üzenetére


CséZé
őstag

én sem szeretem a "dábrácán"-ozást, meg az egyéb kitalált gúnyneveket
jó lenne, ha visszafelé is érvényesülne, akkor a tisztelet (rajtam nem múlik)

(#11294) Bikerman válasza ftc (#11285) üzenetére


Bikerman
aktív tag

szerinted ki akarna összefogni egy olyan klubbal, amelynek ilyen szurkolói vannak?

peterszky: nem fagyiztam én, csak mondtam, hogy lehet, ha a fradi is olyan biztonsági intézkedéseket tenne, mint az újpest október 3.-ára, akkor lehet, hogy megelőzhetőek lennének ezek a "balesetek". az a baj, hogy ez a példa a fiatal fradistáknak, ezt tanulják el, hogy be kell ugrálni a pályára... stb.

ragazzi della curva...

(#11295) Chili7 válasza CséZé (#11293) üzenetére


Chili7
őstag

Beírtam a keresőbe a "dábrácán" szót! 2 találat volt, egyik post a tiéd, a másik Csabee-é.

(#11296) forceberg válasza KrAt (#11248) üzenetére


forceberg
veterán

Te, ti ezt nem értitek... A Fradi egyszer le lett küldve padlóra, felállt, s most megint lefelé huppan. Nem az a baj, hogy lent a csapat, hanem, hogy át lettek verve az emberek, spanyol huszadosztályú "játékosokkal".
Annyiban tisztelem ezeket a rendbontó embereket, hogy ők legalább a véleményüket ki merik nyilvánítani. Sajnos a szóra válasz sem érkezik, ők ezt lépték erre. Ha a magyar tudat olyan lenne, mint ezekben az emberekben a Fradi tudat... de inkább nem folytatom.
Mindemellett én is elítélem a balhékat, sok meccsen voltam, soha nem balhéztam(meccs alatti legnagyobb kihágásom a tökmagos zacskó eldobása volt), de máshogy nem megy, csak erre figyelnek fel - szerintem. Érted?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11297) Chili7 válasza Bikerman (#11294) üzenetére


Chili7
őstag

Biztos jobban is lehetne biztosítani a meccset, de most is rengeteg rendőr volt kint.
Szerintem legalább 200 droid a vendég és székház előtt. Plussz jópár közlekedési, akik lezárták pl a Könyvest, hogy csak a Diósgyőr vezető góljára érjek oda.
A stadionon belül a biztonsági szolgálat nem tudja megoldani a dolgot, ez kiderült. A megoldás az lenne, ha nem engednék be ezeket az embereket. Ha meg ezután is a stadionon kívül csinálnák a fesztivált, akkor bebasznám a börtönbe az összeset.

(#11298) CséZé válasza Chili7 (#11295) üzenetére


CséZé
őstag

"meg az egyéb kitalált gúnyneveket"

emellett sem kéne elmenni figyelem nélkül

(#11299) Studiossrác válasza forceberg (#11296) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Manapság olyan csapat, hogy fradi nincs....Csőcselék Fc, Fegyencváros stb-stb, ez mind illik rá!(természetesen rengeteg normális ftc szúrkoló van, csak sajnos nem tőlük hangos az üllői út) Bár az MLSZ nem teszi meg, de én bizony kizárnám a zöldeket....nb3-ba!!! Problémás szúrkolókat a felvételek alapján kiemelném(persze nem lehet mindet, de egy csomót igen), örökre kitiltatnám őket az ország összes stadionjából, illetve egy 3-4 éves börtönbűntetés, amit jó magaviselet esetén 2-re csökkentenék! Ezek után meggondolná jópár ""szúrkoló"", hogy mit tesz a pályán és környékén(utcán történtek persze nem a klubot illeti, hanem "csak" a ""szúrkolót"")
Ha ez megtörténne visszajutna 2(esetleg 3) év múlva a FRADI, amit újra nevezhetnénk Ferencvárosnak...családok járhatnának ki a meccsekre, újra lennének nézők,több bevétel lenne, új szponzorok, magyarán emelkedne a színvonal!
Bár én újpesti vagyok, nem 1 rokonom játszott utánpótlásszinten a fradiba(sőt, bevallom én is....tudom furcsán hangzik ez, de akinek dolgoznak a szülei és egyedül jár a gyerek edzésre, annak fontos, hogy közel legyen a csapata....)
Nem egyszer voltam labdaszedő az Üllőin és 1 gyereknek megdöbbentő ami ott zajlik... kerítésre felugró "szúrkoló" leköpi a partjelzőt, csak mert nem engedett el egy 5 méteres lest.....egyik gyerek kezéből kicsúszik a labda(pedig nagyon igyekezett visszaadni a labdát), erre az anyját szídja egy "értelmes szúrkoló".
Ezek nem focipályára valók, így sosem lesznek olyan focizni szerető gyerekek, akik felnéznek a "nagyokra"....bármelyik klubnál lesz ilyen a jövőben(akár újpesten is, gyanítom lesz is előbb-utóbb sajnos), ugyanúgy menjen nb3-ba, és történjen a "szúrkolókkal" ugyanez)
Végre családokat akarok látni a lelátókon, és nem bűnözőket!
Kicsit hosszú lett a hozzászólásom, helyenként furcsán is fogalmazva, de mindenki érti a lényeget. Lezárásom ezek után nem is lehetne más, mint
HAJRÁ MAGYAR FOCI!!!!!

(#11300) Drizzt válasza ftc (#11276) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem egy nagy mágus az ellenőr, én is megmondtam otthon a tv előtt Nyíregyházán, hogy ott balhé lesz rövidesen... Átjött a hangulatból. Főleg amikor már 3-0 volt.

I am having fun staying poor.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.