Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16001) venember83 válasza Viszlát (#16000) üzenetére


venember83
nagyúr

Sok nagycsapat jár hasonló cipőben más bajnokságban is, oda se neki. :DDD Amúgy mindegy, hogyan is fogalmazzuk meg, a lényege ugyanaz, ma kevés volt a MU. Hiányzik a két éve távozott zselés hajú rinyagép meg egy formában lévő Rooney, két kulcsember kiesésével elég nehéz lesz idén bajnoki címet szerezni.

(#16002) Integra válasza maláj (#15998) üzenetére


Integra
titán

láttam. jó szar meccs volt. a guinness jobban csúszott:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16003) pohár válasza Tibiajax (#15999) üzenetére


pohár
félisten

tudtam hogy megszopatnak, ki is hagytam, jó megérzés volt :))

ezt a rúgást Carlos bátyánk is megirigyelné: szabadrúgás

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16004) Integra válasza pohár (#16003) üzenetére


Integra
titán

komoly iram lehetett a meccsen.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16005) maláj válasza pohár (#16003) üzenetére


maláj
őstag

:C
hát ez kész van :DDD

(#16006) venember83


venember83
nagyúr

Ma végre bejön a papírforma, úgy néz ki.

Hopp, vagy mégsem? :U

[ Szerkesztve ]

(#16007) lvnt válasza venember83 (#16006) üzenetére


lvnt
őstag

Szinte törvényszerű, hogy miután megvertünk egy nagy csapatot, rögtön el is kell vesztegetni a pontokat. Ráadásul tíz ember ellen. Már nem is idegesítem magam rajta.
Sajnos mi mindig már a nyári átigazolási szezonban elveszítjük a bajnokságot.

(#16008) venember83 válasza lvnt (#16007) üzenetére


venember83
nagyúr

A Henry fémjelezte csapat felbomlása óta nem is tekinti senki komoly bajnokesélyesnek az Arsenal FC-t, max a fanatikusok.

(#16009) lvnt válasza venember83 (#16008) üzenetére


lvnt
őstag

Sajnos azt kell mondjam, hogy így van. Nem gondoltam volna a tíz évvel ezelőtt, hogy egyszer valaha is ezt mondom: Wenger felett eljárt az idő. Kell egy olyan ember a csapat élére, akinek valóban komoly ambíciói vannak még. Sajnos azt veszem észre, hogy Wenger már csak saját magának szeretne igazolást nyerni évek óta, de ebbe rendre belebukik, utána pedig mindig jön a minden Arsenal-drukker által már unalomig hallott, ismert szöveg a beérő fiatalokról és egy jövő évi, minden szinten sikerre esélyes csapatról. Viszont öt sikertelen év után azt hiszem, az általa elképzelt csapatépítési-modell megbukott.
Tisztelem őt, de ha nem hagy fel a makacsságával, középcsapat lesz belőlük. A maradék értékeinket is el fogjuk veszíteni. Lássuk be, ki ne tenné le Fabregas helyében a Barcelona mellett a voksát, amikor látható: itt nincs jövő? Mert ez a napnál is világosabb: ha a menedzser úr nem kezdi kihasználni az amúgy rendelkezésre álló pénzügyi forrásokat, rossz vége lesz. Az én számomra nem egy beérő csapat, hanem egy széteső a jövőkép.
Lehet, hogy üzleti vállalkozásnak kiváló az Arsenal -ezt igazolja a rengeteg nyereség évről-évre-, de ez elsősorban egy futballklub, és Wenger pedig nem egy üzletember, hanem a csapat edzője.
Abban gondolom, a legtöbben egyetértünk, hogy nekem, mint egy átlagos szurkolónak, a sikerekben, kupákban van az örömöm, és nem abban, hogy a többi nagy klubbal ellentétben nincs pár száz millió Fontos adósság-állományunk. Tudom jól, hogy nem fog belebukni egyetlen csapat sem. Ilyen szinten nem. Innentől fogva lesz*rom.
És nem is azt mondom, hogy Real, illetve Man. City szinten kell ezt tenni. Csak okosan, mértékkel. De igazolni kell.

Bocs, hogy ilyen hosszú lett, de már eléggé ért bennem.

[ Szerkesztve ]

(#16010) Bibby válasza lvnt (#16009) üzenetére


Bibby
addikt

Wenger fogta a hétfőn rangadót nyert, jó formában lévő keretet, és szinte teljesen lecserélte erre a meccsre. Mintha ez nem lett volna fontos mérkőzés. :U

Ελευθερια η θανατος

(#16011) maláj válasza lvnt (#16009) üzenetére


maláj
őstag

ezt akartam írni, hogy Wenger csak a profitot termeli mert hiszen mégiscsak 1 "vállalkozásról" beszélünk :U már meg nem mondom hol olvastam :)

"Lehet, hogy üzleti vállalkozásnak kiváló az Arsenal - ezt igazolja a rengeteg nyereség évről-évre-, de ez elsősorban egy futballklub, és Wenger pedig nem egy üzletember, hanem a csapat edzője."

(#16012) venember83 válasza Bibby (#16010) üzenetére


venember83
nagyúr

Talán fáradtak voltak a fiatalok, két nap kevés volt nekik a pihenéshez.

(#16013) Bibby válasza venember83 (#16012) üzenetére


Bibby
addikt

Az elég szomorú lenne. A Chelsea nem volt fáradt?

Ελευθερια η θανατος

(#16014) venember83 válasza Bibby (#16013) üzenetére


venember83
nagyúr

Azok már nem fiatalok, hanem harcedzett, megerősödött férfiak. :)

(#16015) Boxer001 válasza Bibby (#16013) üzenetére


Boxer001
veterán

Jaja, nagyon komoly győzelmet aratott a Bolton ellen. :D Igaz 3 pont, az 3 pont...
Én a Man City-n csodálkozom mostanában, egész jól nyomulnak.

(#16016) lvnt válasza Bibby (#16010) üzenetére


lvnt
őstag

A rotálással nincs is bajom, az kell. Szombaton megint játszunk egy meccset. A Chelsea annyival van szerencsésebb helyzetben, hogy egy nappal később játszanak, de még így is valószínűsítem, hogy a Villa ellen már a kékek kezdőcsapata is változni fog.
A gond ott van, hogy a többi nagy csapatnál megtehetik azt, hogy változtassanak a kezdőn, mert a padon is hasonló képességű emberek vannak. Na, ez az, ami az Arsenalnál hiányzik.
De abban igazad van, hogy nem kellett volna ennyit változtatni a csapaton. A mostanában jó formában lévő Walcott-Nasri párost hagytam volna. És akkor még Fabregasról nem is beszéltem. Wenger szerint teljesen felgyógyult, mégis kihagyta. Amúgy is kellenek a meccsek, hogy formába lendüljön. Egy jó Cesc megesz reggelire egy ilyen huszadrangú Wigant egymagában is.
Helyettük nézhetem a folyton alibiző, játékot le sem sz*ró Arsavint, a 60Kg-os "védekező" középpályás Denilsont, akinek egy passza nincs egész meccsen előre, ami embert találna és azt a Bendtnert, aki egy labdát nem tud normálisan lekezelni, de helyette legalább még a helyzeteit is rendre kihagyja.

(#16017) venember83


venember83
nagyúr

Ingyen megszerezhető hullócsillagok: [link]

(#16018) pohár válasza lvnt (#16016) üzenetére


pohár
félisten

csak az 5. sárgája miatt nem játszhatott Fabregas... Arsenal drukker létedre nem tudod? :D

vénember... na akkor ez érdekes lesz, ha oda lesz a fél Milan, kikkel pótolják akik elmennek?

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16019) lvnt válasza pohár (#16018) üzenetére


lvnt
őstag

Tényleg, pedig az előző meccsen még tudtam, hogy nem játszik a következőn. Elfelejtettem. Ettől nem érzem magam még kevésbé drukkernek. Ez van.
Ettől függetlenül fenntartom azt a véleményemet, hogy túl sokat változtatott Wenger a csapaton. Ez nem Football Manager.

Egyébként meg boldog új évet mindenkinek!

(#16020) pohár válasza lvnt (#16019) üzenetére


pohár
félisten

na most jól tolták, nyertem is 3-0ra, rettegjen a MU, idén se övéké lesz a serleg ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16021) maláj válasza pohár (#16020) üzenetére


maláj
őstag

nana :P

buék mindenkibe ;]

[ Szerkesztve ]

(#16022) Integra válasza pohár (#16018) üzenetére


Integra
titán

ibrahimovics, beckham, céronaldó... na meg ballack :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16023) pohár válasza Integra (#16022) üzenetére


pohár
félisten

all star csapat :D
bár cét még képzeletben se tudnám az olasz focival párosítani :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16024) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Unirea Chiajna lett az Unirea Urziceniből :-(

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16025) lvnt válasza Sztbeni (#16024) üzenetére


lvnt
őstag

Az kemény, hogy egy 8000-es lakosságú község önkormányzata fenn tud tartani egy elsőosztályú csapatot. Közben nálunk meg ilyen városok nem tudják ezt megtenni: Szeged, Miskolc, Veszprém, Tatabánya, Eger, Békéscsaba, és még sorolhatnám. Vicc.

(#16026) Sztbeni válasza lvnt (#16025) üzenetére


Sztbeni
őstag

Ja. Románia a fociban (is) jóval előbbre jár. Arról meg nem is beszélek, hogy júniusra kész lesz az öt csillagos UEFA Elite stadion Bukarestben.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16027) venember83 válasza lvnt (#16025) üzenetére


venember83
nagyúr

Ne legyél te abban biztos, hogy fent tudja tartani. :)

Sztbeni: Lehet stadion, ha nincs csapat. Mondjuk Bukarestben ne is legyen még vagy húsz évig. Legalább. Amúgy az "is" indokoltságát nem érzem, de mindenkinek meglehet a saját véleménye.

(#16028) venember83


venember83
nagyúr

Ez a Pedro gyerek megtanult focizni.

(#16029) venember83 válasza venember83 (#16028) üzenetére


venember83
nagyúr

A Barca azonban védekezni még mindig nem tud.

(#16030) Sztbeni válasza venember83 (#16029) üzenetére


Sztbeni
őstag

mert nem volt Piqué meg Puyol

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16031) Sztbeni válasza venember83 (#16027) üzenetére


Sztbeni
őstag

nincs a stadionhoz csapat, mert nemzeti stadion, mint a Wembley. Montdjuk Románia stadionokban eddig is jól állt, ott van pl. a CFR-é, az is négy csillagos. Háromcsillagosokkal meg Dunát lehetne rekeszteni. Itthon meg a Puskás háromcsillagos, a legtöbbet meg nem is minősítette az UEFA.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16032) venember83 válasza Sztbeni (#16031) üzenetére


venember83
nagyúr

Azért ugye emlékszünk arra, amikor a Csillag a bukaresti nemzeti stadionban játszott BL meccset? ;)

Most találtam, nem rossz: [link].

(#16033) Sztbeni válasza venember83 (#16032) üzenetére


Sztbeni
őstag

mi volt ott? Amúgy az a régi stadionban lehetett, mert az újat csak júniusban adják át. Ott fogják amúgy játszani 2012-ben az Európa liga döntőt.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16034) L|zsidoboz válasza lvnt (#16025) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Inkább költsék Szegeden a kézilabda, vízilabda, teke és hasonlóan sikeres csapatokra a pénzt, mint focira.

Mondom ezt szegedi fociszerető emberként.

Good to be good, but better to be lucky.

(#16035) maláj válasza L|zsidoboz (#16034) üzenetére


maláj
őstag

+1 :K

(#16036) Woodslave


Woodslave
nagyúr

hülye kérdés, mert megnéztem a neten is, de eléggé nagy intervallumban van megadva az érték. Egy olyan foicpálya, ahol csak megyei meccseket játszanak, az mekkora? Láttam a neten hogy általánosan 90-120 méter hosszú, de van erre valamilyen konkrétabb?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16037) venember83 válasza Woodslave (#16036) üzenetére


venember83
nagyúr

Amilyet szeretne az illető klub, a lényeg, hogy a mérethatárokon belül legyen.

(#16038) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Egy rendkívül érdekfeszítő cikk:[link]
Vélemény?

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#16039) Napfénysüti válasza Woodslave (#16036) üzenetére

Szerintem rohadtul nem nézik ilyen szinten. Ahogy az állapotukat sem. :U

Més que un club!

(#16040) maláj


maláj
őstag

ma esti program :)

Blackpool ? - ? Birmingham C.
Fulham ? - ? West Bromwich A.
Manchester U. ? - ? Stoke C.

(#16041) Viszlát válasza maláj (#16040) üzenetére


Viszlát
addikt

Szegény Blackpool, csak nem jött össze nekik. :(

Mi szerencsére behúztuk, végre viszonylag elfogadható játékkal, Borsócska és Nani nagyon érzik egymást. :)

Ma este meg... azért a City-nek még akkor se tudok drukkolni ha az Arsenal ellen játszik, úgyhogy legyen iksz. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16042) maláj válasza Viszlát (#16041) üzenetére


maláj
őstag

"úgyhogy legyen iksz" - erről van szó :C

(#16043) Bibby


Bibby
addikt

Arsenal - M. City

A Chelsea ellen is tévedtem, remélem most is kellemesen csalódok. Legyen jó meccs.

Ελευθερια η θανατος

(#16044) lvnt válasza Bibby (#16043) üzenetére


lvnt
őstag

Elején nagyon nyomtunk, beszorult a City. Ki kellett volna használni. :(

(#16045) venember83


venember83
nagyúr

Fair döntés, a csapatok nem kerültek előnybe, de a játékosok megkapták a jutalmukat. Egyiket se sajnálom. Max a gólmentes meccset... Eddig ez a MU napja.

(#16046) Bibby válasza venember83 (#16045) üzenetére


Bibby
addikt

A 0-0 a lehető legrosszabb eredmény szerintem. Ismét verhető City volt, de gyenge támadójáték az Arsenal-tól. Adogatás-adogatás, semmi értelmes lövés.
Legalább a Chelsea kikapott, ez már nem is gödör amiben vannak, hanem kanyon. :)

Ελευθερια η θανατος

(#16047) Viszlát válasza venember83 (#16045) üzenetére


Viszlát
addikt

Van Persie azért megúszott egy pirosat. Az eredmény tökéletes, főleg ha sikerül hozni az elmaradt meccseket. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#16048) maláj válasza Bibby (#16046) üzenetére


maláj
őstag

a lehető legjobb :)
az a szőke néger gyerek bal vagy jobb oldali védő :F :U
csak azért kérdem mert az egyik oldalon akkor kényszerből kell valakinek szélső védőt játszani ;]
a chelsea meccs pedig maga az öröm -e bódóttá :DDD

(#16049) venember83 válasza maláj (#16048) üzenetére


venember83
nagyúr

Lassan a Chelsea Real-szindrómába esik, csak úgy hullnak az edzők a sztárkeret mellől.

(#16050) Napfénysüti válasza venember83 (#16049) üzenetére

Mindenesetre elég döbbenetes hogy ennyire nem megy nekik. :U
Mondjuk én se bánom. ;]

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.