Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23001) Tibiajax válasza Integra (#22975) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

bizony.. jó ez az elia gyerek
xd
egyébként pedig 11-0 lett a legvége.

(#23002) baluka26 válasza AMDFan (#22996) üzenetére


baluka26
veterán

Mi a rohadt mocskos büdös életért nem lehet objektivnak maradni?
levi: Én ezt dicsőségesnek hivom, nem szépnek. Értem mire gondolsz, de Te is érzed a kettő özött a különbséget remélem..

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23003) Boxer001 válasza AMDFan (#22996) üzenetére


Boxer001
veterán

:D Ahogy daráló írta nem az élet szar, hanem a csapat, illetve én kiterjesztem az egész magyar focira, nem is értem hogy lehet hazai bajnokságot nézni :F :Y
Szóval szar. ;]
Tibiajax
11? Lol. :D

[ Szerkesztve ]

(#23004) Integra válasza AMDFan (#22987) üzenetére


Integra
titán

szerintem lazíts egy picit... :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23005) AMDFan


AMDFan
addikt

Még jó hogy a szar Dzsudzsák meg a szar Szalai meg a szar Juhász meg a többi szar nem játszott mert ne adj isten akkor még szarabbul játszunk és magabiztosabban nyerünk.

(#23006) darál0w válasza baluka26 (#23002) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

mer' magyar szív dobog benne...mi meg romák vagyunk. :DDD

(#23003) Boxer001 így van barátom. ;]

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23007) baluka26 válasza darál0w (#23006) üzenetére


baluka26
veterán

Bocsikártya.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23008) bajuszati válasza baluka26 (#23002) üzenetére


bajuszati
tag

objektív legyen egy ügyvéd, ne az ember egy órával a csapata győztes meccse után.

aláírom, volt már jobb játék, szebb, de a focit gólra játszák, és ma ebből nekünk 1el több jutott..

egyébként meg PEACE!!!

mindenki mindenki ellen, mindegy, csak dolgozni ne kelljen:))

(#23009) darál0w válasza AMDFan (#23005) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

világsztárok is lehetnek, ha csapatként nem mutatnak szart se. szarszarszar.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23010) AMDFan válasza baluka26 (#23002) üzenetére


AMDFan
addikt

Objektív vagyok. Nem fogunk kijutni erre az EB-re. Még nem vagyunk erre készen, nem elég jó hozzá a csapat. De az is objektíven kijelenthető, hogy az utóbbi 15 év legjobb válogatottjáról van szó. Aki ezzel nem ért egyet azt objektíven leszarom, mert esélyesen 15 éves és akkor még nem nézett válogatott meccset.

(#23011) bajuszati válasza Boxer001 (#23003) üzenetére


bajuszati
tag

a hazai bajnoksággal kapcsolatban igazad van...grund foci...

de a többi eu bajnokság sem mindig ahazai focistáktól jó és népszerű... :U

(#23012) baluka26 válasza AMDFan (#23010) üzenetére


baluka26
veterán

Ezt nem vitatta senki. Én a mai meccsről beszéltem, Te keversz ide mindenféle más dolgot..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23013) darál0w válasza AMDFan (#23010) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

attol, hogy az utóbbi 15 év legjobb válogatottjáról van szó, még szar marad. ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23014) fatal` válasza baluka26 (#23002) üzenetére


fatal`
titán

Itt a többség objektív. Miért nem lehet örülni egy győzelemnek, tétmeccsen egy normális csapat ellen?

(#23015) lvnt válasza baluka26 (#23002) üzenetére


lvnt
őstag

Én és még sokan mások pedig szépnek nevezik. Azért: szép dicsőséges volt, fiúk...

(#23016) Boxer001 válasza bajuszati (#23011) üzenetére


Boxer001
veterán

Ebben meg neked van igazad. :)
Spanyol-Chile 2-2 (félidőben 0:2), eddig...
Német-Osztrák 6:2. :D

[ Szerkesztve ]

(#23017) Csabee. válasza AMDFan (#23010) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A magyar focival az a baj hogy jobb jobb magához képest, de EU szinvonalhoz képest egy nagy nulla továbbra is , és ez után is az lesz. Belepumpálják a sok pénzt a magyar fociba, teljesen feleslegesen, ahelyett hogy a vízilabdát, vagy a vízi sportokat, vagy akár a kézilabdát szponzorálnák ennyire.. Bár itt lehet a legtöbbet sikkasztani tény és való, jó lesz ez..

Üdv: Csabee.

(#23018) darál0w válasza fatal` (#23014) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

itt a bibi...ahogy láttam nem krvaanyázott senki azért, mert nyertünk...az büki többünk csőrét, hogy piedesztálra emelitek a csapatot, amikor egy kalap SZAR!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23019) AMDFan válasza Boxer001 (#23003) üzenetére


AMDFan
addikt

Ja igen, mindent értek. Hogy is lehet magyar focit nézni :D Ezt a szánalmas dumát. Nézzed akkor az agyonfényezett külföldi topligákat. Próbálok segíteni. A foci egy játék, és akkor is élvezetes tud lenni ha megye 3as meccset nézel, vagy amikor a kispályás amatőr bajnokságot, a saját városodban. Persze én is várom már a Manchester következő meccsét, meg megnézem, meg szurkolok nekik, de az azért más. Egyébként kár is vitatkozni, te valószínűleg sosem voltál még kinn meccsen, vagy ha voltál is, akkor az oldallelátón szotyiztál. Nem tudod milyen az, hogy igazán szurkolni egy csapatnak. Ezzel nincs is semmi baj, de másként tekintünk erre a játékra asszem.

(#23017) Csabee: mondom, másként tekintünk erre a játékra. Számomra a foci az első számú játék, és igazából a világ első számú sportja. Ez objektíven is vitathatatlan szerintem. Mellesleg a magyar foci pontosan olyan szinten van, amennyi pénz raknak bele. Az osztrák bajnokságban például többszörös mennyiségű pénz van, sokkal komolyabb az utánpótlás nevelésük, valamennyivel előrébb is járnak. Szóval ez a megállapításod, hogy a magyar fociba sok pénzt ölnek, teljes butaság, és fogalmatlanság. Már bocs.

[ Szerkesztve ]

(#23020) venember83 válasza fatal` (#23014) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert nem akarnak majd nagyot koppanni a következő vereség után. Amúgy én örülök, bár nagy jelentőséget nem tulajdonítok ennek a győzelemnek. Majd ha behúzza a válogatott a következő két meccset is. :K

(#23021) baluka26 válasza Csabee. (#23017) üzenetére


baluka26
veterán

Persze. Pumpáljuk a szarba a pénzt, pedig egy pár másik sportban, ahova nem jut pénz, tényleg világszinvonalon vagyunk, nem csak oda vágyunk.
AMDFan: Inkább kimegyek kézimeccsre, ott van értelme torkom szakadtából szurkolni, és még hangulat is van :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#23022) Integra válasza AMDFan (#23019) üzenetére


Integra
titán

" Nem tudod milyen az, hogy igazán szurkolni egy csapatnak."
te egy igazi majom vagy, mondták már? mennyi ökörságet hordasz össze... mintha most jöttél volna a vidám vasárnapról, vicc.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23023) bajuszati válasza baluka26 (#23021) üzenetére


bajuszati
tag

ebben viszont ha nem is értek 100%-ig egyet, igazat kell hogy adjak...
úszás, kajak-kenu, vízilabda, kézilabda, birkózás, lövészet, triatlon...ide már nem jut pénz, viszont erről nem a magyar focista tehet hanem akik a pénz szórják...vagyis osztják vagy mi:)

(#23024) Boxer001 válasza AMDFan (#23019) üzenetére


Boxer001
veterán

Húha ember, nagy a baj... :DDD

(#23025) AMDFan válasza Boxer001 (#23024) üzenetére


AMDFan
addikt

Most erre mit mondjak. Veled jó beszélgetni, értelmesen hozzá tudsz szólni :)

(#23026) Ijk


Ijk
nagyúr

Spanyol meccs végén tömegverekedés:DDD
Sajnos a bizonyítványok kiosztása helyett lefújták a meccset:D

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#23027) lvnt


lvnt
őstag

Ha valakinek van/lesz összefoglalója a hollandok meccséről, ne habozzon megosztani velem is! Megnézném magamnak azt az RvP-mesternégyest. ;]

(#23028) darál0w válasza AMDFan (#23025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

inkább nem ír semmit, mint hülyeséget. ;] :P

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#23029) Boxer001 válasza AMDFan (#23025) üzenetére


Boxer001
veterán

Pont leSZARom. ;] :D
Spanyolok nem tudnak nem nyerni? :W :(( :D

[ Szerkesztve ]

(#23030) AMDFan válasza Integra (#23022) üzenetére


AMDFan
addikt

:D
Oké, ha már személyeskedünk: nyugodtan éld tovább a virtuális életedet itt a PH-n, megpróbálok nem beleköpni a levesedbe, és legközelebb megpróbálok nem más véleményen lenni, mint Te.

(#23028) darál0w: minden relatív :)

[ Szerkesztve ]

(#23031) ClayMore válasza venember83 (#22985) üzenetére


ClayMore
aktív tag

venember=iceman! :C
nagyot csalódtam h senki se említi a hokit amikor a pénzről van szó! MÉÉÉG pííízt a volánnak! :C

[ Szerkesztve ]

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#23032) fatal` válasza Csabee. (#23017) üzenetére


fatal`
titán

A vizilabdát minek? 6 országot, ha érdekel a világon. A kézilabdával egyetértek.

(#23033) venember83 válasza fatal` (#23032) üzenetére


venember83
nagyúr

Van három olimpiai arany sorozatban. Ha ez nem elég indok, akkor semmi... :U

(#23034) ClayMore válasza fatal` (#23032) üzenetére


ClayMore
aktív tag

+ minden férfias férfiról álmodozó nőt :))

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#23035) MPowerPH válasza fatal` (#23032) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért mert a vízilabda ugyan olyan sportág, mint a foci. Olimpiai szám, és a magyarok benne vannak a 3 legerősebb vízilabda nemzetben. Csak úgy mint a kajak-kenu és úszás. És míg egy többszörös világbajnok kenus vagy kajakos 60k -t kap/hónap azért a munkáért amit elvégez, addig egy kutyaütő magyar focista minimum 4x annyit keres, és egy hulladék, amit produkál.
A magyar foci nem létezik, semmit nem ér. Sem klubszinten nem vagyunk versenyképesek, sem válogatott szinten. Mikor is voltunk utoljára világversenyen? Magyar klubbok közül melyik volt az utolsó olyan, ami produkált is valamit nemzetközi szinten? Hát mostanában nem. A magyar bajnokság színvonala zéró, élvezhetetlenek a meccsek, már már idegesítőek. Főleg egy jó kis Bundesliga vagy Premier League, Primera Division után.

Míg a vízilabdások minden világversenyen ott vannak, és nem hoznak szégyent a hazánkra. Ha valaki azt hallja, hogy magyar vízilabda, akkor megemelik a kalapukat. Akik azt hallják, hogy magyar foci, mi jut eszükbe? Jah, hát a 50's-ben volt valami Puskás, megy Aranycsapat. Ez szerintem mindent elmond. Ott leragadt mindenki...
Szóval foci nem kell ide. Csak a pénzről szól. Azért hogy kergetik a labdát, milliókat visznek haza. Az edzők is, és az egész MLSZ irányítói testülete is. A nagy semmiért persze, mert a magyar foci egy NAGY SEMMI Szégyen és gyalázat ami itt van, egy garast nem adnék egyiknek sem.

Nézd meg a magyar focinak milyen átlagnézőszáma van. Senki nem kíváncsi már rá, maximum tv -n keresztül. De ott sem a klubmeccseket nézik, hanem inkább a válogatott mérkőzéseket. Hátha végre sikerül kijutni. De ezt 4 évig megint el lehet felejteni, VB-re semmi sanszunk nincs abban a csoportban.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23036) Csabee. válasza fatal` (#23032) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Mert ott mutatunk fel eredményeket! És számon tartanak a legjobbak között.
Tény hogy fociban is számon tartanak, csak ott a legrosszabbak között!

Üdv: Csabee.

(#23037) AMDFan válasza baluka26 (#23021) üzenetére


AMDFan
addikt

Hmm, elolvastam még egyszer a topik címét és úgy látom a fociról szól. Gondoltam akkor fociszurkolók járnak ide. Na mindegy :D Mellesleg persze, támogatni kell minden sportot, de ez bonyolultabb kérdés annál, hogy támogassunk 4-5 sportot amiben legyünk a világ élvonalában. Ennek akkor van értelme ha egy sport, úgymond nemzeti sport. Érted ilyen megfontolásból támogassuk a sárkányhajós evezést vagy mi a neve. De az kit érdekel?

(#23035) BMW001: Ez egyrészt azért van, mert az utóbbi nagyon sok évben elhanyagolták az utánpótlás nevelést. Egyre kevesebb gyerek focizott, ennek a mélypontja pedig a 2000es évek elején volt. Akkor jöttek rá erre, és elkezdték az akadémiákat elindítani, ennek pedig mostanság kezd látszani az eredménye. Támogatni kell az utánpótlást, és akkor lesz újra jó magyar foci. És ehhez az kell, hogy a kisgyerekek a környezetünkben ne azt hallják, hogy micsoda szar a foci és milyen semmirekellő emberek a focisták, mert akkor nem lesz kedvük focizni. Ezért kell pozitívan hozzáállni az ilyen győzelmekhez is mint a mai.

Azt sajnálom, hogy ezt le kellett írnom ahhoz, hogy megértsék egyesek, mások ezután sem fogják érteni, de hát ez van.

[ Szerkesztve ]

(#23038) Ijk


Ijk
nagyúr

Szerintem örülni kellene a győzelemnek. Sajnos technikailag nagyon le vagyunk maradva a top válogatottaktól és fizikálisan is valamennyire. De ezek a srácok ma a belüket kihajtották, a végén lépni is alig bírtak, de futottak, letámadtak. Van amikor az akaraterőt és kitartást kell elismerni, nem a szép játékot, ez egy ilyen alkalom volt.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#23039) AMDFan válasza Ijk (#23038) üzenetére


AMDFan
addikt

Pontosan így van.

(#23040) fatal` válasza venember83 (#23033) üzenetére


fatal`
titán

Ettől még pénz az nincs benne sajnos, és valljuk be, unalmas is, legalábbis szerintem. Persze nem azt mondom hogy az ótvar nb1et tömjük lóvéval, sőt.

A kézilabdát már én is mondtam korábban.

(#23041) WonderCSabo válasza baluka26 (#22979) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Annyira tudtam, hogy vki beleköt ebbe, és lám. Tudom, hogy szar a magyar válogatott a spanyolhoz képest. Kurva szar. Tudom, hogy sehol se vagyunk egy világversenytől. De én úgy látom, hogy ezek a srácok most azért hajtanak, akarnak, és most végre szerencséjük is volt.

Egyébként meg: merjünk kicsiknek lenni! ...

Boxer001: Én élveztem, izgultam, jó volt. Minek nézed, ha annyira szenvedsz tőle? Annyi szar műsor megy ilyenkor a kertévéken, azt is lehet nézni. ;)

Ijk: Én is erről pofázok.

(#23042) Integra válasza AMDFan (#23037) üzenetére


Integra
titán

nem elhanyagolták, hanem szétlopták az egész focit (is). legalább legyél tisztában a dolgokkal.. most is ezt teszik, ugyanazok a szarrágók vannak jelen, csak most betömik a szádat neked is meg sokaknak másoknak is. aztán ennyire fussa.
az előző posztod meg a vicc netovábbja, felettébb mulatságos, hogy még neked áll feljebb. boldogok a lelki szegények..

az, hogy valaki éles kritikát fogalmaz meg, az nem azt jelenti, hogy nem remél, drukkol, de nem is él álomvilágban. igenis kell a kritika és egy győzelmet kezeljen már az ember a helyén, főleg ha a mögötte álló teljesítmény a béka segge alatt volt. és ez minősíti a svédeket is, ez inkább nekik blamázs.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23043) MPowerPH válasza AMDFan (#23037) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért kell teletömni őket pénzzel??? Míg azok, akik folyamatosan az országért kilehelik a lelküket is, és hozzák haza az aranyat, azokat meg félre kell tolni? Most akkor hogy is van ez?
Az meg hogy hulladék a foci, tény, kár hazugsággal tömni a fejüket. Eredmények? Milyen eredmények? Egyet mondj kérlek, ami annak számít.

A pénzről szól a foci itt nálunk, ellopták a rengeteg pénzt, amit a felvirágoztatásába szántak.

És miért a felháborodás? Mert vannak olyanok, akik azt kérdezik, hogy minek vízilabda, meg kajak-kenu. Nemhogy megköszönnék, hogy valamivel az országunk is az élen jár. Ezek a sportágak azok, ezekben mi vagyunk a királyok.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23044) feka007


feka007
nagyúr

Jó lenne már kijutni egyszer az EB-re, ott legalább lenne esélyünk. Ha már egy Szlovákiának, É-Koreának sikerült kitermelni vb csapatot, akkor Mo-nak is összejöhetne már egy EB

BMW01: Azért a vizilabda sehol sincs presztízsben, jelentőségben a focihoz képest, függetlenül attól, hogy melyik jobb mint sport. Egy foci vb döntőt az egész világ néz Szomáliától kezdve Kansasig, míg a vizilabdát benyomják a délutáni Teleshop elé. Ha vki nyer vb-t, akkor ott még a gazdaság is felpörög. Persze az Olimpia is nagyon sokat számít, abban is mindig a legelsők között voltunk régen.

[ Szerkesztve ]

(#23045) WonderCSabo válasza MPowerPH (#23043) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azért a vízilabda annyira nincs félretolva... A foci a legnagyobb tömegsport a világon - és nálunk is, tökmindegy milyenek a csapatok, akkor is támogatják őket.

(#23046) lvnt válasza fatal` (#23040) üzenetére


lvnt
őstag

A legnagyobb probléma a vízilabdával, hogy a nagyon nem TV-kompatibilis sport. Az pedig a mai, TV uralta világban talán a legfontosabb tényező, abban van a legtöbb pénz. Nehezen látni, hogy éppen mi történik, sok a víz alatti akció, és ráadásul a legtöbbször értelmezhetetlen, hogy éppen mit fújnak a játékvezetők. Ehhez jön még az, hogy kifejezetten lassú is a játék. Ebben soha nem lesz sok pénz, ezért nem is fogják támogatni komolyabban soha. Ez van.

(#23047) MPowerPH válasza WonderCSabo (#23045) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez sem igaz. Amerikában egészen más a helyzet pl. ;) Amerikát kivéve a világon, talán így helyes.
Most mit örüljünk? Meg van a meccs, de ettől függetlenül csak matematikai esély maradt a továbbjutásra. Hurrá. Én itthon ált. csak üres stadionokat látok, nem véletlenül.

mod. Lehet. De jobb nem foglalkozni vele, és akkor egyiket sem kell.

levi1392: Egy magyar vízilabda meccs ezerszer élvezhetőbb, mint egy itthoni foci derbi. Ha az igazi focit veszem alapul, nem a labda kergetést, akkor más a helyzet. De vitatkoznék Veled abban, hogy a vízilabda nem érthető. Ha valaki tisztában van a szabályokkal, akkor átlátható TV-n keresztül is. Mi egy egy nemzetközi megmérettetésen tövig szoktuk rágni a körmünket egy-egy meccs alatt. Csak úgy mint a kézilabdánál, még ha abban nem is top 3 -ak vagyunk.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#23048) WonderCSabo válasza MPowerPH (#23047) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem kell örülni, lehet sírni is.

(#23049) fatal` válasza MPowerPH (#23043) üzenetére


fatal`
titán

Én nem azt kérdeztem, hogy minek vizilabda, a kajak kenut meg egyáltalán ne keverd ide. Én csak azt mondtam, hogy nem kell milliárdokat pumpálni a vizilabdába mert sehol a világon nem teszik. És természetesen szurkolok a csapatnak és büszke is vagyok rá, de nem lehet elhanyagolni azt a tényt, hogy a focit jegyzik a világon mindenhol, nincs még egy ilyen sport.

(#23050) AMDFan válasza MPowerPH (#23043) üzenetére


AMDFan
addikt

Azért kell teletömni őket pénzzel?

A magyar fociba EU szinten talán a legkevesebb pénzt teszik bele. A fizetések EU szinten a béka segge alatt vannak. A román bajnokságban például jóval több pénz van mint nálunk. Jelenleg egyedül a Videoton képez kivételt, ahova magyar szinten sok pénz áramlik be.

A pénzről szól a foci itt nálunk.

A foci nyugatabbra, meg az oroszoknál még inkább a pénzről szól. Sokkal sokkal több pénzről. Ez a világ ilyen, ha egy sportért százmilliók lelkesednek, annak van üzleti vonatkozása is, ez a mai világban elkerülhetetlen. Nézd csak meg a spanyol fizetési botrányt. Az aranylábúak sztrájkoltak. Nincs pénz - nincs foci. Ez van mindenhol, nem csak nálunk. Pedig hidd el, akik a spanyol első osztályban játszanak, azoknak van már elég pénzük ahhoz, hogy lehúzzanak bizonyos időt fizetés nélkül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.