Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WhiteSpirit


WhiteSpirit
csendes tag

Hi!
Üdv mindenkinek.
Én eddig csak is PowerDVD Szoftvert használtam és őszintén különosebb problémám még nem volt vele...
De itt páran a PH-Fórumán olyanokat írnak hogy az nem ér semmit és a WinDVD a nyerő meg stb.
Nos azt gondoltam hogy ebbe a Topicba lehet majd a PowerDVD avagy a WinDVD pártyára álni.
(Miben jobb az mint amaz)

''A Világon három féle ember van: aki tud számolni és aki nem!''

(#2) Majstor válasza WhiteSpirit (#1) üzenetére


Majstor
senior tag


Én régen WinDVD prog. haszáltam...most már egy jó ideje PoweDVD van a gépemen.
A pillatatnyi külöbséget nem tudom...nekem a PowerDVD jobbnak tűnik.

(Új WinDVD programot nem teszteltem)

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#3) siriq válasza WhiteSpirit (#1) üzenetére


siriq
őstag

Hello

En valamikor 5 evvel ezelott hasznaltam windvd-t azota ataltam powerdvd-re.A haver most is windvd-t hasznal de nekem valahogy hasznalhatobnak tunik a powerdvd es ugy a szivemhez not ar hogy nincs is kedvem lecsereleni.:D

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#4) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

Hi, én powerdvd-vel kezdtem, de kiprobáltam a windvd-t is. Igaz, csak azt amit a voodoo 3-mamhoz adtak. Menü közben siplot a hang, Nem tudom milyen beállitás volt. Powerdvd nem csinálta. Most is az van fenn.

Énlennék

(#5) hz hefti


hz hefti
tag

nekem a powerDVD nem akarta vinni a dts lemezeimet, szal valtottam winDVD -re ami zokszo nelkul viszi. nekem jobban is tetszik a windvd. de ez is olyan, mint az orokos amd vs intel harc szerintem

lowfast

(#6) AceMcLoud42


AceMcLoud42
csendes tag

abszolut igazad van (intel-amd harc). Nekem eddig minden lemezt vitt :)

Énlennék

(#7) szasza_1


szasza_1
senior tag

Szerintem a PowerDVD-ben a színvezérlés beállíthatósága miatt szerintem szebbek a szinek, mint a WinDVD-ben. Főleg monitoron nézve.

(#8) WhiteSpirit válasza szasza_1 (#7) üzenetére


WhiteSpirit
csendes tag

A WinDVD csak színben szegényebb avagy a képélesség/minőség is rosszabb???
:F

''A Világon három féle ember van: aki tud számolni és aki nem!''

(#9) LJoE válasza szasza_1 (#7) üzenetére


LJoE
senior tag

winDVD-ben jól állítgatható a színvezérlés és most váltottam le a powerDVD6-ot, mert idegesített, hogy nem tud lejátszani DTS hangot
a winDVD megoldja, viszont egy nagy problémám van vele
16:9-es arányú filmnél alul felül a két szokásos csík nem fekete, hanem szürke
lehet ezen valahogy segíteni?

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye!

(#10) szjoci válasza LJoE (#9) üzenetére


szjoci
őstag

jó rég nem járt erre senki..

powerdvd 6 is lejátsza a dts hangot, csak regelni kell ;) a szürke csík nekem akkor jön elő ha kikapcsolom a hardveres gyorsítást :) bár gondolom megoldottad ezalatt a pár hónap alatt.. ;)

De amiért valójában idejöttem... Felraktam a powerdvd 7-et és amikor tv-n full screenben nézném a filmecskéimet egy jó vastag fekete csík megy fel-le a képernyőn néha... Ez mi a fene lehet? Másnál is jelenkezik?

[Szerkesztve]

(#11) amdni


amdni
aktív tag

Heló!

Eddig a powerdvd 6.0 deluxe-t használtam, feltelepítettem a 7.0-t, de mikor indítanék egy filmet, a CPU terhelés felmegy 100%-ra, és nem indul a film.
Nektek működik a 7.0-s?

(#12) bélanéni válasza amdni (#11) üzenetére


bélanéni
őstag

Nekem is van problémám a 7.0-essel.
Nálam se indul a film, csak ha kikapcsolom a ''Video'' beállításoknál a hardveres dekódolásokat. Így viszont nem olyan folyamatos a kép. A 4.5 és 6.0 verziókban még működött az opció, úgyhogy érthetetlen. 6800GT kártyám van, de úgy tudom már a GF2 körüli káryták is hardveresen tudták dekódolni az MPEG2-t. :F

bocs, nekem a WinDVD-vel van gondom, de a verziószám stimmel :)

[Szerkesztve]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.