Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz fasirTTT #353 üzenetére

    Europaban vannak csapatok akiknek a szurkoloi tudnak nagy zajt csapni minden felevel, de sose zavart meg kozvetites kozben ez, mert nem monoton zummoges az egesz.

    Beleneztem az ismetlesekbe a DIGI-n es halkabb a zummoges a kommentator hangjahoz kepest mint az M1-en.
    DIGI nagy "mestere" ennek a doboz erzetu kozvetiteseknek, Bundesliga meccseknel sokszor elofordult es nagyon zavaro volt, hogy szoba hangulatott arasztott a kozvetites, mert alig volt hatter hang, nem gondoltam volna a benazasuknak (bar lehet most szandekosan csinaltak) meg lehet majd orulni :)
    A gond az, hogy naluk csak ismetles van, eloben nem adjak a meccseket, de elobb-utobb muszaj lesz naluk neznem, mert megszokni nem tudom a vuvuzela hangjat, igy kenytelen leszek megszökni.

    #342: Nekem is elsore a primitiv szo ugrik be a vuvuzelarol, es biztos ezzel nem fognak Afrikanak pozitiv reklamot csinalni, inkabb messze elkerulik oket majd a foldreszt a turistak, a foci szeretok meg a VB kozvetiteseket. (mert ugye legyunk oszintek a TV lehalkitasa nem megoldas a problema kapcsan, mar nyugodtan lehet problemanak nevezni.)

    Egyebkent lehet a FIFA ezzel akarja elejet venni annak, hogy kuka csend legyen a stadionokban, mert hat nem tunnek nagy szurkoloknak az ottani emberek, es a nem telthazas meccseken (tegnapi 2. meccsen se volt mar telthaz) az erdeketelensegnek koszonheto kuka csendet ezzel akarjak elfedni.

    [ Szerkesztve ]

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés