Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Lejszi


Lejszi
senior tag

Egy kis érdekesség: [link]

(#5002) Markgx10 válasza peterszky (#4997) üzenetére


Markgx10
őstag

Szevsz, Főnök! :D

Pénteken lesz Ausztriában a Levszki Szófia elleni edzőmeccsünk (a Dózsa múlt héten kikapott tőlük 1-0-ra a Vasas meg 5-0-ra korábban), ami az eddigi legjobb erőfelmérő lesz, minden szempontból.
Mivel számomra idén nem lesz nyaralás :D, ezt pótolván ide kilátogatunk pár haverral. A Levszki szurkolótáborát gondolom nem kell bemutatni (ha mégis, akkor youtube), mindenképp remek hangulatú találkozó lesz ;]

A két magyar csapat elleni teljesítményünk (5-0, 5-1), de méginkább a mutatott játék nagy bizakodásra ad okot számomra, ha pénteken nyernénk, akkor már a fellegekben járnék :D

[ Szerkesztve ]

(#5003) Lejszi


Lejszi
senior tag

Szerdan az Eurosport élőben közvetíti az U19-es meccsünket.

Olaszország–Magyarország július 23., 17.30; Plzen

(#5004) peterszky válasza Markgx10 (#5002) üzenetére


peterszky
őstag

Én is gondolkozom rajta erősen, de még nem tudom, hogyan lehetne eljutni oda :U Várom a PE-s infókat, állítólag holnap lesznek fent adatok.

What else you gonna do on a Saturday?

(#5005) Drizzt válasza Lejszi (#5003) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Nem örülök, mert akkor úgy kell kedden berúgni, hogy szerdán még hazaérjek Nyíregyre Bp-ről a meccs előtt.

I am having fun staying poor.

(#5006) Markgx10 válasza peterszky (#5004) üzenetére


Markgx10
őstag

A PE-ből több kocsival is megyünk, ha gondolod rákérdezek, mert úgy tudom az egyikben még biztosan van hely. :U

(#5007) peterszky válasza Markgx10 (#5006) üzenetére


peterszky
őstag

Hm-hm, ha megtennéd azt megköszönném :) Aztán holnap biztosra megmondom, hogy élnék-e a lehetőséggel, ha van.

What else you gonna do on a Saturday?

(#5008) Lejszi válasza Drizzt (#5005) üzenetére


Lejszi
senior tag

akkor tényleg csak mértékkel ;)

(#5009) Lejszi


Lejszi
senior tag

de jo a zalaegerszegieknek.

ha a magyar u19 bejut a dontoban, zegrol inditanak buszt a döntöre csehorszagba.

egerből v a kornyekrol kár h nincs ilyen kezdemenyezes.... :O

(#5010) Markgx10 válasza peterszky (#5007) üzenetére


Markgx10
őstag

Megkérdeztem, van hely, 3500Ft max a benzinből az egy emberre jutó rész + pár száz forint Ausztriában az autópálya matrica szintén egy emberre. Ezen kívül természetesen kaja, pia, ami neked kell. A meccs ingyenes, szóval ennyi költség van összesen, majd írd meg, hogy fixre beírassalak-e a listába. :U

Mod: Utólag néztem a privátot, bocs :D

[ Szerkesztve ]

(#5011) peterszky válasza Markgx10 (#5010) üzenetére


peterszky
őstag

Sajnos így alakult :( De így legalább ezt az adagot félreteszem a bérletre :))

What else you gonna do on a Saturday?

(#5012) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Kenesei góljával vezet a Haladás az Arsenal ellen.

I am having fun staying poor.

(#5013) Tibiajax válasza Drizzt (#5012) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

húha..

(#5014) Lejszi válasza Drizzt (#5012) üzenetére


Lejszi
senior tag

már 1-1 az állás

(#5015) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Markgx10, peterszky kolléga, erről, valamit?.... :DDD
;]
"..a mecs helyett az egész B-közép a szopást nézte. És amikor elkezdtünk üvölteni hogy mindent bele, a csapat azt hitte, nekik szól, egyből lőttek is egy gólt.."
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#5016) Markgx10 válasza Tibiajax (#5015) üzenetére


Markgx10
őstag

Gondolhatod :( , gyerekkel voltam fenn a meccsen, hál' Istennek mi a hosszanti lelátó másik végén voltunk, így nem látott semmit belőle a kisfiam. Ha ez a mi közelünkben történik, akkor arra a személyem a garancia, hogy ez a majom már nem élne.

Közben egyébként elintézték, hogy ki lett tiltva a "pár" a pályáról és meg is keresték őket egy kis "beszélgetésre", ilyen a jövőben biztosan nem fordul majd elő. Sajnos ez mindennek az alja, minden kritika jogos, ami ezzel kapcsolatban ér minket :(

(#5017) peterszky válasza Tibiajax (#5015) üzenetére


peterszky
őstag

Szerencsére én csak a "Mindent bele"-t hallottam :U

What else you gonna do on a Saturday?

(#5018) Tibiajax válasza Markgx10 (#5016) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Hát igen, ennél lejjebb már nem igazán lehet süllyedni.
Egyébként, egyik kollegám -szintén aktív fradista- már ezt említette nekünk, vagy jó egy hete, közvetlen a meccs utáni napon, de annyira hihetetlenül hangzott, h igazából átsiklottunk felette. Az index most írta meg, erős volt látni, h az eset tényleg megtörtént..

(#5019) peterszky


peterszky
őstag

Sportoló hasonmások :DDD

What else you gonna do on a Saturday?

(#5020) Chili7


Chili7
őstag

Most mia rák van? Az EB-nek kéne lennie a Eurosporton, de nálam csak bicikliznek.

(#5021) Drizzt válasza Chili7 (#5020) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Mert ez a szar náluk nagyobb prioritású. :(:(:( Amikor vége lesz, akkor kapcsolnak át. Legalábbis remélem.

I am having fun staying poor.

(#5022) Bibby válasza Drizzt (#5021) üzenetére


Bibby
addikt

Ezt a "szart" néhány millióval többen nézik. Nem kellene így kiakadni, sajnos ez így alakult, senki sem tehet róla (mellesleg igen jó szakasz volt a touron). :)

Most pedig hajrá magyarok!

Ελευθερια η θανατος

(#5023) peterszky válasza Bibby (#5022) üzenetére


peterszky
őstag

Csak nem kellett volna nagyon hirdetni, hogy végigadja az Eurosport a meccset. Két napja ezt mondják mindenhol...

What else you gonna do on a Saturday?

(#5024) Lejszi válasza peterszky (#5019) üzenetére


Lejszi
senior tag

ez nagyon nagy :C :C

(#5025) Lejszi válasza peterszky (#5023) üzenetére


Lejszi
senior tag

ITA-HUN live

[ Szerkesztve ]

(#5026) Lejszi


Lejszi
senior tag

vezetnek az olaszok :(
*******

[ Módosította: Racecam ]

(#5027) peterszky


peterszky
őstag

Mekkorát védett Gulácsi :Y

What else you gonna do on a Saturday?

(#5028) Racecam válasza Lejszi (#5026) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mintha egyszer már ilyen ügyekben volt vitánk, vagy csak rosszul emlékszem? :F
Próbálj meg ember maradni... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5029) Lejszi válasza Racecam (#5028) üzenetére


Lejszi
senior tag

sry :R

[ Szerkesztve ]

(#5030) Racecam válasza Lejszi (#5029) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ok.
Természetesen, én is a magyaroknak szurkolok. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5031) venember83 válasza Racecam (#5030) üzenetére


venember83
nagyúr

Gulácsi meg is tesz mindent, de elöl is kellene egy kis eksön. Pl. ez a fejes nem volt rossz, annyira.

(#5032) Lejszi válasza Racecam (#5030) üzenetére


Lejszi
senior tag

bar meg nincs vege, de sztem mar eldolt,

jo lett volna bejutni a dontobe....

(#5033) peterszky


peterszky
őstag

Bakkkker, már térden csúsztam, hogy gól :(

Vége. :(

What else you gonna do on a Saturday?

(#5034) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#5016) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

ha kosarmeccs lett volna akkor meg a vedekezz, vedekezz ment volna? :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5035) peterszky válasza BÁ Nutrition (#5034) üzenetére


peterszky
őstag

Ezen besírtam :R

What else you gonna do on a Saturday?

(#5036) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Áhhhh. :( Mindenesetre jól játszott azért a csapat, remélem töretlenül fejlődnek tovább, aztán pár év múlva felnőtt szinten. :R Sok sikert!!!

I am having fun staying poor.

(#5037) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Most nézem, kikaptunk a szar olaszoktól?.. Mi voltunk gyengék? Nem látam a meccset

(#5038) Chili7 válasza Tibiajax (#5037) üzenetére


Chili7
őstag

Nem is tudom. Volt helyzet itt is ott is. Egyenlőnek tűnt a második félidő. Az elsőben állítólag jók voltunk, de azt meg senki sem látta, mert az Eurosport valami hülye bicikliversenyt adott helyette.

(#5039) Drizzt válasza Tibiajax (#5037) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Döntetlen lett volna a reális. Most az olaszoknak volt szerencséje, a spanyolok ellen meg nekünk. A szerencse forgandó. Ez van. Voltak itt is, ott is nagy helyzetek. És be kell valljam, hogy nagyon szép gólt kaptunk, igazi piszok csatárgólt.

Mindenesetre azt valaki elmondhatná, hogy gosztonyi például miért csak az Mtk nb3-as(bár idén már nb2 keleti csoportos) b csapatába fér be... És még van pár ilyen, csak ő ugrott be hirtelen.

Más:

"A Borussia Dortmund nyerte a labdarúgó Német Szuperkupáért rendezett mérkőzést, miután 2-1-re legyőzte a Bayern Münchent. A dortmundiak második gólját a Karlsruhétól szerződtetett Hajnal Tamás szerezte szabadrúgásból.
A magyar válogatott futballista a kezdőcsapatban lépett pályára és a 60. percben cserélték le. A találkozót 47 100 néző előtt rendezték Dortmundban.

Német Szuperkupa: Borussia Dortmund-Bayern München 2-1 (2-0)
G: Blaszczykowski (29.), Hajnal (33.), illetve Ekici (72.). "
:R:R:R

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#5040) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#5034) üzenetére


Markgx10
őstag

:D Szevasz, tesó, idetaláltál? :D

Holnap Fradi - Levszki Szófia (mint már írtam), alig várom már, hogy kiderüljön, hol tartunk egy ilyen komoly csapat ellen és alig várom, hogy kiderüljön tényleg olyan kemények-e a levszki huligánok, mint állítják magukról ;]

(#5041) peterszky válasza Markgx10 (#5040) üzenetére


peterszky
őstag

;]

Milyen jó lenne, ha Ferenczi bemutatkozhatna egy góllal holnap a volt csapata ellen :))

What else you gonna do on a Saturday?

(#5042) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#5040) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

regen en is nagy fradista voltam, de aztan 97ben a Raba Eto kerult az elso helyre:)

es az FTC tetkombol csinaltattam egy ETO-sat ;] :DDD

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5043) Markgx10 válasza BÁ Nutrition (#5042) üzenetére


Markgx10
őstag

Barom :D

(#5044) copin válasza BÁ Nutrition (#5034) üzenetére


copin
őstag

Ott alapból megy az anyázás (stadionban, parkolóban). Legalábbis régi osztálytársaim mindig azzal hencegtek mennyire felbőszítették a szolnokiakat és a fehérváriakat. Néha még kisebb nótákat is "komponáltak" véleményük dallamosításához. Én csak Pécs-Sopron meccsre mentem el anno, de ott nem volt semmi. Max. a csajok cukkolták a játékosokat ;]

Fordítva, a Pécs volt a hazai, mert én nem utazgatok.

[ Szerkesztve ]

(#5045) BÁ Nutrition válasza Markgx10 (#5043) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

egyszer voltam egy eto-fradi meccsen, akkor meg fradista voltam inkabb. minden jegy elkelt, hatalmas hangulat volt, es szuper meccs :D asszem 5-3ra nyert a fradi:) akkor meg az volt a slager hogy nbII nyugaticsoport.... meg hogy rabarabaraba, rabasztok ti ma'ma :)
amugy az egyik oka az volt hogy partoltam kesobb az eto hogy egyik volt osztalytarsam kezdocsapatba kerult. meg a Reszeli egesz jo csapatot hozott akkor ossze. amugy kesobb osztalytarsam atkerult a Fradiba. jopar evig jatszott ott asszem a tavalyi szezonban meg olaszorszagba volt mar. most nem tudom merre fog jatszani

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#5046) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Ferenczi ingyen volt a Fradinak, vagy pénzért?

I am having fun staying poor.

(#5047) peterszky válasza Drizzt (#5046) üzenetére


peterszky
őstag

Pénzért.

What else you gonna do on a Saturday?

(#5048) Drizzt válasza peterszky (#5047) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Arról van esetleg információ, hogy hány millió környékén lehetett?

I am having fun staying poor.

(#5049) peterszky válasza Drizzt (#5048) üzenetére


peterszky
őstag

Nem hozták nyilvánosságra. Állítólag olyan 100 millióra taksálta a Barnsley, ami azért egy kicsit sok. Ajánlottak érte 50-et, azt nem fogadták el, tehát a kettő között valahol.

Én örülök az érkezésének, kellett már egy magas és jól fejelő csatár a csapatba.

What else you gonna do on a Saturday?

(#5050) BÁ Nutrition válasza peterszky (#5049) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azer nem semmi hogy masodosztalyba ilyen embereket igazolnak aztan nem tudnak feljonni.
bennunket szegyenitenek meg vele.
raadasul ketszer egymas utan

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.