Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11701) nRu3 válasza Vladi (#11700) üzenetére


nRu3
addikt

Apját :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11702) CséZé válasza venember83 (#11699) üzenetére


CséZé
őstag

korrekt

(#11703) Vladi válasza CséZé (#11702) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem érdekli a magyar foci, de beleugat. Nem jönne ide edzőnek, mert annyit nem tudunk fizetni neki, de beleugat. Akkor miért is járatja a száját?
Nekem ez ilyen partvonalról való beleokoskodásnak tűnik. Egyáltalán nem korrekt. :U

Amúgy meg közhelyeket pufogtat, és semmibe veszi az utánpótlás eredményeit. Na hát ne is jöjjön az ilyen.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11704) Tibiajax válasza Vladi (#11703) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Nem ugat bele. Megkérdezték.
Nem ugyanaz.

Ja, és abszolut igaza van. Mint ahogy a tegnap esti meccs előtt nyilatkozó Zombori Sándornak is. Aki látta, tudja mit mondott..

[ Szerkesztve ]

(#11705) Vladi válasza Tibiajax (#11704) üzenetére


Vladi
nagyúr

Mit mondott?

Az okos emberek okos mondásaival már Tiszát lehet rekeszteni. Megkérdezték, mert tudták mit fog mondani. Lehet megint dumálni. De minek?

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11706) Tibiajax válasza Vladi (#11705) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Felhívnám a figyelmedet egy fontos részletre:
Bölöni László a belga–magyar barátságos meccs előtt...
Tehát még a esti leszereplés előtt, és a kurva nagy dán siker után mondta ezt. Az esti meccs meg már csak hab volt a tortán. Én igazat adok neki, mert pontosan az én gondolataimat hallottam végre vissza a tévében vkitől, ahogy mint irtam, Zombori végre megmondta - hagyjuk a kibszott statisztikákat meg az összehasonlítgatásokat (mert pont ezekket szarakodott megint a sporttv a meccs előtti felvezetőben, szokás szerint), megvertünk két kiscsapatot, megvertük a már tökre érdektelenül játszó dánokat, de ahol nyerni kellett volna, ott kikaptunk mint a szar. Ennyi a lényeg, és ehhez Nyilasi is csak azt tudta hozzáfüzni, a nagy bólogatása mellett, hogy a szövetségnek azzal az újításával, hogy most a sikertelen szereplés után mégsem válik meg a kapitánytol, és hagyja tovább dolgozni, talán lehetőségünk nyilik majd az eb-re...
Hát, nem tudom. Talán. Majd Komanékkal..

szerk. jajj volt még egy rohadt jó, fetrengtem. Nyilasi Tibcsi mondja, a válogatott, az új válogatott gerincét kell majd ugye a jó hollandusnak összerakni. Namost, ez meg is van talán már, ugye, ott a kapuban a most visszavonulo (nekem egyébként semmi bajom nem volt vele-)-Babos helyett Fülöp lesz, előtte hát Juhász Roland helye megkérdőjelezhetetlen, nem kérdés, előtte Hajnal és a szuper Dzsudzsák, és Torhelle Sanyi.
Ez így egy nagyon massziv gerinc lehet, e köré kell majd Koemannak megszervezi a megfelelő embereket.
:DDD
Mondom, fetrengtem.

[ Szerkesztve ]

(#11707) Drizzt válasza Vladi (#11703) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Teljese3n igaza van, főleg a fiatalokkal kapcsolatos részben. A tegnapi meccs keretét meglátva meg nem tudtam eldönteni, hogy április 1 van-e, vagy mi a baj. Sándor, meg Tőzsér válogatott? Ez csak vicc lehet. :U
Magyarországon az utánpótlás politika szar még mindig. Hiába vannak fasza tehetségek, ha egyszer 20 éves korukig bármit tesznek, nem kerülhetnek felnőttcsapat keretébe nb1-ben. Tisztelet a kivételnek számító kevés helynek.

I am having fun staying poor.

(#11708) peterszky válasza Tibiajax (#11706) üzenetére


peterszky
őstag

Fetrenghetsz Nyilasi szövegén, de annyit azért hozzátennék, hogy a TV-ben (sajnos) nem a saját véleményét mondja, ha mégis, akkor túlságosan kozmetikázva. Ő ilyen, kerüli a konfliktusokat.

What else you gonna do on a Saturday?

(#11709) peterszky válasza Drizzt (#11707) üzenetére


peterszky
őstag

Az a baj, hogy Kisteleki szétk*rta a Bozsik-programot, aminek folyományaként van most egy Németh Krisztián, Koman Vladimir, stb. Ennyi van, semmi több. És nem is lesz, mivel a Bozsik-program már nem létezik.

What else you gonna do on a Saturday?

(#11710) venember83 válasza peterszky (#11708) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor nézzen valami más meló után, ilyen múlttal a háta mögött ne járassa le magát. Szerintem.

(#11711) Tibiajax válasza venember83 (#11710) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

hát, ha ez ennyire nyilvánvaló, ahogy Péterszky kollega mondja, akkor inkább szerintem se...

(#11712) Vladi válasza Drizzt (#11707) üzenetére


Vladi
nagyúr

Fiatalokkal kapcsolatban ezt mondta:

"Ettől még nem bátorkodnám azt mondani, hogy a magyar utánpótláscsapat előrébb tart a német, a francia, a holland, a spanyol vagy az angol együttesnél"

Namost. Akkor mit kellene csinálniuk a fiataloknak, hogy szerinte előrébb tartsanak? :F
De komolyan.

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11713) (Darkwood) válasza Vladi (#11712) üzenetére


(Darkwood)
őstag

A Francia, Holland kint sem volt! Az angolok pedig teljesen leszerepeltek! Mi voltunk az egyetlen európai csapat a legjobb négyben... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11714) CséZé válasza Vladi (#11712) üzenetére


CséZé
őstag

ez azt jelenti h afelől h 3.-ok lettünk nem feltétlen vagyunk jobbak azoktól a csapatoktól, az én olvasatomban
olaszt jóhogy nem mondta, azokat kétszer vertük egymás után :U

(#11715) Vladi válasza CséZé (#11714) üzenetére


Vladi
nagyúr

na jójó, de mit kellene tenni a mostani u20-21 nek, hogy jobbnak lehessen nevezni a többi korosztályos csapatnál? (Már legalább is az illető olvasatában)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11716) (Darkwood) válasza Vladi (#11715) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem kell tenniük/mondaniuk semmit, mert az eredmény őket bizonyítja eddig...

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11717) Vladi válasza (Darkwood) (#11716) üzenetére


Vladi
nagyúr

Igen így van. De akkor a pasas miért húzza le őket? Na ezért anyázok rá. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11718) venember83 válasza Vladi (#11717) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért mert most lett egy generáció, amelyik eredményt ért el, már rögtön előrébb tart a magyar utánpótlásnevelés, mint az angol vagy a holland? Ne viccelj. Elismerés a srácoknak, de ez még semmire se bizonyíték. Dolgozzanak s meglesz az eredmény is, ha arra méltók. Ne azzal foglalkozzanak, hogy ki szerint hol tartanak, az nem az ő dolguk. Pl. a braziloknál és az olaszoknál nem egy játékos volt, akit nem engedtek az u20-u21 világbajnokságra, mert annyira meghatározó egyénisége a klubcsapatának. Tessék dolgozni, nevelni a kölköket s majd a jövő megmondja, hogy mi lesz. De nehogy már egy siker után rögtön a magyar legyen a legjobb utánpótlásnevelő ország. Ez az egész arra emlékeztet, amikor barátságos meccsen kikapott Budapesten az olasz válogatott és a magyar csapat lett a világbajnok...

(#11719) sonykor


sonykor
tag

Hétvégén elmaradnak a Barcelona, Real Madrid focimeccsek a Sport 1-en?

(#11720) peterszky válasza Tibiajax (#11711) üzenetére


peterszky
őstag

Gondolom neki is jól jön az a kis mellékes, amit a jópofizásért kap.

What else you gonna do on a Saturday?

(#11721) Szólista válasza sonykor (#11719) üzenetére


Szólista
senior tag

A legközelebbi bajnokik a jövő hétvégén lesznek,21-22.én.Tegnap és szerdán(18.-án) világbajnoki selejtezők vannak,emiatt nincsenek bajnoki fordulók sehol.

Nem vagyok normális. Na és?!

(#11722) panel


panel
tag

Eladó

1 darab Liverpool XL-es vendég mez

1 darab Juventus XL-es hazai mez

(#11723) nRu3 válasza sonykor (#11719) üzenetére


nRu3
addikt

de képzeld Soproni liga forduló sem volt :O :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11724) mephi666 válasza nRu3 (#11723) üzenetére


mephi666
nagyúr

hú, most már tudom, hogy miért volt egész hétvégén ez a fránya hiányérzetem ;]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11725) Csabee. válasza panel (#11722) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Árakat is írjál úgy lehet gyorsabban elviszik :)

Üdv: Csabee.

(#11726) panel válasza Csabee. (#11725) üzenetére


panel
tag

jah tényleg :D

Liverpool mez - 6000 ft

Juventus mez - 9000 ft

üdv

(#11727) nRu3 válasza mephi666 (#11724) üzenetére


nRu3
addikt

na látod :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11728) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

sokat lehet látni a Vidi-Újpest meccsből :DDD

Resistencia eterna

(#11729) venember83 válasza bagyulajuve (#11728) üzenetére


venember83
nagyúr

Van olyan, aki nézi? :U

(#11730) nRu3 válasza venember83 (#11729) üzenetére


nRu3
addikt

halgatjuk nagyábol :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11731) venember83


venember83
nagyúr

A Fókuszban volt interjú Gerával, lehazugozta Kistelekit, s megmondta, hogy Koeman irányítása alatt nem lesz válogatott. Nem sok újdonság, több volt a beharangozó, mint maga a tartalom. Szokásos.

(#11732) peterszky


peterszky
őstag

Járt nálam a postás :))

[Összes nagyobban itt]

What else you gonna do on a Saturday?

(#11733) nRu3 válasza peterszky (#11732) üzenetére


nRu3
addikt

benzin gyufa van? :D

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11734) panel válasza peterszky (#11732) üzenetére


panel
tag

szép gyűjtemény :D

haveromnak van pár eladó sálja, ha érdekel szóljál :)

(#11735) peterszky válasza panel (#11734) üzenetére


peterszky
őstag

Ha van Fradi sál, akkor képek jöhetnek privátban ;)

What else you gonna do on a Saturday?

(#11736) ibazsb


ibazsb
tag

Arany Tamás:vége!

[ Szerkesztve ]

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#11737) Napfénysüti válasza ibazsb (#11736) üzenetére

Nagyon sajnálom Tamást. Ismerem személyesen is hisz egy városban élünk és elég korrekt, rendes embernek tartom. Nem láttam az ominózus meccset de 3* is az NB1 legjobb bírójának választották és nem véletlenül. Oké hogy hibázik de szerintem ez nagyon eltúlzott itélet. :(
Mi folyik az MLSZ-nél?

Més que un club!

(#11738) (Darkwood) válasza peterszky (#11732) üzenetére


(Darkwood)
őstag

:R

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11739) dragonfx


dragonfx
veterán

ma lesz valami meccs este eursosport 1-2 vagy sport 1-2ön???

[link] ez igaz?? :Y :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11740) peterszky válasza Napfénysüti (#11737) üzenetére


peterszky
őstag

Most lehet, hogy paranoiásnak tartotok majd, de leírom. Totális offenzíva a Fradi ellen! Arany elnézett egy belépőt a Pápa elleni meccsen (ami, én továbbra is tartom, nem volt szándékos). Erre kib*sszák. A Fradi - Diósgyőr sporiját is el akarják meszelni. Komolyan mondom, azt hiszem, hogy a Fradi - Honvéd meccsen vezető bírónak a karrierjét megmentette Ferenczi, amikor kihagyta a büntetőt!

Kíváncsi leszek tavasszal a játékvezetőkre, így, hogy a fejük felett lóg a bárd.

És az a szomorú, hogy a klubok többsége asszisztál ennek a ***** Kistelekinek!

[ Szerkesztve ]

What else you gonna do on a Saturday?

(#11741) (Darkwood) válasza peterszky (#11740) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Ez nekem is megfordult a fejemben! :U

Fosteleki most már tényleg eltakarodhatna a picsába! :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11742) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Kijutottak a VB-re a portugálok a szlovének és a görögök...

Én a bosnyákoktól többet vártam volna... :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11743) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

huhúúúú nézitek a francia-írt? bakker, 3 szabálytalanság volt kb a francia golnál, és mégis megadta a bíro :Y :Y
igy most ők vannak továbbjutó helyen
beszarás. egy ujabb 'isten keze

(#11744) (Darkwood) válasza Tibiajax (#11743) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hol nézed? Nem találom!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11745) Tibiajax válasza (Darkwood) (#11744) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sopcast, de már vége. Franciák is kinnt vannak.

mondjuk azért igy csak halkan, eléggé megszenvedtek a gallok. ..már ahhoz képest, milyen csapatuk van
nem baj, majd a hollandok jól elverik a szájukat. mint ahogy mindenki mást is
:D
hup holland!

[ Szerkesztve ]

(#11746) Studiossrác válasza Tibiajax (#11743) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Mekkora undorító gól volt! Felháborító, ilyet nem lehet elnézni...... :W

Szerencsétlen írek, nagyon sajnálom őket. 2 kezezés és 1 les előzte meg a franciák gólját, erre a bíró mégis megadta.....szokásos nagy csapat a kis csapat elleni bírói csalás

(#11747) (Darkwood) válasza Tibiajax (#11745) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Na erről lemaradtam!

Azért az fasza, hogy egy pótselejtezőt sem adott egyetlen sport csatorna sem! :(((

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11748) Tibiajax válasza Studiossrác (#11746) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem nem! rosszul mondod! 1 kezezés, és 2 les.
Nem mindegy!
:D

(#11749) (Darkwood) válasza Tibiajax (#11748) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Na ezt majd reggel megnézem! Nagy blama lett volna, ha a franciák nem jutnak ki! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11750) L|zsidoboz


L|zsidoboz
őstag

A francia meccs összefoglalója: [link]

Good to be good, but better to be lucky.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.