Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10575) mephi666 válasza Csabee. (#10573) üzenetére


mephi666
nagyúr

nyugodtan... csak ha valami "véletlen" folytán mégsem jön be, ne engem szidj :DD

(ahogy látom sportingbet már 0:3-nál 101-szeres odds-al számol... bwin pedig 0:4-nél fizetne ennyit :) )

#10574: duna adja... most jutottunk el oda, hogy tisztán matematikai esélyünk van :( 3 meccsel ezelőtt volt még esélyünk... akkor kellett volna élni vele... nem olyan durva csoportba kerültünk szerintem... vannak a dánoknál/svédeknél/portugáloknál is világklasszis játékosok, de csapatszinten nem olyan jók most, mint amekkora a nevük... másik csoportban szerintem úgy ki lettünk volna tömve, hogy sírtunk volna :( pl. az angol/holland/spanyol válogatott az bele sem merek gondolni hányat adott volna nekünk...
nem tudom mire várunk? hogy egyszer ilyen csoportba kerüljünk: málta, ciprus, luxemburg, stb? :( most hoztuk a kötelező meccseket, de a nagyobb csapatoktól is pontokat kellett volna szerezni: dánokat verni, svédekkel x-elni kettőt meg portugáloktól minimum 1 pontot szedni... így mi lehetnénk az elsők... és úgy kell játszani, mint a fiatalok tegnap a 2. félidőben... szerintem odatették magukat és szépen megjátszották a labdákat... 1 kis szerencse kellett volna még és kijött volna a 3:3... apropó, a tegnapi meccsen az zavart legjobban, hogy a kommentátor nonstop dicsérte a ghánaiakat... :(

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.