Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11451) CséZé válasza nRu3 (#11449) üzenetére


CséZé
őstag

tiszta szívből remélem h egyszer az ute is eljut a bl-ig.
akkorát nevetnék mint még soha ;)

(#11452) Bibby


Bibby
addikt

Digi honlapon lehet nézni európa liga meccset. Roma most került hátrányba tizenegyesből. :U

Ελευθερια η θανατος

(#11453) Csabee. válasza Bibby (#11452) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Köszi az info-t! Nem is tudtam! Ó Gera is ott van :)
Ez a kommentátor kegyetlen rossz amúgy. inkább megse szólalna! :)

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11454) Lejszi


Lejszi
senior tag

"Három fradi-szurkoló őrizetben - új képekkel "

[Őket keresik a fakabátok]

[ Szerkesztve ]

(#11455) Csabee. válasza Lejszi (#11454) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez komoly nagyon..!

Üdv: Csabee.

(#11456) L|zsidoboz válasza Bibby (#11452) üzenetére


L|zsidoboz
őstag

Nyugi van, ez a Ranieri taktika, minden ellenfélnek ad egy gól előnyt a Róma, a Fulhamnek ennyi kevés volt... :D

Good to be good, but better to be lucky.

(#11457) Lejszi válasza Csabee. (#11455) üzenetére


Lejszi
senior tag

Az ilyen embereket orokre ki kellene tiltani, mert azok szorakozasat rontjak el a viselkedesukkel akik meg meccset neznenek. vagy tevedek?

(#11458) Lejszi válasza L|zsidoboz (#11456) üzenetére


Lejszi
senior tag

akkor van öröm gondolom :)

(#11459) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Nézitek a Villarreal - Lazio mérkőzést?

Ez a bíró egy ökör! :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11460) sonykor


sonykor
tag

Fiorentina-DVSC összefoglaló: [link].

Volt két szép magyar gól.

(#11461) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Félidőben: Villarreal 3 - 0 Lazio

Üdv: Csabee.

(#11462) (Darkwood) válasza Csabee. (#11461) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Nem egyszerű meccs!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11463) Csabee. válasza (Darkwood) (#11462) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Innen már nem az :) Szerintem nem áll fel a Lazio!

Üdv: Csabee.

(#11464) (Darkwood) válasza Csabee. (#11463) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Mármint úgy értettem, hogy mit művel a bíró! Osztogatja a sárgákat és a pirosakat rendesen! Bár... egy-kettő jogos, de sokszor nincs képben!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11465) Lejszi válasza Csabee. (#11461) üzenetére


Lejszi
senior tag

jol nyomjak a tengeralatjarosok....

(#11466) Lejszi


Lejszi
senior tag

ez sem lehetett egy rossz meccs: [link]

(#11467) Csabee. válasza Lejszi (#11466) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Úristen , a Valencia nagyon gyenge.. pedig amikor még Mendieta ott játszott, csíptem a csapatot!

Üdv: Csabee.

(#11468) Boxer001 válasza sonykor (#11460) üzenetére


Boxer001
veterán

Jah, meg 5 kapott...amiket nagyrészt elkerülhettünk volna.
Ez van, messze van még a felzárkózás...

(#11469) Tibiajax válasza Csabee. (#11467) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szeretném, ha a Loki is ennyire 'gyenge'lenne, mint a Valencia..

(#11470) Csabee. válasza Tibiajax (#11469) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ebben igazad van! Ma lesz Újpest Videoton! :C

Üdv: Csabee.

(#11471) nRu3 válasza CséZé (#11451) üzenetére


nRu3
addikt

sose jutunk el sajna mert a csapat és a vezetőség egy rakás balfék(vagy hála az égnek) sajna mert akkor jönne egy kis pénz , hála az égnek igy legalább nem égünk pár honapig europa előtt,

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11472) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Ezt nem hiszem el mekkora gólt kapott az újpest ... 60métert futott az ember és belőtte :W Balajcza meg kivédhette volna :(

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#11473) Csabee. válasza Csabee. (#11472) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ritka rossz meccs..

Üdv: Csabee.

(#11474) (Darkwood) válasza Csabee. (#11472) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Hát nem volt egy csúnya gól! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11475) Bikerman


Bikerman
aktív tag

őriási meccs volt 92 perces folyamatos szurkolás jó hangulat, aki látta a meccset, azt hiszem formálhatott egy véleményt a bíróról, én nem kommentálom, mert ban lenne.

ragazzi della curva...

(#11476) Csabee. válasza Bikerman (#11475) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Meccs elején a védők szúrták el, 1 megadható 11-est nem kaptunk meg.. de nem azon múlott! Igen gyengén játszott ma az újpest sajnos.. de ez van! Majd tavasszal menetelnek a Bajnoki címért!

Üdv: Csabee.

(#11477) Chili7 válasza Csabee. (#11467) üzenetére


Chili7
őstag

Mendieta, Aimar, C.Lopes, Kily Gonzalez, Baraja BL ezüstös csapat nekem is kedvencem volt.

(#11478) venember83 válasza (Darkwood) (#11474) üzenetére


venember83
nagyúr

Nagy gól. [link] Balajcza védte a rövidet, fene meg gondolta, hogy kilövik így a hosszút. :)

(#11479) mephi666 válasza venember83 (#11478) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért a védők lemaradtak, mint a borravaló... nem gondoltak szerintem a kontra lehetőségére... szép gól volt... a védők nem tudom, mit kaptak az edzőtől... lehet, hogy repetát kapnak edzésen, hogy erőnléttel jobban álljanak és legközelebb odaérjenek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11480) peterszky


peterszky
őstag

Kabátot is úgy elítélitek majd, mint Dragónert?

What else you gonna do on a Saturday?

(#11481) Tibiajax válasza Chili7 (#11477) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Mendieta hogy nézett már ki a végén a Middlesboroughban.. :U

(#11482) Chili7 válasza venember83 (#11478) üzenetére


Chili7
őstag

Nagy gól!
Nagy D., azt annyi. Olyan nagyon nagy nem volt. Azért érdekes, hogy Kabátot labdával futotta le, bár nyilván nem az ő dolga lett volna a saját ötöséig visszafuni.

(#11483) forceberg válasza peterszky (#11480) üzenetére


forceberg
veterán

Hát persze! Ejnye-bejnye + 100.000Ft pénzbüntetés! :(

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11484) forceberg válasza Tibiajax (#11481) üzenetére


forceberg
veterán

Egy ilyen képen látszik, hogy halad az idő...
Akár bányásznak is elmehetne ezzel a burával! :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#11485) venember83 válasza Chili7 (#11482) üzenetére


venember83
nagyúr

Arra is írtam a "Nagyot". :K

(#11486) nRu3 válasza Csabee. (#11476) üzenetére


nRu3
addikt

Nem arra kell játszani hogy a biró 11-eseket adjon meg, akcióbol kell gólt szerezni, a csapat teljesitménye mint az egész ősz folyamán rakás szar, én személy szerint kb a 20 percben lementem a büfébe kajálni anyira untam magam.az adző pedig miért csak a 80akárhányadik percbe cserél :F Rajczi és Kabát teljesitménye NAGY NULLA !!!! Most megnéztem afelvételröl a mecset tv-ben még jobban látszik mien pontatlanok voltunk.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#11487) venember83 válasza nRu3 (#11486) üzenetére


venember83
nagyúr

Csak halkan kérdezem, nem lehet, hogy nincs jobb a pályán lévő játékosoknál, azért nem cserél? :U

(#11488) mephi666


mephi666
nagyúr

na, a burnley már 2-vel vezet a city ellen idegenben 33 perc után... csak így tovább :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11489) venember83 válasza mephi666 (#11488) üzenetére


venember83
nagyúr

Nem éppen. De remélhetőleg jó második félidő lesz. :K

(#11490) mephi666 válasza venember83 (#11489) üzenetére


mephi666
nagyúr

amikor írtam, még 0:2 volt... azóta bemákoltak egy gólt... szerencsétlenül pattant meg a védőn... a kapus meg 1 pillanattal késett csak meg... nagyon rajta volt a labdán... ebből a játékképből a burnley megérdemelne 3pontot... de majd meglátjuk :) 1:2-ből még akármi lehet...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11491) Csabee. válasza Chili7 (#11477) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Jaja, ők azok akik akkoriban jók voltak! Pablo Aimarral is mi lett már? A Bohóc? pedig mennyire jól játszott..

Üdv: Csabee.

(#11492) venember83 válasza mephi666 (#11490) üzenetére


venember83
nagyúr

Így egy pont se lesz.

update: De megmondtam. :))

[ Szerkesztve ]

(#11493) mephi666 válasza venember83 (#11492) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát nem... tömtek egy pipát a félidőben, vagy nem tudom mit csinálhattak az öltözőben :( kicsit felborult megint a pálya, de most a másik oldalra... :( nem szeretem egyébként a city-t...

ui: hát jah... 3:2-nél írtam már a kommentem... de még mindig bármi lehet ebből...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11494) venember83 válasza mephi666 (#11493) üzenetére


venember83
nagyúr

Én egyik angol csapatot se szeretem, szóval nekem mindegy, ki nyer, csak jó meccset lássak.

Este tíztől játszik a Juve, nézni fogom, tehát érdemes a Juve ellen fogadni, felveszem a Juve mezem is, így egy zebra-vereség a legesélyesebb.

(#11495) mephi666 válasza venember83 (#11494) üzenetére


mephi666
nagyúr

én csak azért nézem, mert utálom a city-t és szeretném látni, ahogy kikapnak... de ez lehet, hogy nem az a nap :( egyébként a 'pool-ért vagyok oda... meg nézem a manchester meccseket is, mert owen már bő 10éve a személyes kedvencem :)

lehet, hogy az esti meccseket is megnézem... sokkal színvonalasabb akármelyik, mint a legjobb magyar bajnoki meccsek... :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11496) venember83 válasza mephi666 (#11495) üzenetére


venember83
nagyúr

Minek vesznek különben ezek pl. egy Adebayort? Ahogy megérkezik valaki hozzájuk, mintha elfelejtene játszani. Valami nagyon hiányzik.

A Liverpool még talán szimpatikus lenne számomra az angolok közül, de bianconeroként ezt nem szabad. :N Így marad a Man Utd, ők legalább tudatosan építkeznek, és célt is érnek vele. Nem mint az ágyúsok. A Chelsea-t meg inkább hagyjuk.

(#11497) mephi666 válasza venember83 (#11496) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... adebayor csak a fifa10ben gólerős ellenem :) fel is idegelt nagyon...

előbb néztem, hogy az öreg ferguson miket ért el... nem semmi: 11bajnoki cím, 2bl, 5fa kupa és még egyebek... tud valamit az öreg, tényleg... szerintem haláláig a united-nél lesz...

a 'pool most gyengélkedik a bajnokságban és a bl-ben is... ha nincs torres és gerrard a csapatban, akkor nagyon meg vannak lőve :( pedig ott van benajun és kuyt, akik szintén szerintem nagyon jó játékosok... egyedül voronin-nal nem vagyok kibékülve a csapatban... ő nem sokat tud villogni :(

chelsea-t én sem szeretem egyáltalán... bízok benne, hogy holnap kapnak rendesen... onnan a kapusuk a legszimpatikusabb (mellesleg nagyon jó kapus) és lampard...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11498) venember83 válasza mephi666 (#11497) üzenetére


venember83
nagyúr

McDonald, I'm lovin it! :))

kieg.: Ilyenkor örülök, hogy Wayne Bridge nem került a Juventushoz.

11499: Azért megye3-szintű hibák vannak benne, de jó ez így, az nem gond, hogy a Burnley ennyit tud, de a Man City is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11499) mephi666 válasza venember83 (#11498) üzenetére


mephi666
nagyúr

büntet a burnley... jó ez a meccs :) nem egy megye3 szintű 0:0-s nb1-es meccs :)

ui: ja, hát csúnya hibák azért előfordulnak mindenhol... az tetszik, hogy azért tényleg beleadnak a meccsbe mindent... nem csak tologatják oda-vissza a labdát... szeretem az angol bajnoki meccseket :) (egyik álmom egy 'pool - united meccs élőben, az anfielden)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#11500) venember83 válasza mephi666 (#11499) üzenetére


venember83
nagyúr

A Man City ma nem adott. Nem is nyertek. Shaun Wright Phillipsen kívül nem jut eszembe egy, ma mindent beleadó MC játékos. A Burnley cserébe szerzett idegenben 1 pontot, jól fog még az jönni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.