Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11551) mephi666 válasza Markgx10 (#11550) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem szeretem a kabátot, mert a kte ellen is párszor betalált... :) meg néha voltak unszimpatikus húzásai... "szemtelen" egy játékos... Sanyi meg ki tud azért fogni jó napokat, amikor megy neki rendesen a játék...
érdekes a keret... meg kell hagyni... lassan illene már hozni az u21-esek közül jópár játékost, hogy összeszokjanak az idősebb alapjátékosokkal és akkor talán lehetne valami a 2012es eb/olimpiára... kapusok közé simán el tudnám képzelni pl. gulácsit... előre pl. németh-et meg koman-t és még mellettük is jöhetnének sokan mások... igazi hajtós gólgyárosok kellenének, mert csak úgy lehet meccset nyerni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11552) (Darkwood) válasza mephi666 (#11551) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Egy Németh - Szalai párost el tudnék képzelni! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11553) venember83 válasza (Darkwood) (#11552) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki állít meg benne, képzelj. ;]

(#11554) bagyulajuve válasza mephi666 (#11551) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Igen valóban, csak most u21-es eb selejtezőt játszanak majd az olaszok ellen, ezért nem hívott közülük senkit Koeman.

Resistencia eterna

(#11555) (Darkwood) válasza venember83 (#11553) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Már csak azért is elképzelem! ;] Sőt a Pes10-ben is megcsinálom valahogy! :))

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11556) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

Hentes Viera vajon hány meccses eltiltást kap, miután eltörte De Rossi arcát?
Az én tippem 0, remélem visszakapja a térdére valakitől... :U

Good to be good, but better to be lucky.

(#11557) Tibiajax válasza Markgx10 (#11550) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egyetértek, Torghelénél bárki jobb.

(#11558) brownus


brownus
veterán

(#11559) venember83 válasza L|zsidoboz (#11556) üzenetére


venember83
nagyúr

Mondjuk általában De Rossit se kell félteni, de tényleg elítélendők ezek a durvaságok. Össze kéne ereszteni Vieirát, De Rossit, Gattusot meg esetleg Essient. Érdekes adok-kapok lenne. ;]

Vieira interes, miért kapna büntetést? :U

(#11560) (Darkwood) válasza venember83 (#11559) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Vidicset kihagytad! [link] [link];]

[ Szerkesztve ]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11561) mephi666 válasza venember83 (#11559) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért mondjuk lehmann, kahn, ballack, drogba is elférne a társaságban :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11562) bagyulajuve válasza mephi666 (#11561) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Mátrixot ki ne felejtsétek, szerintem az egyik legundorítóbb játékos aki valaha pályára lépett. Rövid összefoglaló eddigi ténykedéséről: [link]

[ Szerkesztve ]

Resistencia eterna

(#11563) Bibby válasza (Darkwood) (#11560) üzenetére


Bibby
addikt

Meg ez a tegnapi J. evans gyerek, ahogy elnézem fogunk még róla hallani ilyen téren...

Ελευθερια η θανατος

(#11564) (Darkwood) válasza bagyulajuve (#11562) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez egy favágó!

Bibby: óóó... igen! Nem bírom azt az arcot sem! :W

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11565) peterszky válasza bagyulajuve (#11562) üzenetére


peterszky
őstag

Vinnie Jones a' Isten!! :))

What else you gonna do on a Saturday?

(#11566) Bibby válasza (Darkwood) (#11564) üzenetére


Bibby
addikt

Itt van az a kedves kis szeretetnyilvánítás Drogba felé... nem tudom ki írta itt tegnap hogy az már levegőben volt, meg semmi szándékosság. :U
Ahogy elnézem Vidic tanította be erre, mert nagyon büszkén röhög a partvonalnál.

venember: és fenn is tartod az álláspontod?

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#11567) venember83


venember83
nagyúr

Csak védekező középpályásokra gondoltam, de a műsor megfelelő fogadtatása esetén természetesen lehet majd szervezni védők, kapusok és csatárok közt is. :))

Bibby: Én voltam.

[ Szerkesztve ]

(#11568) peterszky


peterszky
őstag

Jól eltalálta a labá(ka)t, basszus, nekem fájt, ahogy néztem.

What else you gonna do on a Saturday?

(#11569) venember83 válasza Bibby (#11566) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazándiból fene tudja, lehetséges, hogy szándékos volt, de nem vennék rá mérget. Meg arra se, hogy nem szándékos.

(#11570) Bikerman válasza bagyulajuve (#11545) üzenetére


Bikerman
aktív tag

nem tudom, hogy figyeled-e hányszor írok kritikát asz újpestről is.
nyugi egyáltalán nem irigylem a debrecent. megint kemény 14 ember ment el győrre. biztos gyúrnak a liverpool ellen, gratulálok.

ragazzi della curva...

(#11571) Buldozer99 válasza Bibby (#11566) üzenetére


Buldozer99
senior tag

ott a rúgó mozdulat, látni, eltiltani a picsába, meg vidic-et is, mit röhög az a nyomorék...

Mellnagyobbítás kézrátétellel! Sikertelenség esetén azonnali pénzvisszafizetés!:)

(#11572) venember83 válasza Buldozer99 (#11571) üzenetére


venember83
nagyúr

Te nem vagy teljes mértékben objektív a MU csapattal szemben, az az érzésem. :DDD

(#11573) L|zsidoboz válasza venember83 (#11559) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Persze, nem kell félteni, de azért ahhoz, hogy valakinek eltörd az arccsontját, nem kicsit kell ütni.

De Rossi is tud hasonlót (pl. a VB-n USA ellen), de azért ez akkor is kicsit sok.
Meg ő ott egyből pirosat és több meccses eltiltást kapott, ez a favágó meg még egy sárgát se... :U

Gattuso, Stankovic és még sok másik középpályás kemény és agresszív, ilyen dolgokat mégsem csinálnak.

peterszky: ezt bár ne tetted volna be. :N :)

[ Szerkesztve ]

Good to be good, but better to be lucky.

(#11574) venember83 válasza L|zsidoboz (#11573) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem inkább Carlos Hernandez a felelős, nem peterszky. Săt, mondhatom, hogy Carlos Hernandez jobban betette. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11575) Bikerman


Bikerman
aktív tag

hmmmmm...

ui: vigyázat, két link... ;]

[ Szerkesztve ]

ragazzi della curva...

(#11576) mephi666 válasza Bikerman (#11575) üzenetére


mephi666
nagyúr

a 'pool elleni meccsen én meg voltam elégedve :K potyahosszabbításban x helyett még növekedett az előny :DD ...visszanyalt a fagyi...

ferguson helyében én egy rohadt szót nem szólnék... a bíró azért benézett néhány dolgot, ami "megmentette" 1-2 játékosát... a bíró egyébkén tényleg vicc volt :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11577) Tibiajax válasza bagyulajuve (#11562) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Az Internationale szégyene.
1:55-nél labdára ment szerinted?.. :DDD :(((
nagyon gáz, egyébként. De, én azt sem igazán értem..hát elég lenne ezt a kis montázst megnézni bárkinek ott az olasz döntéshozóknál, vagy lejátszani, egyértelmü, milyen aljas szándék lengi végig az összes szerelést.. Nem igazán értem ezt sem, h miért nem tiltották még be a gyereket.. focizni ugye nem tud (video 0:50), most innesntől kezdve meg....

[ Szerkesztve ]

(#11578) mephi666 válasza Tibiajax (#11577) üzenetére


mephi666
nagyúr

mennyit röhögtem én a 2006os vb után, amikor buszon a nők okoskodtak, hogy: "láttad, hogy megfejelte a cidán a maseratit?" ;] sírva röhögtem... nem egyszerű a figura, az biztos... a "sportszerűségét" enyhén meg lehet kérdőjelezni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11579) L|zsidoboz válasza Tibiajax (#11577) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

2006-os VB-n jó volt Nesta helyett.

Eltiltani meg nem kell, úgyse játszik egy percet se... :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#11580) KrAt


KrAt
veterán

[link] - Pálya szélén mosott fogat :DDD :DDD :DDD :DDD

(#11581) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Nézitek a Liverpool - Birm'ham meccset?

Félidőben 1:2.

A második vendég gólt jól eltalálta a srác!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11582) mephi666 válasza (Darkwood) (#11581) üzenetére


mephi666
nagyúr

csak olvasni tudom :( digisport adja ezt is, hogy a fene vinné el... csak holnap adja a eurosport2

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11583) (Darkwood) válasza mephi666 (#11582) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Köttesd be a Digit!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11584) mephi666 válasza (Darkwood) (#11583) üzenetére


mephi666
nagyúr

márciusban jár le az előfizetésem... akkor az lesz... jóval olcsóbb és kábelen jön... meg lesz sport1+digisport pluszba... aztán végre megint nézhetek minden meccset :)
remélem benitez csinál valamit, mert most már hozni kellene minden meccset... könnyen lapátra kerülhet, ha kikap még párszor a csapat és a bl-ben sem jutnak tovább :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11585) (Darkwood) válasza mephi666 (#11584) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Jó is egyébként! Eurosport,Eurosport2, Sport1-2, Sport Klub, Digi Sport. Kizárt hogy ne láss egy jófajta rangadót! :N

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11586) (Darkwood) válasza (Darkwood) (#11581) üzenetére


(Darkwood)
őstag

2:2 lett! Benítez alatt nagyon rezeg a léc... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11587) peterszky


peterszky
őstag

***** MLSZ! :(((

What else you gonna do on a Saturday?

(#11588) venember83 válasza peterszky (#11587) üzenetére


venember83
nagyúr

Valami újdonság? :U

(#11589) peterszky válasza venember83 (#11588) üzenetére


peterszky
őstag

Én örülnék neki a legjobban...

What else you gonna do on a Saturday?

(#11590) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Most megy a Real Madrid - Alcorcon kupa meccs!

Kötelező nézni! ;]

Eddig 0:0!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11591) venember83 válasza (Darkwood) (#11590) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi nem adja, stream esetleg? :U

(#11592) mephi666 válasza venember83 (#11591) üzenetére


mephi666
nagyúr

sportklub "aggya" :P

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11593) (Darkwood) válasza venember83 (#11591) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Igen, a Sport Klub adja!

Félidő: 0:0! ;] :P

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11594) mephi666 válasza (Darkwood) (#11593) üzenetére


mephi666
nagyúr

4-5gólt kellene lőnie a margitnak, hogy továbbjussanak... 1félidőre azért necces lesz... olvastam a másik csapat edzőjétől egy "altató-írást", hogy nem nagyon hisz benne, hogy továbbjutnának...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11595) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

hát, én most nagyon őszinte leszek.. nem mintha eddig nem próbáltam volna az lenni, miota tagja vagyok ennek a fórumnak

Én egyedül Kakát sajnálom ma este.
Egyszerüen nem bírom elhinni, h jól érzi magát, ebben a szedett-vetett társaságban..

(#11596) venember83


venember83
nagyúr

(#11597) Tibiajax válasza venember83 (#11596) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

???

(#11598) (Darkwood) válasza mephi666 (#11594) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ezt már nem fogják megcsinálni! :N :))

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11599) mephi666 válasza (Darkwood) (#11598) üzenetére


mephi666
nagyúr

vannak azért csodák... pár hónapja mondjuk fogadtam a haifa egyik meccsére és 15perc alatt kaptak már 3 gólt... aztán 4:3-ra fordítottak a meccs végére... kicsit ingadozott a vérnyomásom meg a pulzusom :DD fene tudja, mi lesz még most... azért csak 4. osztálybeli csapat ellen játszik a real... nem tudom milyen agymosást kapnak

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11600) (Darkwood) válasza mephi666 (#11599) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Harmad osztályú.

Egyértelmű: ugrik az edző! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.