Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1851) Glenda válasza no1r (#1848) üzenetére


Glenda
addikt

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1852) no1r válasza Glenda (#1851) üzenetére


no1r
őstag

PC-re tudom, hogy rá lehet kötni.
de TV? PC-re kb semmi értelme, mert akkor már a PC-t használom

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#1853) azopi74


azopi74
addikt

10080 fast ringben...

(#1854) Glenda válasza no1r (#1852) üzenetére


Glenda
addikt

Azt az új készülékek fogják majd tudni. De te Project my screent kértél, akár kábellel. Az van.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1855) Boonen007


Boonen007
őstag

Valaki felpakolta már az újat? :)

(#1856) Воланд válasza Boonen007 (#1855) üzenetére


Воланд
titán

fogaskerekek.

16 helyett mar 23 lepes van a telepites befejezese elott. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1857) no1r válasza Glenda (#1854) üzenetére


no1r
őstag

igazad van. bcsoánatot kérek hogy értelmet kerestem az értelmetlenségben

a gúny a győztesek kiváltsága - https://www.instagram.com/nimrodnyul/

(#1858) Giovan!


Giovan!
addikt

Ha valaki felrakta az új Buildet,legyen olyan jó és irja le a véleményét róla! :R

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1859) azopi74


azopi74
addikt

Office universal apps for phone store -ból tölthető.
Már csak egy continuum for phone képes teló kéne, hogy értelmet is nyerjen a dolog ....

(#1860) gyurkikrisz válasza Воланд (#1846) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Most gondolom menőnek érzik magukat hogy egy másfél éve menő appot sikerült portoltatni a rendszerre vért izzadva, és a nagy örömükben fel is telepítik minden eszközre, hogy mutassák hogy ők mekkora #young #yolo-k

aműgy a 920-amra megy fel a tp, már előkészítés a telepítésre van, szóval tudok majd infókkal szolgálni kb egy óra mulva :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1861) Воланд válasza gyurkikrisz (#1860) üzenetére


Воланд
titán

gondolom a king kert valamit a portolasert cserebe. ha ez nincs, akkor nincs app se. ami eleg ciki az ms-nek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1862) Воланд válasza Giovan! (#1858) üzenetére


Воланд
titán

vannak uj csempeszinek, ki lehet valasztani, hogy a hatter full screen, vagy tile legyen, el lehet tuntetni vegre azt a nyavajas mikrofon ikont a billentyuzet tetejerol, a people app-ban kicsit rendeztek a nevek helyzeten, van a kezdobetus valasztas. kb ennyi igy hirtelen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1863) azopi74 válasza Воланд (#1861) üzenetére


azopi74
addikt

Hát ha minden egyes portért ilyen kompromisszumot kéne kötnie, az tényleg gáz lenne..

(#1864) Воланд


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1865) Boonen007 válasza Воланд (#1864) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez a Tile szétesés?

(#1866) Blyan válasza Воланд (#1862) üzenetére


Blyan
félisten

akkor van remény még a W10 számára? :DD

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#1867) Воланд válasza Blyan (#1866) üzenetére


Воланд
titán

van, majd jovore. iszonyu rossz allapotban van ez meg mindig. kb nulla elorelepes van az elozo build-hez kepest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1868) savoo válasza Воланд (#1867) üzenetére


savoo
addikt

Akkor kimarad.

(#1869) Воланд válasza Boonen007 (#1865) üzenetére


Воланд
titán

nem. ez a word, amint kedvesen felhivja a figyelmemet az office 365-re. mondjuk nem ez az elso eset, mert inditaskor is kiirja, hogy go premium, csak azon a kepen tul sokat kellene szerkesztenem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1870) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Az újdonságok

https://utdetailing.hu/

(#1871) Boonen007 válasza Воланд (#1869) üzenetére


Boonen007
őstag

Arra gondoltam, hogy tapasztaltad ezt a bugot? :)

(#1872) Воланд válasza Boonen007 (#1871) üzenetére


Воланд
titán

nem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1873) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kíváncsi leszek 930-on is olyan csiga lassú lesz-e a rendszer mint a 920-on. Bár még várok véleményekre mielőtt kipróbálom az elsődleges telefonon is (ha kipróbálom).

(#1874) savoo válasza Boonen007 (#1871) üzenetére


savoo
addikt

Akkor miért nem azt kérdezed? ;]

(#1875) BobTail válasza tomboy0013 (#1873) üzenetére


BobTail
őstag

1520-on már az előző build is egész fürge volt... csak office nem volt... meg kapcsolatok nem jöttek be nekem, meg egyéb apróságok. Fő telefonomra (930) én ugyan fel nem rakom

(#1876) Boonen007 válasza tomboy0013 (#1873) üzenetére


Boonen007
őstag

Te ezt már felraktad 920-ra és lassú? :/

(#1877) ferensz válasza BobTail (#1875) üzenetére


ferensz
senior tag

Úgy is reset előtt álltam, szóval mondom kipróbálom, de nem kellett volna. Ha nem fog valami über minőségi javulást bemutatni a megjelenésre a bagázs, akkor van egy Dunába dobott 930 :DDD

keyol: fejeltsd el, nagy rakás szar még

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1878) keyol válasza ferensz (#1850) üzenetére


keyol
aktív tag

Sziasztok

Mennyire használható a win 10?Gondolkodtam h fel kellene tenni a telóra,de csak ha nincs nagy gáz vele...Köszi

(#1879) Воланд válasza keyol (#1878) üzenetére


Воланд
titán

semennyire.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1880) hokins válasza Воланд (#1879) üzenetére


hokins
addikt

Azért ez nem teljesen igaz. Nálam az alap funkciók mennek szépen az ébresztőt kivéve. :D

(#1881) tomboy0013 válasza Boonen007 (#1876) üzenetére


tomboy0013
veterán

Most tesztelem, iszonyat lassan jönnek be dolgok.... Akárcsak az előző build-be.

(#1882) chipesz válasza Воланд (#1867) üzenetére


chipesz
őstag

Azért ez eléggé sarkítás. Nekem sokkal fürgébb, mint eddig volt, sokkal használhatóbb az egész.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1883) cattus


cattus
őstag

Azt az "All Apps" feliratot komolyan gondolták a Start screen alján? Annyira oda nem illő. :((( Vagy legalább lenne teljesen kisbetűvel.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#1884) Воланд válasza chipesz (#1882) üzenetére


Воланд
titán

az tok jo, masnal meg telepites utan meg a gyari alkalmazasok nagyresze is eltunt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1885) ferensz válasza cattus (#1883) üzenetére


ferensz
senior tag

8.1 update 2-ben is ilyen.

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#1886) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Nyomjatok Meg az egyik fizikai gombot, És láss csodát, Egy kurzor jelenik Meg a bal felső sarokban :DD Holnap Megy vissza a 8.1 :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1887) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Látván az új verziót igen nagy kérdés, hogy mikor lesz ebből használható verzió :D Borzasztóan lassú az egész, Store-ból nem tölt le semmit, darabos, kilépked a menüből stb. És ez mégcsak a jéghegy csúcsa. Úgy érzem mintha 256Mb RAM lenne a 920-ban, mindent fél óráig pöttyöz mire belép. Komolyan kíváncsi vagyok rá, hogy ebből hogyan lesz valamikor is egy kerek egész jól működő rendszer :D

(#1888) Glenda


Glenda
addikt

Ez még nagyobb hányás, mint az előző build, pedig az is katasztrófa volt :C

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1889) chipesz válasza Glenda (#1888) üzenetére


chipesz
őstag

Tényleg fura ezeket a véleményeket olvasni. Az előző olyan szinten idegtépő volt, hogy ma már majdnem földhöz b.sztam, két hét használat után. Ezzel szemben ez már alakul. Ennyire készülékfüggő lenne a sebesség?

Egyébként az egérnek nem kellene már működnie? Vagy hardverfüggő?

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#1890) galmat


galmat
aktív tag

Gabe Aul (Microsoft) a hivatalos blogban már az 1. bekezdésben nagyban ecseteli, hogy milyen klassz, hogy új telefonokat is bekapcsolnak a build-be ma, mint a Lumia 640 és Lumia 640 XL.
Aztán rá 1-2 órára meg a twitteren rájön, hogy hát Lumia 640 és az XL nem is fogja tudni ezt a buildet futtatni. :C

[ Szerkesztve ]

(#1891) Glenda válasza chipesz (#1889) üzenetére


Glenda
addikt

1320, 1GB RAM, még így is lassú. Alapból update + reset phone volt, a múltkor már megszívtam vele. Most megvárom amíg a barátnőm elalszik, aztán kap egy three button resetet, hátha az helyrehozza a dolgokat.

A leginkább abszurd az, hogy hátteret szeretnék beállítani, de mivel nincs a telefonon semmi kép, ezért letöltök a netről. Spartan nem tud, csak share van. IE crashel amikor menteni akarom a képet. WTF.

Már a település is lassú volt, az előző build gyorsabban felment.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1892) this is life válasza Glenda (#1891) üzenetére


this is life
Ármester

Ne idegeld magad , lesz ez meg x@rabb is ;] , az ms-nel rajta vannak az ugyon :DDD .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#1893) Glenda válasza this is life (#1892) üzenetére


Glenda
addikt

Nem feltétlenül, a desktop build már elég jól áll, ezt most kb oda lövöm be fejlettségben, mint a párral (kettővel-hárommal talán) ezelőtti asztalit, amikor jött az új Store. Jó lesz ez, szép is lesz, csak még nem most.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#1894) azopi74


azopi74
addikt

Tényleg eléggé készülék függő. Eddig teszteltem 1320-on és 535-ön. 1320-on nem sok javulás volt, bár azon az előző build se volt annyira gáz.
535-ön előző build idegtépően lassú, laggolós és bugos volt, az érintőpanel is félrehordott, csomó app (pl viber) nem ment, azon jelentős javulást tapasztaltam eddig. Holnap felteszem egy 520-ra, azon az előző gyakorlatilag teljesen használhatatlan volt, ott nagyon durva javulásnak kell jönnie.. :)

(#1895) szaki26a


szaki26a
aktív tag

Se office se magyar billentyűzet. Hiába windows insider indítás. Letöltés előkészítése után megáll. Valakinek van valami ötlete?

(#1896) FіkuszKukіsz válasza azopi74 (#1815) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Na ahogy vártam a 640 megint kimaradt. Kezd egyre nevetségessé válni a történet. Sokan vettek ilyen telefont tesztelési céllal, hiszen a támogatottak közt szerepel, de az MS jól besoppata őket:

[link]

[link]

(#1890) galmat

Ezt már a korábbi buildnél is eljátszotta.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#1897) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Adtam egy HR-t a 920-nak mert semmit nem engedett telepíteni az új Store-ból. Most már a régiből sem.... letölti, elkezdi telepíteni majd a végén hiba üzenet. Ezek tesztelik amúgy a szoftvert mielőtt kidobják fast ringbe mert ekkora bakinak azért már csak nem kellene lennie a 3. kiadásban... Az office miatt is csapják a hírverést, hogy benne van ebben a build-ben. Jah csak épp letölteni nem lehet mert használhatatlan a store. A Skype-ot sikerült egyedül letölteni. Tegnap még lecsúszott a régi Store-ból 1-2 alkalmazás de ma már nem.

(#1898) Boonen007 válasza tomboy0013 (#1897) üzenetére


Boonen007
őstag

Hét eleje óta erre nem jöttek rá. :D Pedig nagy a kísértés, hogy feltegyem... :)

(#1899) tomboy0013 válasza Boonen007 (#1898) üzenetére


tomboy0013
veterán

Még azt a szájbatekert Candy Crush-t sem tudom letölteni :DDD

(#1900) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Én az előzőhöz képest jóval elégedettebb vagyok ezzel a build-del.
Sokkal reszponzívabb, gyorsabb. A felület jobban néz ki. Van swipe a star képernyőről az alkalmazásokhoz és vissza is. Eddig ugye vissza talán nem volt.
A tárcsázó rész is tetszik, valamint a csempék elrendezése is jobb. A fényképeket is gyorsabban kezeli a galéria, valamint az outlook is javult.
Fagyás eddig nem volt, néha van 1-2 indokolatlan belassulás, de nem komoly.
Kezd közel lenni a használhatóhoz. (Lumia 635, 512 megás)
Nem látom sehol az office-t, lehet egy hard reset kellene neki?
Off:
Van pár (10+) stucked pixel a kijelzőmön, szerintetek, ha visszaviszem a trémobilhoz, akkor csak kijelzőcsere lenne a garanciában, vagy a komplett készüléket cserélnék? Ez azért érdekes számomra, mert akkor meg lenne az esélye, hogy 1 gigásat kapok vissza.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.