Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) #53172992


#53172992
törölt tag

Hmmm..
Utazok el osztálykirándulásra...
Hát nemtudom..Tökjó,hogy még mindig nem találtunk fordítót c++-hoz(borland kellene), ilyen ''írd meg txt-ben másold be, fordítsd azt kinyomja hogy error ebben és ebben a sorban'' izé meg nemigazán jó...
A patkány vakarózik(még mindíg).Mint mindíg.A matekdogám csak nekem lett 5-ös az egész csoportból.A nyelvtanom meg 1-es.Na mindegy.
Matekból elnéztem egy feladatot, 4 feleadatból 4 hibátlan de az eggyik helyett mást kelett volna ,nekiáltam annak is ,de nemtudtam befelyezni(2 művelet lett volna).Erre ránézek a dogára,és látom hogy +5 pontal több lett a pontszámom a maxnál..Erre a többiek elkezdik hogy ''persze én megcsinálom a könnyebbet(ez jól írtam?)''.Könyörgöm d helyett a-t csináltam ugyanabból a feladatból!!!!!!!!!!!!!
Király.Gabóék gépe kiment áthozták.Táp kampó.Szegények.Nem egy miliárdosok ,adtam volna nekik tápot,de nem volt ATX-esünk..
VALAKI SEGÍTSEN A C++-AL!
VALAKI!
Vuck
Ui:Lehet hogyha nem találok c++ buildert akkor flash mx.Ismerek egy embert aki tud segíteni(macromedia(<-- ezt jól írtam :F)studio,flash mx programjai vannak+könyv)
Vuck2
:U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.