Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) csoszogi


csoszogi
tag

Sziasztok!!

Hosszu leszek, elore is bocs. Szoval ma reggel elinditanam a gepet, de helyette egy uzenet fogad: ''NTLDR is missing''......Fekete kepernyo. Masik gep nincs a kozelben, hogy megtudnam nezni a neten mi is ez. Szoval, mivel eloretelepitett Fujitsu Lifebook be a recovery CD-t (with SP1a) aztan hajra Windows repair-reinstall........No vegre indul gep konfiguracio okes, minden kafa. No akkor jojjonek a frissitesek......No ez nem akart menni csak valami nagyon nehezen. De vegul is sikerult. Aztan egyszer csak a Nod32 kiirja hogy virusom van: Win32/rootkit.H meg hogy a msdirectx.sy file fertozott a fennt irt virussal.-

Tunetek:
nem indul a task manager csak egy pillanatra felvillan,
nem lehet inditani manualisan a nod 32-t,
es a windows mwdia player is ''internal error'' hibauzenettel nem indul
a command promt sem indul el
masik virusirto sem indul el ( The Cleaner)

Tovabbi problema forrasa hogy a laptopot nem tudom safe modban inditani, de ez elotte sem ment de akkor nem is nagyon kellett. MAsik topikban adtak tippet de azok nem jottek be.

Szoval ez lenne a bajom.

Igy azert dolgozni tudok a gepen, de kicsit kenyelmetlne

remelem vilagosan vazoltam a problemat es tudtok segiten.

pa

[Szerkesztve]

(#2) Spanci


Spanci
csendes tag

Nagyon megköszönném, ha valaki tudna vmi antivírust a win32/rootkit.h-ra. A NOD32 az egyetlen, ami megtalálja, de nem boldogul vele.

(#3) X-COM


X-COM
nagyúr

ha mindenigaz ez fut sdbot néven is, azt pedig elvileg megtalálja a microsoft féle malicious software removal is Bővebben: link

Blog:http://ikszkom.freeblog.hu RSS:http://ikszkom.freeblog.hu/rss.xml http://live.xbox.com/member/ikszkom

(#4) ollie válasza Spanci (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Rootkitet nem biztos hogy el fog tudni távolítani bármi is, mert még csak most kezdték fejleszteni az ezeket detektáló alkalmazásokat. A rootkit egy új generációs vírus, amit még detektálni is alig lehet.

***

(#5) moonman válasza ollie (#4) üzenetére


moonman
titán

(#6) ollie válasza moonman (#5) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ez ellentmond annak, amit írtam? Tudomásom szerint eddig 2-3 alkalmazás van (beleértve az általad linkelt sísinternals félét), ami detektálni tudja a rootkiteket, de eltávolítani még nem igazán tudják.

***

(#7) moonman válasza ollie (#6) üzenetére


moonman
titán

látsz valahol olyat, hogy ''deviszont'' ? :)
gondoltam belinkelem azt amelyiket én ismerem.

(#8) ollie válasza moonman (#7) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ja, ok :)

***

(#9) csoszogi


csoszogi
tag

Sziasztok!

Nos elmondhatom sikerult megoldanom a problemat. Meg 26-an valamikor.
Nos amit tettem: Panda online viruscan.

Ezt talalta:


Virus:W32/Sdbot.CUU.worm Disinfected Operating system

Spyware:Spyware/New.net No disinfected D:\WINDOWS\NDNuninstall*.exe

Virus:W32/Sdbot.CUU.worm Disinfected C:\RECYCLER\S-1-5-21-790525478-1343024091-1205129395-1004\Dc1.exe

Spyware:Spyware/New.net No disinfected D:\Documents and Settings\Nickaks\Local Settings\Temp\nsc6.tmp\new_net.exe

Adware:Adware/WinTools No disinfected D:\Documents and Settings\Nickaks\Local Settings\Temp\WToolsB.dll

Spyware:Spyware/New.net No disinfected D:\WINDOWS\NDNuninstall6_22.exe

Spyware:Spyware/New.net No disinfected D:\WINDOWS\NDNuninstall6_30.exe

Virus:Trj/Downloader.ACA Disinfected D:\WINDOWS\system32\m2dm3.Vdll

No miutan ez lefutott, ujrainditas utan minde3n a regiben, indulnak a programok....

Na aztan lefuttattam valami rootkit keresot, ha beirod a Google-be a fennti virus nevet az a legelso amit kiad.
Bővebben: link

No az nem talalt semmit.

Viszont a NOD32 kiirta, hogy virusom van:

D:\System Volume Information\_restore{20D1BFCF-A2CD-4B4A-8EEF-B8CC24CED914}\RP1\A0000020.sys
Win32/Rootkit.H trójai törölve NT AUTHORITY\SYSTEM

Amint latjatok torolte. Ez volt 26-an azota semmi.

Szoval a problema megoldodott, legalabbis remelem. :C :C

:C:C

(#10) ollie válasza csoszogi (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát nem ártana jobban odafigyelned, mert tele voltál kakival. Rendszeresen futtass spyware írtókat.

***

(#11) csoszogi válasza ollie (#10) üzenetére


csoszogi
tag


ez nem a sajat gepem, hanem egy kolcsongep. Elotte egy orosz fazon hasznalta......::)):))

De megfogadvan tanacsodat, meg az otthoni gepemen is a Lavasoft ad-awere
meg a Spybot-ot futtatom, remelem az eleg lesz.....:)

ha nem majd kerdezek.:) :)

(#12) Elrond


Elrond
senior tag

nekem is kéne 1 kis segedelem ezt sikerült benyalnom:

Win32/agent.vgtrójai

nod felismeri de IMON-ból de nem tudom mit csináljak mert azt mondja:

nem lehet megtisztítani a fájlt, kérjük válassza a törlést vagy a felkínált opciók közül egyet

ok de hol lehet törölni, mert itt csak karantén,és megszakítás van :O

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#13) tkazmer válasza Elrond (#12) üzenetére


tkazmer
addikt

Szerintem dobj fel egy kaspersky-t, az mindent ki tud törölni, még ha ezzel az oprendeszert használhatatlanná teszi is :DDD nA jó, az újabbak már ilyet nem tesznek, de tényleg nagyon jó vírusírtó

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#14) Elrond válasza tkazmer (#13) üzenetére


Elrond
senior tag

ne már vazz fent van a: EZ trust, a NOD, az Adaware, és a SpyBot

ezek közül a nod volt az egyetlen aki felismerte!

akkor valahogy ki is lehet vele takarítani nem?

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#15) tkazmer válasza Elrond (#14) üzenetére


tkazmer
addikt

Nem akad össze ez a sok program? Én pl épp azért használom a kasperskyt, mert minden van benne, ráadásul naponta többször van frissítés.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#16) Elrond válasza tkazmer (#15) üzenetére


Elrond
senior tag

nem eddig nincs gond velük csak annyi amit előtte írtam hogy nem bírom leszedni és itt
idegesít a ''villogó'' Critical System Error a gyors menüben!

valaki csak tud a Nod-al bánni Seeegítség!

3 éve hozzá se kellett nyúlnom az Xp-hez de egyik este feltettem egy progit amit netről
töltöttem le és nem figyeltem a felhívásra!ennyit tesz a fáradtság!

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#17) Elrond válasza tkazmer (#15) üzenetére


Elrond
senior tag

egyébként a nod is ma 3X frissített! ;)

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#18) Elrond


Elrond
senior tag

Érdekes ilyenkor nincs egy okos ember sem a környéken... :O

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#19) flurider


flurider
aktív tag

Hi !
Problémám a következő:
Talán egy fél éve húztam újra a windowst. kb 3 hete, ha egy alkalmazásból megnyitok egy intézőt, akkor jelez az f-sec, hogy trójait talált:
Név: Trojan-clicker.win32.Delf.aft.
Fájl: explorer.exe
Hely: system32 mappa

nem tudja kiírtani, mert az explorer.exe mindig fut. Ha feladatkezelőből lelövöm, akkor meg ugye nem találja. Mivel lehet ezt kiszedni, mert nagyon idegesítő. Egyébként minden mást megtalál, ezt is csak éppen nem tud vele mit csinláni ;í

Mielőtt felrakok ezer féle spywaredoctort megspybotsdt.. nincs valakinek ötlete? mert neten sem találtam túl sok mindent ;<<

Kösz előre is

Csillagkörü Litér

(#20) flurider


flurider
aktív tag

most nézem, hogy elég szakállas topikba nyitottam bele, deazért...
up: a nap

Csillagkörü Litér

(#21) flurider


flurider
aktív tag

Én elbeszélgetekitt magamban, csak nemakarom újrahúzni a vindovot, vagyha mégis akkorlegalább tudjam hogy mi a genny ez. Az f-sec honlapján azt írják, hogy
Trojan-Clicker is detection of trojan malware that remains resident in system memory and continuously or regularly attempts to connect to specific websites. This is done to inflate the visit counters for those specific pages.

The purpose of a trojan-clicker is to either earn money for appearing to drive traffic to specific sites (fraud) or to drain the budget of a competitor (attack) by artificially inflating the referrals that are paid for. <== juzselli

De arrólmeg semmithogy miértnem szedile az F-sec.. ;<

Éncsak...

Csillagkörü Litér

(#22) zvaragabor válasza flurider (#21) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Próbáld meg csökkentett módban kiírtani. Valamint lefuttathatsz 1-2 antispy-t is, elvégre egy kémprogramról van szó. a-squared Free, CounterSpy. Illetve HJT log. Letöltöd, indítod, do a system scan and save the logfile, majd a kapott logfile tartalmát másold be ide.

[ Szerkesztve ]

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#23) flurider válasza zvaragabor (#22) üzenetére


flurider
aktív tag

Ez elég soklett:

Egyébként a spybot megtalálta, le is szedte, de ezzel egyidőben felugrott az f-sec, hogy megint megtalálta.. ;<
Mindegy itt a log:

Logfile of Trend Micro HijackThis v2.0.2
Scan saved at 10:23:38, on 2008.07.29.
Platform: Windows XP Szervizcsomag 2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v7.00 (7.00.6000.20815)
Boot mode: Normal

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\PROGRA~1\F-Secure\BackWeb\7681197\Program\SERVIC~1.EXE
C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BTNtService.exe
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fsgk32st.exe
C:\Program Files\F-Secure\BackWeb\7681197\program\fsbwsys.exe
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\FSGK32.EXE
C:\Program Files\F-Secure\Common\FSMA32.EXE
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fssm32.exe
C:\Program Files\F-Secure\Common\FSMB32.EXE
C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
C:\Program Files\CyberLink\Shared files\RichVideo.exe
C:\Program Files\Kyocera\FileUtility\SFUSVC.exe
C:\Program Files\Kyocera\FileUtility\nsCatCom.exe
C:\Program Files\F-Secure\BackWeb\7681197\Program\F-Secure Automatic Update.exe
C:\Program Files\F-Secure\Common\FCH32.EXE
C:\Program Files\F-Secure\Common\FAMEH32.EXE
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fsqh.exe
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fsrw.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\F-Secure\Common\FNRB32.EXE
C:\Program Files\F-Secure\FWES\Program\fsdfwd.exe
C:\Program Files\F-Secure\Common\FIH32.EXE
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fsav32.exe
C:\Program Files\F-Secure\Common\FSM32.EXE
C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe
C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe
C:\Program Files\Kyocera\FileUtility\NsCatCom.exe
C:\PROGRA~1\F-Secure\ANTI-S~1\fsaw.exe
C:\Program Files\F-Secure\FSGUI\fsguidll.exe
C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\OUTLOOK.EXE
C:\Program Files\Microsoft Office\OFFICE11\WINWORD.EXE
C:\PROGRA~1\MOZILL~1\FIREFOX.EXE
C:\Program Files\Winamp\winamp.exe
C:\Program Files\totalcmd\TOTALCMD.EXE
C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\SpybotSD.exe
C:\Program Files\Corel\Corel Graphics 12\PROGRAMS\CORELDRW.EXE
C:\Program Files\Trend Micro\HijackThis\HijackThis.exe

R1 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Page_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Default_Search_URL = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R1 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Search Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=54896
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=69157
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,SearchAssistant =
R0 - HKLM\Software\Microsoft\Internet Explorer\Search,CustomizeSearch =
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Hivatkozások
O2 - BHO: Adobe PDF Reader Link Helper - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: SSVHelper Class - {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)
O2 - BHO: Adobe PDF Conversion Toolbar Helper - {AE7CD045-E861-484f-8273-0445EE161910} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O3 - Toolbar: Adobe PDF - {47833539-D0C5-4125-9FA8-0819E2EAAC93} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll
O4 - HKLM\..\Run: [F-Secure Manager] "C:\Program Files\F-Secure\Common\FSM32.EXE" /splash
O4 - HKLM\..\Run: [F-Secure TNB] "C:\Program Files\F-Secure\TNB\TNBUtil.exe" /CHECKALL /WAITFORSW
O4 - HKLM\..\Run: [NvCplDaemon] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvCpl.dll,NvStartup
O4 - HKLM\..\Run: [nwiz] nwiz.exe /install
O4 - HKLM\..\Run: [NvMediaCenter] RUNDLL32.EXE C:\WINDOWS\system32\NvMcTray.dll,NvTaskbarInit
O4 - HKLM\..\Run: [Cmaudio] RunDll32 cmicnfg.cpl,CMICtrlWnd
O4 - HKLM\..\Run: [WinampAgent] "C:\Program Files\Winamp\Winampa.exe"
O4 - HKCU\..\Run: [ctfmon.exe] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [SpybotSD TeaTimer] C:\Program Files\Spybot - Search & Destroy\TeaTimer.exe
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [nltide_3] rundll32 advpack.dll,LaunchINFSectionEx nLite.inf,C,,4,N (User 'HELYI SZOLGÁLTATÁS')
O4 - HKUS\S-1-5-19\..\RunOnce: [nltide_2] regsvr32 /s /n /i:U shell32 (User 'HELYI SZOLGÁLTATÁS')
O4 - HKUS\S-1-5-20\..\RunOnce: [nltide_3] rundll32 advpack.dll,LaunchINFSectionEx nLite.inf,C,,4,N (User 'HÁLÓZATI SZOLGÁLTATÁS')
O4 - HKUS\S-1-5-18\..\RunOnce: [TSClientMSIUninstaller] cmd.exe /C "cscript %systemroot%\Installer\TSClientMsiTrans\tscuinst.vbs" (User 'SYSTEM')
O4 - HKUS\.DEFAULT\..\RunOnce: [TSClientMSIUninstaller] cmd.exe /C "cscript %systemroot%\Installer\TSClientMsiTrans\tscuinst.vbs" (User 'Default user')
O4 - Global Startup: F-Secure Automatic Update.lnk = C:\Program Files\F-Secure\BackWeb\7681197\program\F-Secure Automatic Update.exe
O4 - Global Startup: Scanner File Utility.lnk = ?
O8 - Extra context menu item: &Block this popup - C:\Program Files\F-Secure\Anti-Spyware\blockpopups.htm
O8 - Extra context menu item: Append to existing PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIEAppend.html
O8 - Extra context menu item: Convert link target to Adobe PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIECapture.html
O8 - Extra context menu item: Convert link target to existing PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIEAppend.html
O8 - Extra context menu item: Convert selected links to Adobe PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIECaptureSelLinks.html
O8 - Extra context menu item: Convert selected links to existing PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIEAppendSelLinks.html
O8 - Extra context menu item: Convert selection to Adobe PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIECapture.html
O8 - Extra context menu item: Convert selection to existing PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIEAppend.html
O8 - Extra context menu item: Convert to Adobe PDF - res://C:\Program Files\Adobe\Acrobat 8.0\Acrobat\AcroIEFavClient.dll/AcroIECapture.html
O8 - Extra context menu item: E&xportálás Microsoft Excel formátumba - res://C:\PROGRA~1\MICROS~1\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O9 - Extra button: (no name) - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Sun Java Console - {08B0E5C0-4FCB-11CF-AAA5-00401C608501} - C:\Program Files\Java\jre1.6.0_05\bin\ssv.dll
O9 - Extra button: IE Shield - {300DB664-75B5-47c0-8B45-A44ACCF73C00} - C:\Program Files\F-Secure\Anti-Spyware\ieshield.dll
O9 - Extra 'Tools' menuitem: IE Shield... - {300DB664-75B5-47c0-8B45-A44ACCF73C00} - C:\Program Files\F-Secure\Anti-Spyware\ieshield.dll
O9 - Extra button: Kutatás - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~1\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: (no name) - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: @xpsp3res.dll,-20001 - {e2e2dd38-d088-4134-82b7-f2ba38496583} - C:\WINDOWS\Network Diagnostic\xpnetdiag.exe
O9 - Extra button: Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: Windows Messenger - {FB5F1910-F110-11d2-BB9E-00C04F795683} - C:\Program Files\Messenger\msmsgs.exe
O16 - DPF: {D27CDB6E-AE6D-11CF-96B8-444553540000} (Shockwave Flash Object) - http://fpdownload2.macromedia.com/get/shockwave/cabs/flash/swflash.cab
O23 - Service: F-Secure Automatic Update (BackWeb Plug-in - 7681197) - F-Secure Automatic Update - C:\PROGRA~1\F-Secure\BackWeb\7681197\Program\SERVIC~1.EXE
O23 - Service: BlueSoleil Hid Service - Unknown owner - C:\Program Files\IVT Corporation\BlueSoleil\BTNtService.exe
O23 - Service: FSGKHS (F-Secure Gatekeeper Handler Starter) - F-Secure Corp. - C:\Program Files\F-Secure\Anti-Virus\fsgk32st.exe
O23 - Service: F-Secure Network Request Broker - F-Secure Corporation - C:\Program Files\F-Secure\Common\FNRB32.EXE
O23 - Service: FLEXnet Licensing Service - Macrovision Europe Ltd. - C:\Program Files\Common Files\Macrovision Shared\FLEXnet Publisher\FNPLicensingService.exe
O23 - Service: fsbwsys - F-Secure Corp. - C:\Program Files\F-Secure\BackWeb\7681197\program\fsbwsys.exe
O23 - Service: F-Secure Anti-Virus Firewall Daemon (FSDFWD) - F-Secure Corporation - C:\Program Files\F-Secure\FWES\Program\fsdfwd.exe
O23 - Service: F-Secure Management Agent (FSMA) - F-Secure Corporation - C:\Program Files\F-Secure\Common\FSMA32.EXE
O23 - Service: NVIDIA Display Driver Service (NVSvc) - NVIDIA Corporation - C:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exe
O23 - Service: Cyberlink RichVideo Service(CRVS) (RichVideo) - Unknown owner - C:\Program Files\CyberLink\Shared files\RichVideo.exe
O23 - Service: SFUSVC - KYOCERA MITA CORPORATION - C:\Program Files\Kyocera\FileUtility\SFUSVC.exe

--
End of file - 9475 bytes

Csillagkörü Litér

(#24) zvaragabor válasza flurider (#23) üzenetére


zvaragabor
senior tag

Akkor jó. Logba sok érdekeset nem találtam. Ha már nincsen, akkor minden ok.

I put a joke into the joke so you can laugh while you laugh,

(#25) flurider válasza zvaragabor (#24) üzenetére


flurider
aktív tag

mostvégül leszedteakkor a spybotsd
aztán bejött megint valami a tempből, de azt meg az f-sec vette le.
Kösz az infót azért...

Csillagkörü Litér

(#26) nRu3


nRu3
addikt

Nálam inditáskor a nod32-m államndoan azzal nyit hogy talált Win32/wigon.CK.trojai szart , kitörlöm de hiába , minden inditáskor ez megy, mivel tudnám végleg ki irtani?

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.